ساختمانهای تجاری به طور فزاینده ای داده محور هستند: مطالعه کنید

ساختمانهای تجاری به طور فزاینده ای داده محور هستند: مطالعه کنید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
با توجه به اطلاعات تجاری Memoori ، که تخمین می زند بازار از 15.6 میلیارد دلار آمریکا در سال 2018 به 35.8 میلیارد دلار در سال 2023 ، با ثبت 18 درصد رشد سالانه مرکب ، استفاده از داده های بزرگ در ساختمان های تجاری هوشمند در سراسر جهان رشد چشمگیری داشته باشد. نرخ.
این رشد در مقایسه با برآورد قبلی Memoori ، به دلیل بلوغ ثابت بازار ، رقابت قیمت و نگرانی در مورد حریم خصوصی و امنیت داده ها ، اندکی کند شد.
شایان ذکر است که تهدیدات امنیتی در سال 2019 افزایش خواهد یافت. Memoor پیش بینی می کند که حملات هدفمند بیشتری علیه اجزای آسیب پذیر ساختمانهای هوشمند در سال انجام خواهد شد.
از نظر استفاده از داده های بزرگ ، نرم افزارهای کاربردی در حال حاضر بیشترین فروش را در بازار نشان می دهند. کاربران نهایی سرمایه گذاری زیادی روی ابزارهای هوش تجاری ، داشبورد و سایر قابلیتهای تجسم و گزارش داده انجام می دهند.
انتظار می رود فروش نرم افزارهای کاربردی با سرعتی معادل 19.8٪ در مدت پیش بینی رشد کند. این بخش 36 درصد از سهم بازار را تشکیل می دهد که فروش کلی آن تا سال 2023 به 12.9 میلیارد دلار می رسد.


دفتر تجاری به عنوان محرک رشد
Memoori می گوید: "رشد در بازار دفاتر تجاری تاکنون عمدتا استفاده نشده است." بیشتر سرمایه گذاری های کلان داده ها توسط مشاغل بر روی به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی و مصرف انرژی بود.
در آینده قابل پیش بینی ، بهره وری و سرمایه گذاری های مرتبط با تجربه سرما رشد بازار را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این ، هزینه های قابل توجهی در بازار در رابطه با انواع پیشگویی های AI و یادگیری ماشین پیش بینی شده پیش بینی شده است.
پیش بینی می شود تا سال 2023 بخش دفتر تجاری بیش از 15 میلیارد دلار درآمد کسب کند که از رشد کمی سالانه 16.4 درصدی برخوردار است ، از کمی بیش از 7 میلیارد دلار در سال 2018.
وقتی نوبت به ترجیحات کاربر می رسد ، Memoori خاطرنشان می کند که "کاربران نهایی عمدتا علاقه مند به سرمایه گذاری در راه حل های جامع از پایان به پایان هستند. آنها به دنبال اطمینان هستند که هرگونه سرمایه گذاری انجام شده راه حل های یکپارچه و آزمایش شده ای را ارائه می دهد که به طور یکپارچه با هم کار می کنند. "
Memoori اضافه کرد ، این به آنها امکان می دهد روند پیاده سازی را ساده کرده و از پرداختن به معامله با چندین فروشنده جلوگیری کنند.


همکاری در صنعت
ساخت اینترنت اشیا also نیز برای عرضه و فروشندگان و کاربران نهایی به طور فزاینده ای پیچیده می شود.
"تعداد کمی از سازمانها (در صورت وجود) تخصص در هر دو حوزه IT و OT را دارند که کاملا بر چشم انداز تسلط دارند ، بنابراین برای فروشندگان جدید و قدیمی مهم است که بازارهایی را که می خواهند در آن تمرکز کنند و ایجاد روابط شراکت در مناطق دیگر دقیق ارزیابی کنند. از زنجیره تامین برای تقویت موقعیت خود در بازار ، "Memoori می گوید.
مشارکت ها نیز در سطح سیستم عامل مهم خواهند بود. دلیل این امر این است که توسعه دهندگان ممکن است از قابلیت های سیستم عامل که امکان تلفیق داده ها ، مدیریت دستگاه و تجزیه و تحلیل را فراهم می کنند ، استفاده کنند. به این ترتیب ، توسعه دهندگان می توانند بر ایجاد پیشنهادات نرم افزاری جذاب تمرکز کنند.


فروشندگان کمی تسلط دارند
در سال 2019 تعداد محدودی از فروشندگان اینترنت اشیا likely احتمالاً بر بازار تسلط دارند ، "به مشتریان اجازه می دهد یکی را انتخاب کنند و برای هر دستگاه متصل اضافی به آن پایبند باشند" ، Memoori به گفته احمد بنفا ، نویسنده کتاب ، استناد کرد: استفاده ایمن و هوشمند از اینترنت اشیا بلاکچین و هوش مصنوعی.
امکان ادغام مجموعه داده های فروشندگان مختلف بسیار مهم است. و این چیزی است که فروشندگان باید به آن توجه کنند.
همانطور که انتظارات کاربر نهایی از قابلیت دسترسی به داده و یکپارچه سازی داده ها تکامل می یابد و شرکت های بیشتری به دنبال ادغام داده های سیستم ساختمان در سیستم عامل های داده های سازمانی گسترده تر هستند ، بازیگران مستقر در بازار باید مرتباً از مدل های بازار قدیمی خود دور شوند.
سیستم ها و ابزارهای سیلینگ که برای مدیریت و کار به تخصص خاصی احتیاج دارند ، متناسب با نیازهای در حال توسعه IoT نیستند. فروشندگان برای اطمینان از ادغام یکپارچه داده ها ، باید استانداردهای باز را بپذیرند و روشهای مدیریت فراداده خود را بهبود ببخشند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب