Semtech از نرم افزار منبع باز برای دروازه های مبتنی بر LoRa رونمایی می کند

Semtech از نرم افزار منبع باز برای دروازه های مبتنی بر LoRa رونمایی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
Semtech ، تأمین کننده نیمه هادی های سیگنال آنالوگ و مخلوط و الگوریتم های پیشرفته ، اعلام کرده است که یک بسته ارسال منبع جدید جدید برای دروازه های مبتنی بر لینوکس اعلام کرده است که امکان برقراری ارتباط امن داده ها با استفاده از منابع و مدیریت از راه دور ، ویژگی های مهم اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) ) شبکه های.
همین ویژگی ها نیز بر روی دروازه داخلی مینیاتور ادغام شده اند. این دروازه های کوچک ، با دستگاه های LoRa Semtech و فناوری فرکانس رادیویی بی سیم ، برای تولید پوشش شبکه متراکم با کمترین هزینه سرمایه ای و بدون هزینه عملیاتی مناسب هستند ، Semtech می گوید.
وینکه گیزمن ، مدیرعامل و بنیانگذار The Things Industries ، گفت: "دروازه مینیاتوری کامل دارای پتانسیل زیادی برای ایجاد راه حل های مبتنی بر LoRa است." "این محصول هزینه کل مالکیت راه حلهای مبتنی بر LoRaWAN را کاهش می دهد ، و یک قیمت به طور مختل کننده پایین را فراهم می کند زیرا تنها در چند دقیقه توسط پرسنل غیر فنی قابل نصب است. از بین بردن دردسرها و کاهش سرمایه گذاری شبکه ، به مشاغل اجازه می دهد تا بر روی آنچه واقعاً مهم است ، یعنی یک راه حل تجاری IoT پایان به پایان ، تمرکز کنند.
پیاده سازی در دروازه مینیاتور بیشتر به منظور ایجاد دروازه هایی با قابلیت نصب آسان طراحی شده است ، ایده آل برای تولید پوشش شبکه در محیط های داخلی چالش برانگیز برای برنامه های کاربردی ساختمان هوشمند یا استفاده از دروازه های تلفن همراه در راه حل های ردیابی دارایی.
علاوه بر این ، این راه حل ها توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به راحتی برنامه هایی ایجاد کنند و قابلیت همکاری را آزمایش کنند ، در حالی که انعطاف پذیری را برای مدل های مختلف استقرار ، مدل های تجاری و استراتژی های استقرار شبکه برای ارائه دهندگان راه حل ها و اپراتورهای شبکه فراهم می کند. دروازه های داخلی مقرون به صرفه منجر به پذیرش گسترده فناوری LoRa برای برنامه های کاربردی خانه هوشمند ، ساختمان و ردیابی دارایی می شوند.
"Semtech's LoRa Technology دستگاه ها ، شبکه ها و برنامه های اینترنت اشیا را قادر می سازد و ما انتظار داریم با توسعه فناوری پیشرو که زمان توسعه برنامه ها و راه حل ها را برای بازار کوتاه می کند ، انقلابی در صنعت ادامه دهیم. پروتکل های جدید حمل و نقل بسته بندی شده مبتنی بر LoRa به ساده سازی قابلیت همکاری راه حل های مبتنی بر LoRaWAN کمک می کند تا به جامعه توسعه دهنده امکان ایجاد انواع مختلف برنامه های اینترنت اشیا را بسیار سریعتر بدهد. "


100 اپراتور شبکه که LoRaWAN را مستقر می کنند
به گفته Semtech ، افزایش تقاضا برای فناوری LoRa منجر به استقرار تجمعی تقریباً 80 میلیون گره انتهایی مجهز به LoRa در پایان 2018 شده است که 60 درصد افزایش سال به سال است. .
اتحاد LoRa ، ظاهراً سریعترین رشد اتحاد IoT برای برنامه های شبکه کم برق در محدوده منطقه ، اخیراً اعلام کرد که به بیش از 100 اپراتور شبکه مبتنی بر LoRaWAN رسیده است.
انتظار می رود که تقریباً 80 میلیون گره انتهایی مجهز به LoRa و صدها هزار دروازه مبتنی بر LoRa تا اوایل سال 2019 مستقر شوند. Semtech می گوید: افزایش حمایت از اپراتورهای شبکه باعث ایجاد فرصت هایی برای گسترش فناوری LoRa در سراسر جهان می شود.
آلیستر فولتون ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل گروه محصولات بی سیم و حسگر Semtech ، گفت: "رشد سریع و جهانی اکوسیستم مبتنی بر LoRaWAN فرصتی باورنکردنی است زیرا ما همچنان به رفع نیازهای مختلف اتصال ساختمانهای هوشمند ، اندازه گیری هوشمند ، هوشمند کشاورزی ، شهرهای هوشمند ، تدارکات زنجیره تأمین هوشمند و موارد دیگر. "
اتحاد LoRa که از بدو تاسیس تاکنون به بیش از 500 شرکت رسیده است ، گزارش داد که تعداد دستگاه های نهایی متصل به شبکه های مبتنی بر LoRaWAN سه برابر شده است.
اتحادیه LoRa همچنین برجسته است که منطقه آسیا و اقیانوسیه 30 درصد رشد را در سال 2018 تجربه کرده در حالی که اروپا رشد خیره کننده 50 درصدی را تجربه کرده است. Semtech متعهد است که علاوه بر گسترش تعداد افراد و کشورهایی که تحت پوشش دامنه طولانی آن قرار دارند ، راه حل های کم مصرف ، انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و آسان ، به توسعه درگاه های LoRa و گره های انتهایی برای تأمین این تقاضای جهانی ادامه دهد. برای پیاده سازی.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____  ____        
 / ___| / ___|       
/ /___ / /___ _ __  ___ 
| ___ \| ___ \| '_ \ / _ \ 
| \_/ || \_/ || | | || (_) |
\_____/\_____/|_| |_| \___/ 
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب