از دستگاه های مستقل گرفته تا سیستم های خانه هوشمند

از دستگاه های مستقل گرفته تا سیستم های خانه هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
با افزایش تعداد لوازم خانگی هوشمند در بازار ، تولیدکنندگان و سازندگان خانه توجه خود را از دستگاه های مستقل به سمت سیستم های کاملاً یکپارچه معطوف می کنند.
طبق نظرسنجی سال 2016 توسط Coldwell Banker Real Estate ، 71 درصد از خریداران مسکن آمریکایی می خواستند خانه ای "آماده خانه" داشته باشند ، با 61 درصد از هزاره ها خانه های فن آوری هوشمند.
نظرسنجی از 22000 خریدار احتمالی خانه در ایالات متحده توسط مشاور مشاور املاک جان برنز نشان داد که 65 درصد پاسخ دهندگان مایل به صرف هزینه بیشتری برای بسته های فناوری خانه های هوشمند هستند.
سازندگان خانه توجه کرده و شروع به استفاده از سیستم های از پیش نصب شده برای جلب خریداران کرده اند. "در سطح جهان ، حدود 7 درصد از سخت افزار خانه های هوشمند به خانه های چند خانگی منتقل شد. با این حال پیش بینی می شود تا سال 2022 حدود 16 درصد به چند خانواده (منازل) منتقل شود.
به طور کلی ، فناوری خانه های هوشمند تأثیر بیشتری در ساخت جدید خانه های چند خانگی خواهد داشت و تأثیر محدودی در فروش خانه های موجود خواهد داشت. "، بلیک کوزاک ، تحلیلگر اصلی IHS Markit گفت.
کوزاک گفت که سازندگان هنوز تمایلی به سرمایه گذاری در فناوری خانه های هوشمند برای خانه های تک خانواده ندارند زیرا به دلیل فقدان داده های جذاب برای بازگشت هزینه های بالای سرمایه گذاری ، و همچنین تلاش برای شناسایی اینکه کدام سیستم عامل ها به راحتی قابل کنترل هستند و از صاحبان خانه منتقل می شوند ، تمایلی به سرمایه گذاری ندارند. به خریداران.
شرکت هایی از جمله Comcast ، Vivint Smart Home ، Alarm.com و SK Telecom نیز در بازار چند خانواده سرمایه گذاری می کنند.
کوزاک گفت: "با توسعه سیستم عامل ها و متناسب با موارد استفاده چند خانواده ، این می تواند تقاضای رشد زیادی ایجاد کند."
کوزاک فکر می کند نمایشگرهای هوشمند همچنین می توانند باعث کاهش اعتماد به تلفن های هوشمند برای کنترل خانه شوند و افزود که این مانعی بر سر راه گسترش فن آوری خانه های هوشمند در گذشته بوده است.
Brilliant یک دستگاه کنترلی است که صفحه نمایش لمسی را با یک سوئیچ نور فیزیکی ترکیب می کند. این برنامه از چندین سیستم عامل و محصول خانه هوشمند از جمله Amazon Alexa ، Apple HomeKit ، Samsung SmartThings و Nest پشتیبانی می کند.
"در فضای مصرف کننده ، دستگاه های خانه هوشمند اغلب با استفاده از برنامه های تلفن همراه کنترل می شوند. این برای کنترل و کنترل از راه دور به خوبی کار می کند ، اما خوب است
یک تجربه ضعیف در خانه را فراهم می کند. "آرون امیگ ، مدیر عامل شرکت درخشان گفت.
دستگاه هایی مانند Brilliant نیاز به تلفن هوشمند صاحب خانه را برای کنترل دستگاه های هوشمند ، مفید برای مهمانان یا کودکان ، از بین می برند.
دستگاه های داخلی همچنین به صاحبان خانه اجازه می دهد تا دستگاه های هوشمند را به طور مستقیم کنترل کنند ، سیم ها و بی نظمی را از بین ببرند. "توانایی های کنترل باید بخشی از خانه باشد. یک خانه هوشمند واقعی به جای یک خانه معمولی پر از بی نظمی هوشمند ، "گفت امیگ.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____  _ _____ 
   | ___| (_)|____ |
__ __|___ \  _   / /
\ \/ /  \ \ | |  \ \
 > < /\__/ / | |.___/ /
/_/\_\\____/  | |\____/ 
       _/ |    
       |__/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب