اسپیکر هوشمند در ایالات متحده به مرکز اصلی خانه هوشمند تبدیل می شود

اسپیکر هوشمند در ایالات متحده به مرکز اصلی خانه هوشمند تبدیل می شود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
تحقیقات جدید Parks Associated نشان می دهد که 35٪ از صاحبان خانه های هوشمند از هاب یا برنامه خانه هوشمند برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند خود به عنوان بخشی از یک اکوسیستم استفاده می کنند که بلندگوهای هوشمند به عنوان رایج ترین کنترل کننده هستند. همچنین ، 62٪ از کسانی که از بلندگوی هوشمند به عنوان مرکز استفاده می کنند از Amazon Alexa استفاده می کنند.
در حال حاضر ، اسپیکر هوشمند از نظر انتخاب کنترل متمرکز دستگاه پیشرو است. 5٪ از خانوارهای باند پهن ایالات متحده از بلندگوی هوشمند خود با دستیار صوتی به عنوان مرکز استفاده می کنند ، در حالی که 3٪ از سیستم امنیت خانه و 2٪ از مرکز کنترل خانه مستقل استفاده می کنند.
Parks Associated خاطرنشان کرد: در میان دارندگان بلندگوهای هوشمند ، 28٪ از بلندگوها برای کنترل حداقل یک دستگاه خانه هوشمند از طریق دستورات صوتی استفاده می کنند.
صحنه خانه هوشمند در ایالات متحده دستخوش تغییرات آشکاری است. دینا عبدالرازیک گفت: "اکثر صاحبان خانه های هوشمند هنوز محصولات خود را به عنوان دستگاه های مستقل کار می کنند ، اما افزایش کنترل صدا ، همراه با رشد تعداد دستگاه های متصل در خانه ، به فشار بیشتر خانواده ها به سمت کنترل متمرکز کمک کرده است." ، یک تحلیلگر تحقیق در Parks Associated.
عبدالرازیک افزود: "خانوارهای باند پهن آمریکا اکنون به طور متوسط ​​بیش از 10 دستگاه متصل دارند و تعداد روزافزون در زندگی مشتریان ، پیچیدگی در خانه هوشمند را تشدید می کند. صدا به عنوان یک رابط کلیدی برای کاهش این پیچیدگی ظاهر شده است."
مطالعه Gfk MRI موافق این است که استفاده از دستگاه های هوشمند در ایالات متحده در حال رشد است. طبق جدیدترین موج داده های MRI's Survey of the American Consumer ، نیمی (51٪) آمریکایی ها حداقل یک دستگاه "زندگی هوشمند" دارند - از تلویزیون های هوشمند گرفته تا ترموستات هوشمند ، در حالی که 6٪ دارای سه یا بیشتر هستند.


نقش کنترل صدا
سیستم عامل های صوتی در میان دارندگان دستگاه های خانه هوشمند که قصد دارند دستگاه های بیشتری را در 12 ماه آینده خریداری کنند مهم است. حدود یک سوم از کل خریداران احتمالی خانه های هوشمند قصد دارند از روش صوتی برای کنترل دستگاه های خریداری شده خود استفاده کنند. در میان خانوارهایی که از قبل دستگاه و مرکز دارند ، بخش قابل توجهی قصد دارد از صوت به عنوان روش اصلی کنترل خریدهای برنامه ریزی شده استفاده کند.
برای ایجاد راحتی در استفاده کنندگان نهایی ، به کنترل متمرکز نیاز است. "یک برنامه تلفن هوشمند ممکن است فقط برای خانه هایی با یک دستگاه کافی باشد ، اما وقتی مردم محصول چهارم یا پنجم خود را دریافت می کنند ، استفاده از برنامه های جداگانه برای هر دستگاه باعث ایجاد اصطکاک برای کاربر نهایی می شود. یک مرکز کنترل یا واحد کنترل متمرکز بیشتر و بیشتر جذاب می شود ، "عبدالرازیک گفت.
کنترل صدا کمک می کند تا مسئله همکاری با یکدیگر حل شود. "پروتکل ها و تقسیم بندی های رقابتی همچنان مانع تصویب خانه های هوشمند می شوند ، اما کاربران نهایی که قبلاً راه حل های خانه هوشمند را تصویب کرده اند ، صدا را وسیله ای مناسب برای کنترل شبکه در حال رشد محصولات خود می دانند."


مشخصات تصویب کنندگان فناوری اولیه
مطالعه Gfk MRI نشان می دهد که 16 میلیون آمریکایی صاحب سه یا چند دستگاه هوشمند هستند. این بخش خاص از جمعیت ، که توسط MRI به عنوان "زنده ماندن هوشمند" خوانده می شود ، فن آوری متصل را با ذوق و شوک پذیرفته اند. کارن رمسپچر ، SVP بینش و نوآوری در MRI گفت: "Smart Lifers رسیده ترین هدف برای جدیدترین فناوری ها است."
تا 83٪ از زندانیان هوشمند دارای تلویزیون هوشمند هستند (در مقایسه با فقط 36٪ از کل جمعیت ایالات متحده) ، 62٪ دارای یک ردیاب تناسب اندام پوشیدنی هستند (در مقایسه با 13٪ از کل جمعیت) ، 53٪ دارای مرکز هوشمند خانه هستند ( در مقایسه با 10٪ از کل جمعیت) و 47٪ یک ساعت هوشمند خریداری کرده اند (در مقایسه با 7٪ از کل جمعیت).
MRI مشخصات Lifers Smart را برای شرکت هایی که به بازاریابی علاقه مند هستند به این گروه ارائه می دهد: شش نفر از ده (60٪) زندگی کنندگان هوشمند ازدواج کرده و نیمی از آنها (51٪) بچه دارند. آنها همچنین تمایل به جوانی دارند ، با متوسط ​​سن 40 سالگی ، و به همان اندازه احتمال دارد که زن یا مرد باشند.
MRI می گوید ، بیشتر افراد حرفه ای هستند و معمولاً حقوق آنها بالاتر از متوسط ​​است - که حداقل برای لحظه ای در هنگام پرداخت هزینه دستگاه های هوشمند و خدمات مفید است.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب