فناوری هوشمند فرصت های جدیدی را برای عمودی های مختلف فراهم می کند: Z-Wave Alliance

فناوری هوشمند فرصت های جدیدی را برای عمودی های مختلف فراهم می کند: Z-Wave Alliance
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
بر اساس گزارش اخیر اکوسیستم Z-Wave توسط اتحاد Z-Wave ، صنعت خانه های هوشمند که به طور مداوم در حال رونق است ، فرصت هایی را برای بازیگران در صنعت امنیت ، بیمه ، ارتباطات از راه دور ، تجارت و دیجیتال فراهم می کند.
در حالی که بلندگوهای هوشمند به افزایش تصویب خانه های هوشمند ادامه می دهند ، بازار امنیت مسکونی هنوز یک راننده بزرگ است. در حالی که محصولات امنیتی DIY مانند Ring و Scout مورد توجه قرار می گیرند ، به عنوان مثال تقاضا برای نصب حرفه ای از ADT ، Vivint و Alarm.com همچنان وجود دارد. ADT گزارش داد که 40٪ از 7.2 میلیون پایگاه مشترک آن کاربران ADT Pulse ، خانه هوشمند این شرکت است.
گزارش Z-Wave می گوید: "بسیاری از مصرف کنندگان علاقه ای به غواصی در نصب خود ندارند و کمک حرفه ای می خواهند ، یعنی" این کار را برای من انجام دهید ".


برنامه بیمه
با رشد پذیرش خانه های هوشمند ، ارائه دهندگان بیمه شروع به مشارکت با شرکت های راه حل هوشمند برای ورود به صنعت می کنند. آنها با ارائه تخفیف های کم برای مشتریانی که برخی از دستگاه های امنیتی هوشمند را نصب می کنند ، سرعت خود را کم کم آغاز کردند.
یک قفل هوشمند ممکن است به یک دوربین زنگ در متصل شود تا صاحبان خانه ببینند چه کسی قصد ورود به آن را دارد. وقتی چندین دستگاه با هم کار می کنند همراه با یک پشتی هوشمند و سیستم جمع آوری داده ها ، مورد استفاده قدرت بیشتری می یابد.
یکی از قوی ترین مزایای خانه هوشمند ، توانایی کمک به جلوگیری از آسیب رسیدن به خانه یا ساختمان است - اعم از شرایط آب و هوا ، لوازم خانگی ، ساختار خانه یا انسان (سرقت یا سرقت).
"آیا دریافت اعلان از طریق تلفن هوشمند در مورد حسگر تشخیص آب در زیرزمین واقعاً تغییر دهنده بازی است؟ شاید نه به خودی خود ، اما به مصرف کنندگان امکان دسترسی به یک دستگاه مدیریت آب را بدهید که در واقع می تواند منبع آب را از برنامه موجود در تلفن آنها خاموش کند؟ این یک داستان جذاب برای یک بیمه گر است. ”Z-Wave Alliance به منبع IoT Agenda استناد می کند.


برنامه Telco
از نظر شرکت های ارتباط از راه دور ، ارزش خانه هوشمند در توانایی آن است که دستگاه های مختلفی را از جمله تلویزیون و اینترنت در یک خانه به هم متصل کند.
در این گزارش آمده است: "هرچه تعداد بیشتری از مصرف کنندگان لوازم خانگی هوشمند را به سرگرمی های موجود و تنظیمات متصل خود اضافه کنند ، تلفن های همراه به دنبال روش هایی هستند که بتوانند بخشی از این جریان درآمد در حال ظهور باشند."
پذیرش Telco در اروپا نقش بزرگی را ایفا می کند: بزرگترین شرکت Telco در اروپا (از نظر درآمد) ، Deutsche Telekom ، در اوایل سال جاری از طریق همکاری با مخابرات Norweigan Hitch ، گسترش آنها به خانه هوشمند را اعلام کرد. گفته می شود راه حل خانه هوشمند دویچه تلکام در هفت کشور اروپا ارائه شده است.


برنامه تجاری
فناوری متصل به فراتر از خانه و به کاربردهای تجاری تبدیل می شود: نصب گسترده در ساختمانهایی مانند دفاتر ، واحدهای چند مسکونی ، مهمان نوازی ، خرده فروشی و غیره. بسیاری از متخصصانی که سیستم های اتوماسیون روشنایی و ساختمان را نصب می کنند ، شروع به دیدن فناوری هوشمند به عنوان یک مناسب برای پروژه های تجاری مسکونی و بزرگتر که می تواند به صرفه جویی در هزینه های انرژی ، کاهش نیروی کار عملیاتی ، ایجاد یک محیط کاری مولد و ساده سازی روشنایی ، امنیت و موارد دیگر کمک کند.
به عنوان مثال ، عضو اتحاد Z-Wave Parakeet دروازه ای و مجموعه ای از محصولات نرم افزاری را ارائه می دهد که امکان استقرار و مدیریت اتوماسیون خانه را در خواص اجاره ای در مقیاس بزرگ فراهم می کند.


برنامه بهداشتی
سلامت دیجیتال یک موضوع پرطرفدار در ایالات متحده است. روش های مختلفی وجود دارد که دستگاه هایی مانند حسگرها می توانند به نظارت بیمار در خانه ها و بیمارستان ها کمک کنند. به عنوان مثال ، Systech و شرکای آن یک راه حل IoT مراقبت های بهداشتی ایجاد کرده اند که مزایایی را برای بیماران ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی به همراه دارد.
دستگاه های Z-Wave برای این برنامه شامل سنسورهای تماس درب برای نظارت بر استفاده از سرویس بهداشتی هستند. همچنین ، یک حسگر تختخواب سفارشی با Z-Wave برای نظارت بر حرکت بیمار در زمان واقعی و همچنین رطوبت غیر منتظره بستر استفاده می شود.
علاوه بر نظارت بر بیمار ، راه حل IoT Systech تجهیزات پزشکی مورد استفاده در اتاق بیمار را کنترل می کند. این شامل نظارت بر وضعیت تجهیزات پزشکی تخصصی و ایجاد هشدارهای ناشی از شرایطی مانند کمبود باتری یا اگر دستگاهی رفتاری خارج از پارامترهای عادی را تجربه می کند. تجزیه و تحلیل داده پیشرفته به کمترین زمان خرابی تجهیزات کمک می کند.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب