از دستگاه های مستقل گرفته تا سیستم های خانه هوشمند

از دستگاه های مستقل گرفته تا سیستم های خانه هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
با افزایش تعداد لوازم خانگی هوشمند در بازار ، تولیدکنندگان و سازندگان خانه توجه خود را از دستگاه های مستقل به سمت سیستم های کاملاً یکپارچه معطوف می کنند.
طبق نظرسنجی سال 2016 توسط Coldwell Banker Real Estate ، 71 درصد از خریداران مسکن آمریکایی می خواستند خانه ای "آماده خانه" داشته باشند ، با 61 درصد از هزاره ها خانه های فن آوری هوشمند.
نظرسنجی از 22000 خریدار احتمالی خانه در ایالات متحده توسط مشاور مشاور املاک جان برنز نشان داد که 65 درصد پاسخ دهندگان مایل به صرف هزینه بیشتری برای بسته های فناوری خانه های هوشمند هستند.
سازندگان خانه توجه کرده و شروع به استفاده از سیستم های از پیش نصب شده برای جلب خریداران کرده اند. "در سطح جهان ، حدود 7 درصد از سخت افزار خانه های هوشمند به خانه های چند خانگی منتقل شد. با این حال پیش بینی می شود تا سال 2022 حدود 16 درصد به چند خانواده (منازل) منتقل شود.
به طور کلی ، فناوری خانه های هوشمند تأثیر بیشتری در ساخت جدید خانه های چند خانگی خواهد داشت و تأثیر محدودی در فروش خانه های موجود خواهد داشت. "، بلیک کوزاک ، تحلیلگر اصلی IHS Markit گفت.
کوزاک گفت که سازندگان هنوز تمایلی به سرمایه گذاری در فناوری خانه های هوشمند برای خانه های تک خانواده ندارند زیرا به دلیل فقدان داده های جذاب برای بازگشت هزینه های بالای سرمایه گذاری ، و همچنین تلاش برای شناسایی اینکه کدام سیستم عامل ها به راحتی قابل کنترل هستند و از صاحبان خانه منتقل می شوند ، تمایلی به سرمایه گذاری ندارند. به خریداران.
شرکت هایی از جمله Comcast ، Vivint Smart Home ، Alarm.com و SK Telecom نیز در بازار چند خانواده سرمایه گذاری می کنند.
کوزاک گفت: "با توسعه سیستم عامل ها و متناسب با موارد استفاده چند خانواده ، این می تواند تقاضای رشد زیادی ایجاد کند."
کوزاک فکر می کند نمایشگرهای هوشمند همچنین می توانند باعث کاهش اعتماد به تلفن های هوشمند برای کنترل خانه شوند و افزود که این مانعی بر سر راه گسترش فن آوری خانه های هوشمند در گذشته بوده است.
Brilliant یک دستگاه کنترلی است که صفحه نمایش لمسی را با یک سوئیچ نور فیزیکی ترکیب می کند. این برنامه از چندین سیستم عامل و محصول خانه هوشمند از جمله Amazon Alexa ، Apple HomeKit ، Samsung SmartThings و Nest پشتیبانی می کند.
"در فضای مصرف کننده ، دستگاه های خانه هوشمند اغلب با استفاده از برنامه های تلفن همراه کنترل می شوند. این برای کنترل و کنترل از راه دور به خوبی کار می کند ، اما خوب است
یک تجربه ضعیف در خانه را فراهم می کند. "آرون امیگ ، مدیر عامل شرکت درخشان گفت.
دستگاه هایی مانند Brilliant نیاز به تلفن هوشمند صاحب خانه را برای کنترل دستگاه های هوشمند ، مفید برای مهمانان یا کودکان ، از بین می برند.
دستگاه های داخلی همچنین به صاحبان خانه اجازه می دهد تا دستگاه های هوشمند را به طور مستقیم کنترل کنند ، سیم ها و بی نظمی را از بین ببرند. "توانایی های کنترل باید بخشی از خانه باشد. یک خانه هوشمند واقعی به جای یک خانه معمولی پر از بی نظمی هوشمند ، "گفت امیگ.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب