AmpliFi با AmpliFi Instant دامنه سیستم Wi-Fi مش خود را گسترش می دهد

AmpliFi با AmpliFi Instant دامنه سیستم Wi-Fi مش خود را گسترش می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
Ubiquiti Networks اعلام کرده است که سیستم Wi-Fi مش AmpliFi Instant خود را ارائه داده است ، جدیدترین محصول اضافه شده به محصولات مصرفی AmpliFi ، اکنون در اروپا موجود است. به گونه ای طراحی شده است که برای مصرف کنندگانی که می خواهند Wi-Fi خانگی خود را ارتقا دهند ، جمع و جور ، قابل اعتماد و در دسترس سریع است.
AmpliFi Instant با استفاده از Wi-Fi 802.11ac با هر دو رادیو 5 گیگاهرتز و 2.4 گیگاهرتز استاندارد فناوری شبکه را با نام تجاری خود حفظ می کند. این روتر دارای رادیوهای دو بانده ، پورت WAN و پورت اترنت گیگابیتی است ، در حالی که MeshPoint دارای پورت اترنت گیگابیت است.
طراحی ساده و جمع و جور می تواند یکپارچه با دکوراسیون منزل ترکیب شود و روی هر سطح صاف برای پوشش بهینه Wi-Fi تنظیم شود. AmpliFi Instant همچنین از برنامه بصری AmpliFi برای راه اندازی سریع ، پیکربندی ، معیارهای گزارشگری قدرتمند ، کنترل والدین ، ​​دسترسی از راه دور و دسترسی آسان مهمان استفاده می کند. برنامه تلفن همراه برای بارگیری در تلفن های هوشمند Android و iOS در دسترس است.
وقتی خانه ها به طور فزاینده ای به هم متصل می شوند ، سیستم های Wi-Fi باید بتوانند از افزایش تعداد ترافیک دستگاه ها استفاده کنند. AmpliFi Instant برای پاسخگویی به این خواسته ها طراحی شده است اما هنوز قیمت بسیار جذابی را حفظ می کند. این توسط متخصصان Wi-Fi ساخته شده است ، که برای مصرف کنندگان روزمره طراحی شده است و یک سیستم Wi-Fi مش قابل دسترسی است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.


ویژگی های اصلی:
راه اندازی 2 دقیقه ای: برنامه AmpliFi کاربران را برای راه اندازی سریع و آسان راهنمایی می کند ، در حالی که MeshPoint از قبل جفت می شود - به راحتی آن را در جایی که بیشتر از همه به Wi-Fi نیاز است وصل کنید.
ویژگی های کاربر پسند: AmpliFi Instant دارای ویژگی هایی است که کاربران می خواهند ، مانند وضعیت دستگاه و دسترسی مهمان ، و یک رابط کاربری ساده که به درجه فنی پیشرفته نیاز ندارد. یک چراغ LED درخشان وضعیت سیستم را نشان می دهد در حالی که برنامه AmpliFi کاربران را کنترل Wi-Fi خود می کند.
برای خانه طراحی شده است: AmpliFi Instant برای تکمیل فضای داخلی خانه از نظر عملکرد و زیبایی طراحی شده است. طراحی تمیز و تازه به کاربران اجازه می دهد تا روتر را در جایی که از دستگاه های خود استفاده می کنند مانند دفتر ، اتاق خانواده یا اتاق خواب قرار دهند.
برنامه ساده و در عین حال قدرتمند: برنامه AmpliFi پیکربندی و بررسی شبکه در خانه یا از راه دور ، مدیریت دستگاه ها را با مکث یا برنامه ریزی استفاده از اینترنت و کنترل افرادی که از Wi-Fi با ویژگی های دسترسی مهمان استفاده می کنند ، برای کاربران آسان می کند.
به روزرسانی آسان مش: علاوه بر کیت AmpliFi Instant که دارای AmpliFi Instant MeshPoint است ، کاربران می توانند AmpliFi HD MeshPoints یا AmpliFi HD Routers را برای پوشش بیشتر اضافه کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب