بازیکنان فناوری بلوتوث مش را به عنوان پروتکل استراتژیک خانه هوشمند انتخاب می کنند

بازیکنان فناوری بلوتوث مش را به عنوان پروتکل استراتژیک خانه هوشمند انتخاب می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۶ بهمن ۱۳۹۹
در پاسخ به افزایش پذیرش شبکه مش بلوتوث در راه حل های خانه های هوشمند ، گروه علاقه ویژه بلوتوث (SIG) از تشکیل زیر گروه جدید خانه هوشمند خبر داد. این اعلامیه به دنبال تصمیم تعداد فزاینده ای از رهبران بازار برای اتخاذ شبکه بلوتوثی مش به عنوان یک پروتکل ارتباطی استراتژیک برای راه حل های خانه هوشمند است.
زیر گروه جدید Smart Home برای ایجاد مشخصات اضافی مدل مش بلوتوث برای خانه هوشمند و برنامه های مرتبط ایجاد شده است. مدل های مش لایه کاربرد شبکه مش بلوتوث را تشکیل می دهند و رفتار دستگاه های متصل به شبکه مش بلوتوث را تعریف می کنند. به عنوان مثال ، مدلهای مش تعریف می کنند که چگونه یک چراغ مش بلوتوث توسط سوئیچ مش بلوتوث کنترل می شود. مانند سایر مشخصات فن آوری بلوتوث ، مدلهای مش ساخته شده توسط این زیرگروه در دسترس همه شرکتهای عضو در کنار مشخصات شبکه مش بلوتوث خواهد بود و بدین ترتیب قابلیت همکاری چند فروشنده در خانه هوشمند را فراهم می کند.

"مدلهای مش بلوتوث نقش بسیار مهمی در تقویت اتصال و قابلیت همکاری بین دستگاههای خانه هوشمند دارند. زیر گروه Smart Home یک انجمن برای استاندارد سازی راه حلهای مدل مش برای جامعه فراهم می کند و علی بابا خوشحال است که با سایر شرکتهای عضو در زمینه مش همکاری می کند. توسعه مدل. " Dapeng Liu ، رئیس زیر گروه بلوتوث SIG خانه هوشمند ، کارشناس ارشد استاندارد Alibaba گفت.
بیش از 60 شرکت عضو در زیر گروه جدید Smart Home شامل Alibaba ، GCT Semiconductor ، Lierda ، MediaTek ، Midea Group IoT Company ، Nordic Semiconductor ، Novel Bits ، S-Labs ، Telink Semiconductor ، Synopsys ، UL تأیید خدمات و Xiaomi شرکت می کنند.
Miffy Chen ، معاون گروه Alibaba ، GM GM از Tmall Genie ، گفت: "در توسعه راه حل های اینترنت اشیا برای خانه های هوشمند ، ما به اتصال قابل اعتماد ، با عملکرد بالا و مقیاس پذیر که استاندارد بی سیم مش بلوتوث پشتیبانی می کند ، نیاز داریم." "این عناصر ، همراه با اعتماد موجود و کاربرد گسترده بلوتوث در سراسر جهان ، به آن یک مزیت منحصر به فرد در پشتیبانی از استراتژی خانه هوشمند ما داده است."
دیان فن ، مدیر کل Xiaomi IoT Platform گفت: "برای رشد بازار خانه های هوشمند ، به استانداردهای جهانی شبکه مش بی سیم واقعی نیاز دارد که بتواند نیازهای قابلیت اطمینان ، امنیت و عملکرد بازار را برآورده کند." "ما اطمینان داریم که مش بلوتوث یکی از این استانداردها است و رشد و نوآوری فوق العاده ای را در اتوماسیون خانگی برای سالهای آینده فراهم می کند."
آقای Zhiguo Bi گفت: "مش بلوتوث یکی از مناسب ترین پروتکل های اینترنت اشیا برای ساخت خانه های هوشمند و هوشمند است. این شبکه استقرار انعطاف پذیر شبکه های دستگاه های هوشمند با پسوند کشسان و تأخیر کمتر را تسهیل می کند و بنابراین با استفاده از صحنه های غنی زندگی هوشمند تجربه های بهتری را در اختیار کاربر قرار می دهد." معاون مدیر کل شرکت اینترنت اشیا M Midea Group. "Midea Group به شدت راه حل کامل مبتنی بر مش بلوتوث را برای خانه هوشمند تبلیغ می کند."
"با تبدیل یک به یک به بسیاری از ارتباطات دستگاه به بسیاری ، مش بلوتوث یک تغییر انقلابی ایجاد می کند." آلن هسو ، مدیر کل واحد تجاری اتصال هوشمند MediaTek ، گفت: "از روشنایی هوشمند ، خانه هوشمند ، ساختمان هوشمند تا شهر هوشمند ، امکان مش بلوتوث محدود نیست. با گسترش دستگاه های دستیار صوتی و AIoT در همه جا ، ما ادامه می دهیم سرمایه گذاری در توسعه فن آوری مش بلوتوث برای پاسخگویی به تقاضای به سرعت در حال رشد برای اتصال پیشرفته و تجارب واقعی هوشمند خانه. "
مش بلوتوث که در ژوئیه سال 2017 راه اندازی شد ، ایجاد امکان ایجاد راهکارهای شبکه دستگاه های بزرگ مانند راه حل های مورد استفاده در سیستم های کنترل ، نظارت و اتوماسیون را ایجاد کرد. فناوری مش بلوتوث از ابتدا برای پاسخگویی به نیازهای دقیق قابلیت اطمینان ، امنیت و عملکرد بازارهای صنعتی و تجاری توسعه یافته است. از زمان راه اندازی بیش از 105 محصول با قابلیت شبکه مش بلوتوث از فروشندگان پیشرو سیلیکون ، پشته ، جز component و محصولات نهایی واجد شرایط هستند (لیست کامل محصولات دارای بلوتوث واجد شرایط را می توان در اینجا یافت).
مارک پاول ، مدیر اجرایی بلوتوث SIG ، گفت: "انتشار شبکه مش بلوتوث و تشکیل زیر گروه Smart Home اخیر از نقاط عطف مهم در توسعه بازار خانه های هوشمند است." "بیش از یک دهه است که بلوتوث بی سیم جهانی است استاندارد برای خانه متصل ، اتصال همه چیز از لوازم خانگی و سیستم های سرگرمی به ابزار ، اسباب بازی و حتی مسواک. اکنون با پشتیبانی از شبکه مش ، بلوتوث در موقعیتی است که به بازار اتوماسیون خانه کمک می کند تا به مقیاس گسترده برسد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب