ساختمانهای تجاری به طور فزاینده ای داده محور هستند: مطالعه کنید

ساختمانهای تجاری به طور فزاینده ای داده محور هستند: مطالعه کنید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
با توجه به اطلاعات تجاری Memoori ، که تخمین می زند بازار از 15.6 میلیارد دلار آمریکا در سال 2018 به 35.8 میلیارد دلار در سال 2023 ، با ثبت 18 درصد رشد سالانه مرکب ، استفاده از داده های بزرگ در ساختمان های تجاری هوشمند در سراسر جهان رشد چشمگیری داشته باشد. نرخ.
این رشد در مقایسه با برآورد قبلی Memoori ، به دلیل بلوغ ثابت بازار ، رقابت قیمت و نگرانی در مورد حریم خصوصی و امنیت داده ها ، اندکی کند شد.
شایان ذکر است که تهدیدات امنیتی در سال 2019 افزایش خواهد یافت. Memoor پیش بینی می کند که حملات هدفمند بیشتری علیه اجزای آسیب پذیر ساختمانهای هوشمند در سال انجام خواهد شد.
از نظر استفاده از داده های بزرگ ، نرم افزارهای کاربردی در حال حاضر بیشترین فروش را در بازار نشان می دهند. کاربران نهایی سرمایه گذاری زیادی روی ابزارهای هوش تجاری ، داشبورد و سایر قابلیتهای تجسم و گزارش داده انجام می دهند.
انتظار می رود فروش نرم افزارهای کاربردی با سرعتی معادل 19.8٪ در مدت پیش بینی رشد کند. این بخش 36 درصد از سهم بازار را تشکیل می دهد که فروش کلی آن تا سال 2023 به 12.9 میلیارد دلار می رسد.


دفتر تجاری به عنوان محرک رشد
Memoori می گوید: "رشد در بازار دفاتر تجاری تاکنون عمدتا استفاده نشده است." بیشتر سرمایه گذاری های کلان داده ها توسط مشاغل بر روی به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی و مصرف انرژی بود.
در آینده قابل پیش بینی ، بهره وری و سرمایه گذاری های مرتبط با تجربه سرما رشد بازار را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این ، هزینه های قابل توجهی در بازار در رابطه با انواع پیشگویی های AI و یادگیری ماشین پیش بینی شده پیش بینی شده است.
پیش بینی می شود تا سال 2023 بخش دفتر تجاری بیش از 15 میلیارد دلار درآمد کسب کند که از رشد کمی سالانه 16.4 درصدی برخوردار است ، از کمی بیش از 7 میلیارد دلار در سال 2018.
وقتی نوبت به ترجیحات کاربر می رسد ، Memoori خاطرنشان می کند که "کاربران نهایی عمدتا علاقه مند به سرمایه گذاری در راه حل های جامع پایان به پایان هستند. آنها به دنبال اطمینان هستند که هرگونه سرمایه گذاری انجام شده راه حل های یکپارچه و آزمایش شده ای را ارائه می دهد که به طور یکپارچه با هم کار می کنند. "
Memoori اضافه کرد ، این به آنها امکان می دهد روند پیاده سازی را ساده کرده و از پرداختن به معامله با چندین فروشنده جلوگیری کنند.


همکاری در صنعت
ساخت اینترنت اشیا also نیز برای عرضه و فروشندگان و کاربران نهایی به طور فزاینده ای پیچیده می شود.
"تعداد کمی از سازمان ها (در صورت وجود) تخصص در هر دو حوزه IT و OT را دارند که کاملا بر چشم انداز تسلط دارند ، بنابراین برای فروشندگان جدید و قدیمی مهم است که بازارهایی را که می خواهند در آن تمرکز کنند و ایجاد روابط شراکت در مناطق دیگر دقیق ارزیابی کنند. از زنجیره تامین برای تقویت موقعیت خود در بازار ، "Memoori می گوید.
مشارکت ها نیز در سطح سیستم عامل مهم خواهند بود. دلیل این امر این است که توسعه دهندگان ممکن است از قابلیت های سیستم عامل که امکان تلفیق داده ها ، مدیریت دستگاه و تجزیه و تحلیل را فراهم می کنند ، استفاده کنند. به این ترتیب ، توسعه دهندگان می توانند بر ایجاد پیشنهادات نرم افزاری جذاب تمرکز کنند.


فروشندگان کمی تسلط دارند
در سال 2019 تعداد محدودی از فروشندگان اینترنت اشیا likely احتمالاً بر بازار تسلط دارند ، "به مشتریان اجازه می دهد یکی را انتخاب کنند و برای هر دستگاه متصل اضافی به آن پایبند باشند" ، Memoori به گفته احمد بنفا ، نویسنده کتاب ، استناد کرد: بلاکچین و هوش مصنوعی.
امکان ادغام مجموعه داده های فروشندگان مختلف بسیار مهم است. و این چیزی است که فروشندگان باید به آن توجه کنند.
همانطور که انتظارات کاربر نهایی از قابلیت دسترسی به داده و یکپارچه سازی داده ها تکامل می یابد و شرکت های بیشتری به دنبال ادغام داده های سیستم ساختمان در سیستم عامل های داده های سازمانی گسترده تر هستند ، بازیگران مستقر در بازار باید به طور پیوسته از مدل های بازار قدیمی خود دور شوند.
سیستم ها و ابزارهای سیلینگ که برای مدیریت و کار به تخصص خاصی احتیاج دارند ، متناسب با نیازهای در حال توسعه IoT نیستند. فروشندگان برای اطمینان از ادغام یکپارچه داده ها ، باید استانداردهای باز را بپذیرند و روشهای مدیریت فراداده خود را بهبود ببخشند.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب