در چند سال آینده دستیاران صوتی به کجا می روند؟

در چند سال آینده دستیاران صوتی به کجا می روند؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
طبق تحقیقی که توسط Juniper Research انجام شده است ، پیش بینی می شود در پنج سال آینده استفاده از دستیار صوتی سه برابر شود. این مطالعه رشد از 2.5 میلیارد در پایان 2018 به هشت میلیارد در سال 2023 را پیش بینی می کند.
تلفن های هوشمند به لطف همه گیر بودن دستگاه و محبوبیت سیری و دستیار Google ، سهم شیر پایه نصب شده را خواهند داشت. توانایی بارگیری مجدد یک دستیار بر روی تلفن ، به جای خرید متمایز برای یک دستگاه دستیار ، باعث پذیرش فرزند می شود.
دستیارهای صوتی متصل به تلویزیون آماده اند تا سریعترین رشد را شاهد باشند ، زیرا تلویزیون هوشمند خود در رده محصولات در حال رشد است. دستیارهای صوتی به طور فزاینده ای به یک ویژگی استاندارد در تلویزیون های هوشمند تبدیل شده اند ، در حالی که این ویژگی در بسیاری از دسته های محصول دیگر به عنوان یک ویژگی برتر یا یک استفاده نشده باقی مانده است.
بلندگوهای هوشمند و پوشیدنی ها با استفاده از دستیارهای صوتی دومین و سومین محصول با رشد سریع هستند. مشتری می گوید ، در این دسته ها ، آمازون الکسا جایگاه خود را پیدا کرده است و خود را به عنوان رهبر بازار معرفی می کند و سرعت صنعت را تعیین می کند. شایان ذکر است که شرکت های چینی در آینده در سطح بین المللی فعالیت گسترده ای خواهند داشت.
در زیر خلاصه ای کوتاه و یافته های اصلی مقاله سفید Juniper Research با عنوان "دستیارهای دیجیتال فردا" آورده شده است.


کنترل صدا بخشی از زندگی روزمره می شود
از آنجا که تعاملات ساده تر کاملاً به دستگاه های دستیار صوتی برون سپاری می شوند ، مدت زمان نمایش در تلفن های هوشمند کاهش می یابد. همچنین نشانه هایی وجود دارد که بلندگوهای هوشمند بیشتر در برنامه روزمره افراد ادغام می شوند.
با استفاده از این دستیارها ، برنامه ها و قابلیت های شخص ثالث را یکپارچه کرده اند ، دامنه و توانایی های آنها به نقطه ای رسیده است که بسیاری از خدمات را در زندگی مصرف کنندگان فراهم می کند و استفاده از تجارت به کار دیگر ظاهر می شود.


استفاده از چند پلت فرم به عنوان روند
دستیارهای صوتی اساساً یک نرم افزار مبتنی بر ابر هستند ، به این معنی که از نظر تئوری هر دستگاهی می تواند میزبان هر تعداد دستیار صوتی باشد. با این حال ، دستگاه های چند دستیار واقعاً ظهور نکرده اند. در عوض ، مارک ها دامنه های مختلفی از دستگاه ها را برای تهیه دستیاران مختلف ارائه می دهند. HARMAN International یک مورد در ponit است ، با بلندگوهای Harman / Kardon Allure الکسا را ​​ادغام می کند ، Harman / Kardon Invoke با Cortana ترکیب شده است و مجموعه ای از دستگاه های JBL Link از دستیار Google پشتیبانی می کنند.
"برخی از شرکت ها اقداماتی را برای ادغام بیش از یک دستیار صوتی در یک دستگاه خاص انجام داده اند. مایکروسافت و آمازون توافق کردند که الکسا و کورتانا از طریق دستیار یکدیگر در سال 2018 قابل دسترسی باشند ، در حالی که Sonos قصد دارد هم دستیار Google و هم آمازون الکسا را ​​در آن ادغام کند. بلندگوهای هوشمند ، "در این گزارش آمده است.
با این حال ، ادغام واقعی در دسترس نیست. "همکاری الکسا و کورتانا هنوز در مرحله آزمایشی است و ادغام Sonos با Google Assistant ، در حالی که در ابتدا برای سال 2018 برنامه ریزی شده بود ، اما تا یک نقطه تعریف نشده در سال 2019 به تأخیر افتاده است. جونیپر انتظار دارد این برنامه ها تا پایان سال 2019 عملی شوند. ، با دستیار صوتی چند سکویی از سال 2020 و بعد از آن مورد توجه قرار گرفت. "


فقط پرس و جوهای ساده را پردازش کنید
بیشتر افراد برای دستیابی به اطلاعات عمومی از دستیارهای صوتی (به ویژه بلندگوهای هوشمند) استفاده می کنند. با این حال ، همین سادگی احتمالاً مانع دستیاران می شود. بررسی وضعیت هوا ، اخبار و درخواست پخش موسیقی تقاضای نسبتاً ساده ای است که تهیه پاسخ و اطلاعات برای آنها آسان است.
تجزیه و تحلیل پرسشهای پیچیده و سپس پاسخگویی به شیوه موثر چیزی نیست که فناوریهای امروزی بتوانند آن را مدیریت کنند. مشتری می گوید: "وظایفی که به دستیارهای صوتی داده می شود برای مدتی در حوزه س ofالات ساده روزمره باقی می مانند."


در فضای تجاری استفاده کنید
در استقرار B2B ، دستیارهای صوتی عمدتا در فضای سازمانی برای مرتب سازی هوشمندانه و رزرو جلسات و قرارها اجرا می شوند. بسته به شرایط ، می توانند از زمانبندی تماس کنفرانسی گرفته تا تمیز کردن دفتر کار باشند.
استفاده از دستیار صوتی به عنوان ابزاری برای کنفرانس تلفنی نیز مورد توجه ویژه مشاغل است. دستیارهای صوتی که با یک تقویم ادغام می شوند (به ویژه Google Assistant و Microsoft's Cortana) با یک دستور لفظی ساده می توانند کاربران را به جلسه متصل کنند. علاوه بر این ، برخی از شرکت ها این قابلیت را برای ضبط خودکار تماس ها و ضبط های ایمیل ، رونوشت یا هر دو به شرکت کنندگان ارائه می دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
             
             
 _  _  ___ _  _  ___ 
| | | | / __|| | | | / _ \
| |_| || (__ | |_| || __/
 \__,_| \___| \__,_| \___|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب