پذیرش فناوری هوشمند به تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیاels دامن می زند

پذیرش فناوری هوشمند به تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیاels دامن می زند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
بر اساس تحقیقات بازار شفافیت (TMR) ، به لطف رشد روزافزون فناوری هوشمند در عمودهای مختلف ، پیش بینی می شود بازار جهانی مدیریت اینترنت اشیا 31.5٪ از نرخ رشد سالانه مرکب را از 2017 تا 2025 شاهد باشد.
با رایج شدن این روزها فناوری هوشمند ، دستگاه های اینترنت اشیا correspond به همین ترتیب به تولید کنندگان اصلی اطلاعات دیجیتالی تبدیل شده اند. سیستم های مدیریت دستگاه اینترنت اشیا به بازیکنان اجازه می دهد تا این داده ها را جمع آوری ، جمع بندی و تجزیه و تحلیل کنند.
از نظر منطقه ای ، آمریکای شمالی به دلیل تمرکز بیشتر در خانه های هوشمند و استفاده گسترده از فناوری هوشمند در ساخت و مراقبت های بهداشتی ، سهم غالب بازار مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا را در اختیار داشت.
از سوی دیگر ، آسیای اقیانوسیه پیش بینی می شود سریعترین بخش منطقه ای باشد و احتمالاً طی سالهای آینده با نرخ رشد بیش از متوسط ​​33.4٪ در معرض دید قرار خواهد گرفت.
TMR خاطرنشان کرد که در کشورهای در حال توسعه ، حضور تعداد زیادی از توزیع کنندگان دستگاه های IoT برای محصولات نوآورانه ، تقاضا برای مدیریت دستگاه های IoT را تحت فشار قرار داده است.


برنامه صنعت
خدمات مدیریت دستگاه اینترنت اشیا due به دلیل استفاده روزافزون از راه دور در تعدادی از صنایع و نیاز بعدی به مدیریت عملکرد دستگاه ها ، برای بخش تجاری بسیار حیاتی شده است.
تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا from از صنعتهای مختلف صنعت نظیر امور مالی ، بهداشت ، تولید ، حمل و نقل و تدارکات در حال افزایش است. 
تمرکز فزاینده تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ بر روی و استفاده از فن آوری های نوآورانه و پایه سرمایه بالاتر به آنها امکان می دهد تا سیستم های مدیریت دستگاه اینترنت اشیا to را برای تسهیل فعالیت های خود بیشتر استفاده کنند. 
علاوه بر این ، استفاده روزافزون از تجزیه و تحلیل داده ها برای درک انتخاب ها و روند مصرف کنندگان توسط مشاغل مختلف ، تقاضا برای مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا را نیز افزایش داده است. 
پیکربندی و کنترل ، نظارت و تشخیص دستگاههای متصل ، به روزرسانی و نگهداری نرم افزار و تهیه و احراز هویت ، تقاضا برای مدیریت دستگاههای اینترنت اشیا grown را نیز افزایش داده است که انتظار می رود عملکرد بازار را بیشتر هدایت کند.


خطرات امنیتی
با وجود تقاضای روزافزون برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا در صنایع مختلف ، برخی محدودیت ها ممکن است تقاضای آن را با مشکل روبرو کنند. یکی از این عوامل افزایش خطر جرایم اینترنتی است که می تواند داده ها و اطلاعات مهم شرکت ها را به خطر بیندازد. 
حملات سایبری فزاینده ای که اتفاق افتاده و تهدیداتی که احتمالاً در آینده رخ خواهد داد ، سازمان ها را مجبور کرده است دسترسی مشتریان به خدمات مدیریت دستگاه اینترنت اشیا را محدود کنند.
بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل خطرات امنیتی ، از دستگاه های اینترنت اشیا کم استفاده یا اعتماد نمی کنند. TMR گفت ، ارائه گزینه های امنیتی پویا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا می تواند به عنوان یک استراتژی رقابتی با نفوذ برای بازیکنان در بازار جهانی مدیریت اینترنت اشیا ظاهر شود.
بازیکنان برجسته در بازار مدیریت دستگاه عبارتند از: رابرت بوش ، ARM ، HP ، گوگل ، اینتل ، IBM ، اوراکل ، مایکروسافت ، اسمیت میکرو نرم افزار و SAP.


ابر عمومی برتری پیدا می کند
مدیریت دستگاه اینترنت اشیا شامل چندین سیستم عامل و انواع مختلفی از روش ها و پروتکل های ارتباطی است که عملکرد روان دستگاه های هوشمند را تسهیل می کند.
با افزایش نفوذ اینترنت ، حجم زیادی از داده ها به صورت روزانه تولید می شوند ، در نتیجه تقاضای بیشتری برای ابزارهای مدیریت داده مترقی وجود دارد. 
بر اساس استقرار ، بازار مدیریت دستگاه اینترنت اشیا into به سه نوع تقسیم می شود: ابر عمومی ، ابر خصوصی و موارد دیگر. ابر عمومی سهم بازار پیشرو را در اختیار داشت ، زیرا تعداد بیشتری از شرکت ها سیستم ابر عمومی را انتخاب می کنند تا هزینه ذخیره اطلاعات تا حد زیادی کاهش یابد. 
TMR پیش بینی کرد ، افزایش استفاده از دستگاه های الکترونیکی قابل کنترل از راه دور در خانوارها ، می تواند منجر به افزایش قابل توجه تقاضا برای زیرساخت های ابری خصوصی شود و به طور بالقوه آن را به یک کمک کننده اصلی در بازار جهانی مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا تبدیل کند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب