اسپیکر هوشمند در ایالات متحده به مرکز اصلی خانه هوشمند تبدیل می شود

اسپیکر هوشمند در ایالات متحده به مرکز اصلی خانه هوشمند تبدیل می شود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
تحقیقات جدید Parks Associated نشان می دهد که 35٪ از صاحبان خانه های هوشمند از هاب یا برنامه خانه هوشمند برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند خود به عنوان بخشی از یک اکوسیستم استفاده می کنند که بلندگوهای هوشمند به عنوان رایج ترین کنترل کننده هستند. همچنین ، 62٪ از کسانی که از بلندگوی هوشمند به عنوان مرکز استفاده می کنند از Amazon Alexa استفاده می کنند.
در حال حاضر ، اسپیکر هوشمند از نظر انتخاب کنترل متمرکز دستگاه پیشرو است. 5٪ از خانوارهای باند پهن ایالات متحده از بلندگوی هوشمند خود با دستیار صوتی به عنوان مرکز استفاده می کنند ، در حالی که 3٪ از سیستم امنیت خانه و 2٪ از مرکز کنترل خانه مستقل استفاده می کنند.
Parks Associated خاطرنشان کرد: در میان دارندگان بلندگوهای هوشمند ، 28٪ از بلندگوها برای کنترل حداقل یک دستگاه خانه هوشمند از طریق دستورات صوتی استفاده می کنند.
صحنه خانه هوشمند در ایالات متحده دستخوش تغییرات آشکاری است. دینا عبدالرازیک گفت: "اکثر صاحبان خانه های هوشمند هنوز محصولات خود را به عنوان دستگاه های مستقل کار می کنند ، اما افزایش کنترل صدا ، همراه با رشد تعداد دستگاه های متصل در خانه ، به فشار بیشتر خانواده ها به سمت کنترل متمرکز کمک کرده است." ، یک تحلیلگر تحقیق در Parks Associated.
عبدالرازیک افزود: "خانوارهای باند پهن آمریکا اکنون به طور متوسط ​​بیش از 10 دستگاه متصل دارند و تعداد روزافزون در زندگی مشتریان ، پیچیدگی در خانه هوشمند را تشدید می کند. صدا به عنوان یک رابط کلیدی برای کاهش این پیچیدگی ظاهر شده است."
مطالعه Gfk MRI موافق این است که استفاده از دستگاه های هوشمند در ایالات متحده در حال رشد است. طبق جدیدترین موج داده های MRI's Survey of the American Consumer ، نیمی (51٪) آمریکایی ها حداقل یک دستگاه "زندگی هوشمند" دارند - از تلویزیون های هوشمند گرفته تا ترموستات هوشمند ، در حالی که 6٪ دارای سه یا بیشتر هستند.


نقش کنترل صدا
سیستم عامل های صوتی در میان دارندگان دستگاه های خانه هوشمند که قصد دارند دستگاه های بیشتری را در 12 ماه آینده خریداری کنند مهم است. حدود یک سوم از کل خریداران احتمالی خانه های هوشمند قصد دارند از روش صوتی برای کنترل دستگاه های خریداری شده خود استفاده کنند. در میان خانوارهایی که از قبل دستگاه و مرکز دارند ، بخش قابل توجهی قصد دارد از صوت به عنوان روش اصلی کنترل خریدهای برنامه ریزی شده استفاده کند.
برای ایجاد راحتی در استفاده کنندگان نهایی ، به کنترل متمرکز نیاز است. "یک برنامه تلفن هوشمند ممکن است فقط برای خانه هایی با یک دستگاه کافی باشد ، اما وقتی مردم محصول چهارم یا پنجم خود را دریافت می کنند ، استفاده از برنامه های جداگانه برای هر دستگاه باعث ایجاد اصطکاک برای کاربر نهایی می شود. یک مرکز کنترل یا واحد کنترل متمرکز بیشتر و بیشتر جذاب می شود ، "عبدالرازیک گفت.
کنترل صدا کمک می کند تا مسئله همکاری با یکدیگر حل شود. "پروتکل ها و تقسیم بندی های رقابتی همچنان مانع تصویب خانه های هوشمند می شوند ، اما کاربران نهایی که قبلاً راه حل های خانه هوشمند را تصویب کرده اند ، صدا را وسیله ای مناسب برای کنترل شبکه در حال رشد محصولات خود می دانند."


مشخصات تصویب کنندگان فناوری اولیه
مطالعه Gfk MRI نشان می دهد که 16 میلیون آمریکایی صاحب سه یا چند دستگاه هوشمند هستند. این بخش خاص از جمعیت ، که توسط MRI به عنوان "زنده ماندن هوشمند" خوانده می شود ، فن آوری متصل را با ذوق و شوک پذیرفته اند. کارن رمسپچر ، SVP بینش و نوآوری در MRI گفت: "Smart Lifers رسیده ترین هدف برای جدیدترین فناوری ها است."
تا 83٪ از زندانیان هوشمند دارای تلویزیون هوشمند هستند (در مقایسه با فقط 36٪ از کل جمعیت ایالات متحده) ، 62٪ دارای یک ردیاب تناسب اندام پوشیدنی هستند (در مقایسه با 13٪ از کل جمعیت) ، 53٪ دارای مرکز هوشمند خانه هستند ( در مقایسه با 10٪ از کل جمعیت) و 47٪ یک ساعت هوشمند خریداری کرده اند (در مقایسه با 7٪ از کل جمعیت).
MRI مشخصات Lifers Smart را برای شرکت هایی که به بازاریابی علاقه مند هستند به این گروه ارائه می دهد: شش نفر از ده (60٪) زندگی کنندگان هوشمند ازدواج کرده و نیمی از آنها (51٪) بچه دارند. آنها همچنین تمایل به جوانی دارند ، با متوسط ​​سن 40 سالگی ، و به همان اندازه احتمال دارد که زن یا مرد باشند.
MRI می گوید ، بیشتر افراد حرفه ای هستند و معمولاً حقوق آنها بالاتر از متوسط ​​است - که حداقل برای لحظه ای در هنگام پرداخت هزینه دستگاه های هوشمند و خدمات مفید است.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب