فن آوری های Phytrex یکپارچه سازی سیستم و Apple HomeKit SDK را پوشش می دهد

فن آوری های Phytrex یکپارچه سازی سیستم و Apple HomeKit SDK را پوشش می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
سه چالش عمده در تولید محصولات خانه هوشمند وجود دارد ، از جمله اتصال محصول ، غلبه بر نگرانی های امنیتی و فناوری صوتی. اگر استاندارد توافق صنعت وجود نداشته باشد ، پیوند بین محصولات مختلف دشوار است. علاوه بر این ، اینترنت در برابر هک شدن بسیار آسیب پذیر است ، امنیت یک چالش دیگر می شود. سوم ، فن آوری تشخیص صدا نیز هنوز قابل غلبه نیست. این آستانه ها در بازار لوازم خانگی هوشمند با رشد سریع ظاهر می شوند و این مسائل فنی را بسیار حیاتی می کنند.
Phytrex از سه سال پیش به توسعه "راه حل های کنترل صدای دوگانه هوشمند" اختصاص داده است و در حال حاضر به نقطه دستیابی به موانع فن آوری در بازار خانه های هوشمند در حال گسترش است. با استفاده Phytrex از Homekit SDK دارای گواهی MFi اپل ، یک راه حل جامع برای دستیابی به قابلیت همکاری محصول ایجاد کرده است.
در CES 2019 ، به جای نمایش ماژول گواهی شده اپل مانند قبل ، Phytrex تمرکز خود را روی نمایش محصولات پلاگین و مانیتورینگ مانند سوکت هوشمند و دوربین هوشمند نشان داد که علاوه بر فناوری Apple Homekit و قابلیت های تولید با کیفیت بالا ، Phytrex در دو سال گذشته محصولات به طور پایدار به بازارهای اروپا و آمریکا صادر می شده اند. کلوین وو ، مدیر فروش ، بر اساس سنگ بنایی که فناوری و تولید دست به دست هم می دهند ، اطمینان دارد که Phytrex نام تجاری خود را در بازار آسیا راه اندازی خواهد کرد.
از آنجا که مناطق نمایشگر کنترل هوشمند CES امسال بیشتر توسط Amazon Alexa و Google Home اشغال شده است ، سایر محصولات غرفه دارانی که تحت سیستم این دو بلندگو ساخته شده اند به پیمانکاران فرعی Amazon و Google تبدیل شده اند. شرکت های بی شماری با اتصال محصولات خود به الکسا یا خانه گوگل سعی می کنند اعتبار خود را از طریق آمازون یا سهم بازار گوگل افزایش دهند ، اما تعداد کمی از آنها می توانند از آن سود ببرند. با افزایش دستگاه ها در هر خانوار ، اهمیت اتصال و قابلیت همکاری نیز افزایش می یابد. در مرحله ادغام اکولوژیکی ، اجرای قابلیت همکاری محصول ، امنیت یا حتی توسعه یک سرویس صوتی سفارشی ، کلید ورود به آینده لوازم خانگی هوشمند خواهد بود.
محصولات الکسا به سرویس های Cloud و APP آمازون اکو متکی هستند که به سختی می توان تفاوت کانال های فروش خودکار و خدمات محصولات را نشان داد. بزرگترین مزیت Phytrex توانایی آن در ترسیم ساختار محصول و ایجاد راه حل ها و همچنین حفظ انعطاف پذیری در تجدید نظر در ساختار ، از جمله ترکیب فناوری سرویس های ابری و پردازش زبان طبیعی (NLP) برای سفارشی کردن کلمه ماشه است. این یک هوش منحصر به فرد است که با هیچ تولید کننده بلندگو دیگری قابل جایگزینی نیست.
دستگاه های هوشمند خانگی که در Google Assistant جاسازی شده اند فقط به چارچوب Google محدود نمی شوند ، اگر امنیت ارتباطات با نقصی روبرو شود ، این می تواند منجر به نفوذ هکر به شبکه خانگی ، سرقت ، نشت اطلاعات شخصی یا حتی ایمنی مسکونی شود که باز هم برجسته می شود اهمیت امنیت الکترونیکی. برای جلوگیری از این تهدیدها ، Phytrex از فناوری رمزگذاری و رمزگشایی درجه مالی VISA و UnionPay در سرویس نرم افزار استفاده می کند و تجربه جدید و در عین حال ایمن را به مشتریان ارائه می دهد.
بزرگترین مزیت Phytrex این است که آنها دارای Homekit SDK دارای گواهی MFi هستند که مورد آزمایش دقیق تر از آمازون و گوگل قرار گرفت. اتصال تک سیستم متداول ترین در بازار فعلی است ، اما ادغام چندین سیستم اجتناب ناپذیر است. شرکت هایی که در حال حاضر در حال توسعه راه حل هایی برای دستگاه های هوشمند خانگی هستند هنوز با ساختار آمازون و Google گره خورده اند ، تنها راه حل سه سیستم Phytrex توانایی ادغام Apple Homekit را دارد.
در حال حاضر تعداد زیادی از تولیدکنندگان از SDK تولید شده توسط Phytrex استفاده می کنند ، از جمله Smart Wall Switch، Smart Plug، Smart Speaker. فرصت های آینده برای کار با Phytrex محدود به SDK اپل Homekit نخواهد بود ، بلکه قابلیت تولید طولانی مدت با شریک سازنده و تعبیه فناوری کنترل سه سیستم منحصر به فرد Phytrex است. علاوه بر این ، جدا شدن از توسعه گذشته تحت الکسا و ساختار Google ، ترکیب مزایای نرم افزار ، سیستم عامل و سخت افزار ، پیشگام نام تجاری خود و ایجاد فرصت های همکاری بیشتر برای ایجاد یک وضعیت برنده در بازار آسیا.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب