Semtech از نرم افزار منبع باز برای دروازه های مبتنی بر LoRa رونمایی می کند

Semtech از نرم افزار منبع باز برای دروازه های مبتنی بر LoRa رونمایی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
Semtech ، تأمین کننده نیمه هادی های سیگنال آنالوگ و مخلوط و الگوریتم های پیشرفته ، اعلام کرده است که یک بسته ارسال منبع جدید جدید برای دروازه های مبتنی بر لینوکس اعلام کرده است که امکان برقراری ارتباط امن داده ها با استفاده از منابع و مدیریت از راه دور ، ویژگی های مهم اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) ) شبکه های.
همین ویژگی ها نیز بر روی دروازه داخلی مینیاتور ادغام شده اند. این دروازه های کوچک ، با دستگاه های LoRa Semtech و فناوری فرکانس رادیویی بی سیم ، برای تولید پوشش شبکه متراکم با کمترین هزینه سرمایه ای و بدون هزینه عملیاتی مناسب هستند ، Semtech می گوید.
وینکه گیزمن ، مدیرعامل و بنیانگذار The Things Industries ، گفت: "دروازه مینیاتوری کامل دارای پتانسیل زیادی برای ایجاد راه حل های مبتنی بر LoRa است." "این محصول هزینه کل مالکیت راه حلهای مبتنی بر LoRaWAN را کاهش می دهد ، و یک قیمت به طور مختل کننده پایین را فراهم می کند زیرا تنها در چند دقیقه توسط پرسنل غیر فنی قابل نصب است. از بین بردن دردسرها و کاهش سرمایه گذاری شبکه ، به مشاغل اجازه می دهد تا بر روی آنچه واقعاً مهم است ، یعنی یک راه حل تجاری IoT پایان به پایان ، تمرکز کنند.
پیاده سازی در دروازه مینیاتور بیشتر به منظور ایجاد دروازه هایی با قابلیت نصب آسان طراحی شده است ، ایده آل برای تولید پوشش شبکه در محیط های داخلی چالش برانگیز برای برنامه های کاربردی ساختمان هوشمند یا استفاده از دروازه های تلفن همراه در راه حل های ردیابی دارایی.
علاوه بر این ، این راه حل ها توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به راحتی برنامه هایی ایجاد کنند و قابلیت همکاری را آزمایش کنند ، در حالی که انعطاف پذیری را برای مدل های مختلف استقرار ، مدل های تجاری و استراتژی های استقرار شبکه برای ارائه دهندگان راه حل ها و اپراتورهای شبکه فراهم می کند. دروازه های داخلی مقرون به صرفه منجر به پذیرش گسترده فناوری LoRa برای برنامه های کاربردی خانه هوشمند ، ساختمان و ردیابی دارایی می شوند.
"Semtech's LoRa Technology دستگاه ها ، شبکه ها و برنامه های اینترنت اشیا را قادر می سازد و ما انتظار داریم با توسعه فناوری پیشرو که زمان توسعه برنامه ها و راه حل ها را برای بازار کوتاه می کند ، انقلابی در صنعت ادامه دهیم. پروتکل های جدید حمل و نقل بسته بندی شده مبتنی بر LoRa به ساده سازی قابلیت همکاری راه حل های مبتنی بر LoRaWAN کمک می کند تا به جامعه توسعه دهنده امکان ایجاد انواع مختلف برنامه های اینترنت اشیا را بسیار سریعتر بدهد. "


100 اپراتور شبکه که LoRaWAN را مستقر می کنند
به گفته Semtech ، افزایش تقاضا برای فناوری LoRa منجر به استقرار تجمعی تقریباً 80 میلیون گره انتهایی مجهز به LoRa در پایان 2018 شده است که 60 درصد افزایش سال به سال است. .
اتحاد LoRa ، ظاهراً سریعترین رشد اتحاد IoT برای برنامه های شبکه کم برق در محدوده منطقه ، اخیراً اعلام کرد که به بیش از 100 اپراتور شبکه مبتنی بر LoRaWAN رسیده است.
انتظار می رود که تقریباً 80 میلیون گره انتهایی مجهز به LoRa و صدها هزار دروازه مبتنی بر LoRa تا اوایل سال 2019 مستقر شوند. Semtech می گوید: افزایش حمایت از اپراتورهای شبکه باعث ایجاد فرصت هایی برای گسترش فناوری LoRa در سراسر جهان می شود.
آلیستر فولتون ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل گروه محصولات بی سیم و حسگر Semtech ، گفت: "رشد سریع و جهانی اکوسیستم مبتنی بر LoRaWAN فرصتی باورنکردنی است زیرا ما همچنان به رفع نیازهای مختلف اتصال ساختمانهای هوشمند ، اندازه گیری هوشمند ، هوشمند کشاورزی ، شهرهای هوشمند ، تدارکات زنجیره تأمین هوشمند و موارد دیگر. "
اتحاد LoRa که از بدو تاسیس تاکنون به بیش از 500 شرکت رسیده است ، گزارش داد که تعداد دستگاه های نهایی متصل به شبکه های مبتنی بر LoRaWAN سه برابر شده است.
اتحادیه LoRa همچنین برجسته است که منطقه آسیا و اقیانوسیه 30 درصد رشد را در سال 2018 تجربه کرده در حالی که اروپا رشد خیره کننده 50 درصدی را تجربه کرده است. Semtech متعهد است که علاوه بر گسترش تعداد افراد و کشورهایی که تحت پوشش دامنه طولانی آن قرار دارند ، راه حل های کم مصرف ، انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و آسان ، به توسعه درگاه های LoRa و گره های انتهایی برای تأمین این تقاضای جهانی ادامه دهد. برای پیاده سازی.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب