2018 یک سال رکورد برای سرمایه گذاری در نوآوری در ساختمان هوشمند بود: تحقیق

2018 یک سال رکورد برای سرمایه گذاری در نوآوری در ساختمان هوشمند بود: تحقیق
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۶ بهمن ۱۳۹۹
Memoori ، یک سازمان تحقیقاتی که مشاوره های مربوط به فن آوری ساختمان هوشمند ارائه می دهد ، می گوید 2018 ثابت شده است که یک سال رکورد برای سرمایه گذاری در بخش فناوری جهانی ساختمان است ، با بیش از 2.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در شرکت های نوپا.
Memoori می گوید ، این یافته افزایش اعتماد سرمایه گذاران در این بخش را نشان می دهد و نشان دهنده پاسخ مثبت شرکت ها برای محصولات و خدمات خود در بازار است.
بازارهای مجاور به شدت بر بازار اصلی ساختمان های هوشمند ، به ویژه پدیده PropTech ، که به فناوری های مرتبط با املاک و مستغلات اشاره دارد ، در بخش املاک تجاری تأثیر می گذارد. "تحولات هوشمند" در شبکه ، خانه و شهرها نیز در حال بازی هستند.
Memoori 482 شرکتی را که بین سال های 2009 و 2018 در بخش ساختمان هوشمند تاسیس شده اند ، شناسایی می کند. علاوه بر این ، 109 استارت آپ خریداری شده و 13 شرکت که از سال 2009 برای IPO درخواست کرده اند را شناسایی می کند ، که بیش از 600 فعال تازه وارد در بخش ساختمانهای تجاری هوشمند است.
2018 از کل خریدهای شرکت های نوپا طی هفت سال گذشته ، بیش از 37٪ از این معاملات را به خود اختصاص داده است که روند ادغام را تأیید می کند و از طرف خریداران بالقوه شناخت مزایای همکاری نزدیکتر با استارتاپ ها را افزایش می دهد. این نشان دهنده سهم مهمی است که شرکتهای نوپا در معرفی نوآوری در فضای ساختمانهای هوشمند دارند.


بیشتر استارت آپ های پلت فرم BIoT
طبق تعریف Memoori ، استارتاپ یک شرکت خصوصی است که زودتر از سال 2009 تشکیل شده و متمرکز بر بازار ساختمان های تجاری و صنعتی است ، یک شرکت تابعه نیست یا یک شرکت بزرگتر خریداری می شود و اغلب از طریق سرمایه های خطرپذیر از بودجه سهام خصوصی تامین می شود.
بستر BIoT بالاترین بخش با بیشترین تعداد راه اندازی (202) است ، و پس از آن مدیریت انرژی ساختمان (64) ، خدمات نقشه برداری و مکان یابی داخلی (55) ، سیستم عامل مدیریت محل کار (42) و سخت افزار فعال سازی BIoT (31).
خروجی ها نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، فقط 41 خرید در سال 2018 شناسایی شده است. Memoori می گوید: "در واقع دو سال گذشته تقریباً 60٪ از کل خریدهای تازه تاسیس را که از سال 2012 ردیابی شده اند ، به خود اختصاص داده است.
تعاملات بین بازیکنان اصلی و استارت آپ های مرحله اولیه از طریق برنامه های شتاب دهنده و دستگاه جوجه کشی و همچنین همکاری مستقیم در دو سال گذشته افزایش یافته است. شرکتهای تاسیساتی و ارائه دهندگان خدمات انرژی بخصوص در ایجاد روابط با تازه واردان در بخش انرژی متمرکز شده اند.


سرمایه گذاری عمده در املاک و مستغلات
در طول هفت سال گذشته ، Memoori در مجموع 824 سرمایه گذاری سرمایه گذاری مربوط به شرکت های نوپا را در فضای ساختمان های هوشمند پیگیری کرده است. این سرمایه گذاری ها از سرمایه گذاری بذر و فرشته گرفته تا تأمین مالی بدهی و دوره های A تا سری E متغیر است. ارزش این بودجه از زیر 1 میلیون دلار تا 1.1 میلیارد دلار بود.
طبق گفته Memoori ، اولین اسب شاخدار در فضای ساختمان هوشمند با سرمایه گذاری 1.1 میلیارد دلاری آمریکا در View Glass توسط Softbank Vision Fund ایجاد شده است.
حتی با تخفیف سرمایه گذاری View ، سال 2018 بودجه کل سرمایه گذاری بیش از 1.3 میلیارد دلار در فضای ساختمانهای تجاری و صنعتی به خود جلب کرد ، که هنوز هم یک سطح بی سابقه از سرمایه گذاری است.
تعداد دورهای تأمین بودجه در سال 2018 به 184 مورد رسیده است. سرمایه جذب شده در بخش جهانی ساختمانهای هوشمند از سال 2012 بیش از شش برابر افزایش یافته است با جذب بخش 6.8 میلیارد دلار در این دوره.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب