پخش کننده های فناوری بلوتوث مش را به عنوان پروتکل استراتژیک خانه هوشمند انتخاب می کنند

پخش کننده های فناوری بلوتوث مش را به عنوان پروتکل استراتژیک خانه هوشمند انتخاب می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
در پاسخ به افزایش پذیرش شبکه مش بلوتوث در راه حل های خانه های هوشمند ، گروه ویژه علاقه مندی بلوتوث (SIG) از تشکیل زیرگروه جدید خانه هوشمند خبر داد. این اعلامیه به دنبال تصمیم تعداد فزاینده ای از رهبران بازار برای اتخاذ شبکه بلوتوثی مش به عنوان یک پروتکل ارتباطی استراتژیک برای راه حل های خانه هوشمند است.
زیر گروه جدید Smart Home برای ایجاد مشخصات اضافی مدل مش بلوتوث برای خانه هوشمند و برنامه های مرتبط ایجاد شده است. مدل های مش لایه کاربرد شبکه مش بلوتوث را تشکیل می دهند و رفتار دستگاه های متصل به شبکه مش بلوتوث را تعریف می کنند. به عنوان مثال ، مدلهای مش تعریف می کنند که چگونه یک چراغ مش بلوتوث توسط سوئیچ مش بلوتوث کنترل می شود. مانند سایر مشخصات فن آوری بلوتوث ، مدلهای مش ساخته شده توسط این زیرگروه در دسترس همه شرکتهای عضو در کنار مشخصات شبکه مش بلوتوث خواهد بود و بدین ترتیب قابلیت همکاری چند فروشنده در خانه هوشمند را فراهم می کند.
"مدلهای مش بلوتوث نقش بسیار مهمی در تقویت اتصال و قابلیت همکاری بین دستگاههای خانه هوشمند دارند. زیر گروه Smart Home یک انجمن برای استاندارد سازی راه حلهای مدل مش برای جامعه فراهم می کند و علی بابا خوشحال است که با سایر شرکتهای عضو در زمینه مش همکاری می کند. توسعه مدل. " Dapeng Liu ، رئیس زیر گروه بلوتوث SIG خانه هوشمند ، کارشناس ارشد استاندارد Alibaba گفت.
بیش از 60 شرکت عضو در زیر گروه جدید Smart Home شامل Alibaba ، GCT Semiconductor ، Lierda ، MediaTek ، Midea Group IoT Company ، Nordic Semiconductor ، Novel Bits ، S-Labs ، Telink Semiconductor ، Synopsys ، UL تأیید خدمات و Xiaomi شرکت می کنند.
Miffy Chen ، معاون گروه Alibaba ، GM GM از Tmall Genie ، گفت: "در توسعه راه حل های اینترنت اشیا برای خانه های هوشمند ، ما به اتصال قابل اعتماد ، با عملکرد بالا و مقیاس پذیر که استاندارد بی سیم مش بلوتوث پشتیبانی می کند ، نیاز داریم." "این عناصر ، همراه با اعتماد موجود و کاربرد گسترده بلوتوث در سراسر جهان ، به آن یک مزیت منحصر به فرد در پشتیبانی از استراتژی خانه هوشمند ما داده است."
دیان فن ، مدیر کل Xiaomi IoT Platform گفت: "برای رشد بازار خانه های هوشمند ، به استانداردهای جهانی شبکه مش بی سیم واقعی نیاز دارد که بتواند نیازهای قابلیت اطمینان ، امنیت و عملکرد بازار را برآورده کند." "ما اطمینان داریم که مش بلوتوث یکی از این استانداردها است و رشد و نوآوری فوق العاده ای را در اتوماسیون خانگی برای سالهای آینده فراهم می کند."
آقای Zhiguo Bi گفت: "مش بلوتوث یکی از مناسب ترین پروتکل های اینترنت اشیا برای ساخت خانه های هوشمند و هوشمند است. استقرار انعطاف پذیر شبکه های دستگاه های هوشمند با کشش کششی و تأخیر کمتر را تسهیل می کند و بنابراین تجربه های بهتری را در زمینه صحنه های زندگی هوشمندانه به ارمغان می آورد." معاون مدیر کل شرکت اینترنت اشیا M Midea Group. "Midea Group به شدت راه حل کلی مبتنی بر مش بلوتوث را برای خانه هوشمند تبلیغ می کند."
"با تبدیل یک به یک به بسیاری از ارتباطات دستگاه به بسیاری ، مش بلوتوث یک تغییر انقلابی ایجاد می کند." آلن هسو ، مدیر کل واحد تجاری اتصال هوشمند MediaTek ، گفت: "از روشنایی هوشمند ، خانه هوشمند ، ساختمان هوشمند تا شهر هوشمند ، امکان مش بلوتوث محدود نیست. با گسترش دستگاه های دستیار صوتی و AIoT در همه جا ، ما ادامه می دهیم سرمایه گذاری در توسعه فن آوری مش بلوتوث برای پاسخگویی به تقاضای به سرعت در حال رشد برای اتصال پیشرفته و تجارب واقعی هوشمند خانه. "
مش بلوتوث که در ژوئیه سال 2017 راه اندازی شد ، ایجاد امکان ایجاد راه حل های شبکه دستگاه های بزرگ ، مانند راه حل های مورد استفاده در سیستم های کنترل ، نظارت و اتوماسیون را ایجاد کرد. فناوری مش بلوتوث از ابتدا برای پاسخگویی به نیازهای دقیق قابلیت اطمینان ، امنیت و عملکرد بازارهای صنعتی و تجاری توسعه یافته است. از زمان راه اندازی آن ، بیش از 105 محصول با قابلیت شبکه مش بلوتوث از فروشندگان پیشرو سیلیکون ، پشته ، جز، و محصولات نهایی واجد شرایط هستند (لیست کاملی از محصولات دارای شبکه بلوتوث را می توان در اینجا یافت).
مارک پاول ، مدیر اجرایی بلوتوث SIG ، گفت: "انتشار شبکه مش بلوتوث و تشکیل زیر گروه Smart Home اخیر از نقاط عطف مهم در توسعه بازار خانه های هوشمند است." "بیش از یک دهه است که بلوتوث بی سیم جهانی است استاندارد برای خانه متصل ، اتصال همه چیز از لوازم خانگی و سیستم های سرگرمی به ابزار ، اسباب بازی و حتی مسواک. اکنون با پشتیبانی از شبکه مش ، بلوتوث در موقعیتی است که به بازار اتوماسیون خانه کمک می کند تا به مقیاس گسترده برسد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب