اسپیکر هوشمند در ایالات متحده به مرکز اصلی خانه هوشمند تبدیل می شود

اسپیکر هوشمند در ایالات متحده به مرکز اصلی خانه هوشمند تبدیل می شود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
تحقیقات جدید Parks Associated نشان می دهد که 35٪ از صاحبان خانه های هوشمند از هاب یا برنامه خانه هوشمند برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند خود به عنوان بخشی از یک اکوسیستم استفاده می کنند که بلندگوهای هوشمند به عنوان رایج ترین کنترل کننده هستند. همچنین ، 62٪ از کسانی که از بلندگوی هوشمند به عنوان مرکز استفاده می کنند از Amazon Alexa استفاده می کنند.
در حال حاضر ، اسپیکر هوشمند از نظر انتخاب کنترل متمرکز دستگاه پیشرو است. 5٪ از خانوارهای باند پهن ایالات متحده از بلندگوی هوشمند خود با دستیار صوتی به عنوان مرکز استفاده می کنند ، در حالی که 3٪ از سیستم امنیت خانه و 2٪ از مرکز کنترل خانه مستقل استفاده می کنند.
Parks Associated خاطرنشان کرد: در میان دارندگان بلندگوهای هوشمند ، 28٪ از بلندگوها برای کنترل حداقل یک دستگاه خانه هوشمند از طریق دستورات صوتی استفاده می کنند.
صحنه خانه هوشمند در ایالات متحده دستخوش تغییرات آشکاری است. دینا عبدالرازیک گفت: "اکثر صاحبان خانه های هوشمند هنوز محصولات خود را به عنوان دستگاه های مستقل کار می کنند ، اما افزایش کنترل صدا ، همراه با رشد تعداد دستگاه های متصل در خانه ، به فشار بیشتر خانواده ها به سمت کنترل متمرکز کمک کرده است." ، یک تحلیلگر تحقیق در Parks Associated.
عبدالرازیک افزود: "خانوارهای باند پهن آمریکا اکنون به طور متوسط ​​بیش از 10 دستگاه متصل دارند و تعداد روزافزون در زندگی مشتریان ، پیچیدگی در خانه هوشمند را تشدید می کند. صدا به عنوان یک رابط کلیدی برای کاهش این پیچیدگی ظاهر شده است."
مطالعه Gfk MRI موافق این است که استفاده از دستگاه های هوشمند در ایالات متحده در حال رشد است. طبق جدیدترین موج داده های MRI's Survey of the American Consumer ، نیمی (51٪) آمریکایی ها حداقل یک دستگاه "زندگی هوشمند" دارند - از تلویزیون های هوشمند گرفته تا ترموستات هوشمند ، در حالی که 6٪ دارای سه یا بیشتر هستند.


نقش کنترل صدا
سیستم عامل های صوتی در میان دارندگان دستگاه های خانه هوشمند که قصد دارند دستگاه های بیشتری را در 12 ماه آینده خریداری کنند مهم است. حدود یک سوم از کل خریداران احتمالی خانه های هوشمند قصد دارند از روش صوتی برای کنترل دستگاه های خریداری شده خود استفاده کنند. در میان خانوارهایی که از قبل دستگاه و مرکز دارند ، بخش قابل توجهی قصد دارد از صوت به عنوان روش اصلی کنترل خریدهای برنامه ریزی شده استفاده کند.
برای ایجاد راحتی در استفاده کنندگان نهایی ، به کنترل متمرکز نیاز است. "یک برنامه تلفن هوشمند ممکن است فقط برای خانه هایی با یک دستگاه کافی باشد ، اما وقتی مردم محصول چهارم یا پنجم خود را دریافت می کنند ، استفاده از برنامه های جداگانه برای هر دستگاه باعث ایجاد اصطکاک برای کاربر نهایی می شود. یک مرکز کنترل یا واحد کنترل متمرکز بیشتر و بیشتر جذاب می شود ، "عبدالرازیک گفت.
کنترل صدا کمک می کند تا مسئله همکاری با یکدیگر حل شود. "پروتکل ها و تقسیم بندی های رقابتی همچنان مانع تصویب خانه های هوشمند می شوند ، اما کاربران نهایی که قبلاً راه حل های خانه هوشمند را تصویب کرده اند ، صدا را وسیله ای مناسب برای کنترل شبکه در حال رشد محصولات خود می دانند."


مشخصات تصویب کنندگان فناوری اولیه
مطالعه Gfk MRI نشان می دهد که 16 میلیون آمریکایی صاحب سه یا چند دستگاه هوشمند هستند. این بخش خاص از جمعیت ، که توسط MRI به عنوان "زنده ماندن هوشمند" خوانده می شود ، فن آوری متصل را با ذوق و شوک پذیرفته اند. کارن رمسپچر ، SVP بینش و نوآوری در MRI گفت: "Smart Lifers رسیده ترین هدف برای جدیدترین فناوری ها است."
تا 83٪ از زندانیان هوشمند دارای تلویزیون هوشمند هستند (در مقایسه با فقط 36٪ از کل جمعیت ایالات متحده) ، 62٪ دارای یک ردیاب تناسب اندام پوشیدنی هستند (در مقایسه با 13٪ از کل جمعیت) ، 53٪ دارای مرکز هوشمند خانه هستند ( در مقایسه با 10٪ از کل جمعیت) و 47٪ یک ساعت هوشمند خریداری کرده اند (در مقایسه با 7٪ از کل جمعیت).
MRI مشخصات Lifers Smart را برای شرکت هایی که به بازاریابی علاقه مند هستند به این گروه ارائه می دهد: شش نفر از ده (60٪) زندگی کنندگان هوشمند ازدواج کرده و نیمی از آنها (51٪) بچه دارند. آنها همچنین تمایل به جوانی دارند ، با متوسط ​​سن 40 سالگی ، و به همان اندازه احتمال دارد که زن یا مرد باشند.
MRI می گوید ، بیشتر افراد حرفه ای هستند و معمولاً حقوق آنها بالاتر از متوسط ​​است - که حداقل برای لحظه ای در هنگام پرداخت هزینه دستگاه های هوشمند و خدمات مفید است.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب