پذیرش فناوری هوشمند به تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیاels دامن می زند

پذیرش فناوری هوشمند به تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیاels دامن می زند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
بر اساس تحقیقات بازار شفافیت (TMR) ، به لطف رشد روزافزون فناوری هوشمند در عمودهای مختلف ، پیش بینی می شود بازار جهانی مدیریت اینترنت اشیا 31.5٪ از نرخ رشد سالانه مرکب را از 2017 تا 2025 شاهد باشد.
با رایج شدن این روزها فناوری هوشمند ، دستگاه های اینترنت اشیا correspond به همین ترتیب به تولید کنندگان اصلی اطلاعات دیجیتالی تبدیل شده اند. سیستم های مدیریت دستگاه اینترنت اشیا به بازیکنان اجازه می دهد تا این داده ها را جمع آوری ، جمع بندی و تجزیه و تحلیل کنند.
از نظر منطقه ای ، آمریکای شمالی به دلیل تمرکز بیشتر در خانه های هوشمند و استفاده گسترده از فناوری هوشمند در ساخت و مراقبت های بهداشتی ، سهم غالب بازار مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا را در اختیار داشت.
از سوی دیگر ، آسیای اقیانوسیه پیش بینی می شود سریعترین بخش منطقه ای باشد و احتمالاً طی سالهای آینده با نرخ رشد بیش از متوسط ​​33.4٪ در معرض دید قرار خواهد گرفت.
TMR خاطرنشان کرد که در کشورهای در حال توسعه ، حضور تعداد زیادی از توزیع کنندگان دستگاه های IoT برای محصولات نوآورانه ، تقاضا برای مدیریت دستگاه های IoT را تحت فشار قرار داده است.


برنامه صنعت
خدمات مدیریت دستگاه اینترنت اشیا due به دلیل استفاده روزافزون از راه دور در تعدادی از صنایع و نیاز بعدی به مدیریت عملکرد دستگاه ها ، برای بخش تجاری بسیار حیاتی شده است.
تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا from از صنعتهای مختلف صنعت نظیر امور مالی ، بهداشت ، تولید ، حمل و نقل و تدارکات در حال افزایش است. 
تمرکز فزاینده تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ بر روی و استفاده از فن آوری های نوآورانه و پایه سرمایه بالاتر به آنها امکان می دهد تا سیستم های مدیریت دستگاه اینترنت اشیا to را برای تسهیل فعالیت های خود بیشتر استفاده کنند. 
علاوه بر این ، استفاده روزافزون از تجزیه و تحلیل داده ها برای درک انتخاب ها و روند مصرف کنندگان توسط مشاغل مختلف ، تقاضا برای مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا را نیز افزایش داده است. 
پیکربندی و کنترل ، نظارت و تشخیص دستگاههای متصل ، به روزرسانی و نگهداری نرم افزار و تهیه و احراز هویت ، تقاضا برای مدیریت دستگاههای اینترنت اشیا grown را نیز افزایش داده است که انتظار می رود عملکرد بازار را بیشتر هدایت کند.


خطرات امنیتی
با وجود تقاضای روزافزون برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا در صنایع مختلف ، برخی محدودیت ها ممکن است تقاضای آن را با مشکل روبرو کنند. یکی از این عوامل افزایش خطر جرایم اینترنتی است که می تواند داده ها و اطلاعات مهم شرکت ها را به خطر بیندازد. 
حملات سایبری فزاینده ای که اتفاق افتاده و تهدیداتی که احتمالاً در آینده رخ خواهد داد ، سازمان ها را مجبور کرده است دسترسی مشتریان به خدمات مدیریت دستگاه اینترنت اشیا را محدود کنند.
بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل خطرات امنیتی ، از دستگاه های اینترنت اشیا کم استفاده یا اعتماد نمی کنند. TMR گفت ، ارائه گزینه های امنیتی پویا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا می تواند به عنوان یک استراتژی رقابتی با نفوذ برای بازیکنان در بازار جهانی مدیریت اینترنت اشیا ظاهر شود.
بازیکنان برجسته در بازار مدیریت دستگاه عبارتند از: رابرت بوش ، ARM ، HP ، گوگل ، اینتل ، IBM ، اوراکل ، مایکروسافت ، اسمیت میکرو نرم افزار و SAP.


ابر عمومی برتری پیدا می کند
مدیریت دستگاه اینترنت اشیا شامل چندین سیستم عامل و انواع مختلفی از روش ها و پروتکل های ارتباطی است که عملکرد روان دستگاه های هوشمند را تسهیل می کند.
با افزایش نفوذ اینترنت ، حجم زیادی از داده ها به صورت روزانه تولید می شوند ، در نتیجه تقاضای بیشتری برای ابزارهای مدیریت داده مترقی وجود دارد. 
بر اساس استقرار ، بازار مدیریت دستگاه اینترنت اشیا into به سه نوع تقسیم می شود: ابر عمومی ، ابر خصوصی و موارد دیگر. ابر عمومی سهم بازار پیشرو را در اختیار داشت ، زیرا تعداد بیشتری از شرکت ها سیستم ابر عمومی را انتخاب می کنند تا هزینه ذخیره اطلاعات تا حد زیادی کاهش یابد. 
TMR پیش بینی کرد ، افزایش استفاده از دستگاه های الکترونیکی قابل کنترل از راه دور در خانوارها ، می تواند منجر به افزایش قابل توجه تقاضا برای زیرساخت های ابری خصوصی شود و به طور بالقوه آن را به یک کمک کننده اصلی در بازار جهانی مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا تبدیل کند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب