قفل درب هوشمند ASSA ABLOY برای هر درب ، در هر مکان وجود دارد

قفل درب هوشمند ASSA ABLOY برای هر درب ، در هر مکان وجود دارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
فناوری خانه های هوشمند به یک نقطه اوج رسیده است. در یک نظرسنجی که برای "گزارش قفل های درب هوشمند 2018" ASSA ABLOY انجام شده است ، 60٪ از افراد مورد سوال گفتند که حداقل یک دستگاه هوشمند دارند. در کنار استفاده از انرژی ، امنیت اولویت اصلی صاحبان خانه است.
با این وجود استانداردهای در و قفل و مواد نه تنها از فردی به فرد دیگر بلکه از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. مارک های امنیتی معتبر ASSA ABLOY با تجربه چندین دهه در تأمین امنیت خانه ها و مشاغل در سراسر اروپا. این مجموعه قفل های هوشمند درب و راه حل های مناسب برای هر بازار را طراحی کرده است.
قفل های هوشمند درب ASSA ABLOY به عنوان یک دستگاه مستقل کار می کنند یا به طور یکپارچه با سیستم های خانه هوشمند که به طور گسترده در دسترس هستند ادغام می شوند. آنها همچنین قلب تعداد سریع و سریع خدمات مسکونی هوشمند ، از جمله برنامه های مدیریت اجاره کوتاه مدت تعطیلات ، تحویل در خانه و خدمات مراقبت از خانه هستند.


ENTR
فقط یک پیچ و یک قفل ENTR یک درب جلو را به یک درب ورودی هوشمند ارتقا می دهد: به سادگی سیلندر مکانیکی موجود را برای یک سیلندر جدید ENTR عوض کنید. با ENTR ، صاحبان خانه قفل خانه خود را از طریق برنامه ، کلیدهای مجازی ، کد PIN ، کنترل از راه دور یا خواننده اثر انگشت باز می کنند. ENTR در سیاه و سفید و نسخه جدیدی که برای درهای اسکاندیناوی طراحی شده است در دسترس است: ENTR S.
برنده جایزه IoT Integration Award 2018 ، ENTR در سراسر اروپا توسط مارک های معتبر از جمله Yale ، Mul-T-Lock ، TESA ، KESO ، Vachette و FAB به فروش می رسد.


ییل دورمان
Yale Doorman که برای خانه های اسکاندیناوی و فنلاند طراحی شده است ، پین ، برچسب RFID و دهانه کنترل از راه دور را ارائه می دهد. بهسازی و ادغام با سیستم های امنیتی پیشرو خانه هوشمند اسکاندیناوی آسان است.

Yale Conexis L1
قفل Smart Door Lock در انگلستان برای سیستم های قفل چند نقطه ای ، امکان کنترل درب از طریق یک برنامه و کارت RFID یا برچسب را فراهم می کند. شما می توانید برای خانواده یا مهمانان کلیدهای مجازی را مدیریت کرده و هنگام ورود شخصی به خانه اعلان دریافت کنید.

ییل بی کلس
قفل درب هوشمند Yale Keyless عملکرد هوشمندی را برای هر نوع قفل شب 60 میلی متری استاندارد انگلیس به ارمغان می آورد. می توانید قفل را از طریق کد PIN ، fob ، کارت RFID یا برچسب باز کنید یا پین های موقت تنظیم کنید که به طور خودکار منقضی می شوند.

مونوبلاک دیجیتال ییل
این قفل موتوری دارای موتور 3 لامپ است و از طریق کارت RFID یا برچسب و کد PIN باز می شود. Monoblock دیجیتال ییل قبلاً در سراسر خاورمیانه اثبات شده و با سیستم های پیشرو اتوماسیون خانگی یکپارچه شده است.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   _____ ______    
   | _ ||___ /    
 ____| |_| |  / /  __ _ 
|_ /\____ | / /  / _` |
 / / .___/ /./ /  | (_| |
/___|\____/ \_/   \__, |
            | |
            |_|
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب