AmpliFi با AmpliFi Instant دامنه سیستم Wi-Fi مش خود را گسترش می دهد

AmpliFi با AmpliFi Instant دامنه سیستم Wi-Fi مش خود را گسترش می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
Ubiquiti Networks اعلام کرده است که سیستم Wi-Fi مش AmpliFi Instant خود را ارائه داده است ، جدیدترین محصول اضافه شده به محصولات مصرفی AmpliFi ، اکنون در اروپا موجود است. به گونه ای طراحی شده است که برای مصرف کنندگانی که می خواهند Wi-Fi خانگی خود را ارتقا دهند ، جمع و جور ، قابل اعتماد و در دسترس سریع است.
AmpliFi Instant با استفاده از Wi-Fi 802.11ac با هر دو رادیو 5 گیگاهرتز و 2.4 گیگاهرتز استاندارد فناوری شبکه را با نام تجاری خود حفظ می کند. این روتر دارای رادیوهای دو بانده ، پورت WAN و پورت اترنت گیگابیتی است ، در حالی که MeshPoint دارای پورت اترنت گیگابیت است.
طراحی ساده و جمع و جور می تواند یکپارچه با دکوراسیون منزل ترکیب شود و روی هر سطح صاف برای پوشش بهینه Wi-Fi تنظیم شود. AmpliFi Instant همچنین از برنامه بصری AmpliFi برای راه اندازی سریع ، پیکربندی ، معیارهای گزارشگری قدرتمند ، کنترل والدین ، ​​دسترسی از راه دور و دسترسی آسان مهمان استفاده می کند. برنامه تلفن همراه برای بارگیری در تلفن های هوشمند Android و iOS در دسترس است.
وقتی خانه ها به طور فزاینده ای به هم متصل می شوند ، سیستم های Wi-Fi باید بتوانند از افزایش تعداد ترافیک دستگاه ها استفاده کنند. AmpliFi Instant برای پاسخگویی به این خواسته ها طراحی شده است اما هنوز قیمت بسیار جذابی را حفظ می کند. این توسط متخصصان Wi-Fi ساخته شده است ، که برای مصرف کنندگان روزمره طراحی شده است و یک سیستم Wi-Fi مش قابل دسترسی است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.


ویژگی های اصلی:
راه اندازی 2 دقیقه ای: برنامه AmpliFi کاربران را برای راه اندازی سریع و آسان راهنمایی می کند ، در حالی که MeshPoint از قبل جفت می شود - به راحتی آن را در جایی که بیشتر از همه به Wi-Fi نیاز است وصل کنید.
ویژگی های کاربر پسند: AmpliFi Instant دارای ویژگی هایی است که کاربران می خواهند ، مانند وضعیت دستگاه و دسترسی مهمان ، و یک رابط کاربری ساده که به درجه فنی پیشرفته نیاز ندارد. یک چراغ LED درخشان وضعیت سیستم را نشان می دهد در حالی که برنامه AmpliFi کاربران را کنترل Wi-Fi خود می کند.
برای خانه طراحی شده است: AmpliFi Instant برای تکمیل فضای داخلی خانه از نظر عملکرد و زیبایی طراحی شده است. طراحی تمیز و تازه به کاربران اجازه می دهد تا روتر را در جایی که از دستگاه های خود استفاده می کنند مانند دفتر ، اتاق خانواده یا اتاق خواب قرار دهند.
برنامه ساده و در عین حال قدرتمند: برنامه AmpliFi پیکربندی و بررسی شبکه در خانه یا از راه دور ، مدیریت دستگاه ها را با مکث یا برنامه ریزی استفاده از اینترنت و کنترل افرادی که از Wi-Fi با ویژگی های دسترسی مهمان استفاده می کنند ، برای کاربران آسان می کند.
به روزرسانی آسان مش: علاوه بر کیت AmpliFi Instant که دارای AmpliFi Instant MeshPoint است ، کاربران می توانند AmpliFi HD MeshPoints یا AmpliFi HD Routers را برای پوشش بیشتر اضافه کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
        ___ __ 
       /  |/ | 
 ___ __ __ / /| |`| | 
 / _ \\ \/ // /_| | | | 
| __/ > < \___ |_| |_
 \___|/_/\_\  |_/\___/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب