Semtech از نرم افزار منبع باز برای دروازه های مبتنی بر LoRa رونمایی می کند

Semtech از نرم افزار منبع باز برای دروازه های مبتنی بر LoRa رونمایی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
Semtech ، تأمین کننده نیمه هادی های سیگنال آنالوگ و مخلوط و الگوریتم های پیشرفته ، اعلام کرده است که یک بسته ارسال منبع جدید جدید برای دروازه های مبتنی بر لینوکس اعلام کرده است که امکان برقراری ارتباط امن داده ها با استفاده از منابع و مدیریت از راه دور ، ویژگی های مهم اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) ) شبکه های.
همین ویژگی ها نیز بر روی دروازه داخلی مینیاتور ادغام شده اند. این دروازه های کوچک ، با دستگاه های LoRa Semtech و فناوری فرکانس رادیویی بی سیم ، برای تولید پوشش شبکه متراکم با کمترین هزینه سرمایه ای و بدون هزینه عملیاتی مناسب هستند ، Semtech می گوید.
وینکه گیزمن ، مدیرعامل و بنیانگذار The Things Industries ، گفت: "دروازه مینیاتوری کامل دارای پتانسیل زیادی برای ایجاد راه حل های مبتنی بر LoRa است." "این محصول هزینه کل مالکیت راه حلهای مبتنی بر LoRaWAN را کاهش می دهد ، و یک قیمت به طور مختل کننده پایین را فراهم می کند زیرا تنها در چند دقیقه توسط پرسنل غیر فنی قابل نصب است. از بین بردن دردسرها و کاهش سرمایه گذاری شبکه ، به مشاغل اجازه می دهد تا بر روی آنچه واقعاً مهم است ، یعنی یک راه حل تجاری IoT پایان به پایان ، تمرکز کنند.
پیاده سازی در دروازه مینیاتور بیشتر به منظور ایجاد دروازه هایی با قابلیت نصب آسان طراحی شده است ، ایده آل برای تولید پوشش شبکه در محیط های داخلی چالش برانگیز برای برنامه های کاربردی ساختمان هوشمند یا استفاده از دروازه های تلفن همراه در راه حل های ردیابی دارایی.
علاوه بر این ، این راه حل ها توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به راحتی برنامه هایی ایجاد کنند و قابلیت همکاری را آزمایش کنند ، در حالی که انعطاف پذیری را برای مدل های مختلف استقرار ، مدل های تجاری و استراتژی های استقرار شبکه برای ارائه دهندگان راه حل ها و اپراتورهای شبکه فراهم می کند. دروازه های داخلی مقرون به صرفه منجر به پذیرش گسترده فناوری LoRa برای برنامه های کاربردی خانه هوشمند ، ساختمان و ردیابی دارایی می شوند.
"Semtech's LoRa Technology دستگاه ها ، شبکه ها و برنامه های اینترنت اشیا را قادر می سازد و ما انتظار داریم با توسعه فناوری پیشرو که زمان توسعه برنامه ها و راه حل ها را برای بازار کوتاه می کند ، انقلابی در صنعت ادامه دهیم. پروتکل های جدید حمل و نقل بسته بندی شده مبتنی بر LoRa به ساده سازی قابلیت همکاری راه حل های مبتنی بر LoRaWAN کمک می کند تا به جامعه توسعه دهنده امکان ایجاد انواع مختلف برنامه های اینترنت اشیا را بسیار سریعتر بدهد. "


100 اپراتور شبکه که LoRaWAN را مستقر می کنند
به گفته Semtech ، افزایش تقاضا برای فناوری LoRa منجر به استقرار تجمعی تقریباً 80 میلیون گره انتهایی مجهز به LoRa در پایان 2018 شده است که 60 درصد افزایش سال به سال است. .
اتحاد LoRa ، ظاهراً سریعترین رشد اتحاد IoT برای برنامه های شبکه کم برق در محدوده منطقه ، اخیراً اعلام کرد که به بیش از 100 اپراتور شبکه مبتنی بر LoRaWAN رسیده است.
انتظار می رود که تقریباً 80 میلیون گره انتهایی مجهز به LoRa و صدها هزار دروازه مبتنی بر LoRa تا اوایل سال 2019 مستقر شوند. Semtech می گوید: افزایش حمایت از اپراتورهای شبکه باعث ایجاد فرصت هایی برای گسترش فناوری LoRa در سراسر جهان می شود.
آلیستر فولتون ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل گروه محصولات بی سیم و حسگر Semtech ، گفت: "رشد سریع و جهانی اکوسیستم مبتنی بر LoRaWAN فرصتی باورنکردنی است زیرا ما همچنان به رفع نیازهای مختلف اتصال ساختمانهای هوشمند ، اندازه گیری هوشمند ، هوشمند کشاورزی ، شهرهای هوشمند ، تدارکات زنجیره تأمین هوشمند و موارد دیگر. "
اتحاد LoRa که از بدو تاسیس تاکنون به بیش از 500 شرکت رسیده است ، گزارش داد که تعداد دستگاه های نهایی متصل به شبکه های مبتنی بر LoRaWAN سه برابر شده است.
اتحادیه LoRa همچنین برجسته است که منطقه آسیا و اقیانوسیه 30 درصد رشد را در سال 2018 تجربه کرده در حالی که اروپا رشد خیره کننده 50 درصدی را تجربه کرده است. Semtech متعهد است که علاوه بر گسترش تعداد افراد و کشورهایی که تحت پوشش دامنه طولانی آن قرار دارند ، راه حل های کم مصرف ، انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و آسان ، به توسعه درگاه های LoRa و گره های انتهایی برای تأمین این تقاضای جهانی ادامه دهد. برای پیاده سازی.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب