ساختمانهای تجاری به طور فزاینده ای داده محور هستند: مطالعه کنید

ساختمانهای تجاری به طور فزاینده ای داده محور هستند: مطالعه کنید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
با توجه به اطلاعات تجاری Memoori ، که تخمین می زند بازار از 15.6 میلیارد دلار آمریکا در سال 2018 به 35.8 میلیارد دلار در سال 2023 ، با ثبت 18 درصد رشد سالانه مرکب ، استفاده از داده های بزرگ در ساختمان های تجاری هوشمند در سراسر جهان رشد چشمگیری داشته باشد. نرخ.
این رشد در مقایسه با برآورد قبلی Memoori ، به دلیل بلوغ ثابت بازار ، رقابت قیمت و نگرانی در مورد حریم خصوصی و امنیت داده ها ، اندکی کند شد.
شایان ذکر است که تهدیدات امنیتی در سال 2019 افزایش خواهد یافت. Memoor پیش بینی می کند که حملات هدفمند بیشتری علیه اجزای آسیب پذیر ساختمانهای هوشمند در سال انجام خواهد شد.
از نظر استفاده از داده های بزرگ ، نرم افزارهای کاربردی در حال حاضر بیشترین فروش را در بازار نشان می دهند. کاربران نهایی سرمایه گذاری زیادی روی ابزارهای هوش تجاری ، داشبورد و سایر قابلیتهای تجسم و گزارش داده انجام می دهند.
انتظار می رود فروش نرم افزارهای کاربردی با سرعتی معادل 19.8٪ در مدت پیش بینی رشد کند. این بخش 36 درصد از سهم بازار را تشکیل می دهد که فروش کلی آن تا سال 2023 به 12.9 میلیارد دلار می رسد.


دفتر تجاری به عنوان محرک رشد
Memoori می گوید: "رشد در بازار دفاتر تجاری تاکنون عمدتا استفاده نشده است." بیشتر سرمایه گذاری های کلان داده ها توسط مشاغل بر روی به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی و مصرف انرژی بود.
در آینده قابل پیش بینی ، بهره وری و سرمایه گذاری های مرتبط با تجربه سرما رشد بازار را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این ، هزینه های قابل توجهی در بازار در رابطه با انواع پیشگویی های AI و یادگیری ماشین پیش بینی شده پیش بینی شده است.
پیش بینی می شود تا سال 2023 بخش دفتر تجاری بیش از 15 میلیارد دلار درآمد کسب کند که از رشد کمی سالانه 16.4 درصدی برخوردار است ، از کمی بیش از 7 میلیارد دلار در سال 2018.
وقتی نوبت به ترجیحات کاربر می رسد ، Memoori خاطرنشان می کند که "کاربران نهایی عمدتا علاقه مند به سرمایه گذاری در راه حل های جامع از پایان به پایان هستند. آنها به دنبال اطمینان هستند که هرگونه سرمایه گذاری انجام شده راه حل های یکپارچه و آزمایش شده ای را ارائه می دهد که به طور یکپارچه با هم کار می کنند. "
Memoori اضافه کرد ، این به آنها امکان می دهد روند پیاده سازی را ساده کرده و از پرداختن به معامله با چندین فروشنده جلوگیری کنند.


همکاری در صنعت
ساخت اینترنت اشیا also نیز برای عرضه و فروشندگان و کاربران نهایی به طور فزاینده ای پیچیده می شود.
"تعداد کمی از سازمانها (در صورت وجود) تخصص در هر دو حوزه IT و OT را دارند که کاملا بر چشم انداز تسلط دارند ، بنابراین برای فروشندگان جدید و قدیمی مهم است که بازارهایی را که می خواهند در آن تمرکز کنند و ایجاد روابط شراکت در مناطق دیگر دقیق ارزیابی کنند. از زنجیره تامین برای تقویت موقعیت خود در بازار ، "Memoori می گوید.
مشارکت ها نیز در سطح سیستم عامل مهم خواهند بود. دلیل این امر این است که توسعه دهندگان ممکن است از قابلیت های سیستم عامل که امکان تلفیق داده ها ، مدیریت دستگاه و تجزیه و تحلیل را فراهم می کنند ، استفاده کنند. به این ترتیب ، توسعه دهندگان می توانند بر ایجاد پیشنهادات نرم افزاری جذاب تمرکز کنند.


فروشندگان کمی تسلط دارند
در سال 2019 تعداد محدودی از فروشندگان اینترنت اشیا likely احتمالاً بر بازار تسلط دارند ، "به مشتریان اجازه می دهد یکی را انتخاب کنند و برای هر دستگاه متصل اضافی به آن پایبند باشند" ، Memoori به گفته احمد بنفا ، نویسنده کتاب ، استناد کرد: استفاده ایمن و هوشمند از اینترنت اشیا بلاکچین و هوش مصنوعی.
امکان ادغام مجموعه داده های فروشندگان مختلف بسیار مهم است. و این چیزی است که فروشندگان باید به آن توجه کنند.
همانطور که انتظارات کاربر نهایی از قابلیت دسترسی به داده و یکپارچه سازی داده ها تکامل می یابد و شرکت های بیشتری به دنبال ادغام داده های سیستم ساختمان در سیستم عامل های داده های سازمانی گسترده تر هستند ، بازیگران مستقر در بازار باید مرتباً از مدل های بازار قدیمی خود دور شوند.
سیستم ها و ابزارهای سیلینگ که برای مدیریت و کار به تخصص خاصی احتیاج دارند ، متناسب با نیازهای در حال توسعه IoT نیستند. فروشندگان برای اطمینان از ادغام یکپارچه داده ها ، باید استانداردهای باز را بپذیرند و روشهای مدیریت فراداده خود را بهبود ببخشند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب