قفل درب هوشمند ASSA ABLOY برای هر درب ، در هر مکان وجود دارد

قفل درب هوشمند ASSA ABLOY برای هر درب ، در هر مکان وجود دارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
فناوری خانه های هوشمند به یک نقطه اوج رسیده است. در یک نظرسنجی که برای "گزارش قفل های درب هوشمند 2018" ASSA ABLOY انجام شده است ، 60٪ از افراد مورد سوال گفتند که حداقل یک دستگاه هوشمند دارند. در کنار استفاده از انرژی ، امنیت اولویت اصلی صاحبان خانه است.
با این وجود استانداردهای در و قفل و مواد نه تنها از فردی به فرد دیگر بلکه از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. مارک های امنیتی معتبر ASSA ABLOY با تجربه چندین دهه در تأمین امنیت خانه ها و مشاغل در سراسر اروپا. این مجموعه قفل های هوشمند درب و راه حل های مناسب برای هر بازار را طراحی کرده است.
قفل های هوشمند درب ASSA ABLOY به عنوان یک دستگاه مستقل کار می کنند یا به طور یکپارچه با سیستم های خانه هوشمند که به طور گسترده در دسترس هستند ادغام می شوند. آنها همچنین قلب تعداد سریع و سریع خدمات مسکونی هوشمند ، از جمله برنامه های مدیریت اجاره کوتاه مدت تعطیلات ، تحویل در خانه و خدمات مراقبت از خانه هستند.


ENTR
فقط یک پیچ و یک قفل ENTR یک درب جلو را به یک درب ورودی هوشمند ارتقا می دهد: به سادگی سیلندر مکانیکی موجود را برای یک سیلندر جدید ENTR عوض کنید. با ENTR ، صاحبان خانه قفل خانه خود را از طریق برنامه ، کلیدهای مجازی ، کد PIN ، کنترل از راه دور یا خواننده اثر انگشت باز می کنند. ENTR در سیاه و سفید و نسخه جدیدی که برای درهای اسکاندیناوی طراحی شده است در دسترس است: ENTR S.
برنده جایزه IoT Integration Award 2018 ، ENTR در سراسر اروپا توسط مارک های معتبر از جمله Yale ، Mul-T-Lock ، TESA ، KESO ، Vachette و FAB به فروش می رسد.


ییل دورمان
Yale Doorman که برای خانه های اسکاندیناوی و فنلاند طراحی شده است ، پین ، برچسب RFID و دهانه کنترل از راه دور را ارائه می دهد. بهسازی و ادغام با سیستم های امنیتی پیشرو خانه هوشمند اسکاندیناوی آسان است.

Yale Conexis L1
قفل Smart Door Lock در انگلستان برای سیستم های قفل چند نقطه ای ، امکان کنترل درب از طریق یک برنامه و کارت RFID یا برچسب را فراهم می کند. شما می توانید برای خانواده یا مهمانان کلیدهای مجازی را مدیریت کرده و هنگام ورود شخصی به خانه اعلان دریافت کنید.

ییل بی کلس
قفل درب هوشمند Yale Keyless عملکرد هوشمندی را برای هر نوع قفل شب 60 میلی متری استاندارد انگلیس به ارمغان می آورد. می توانید قفل را از طریق کد PIN ، fob ، کارت RFID یا برچسب باز کنید یا پین های موقت تنظیم کنید که به طور خودکار منقضی می شوند.

مونوبلاک دیجیتال ییل
این قفل موتوری دارای موتور 3 لامپ است و از طریق کارت RFID یا برچسب و کد PIN باز می شود. Monoblock دیجیتال ییل قبلاً در سراسر خاورمیانه اثبات شده و با سیستم های پیشرو اتوماسیون خانگی یکپارچه شده است.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______         
|___ /         
  / /  ___  ___  ___ 
 / /  / _ \ / _ \ / __|
./ /  | __/| __/| (__ 
\_/   \___| \___| \___|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب