پذیرش فناوری هوشمند به تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیاels دامن می زند

پذیرش فناوری هوشمند به تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیاels دامن می زند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
بر اساس تحقیقات بازار شفافیت (TMR) ، به لطف رشد روزافزون فناوری هوشمند در عمودهای مختلف ، پیش بینی می شود بازار جهانی مدیریت اینترنت اشیا 31.5٪ از نرخ رشد سالانه مرکب را از 2017 تا 2025 شاهد باشد.
با رایج شدن این روزها فناوری هوشمند ، دستگاه های اینترنت اشیا correspond به همین ترتیب به تولید کنندگان اصلی اطلاعات دیجیتالی تبدیل شده اند. سیستم های مدیریت دستگاه اینترنت اشیا به بازیکنان اجازه می دهد تا این داده ها را جمع آوری ، جمع بندی و تجزیه و تحلیل کنند.
از نظر منطقه ای ، آمریکای شمالی به دلیل تمرکز بیشتر در خانه های هوشمند و استفاده گسترده از فناوری هوشمند در ساخت و مراقبت های بهداشتی ، سهم غالب بازار مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا را در اختیار داشت.
از سوی دیگر ، آسیای اقیانوسیه پیش بینی می شود سریعترین بخش منطقه ای باشد و احتمالاً طی سالهای آینده با نرخ رشد بیش از متوسط ​​33.4٪ در معرض دید قرار خواهد گرفت.
TMR خاطرنشان کرد که در کشورهای در حال توسعه ، حضور تعداد زیادی از توزیع کنندگان دستگاه های IoT برای محصولات نوآورانه ، تقاضا برای مدیریت دستگاه های IoT را تحت فشار قرار داده است.


برنامه صنعت
خدمات مدیریت دستگاه اینترنت اشیا due به دلیل استفاده روزافزون از راه دور در تعدادی از صنایع و نیاز بعدی به مدیریت عملکرد دستگاه ها ، برای بخش تجاری بسیار حیاتی شده است.
تقاضا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا from از صنعتهای مختلف صنعت نظیر امور مالی ، بهداشت ، تولید ، حمل و نقل و تدارکات در حال افزایش است. 
تمرکز فزاینده تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ بر روی و استفاده از فن آوری های نوآورانه و پایه سرمایه بالاتر به آنها امکان می دهد تا سیستم های مدیریت دستگاه اینترنت اشیا to را برای تسهیل فعالیت های خود بیشتر استفاده کنند. 
علاوه بر این ، استفاده روزافزون از تجزیه و تحلیل داده ها برای درک انتخاب ها و روند مصرف کنندگان توسط مشاغل مختلف ، تقاضا برای مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا را نیز افزایش داده است. 
پیکربندی و کنترل ، نظارت و تشخیص دستگاههای متصل ، به روزرسانی و نگهداری نرم افزار و تهیه و احراز هویت ، تقاضا برای مدیریت دستگاههای اینترنت اشیا grown را نیز افزایش داده است که انتظار می رود عملکرد بازار را بیشتر هدایت کند.


خطرات امنیتی
با وجود تقاضای روزافزون برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا در صنایع مختلف ، برخی محدودیت ها ممکن است تقاضای آن را با مشکل روبرو کنند. یکی از این عوامل افزایش خطر جرایم اینترنتی است که می تواند داده ها و اطلاعات مهم شرکت ها را به خطر بیندازد. 
حملات سایبری فزاینده ای که اتفاق افتاده و تهدیداتی که احتمالاً در آینده رخ خواهد داد ، سازمان ها را مجبور کرده است دسترسی مشتریان به خدمات مدیریت دستگاه اینترنت اشیا را محدود کنند.
بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل خطرات امنیتی ، از دستگاه های اینترنت اشیا کم استفاده یا اعتماد نمی کنند. TMR گفت ، ارائه گزینه های امنیتی پویا برای مدیریت دستگاه اینترنت اشیا می تواند به عنوان یک استراتژی رقابتی با نفوذ برای بازیکنان در بازار جهانی مدیریت اینترنت اشیا ظاهر شود.
بازیکنان برجسته در بازار مدیریت دستگاه عبارتند از: رابرت بوش ، ARM ، HP ، گوگل ، اینتل ، IBM ، اوراکل ، مایکروسافت ، اسمیت میکرو نرم افزار و SAP.


ابر عمومی برتری پیدا می کند
مدیریت دستگاه اینترنت اشیا شامل چندین سیستم عامل و انواع مختلفی از روش ها و پروتکل های ارتباطی است که عملکرد روان دستگاه های هوشمند را تسهیل می کند.
با افزایش نفوذ اینترنت ، حجم زیادی از داده ها به صورت روزانه تولید می شوند ، در نتیجه تقاضای بیشتری برای ابزارهای مدیریت داده مترقی وجود دارد. 
بر اساس استقرار ، بازار مدیریت دستگاه اینترنت اشیا into به سه نوع تقسیم می شود: ابر عمومی ، ابر خصوصی و موارد دیگر. ابر عمومی سهم بازار پیشرو را در اختیار داشت ، زیرا تعداد بیشتری از شرکت ها سیستم ابر عمومی را انتخاب می کنند تا هزینه ذخیره اطلاعات تا حد زیادی کاهش یابد. 
TMR پیش بینی کرد ، افزایش استفاده از دستگاه های الکترونیکی قابل کنترل از راه دور در خانوارها ، می تواند منجر به افزایش قابل توجه تقاضا برای زیرساخت های ابری خصوصی شود و به طور بالقوه آن را به یک کمک کننده اصلی در بازار جهانی مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا تبدیل کند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب