کمپانی های "برلینت و جنی" درب گاراژ هوشمند را برای سیستم خانه هوشمند معرفی کردند

کمپانی های
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ مرداد ۱۳۹۹
"برلینت" ، شرکت کنترل روشنایی خانه هوشمند و "جنی" محصول جدیدی را اعلام می کنند تا راحتی ، سادگی و امنیت بیشتری را برای صنعت خانه های هوشمند به ارمغان بیاورد. خط کامل درب های گاراژ با Wi-Fi را که از Aladdin Connect استفاده می شود ، می توانید از پنل های کنترل صفحه لمسی در دیوار و برنامه تلفن همراه Brilliant کنترل کنید.
"برلینت" اولین سیستم مقرون به صرفه برای کنترل خانه هوشمند و روشنایی هوشمند است که تمام دستگاه های خانگی مورد علاقه شما را به یکدیگر متصل می کند و استفاده از آنها را آسان تر می کند. موجرها و مستاجرها می توانند با استفاده از کنترل ساده صفحه لمسی مجهز به صدا روی دیوارها، نور ، قفل درب ها ، دوربین های مداربسته ، موسیقی داخل منزل ، ترموستات حرارتی را کنترل کنند. اکنون آنها می توانند درهای گاراژ را به لیست اضافه کنند.

مزایای اصلی:
کنترل امنیتی گسترده: درهای گاراژ را تصور کنید ، آنها را از هر اتاق با یک کنترل باز کنید یا آن را ببندید - بدون نیاز به دانلود یک برنامه یا پیاده روی به سمت گاراژ.
اتوماسیون ساده شده منزل: با ایجاد اتوماسیون منزل ، کل خانه را با استفاده از شیر فرمان پذیر ایمن کنید. این سیستم می تواند درهای گاراژ را ببندد ، درب اصلی را قفل کند ، چراغ ها را خاموش کند و ترموستات را تنظیم کند.
In-Wall Voice: با استفاده از دستورات صوتی ، مدیریت دسترسی به گاراژ و همچنین سایر ویژگی های خانه هوشمند امکان پذیر می باشد.
کنترل از راه دور یکپارچه: با استفاده از اپ ، از کنترل برنامه تلفن همراه ، برای iOS و Android استفاده کنید تا کل خانه هوشمند را کنترل کنید - نورپردازی ، ترموستات ، قفل ، درب بازکن درب گاراژ ، دوربین های مداربسته ، بلندگوهای Sonos و موارد دیگر از طریق گوشی همراه خود از هر کجا قابل کنترل است.
"در برلینت ، ماموریت ما این است که تعامل با همه دستگاه های هوشمند خود را مثل ، چراغ ، موسیقی ، آب و هوا ، امنیت و درب ها و غیره را برقرار کنیم. هارون ایمیگ ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت "برلینت" گفت: امروز ، ما خوشحالیم که در حال برنامه ریزی برای آینده هستیم. "ادغام Brilliant و Genie فرصتی جدید برای خانه داران و مجتمع های سفارشی ایجاد می کند تا خانه های راحت تر و باهوش تری را برای مشتریان خود مهیا کنند."
مایک کریدل ، رئیس شرکت Genie گفت: "ما از همکاری با Brilliant خوشحال شده ایم تا روشهای راحت تری برای کنترل خانه های خود به مشتریان ارائه دهیم." "این دو شرکت متعهد شده اند تا با همکاری با خانه داران و یکپارچه سازان سفارشی برای ایجاد یک تجربه خانه هماهنگ تر ، به صاحبان خانه کمک کنند تا نیازهای خود را در حال حاضر و در آینده برطرف کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب