کمپانی های "برلینت و جنی" درب گاراژ هوشمند را برای سیستم خانه هوشمند معرفی کردند

کمپانی های
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ مرداد ۱۳۹۹
"برلینت" ، شرکت کنترل روشنایی خانه هوشمند و "جنی" محصول جدیدی را اعلام می کنند تا راحتی ، سادگی و امنیت بیشتری را برای صنعت خانه های هوشمند به ارمغان بیاورد. خط کامل درب های گاراژ با Wi-Fi را که از Aladdin Connect استفاده می شود ، می توانید از پنل های کنترل صفحه لمسی در دیوار و برنامه تلفن همراه Brilliant کنترل کنید.
"برلینت" اولین سیستم مقرون به صرفه برای کنترل خانه هوشمند و روشنایی هوشمند است که تمام دستگاه های خانگی مورد علاقه شما را به یکدیگر متصل می کند و استفاده از آنها را آسان تر می کند. موجرها و مستاجرها می توانند با استفاده از کنترل ساده صفحه لمسی مجهز به صدا روی دیوارها، نور ، قفل درب ها ، دوربین های مداربسته ، موسیقی داخل منزل ، ترموستات حرارتی را کنترل کنند. اکنون آنها می توانند درهای گاراژ را به لیست اضافه کنند.

مزایای اصلی:
کنترل امنیتی گسترده: درهای گاراژ را تصور کنید ، آنها را از هر اتاق با یک کنترل باز کنید یا آن را ببندید - بدون نیاز به دانلود یک برنامه یا پیاده روی به سمت گاراژ.
اتوماسیون ساده شده منزل: با ایجاد اتوماسیون منزل ، کل خانه را با استفاده از شیر فرمان پذیر ایمن کنید. این سیستم می تواند درهای گاراژ را ببندد ، درب اصلی را قفل کند ، چراغ ها را خاموش کند و ترموستات را تنظیم کند.
In-Wall Voice: با استفاده از دستورات صوتی ، مدیریت دسترسی به گاراژ و همچنین سایر ویژگی های خانه هوشمند امکان پذیر می باشد.
کنترل از راه دور یکپارچه: با استفاده از اپ ، از کنترل برنامه تلفن همراه ، برای iOS و Android استفاده کنید تا کل خانه هوشمند را کنترل کنید - نورپردازی ، ترموستات ، قفل ، درب بازکن درب گاراژ ، دوربین های مداربسته ، بلندگوهای Sonos و موارد دیگر از طریق گوشی همراه خود از هر کجا قابل کنترل است.
"در برلینت ، ماموریت ما این است که تعامل با همه دستگاه های هوشمند خود را مثل ، چراغ ، موسیقی ، آب و هوا ، امنیت و درب ها و غیره را برقرار کنیم. هارون ایمیگ ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت "برلینت" گفت: امروز ، ما خوشحالیم که در حال برنامه ریزی برای آینده هستیم. "ادغام Brilliant و Genie فرصتی جدید برای خانه داران و مجتمع های سفارشی ایجاد می کند تا خانه های راحت تر و باهوش تری را برای مشتریان خود مهیا کنند."
مایک کریدل ، رئیس شرکت Genie گفت: "ما از همکاری با Brilliant خوشحال شده ایم تا روشهای راحت تری برای کنترل خانه های خود به مشتریان ارائه دهیم." "این دو شرکت متعهد شده اند تا با همکاری با خانه داران و یکپارچه سازان سفارشی برای ایجاد یک تجربه خانه هماهنگ تر ، به صاحبان خانه کمک کنند تا نیازهای خود را در حال حاضر و در آینده برطرف کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _____ _ _  
| ___|/ __ \(_)| |  
|___ \ `' / /' _ | | __
  \ \ / / | || |/ /
/\__/ /./ /___| ||  < 
\____/ \_____/|_||_|\_\
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب