در چند سال آینده دستیاران صوتی به کجا می روند؟

در چند سال آینده دستیاران صوتی به کجا می روند؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
طبق تحقیقی که توسط Juniper Research انجام شده است ، پیش بینی می شود در پنج سال آینده استفاده از دستیار صوتی سه برابر شود. این مطالعه رشد از 2.5 میلیارد در پایان 2018 به هشت میلیارد در سال 2023 را پیش بینی می کند.
تلفن های هوشمند به لطف همه گیر بودن دستگاه و محبوبیت سیری و دستیار Google ، سهم شیر پایه نصب شده را خواهند داشت. توانایی بارگیری مجدد یک دستیار بر روی تلفن ، به جای خرید متمایز برای یک دستگاه دستیار ، باعث پذیرش فرزند می شود.
دستیارهای صوتی متصل به تلویزیون آماده اند تا سریعترین رشد را شاهد باشند ، زیرا تلویزیون هوشمند خود در رده محصولات در حال رشد است. دستیارهای صوتی به طور فزاینده ای به یک ویژگی استاندارد در تلویزیون های هوشمند تبدیل شده اند ، در حالی که این ویژگی در بسیاری از دسته های محصول دیگر به عنوان یک ویژگی برتر یا یک استفاده نشده باقی مانده است.
بلندگوهای هوشمند و پوشیدنی ها با استفاده از دستیارهای صوتی دومین و سومین محصول با رشد سریع هستند. مشتری می گوید ، در این دسته ها ، آمازون الکسا جایگاه خود را پیدا کرده است و خود را به عنوان رهبر بازار معرفی می کند و سرعت صنعت را تعیین می کند. شایان ذکر است که شرکت های چینی در آینده در سطح بین المللی فعالیت گسترده ای خواهند داشت.
در زیر خلاصه ای کوتاه و یافته های اصلی مقاله سفید Juniper Research با عنوان "دستیارهای دیجیتال فردا" آورده شده است.


کنترل صدا بخشی از زندگی روزمره می شود
از آنجا که تعاملات ساده تر کاملاً به دستگاه های دستیار صوتی برون سپاری می شوند ، مدت زمان نمایش در تلفن های هوشمند کاهش می یابد. همچنین نشانه هایی وجود دارد که بلندگوهای هوشمند بیشتر در برنامه روزمره افراد ادغام می شوند.
با استفاده از این دستیارها ، برنامه ها و قابلیت های شخص ثالث را یکپارچه کرده اند ، دامنه و توانایی های آنها به نقطه ای رسیده است که بسیاری از خدمات را در زندگی مصرف کنندگان فراهم می کند و استفاده از تجارت به کار دیگر ظاهر می شود.


استفاده از چند پلت فرم به عنوان روند
دستیارهای صوتی اساساً یک نرم افزار مبتنی بر ابر هستند ، به این معنی که از نظر تئوری هر دستگاهی می تواند میزبان هر تعداد دستیار صوتی باشد. با این حال ، دستگاه های چند دستیار واقعاً ظهور نکرده اند. در عوض ، مارک ها دامنه های مختلفی از دستگاه ها را برای تهیه دستیاران مختلف ارائه می دهند. HARMAN International یک مورد در ponit است ، با بلندگوهای Harman / Kardon Allure الکسا را ​​ادغام می کند ، Harman / Kardon Invoke با Cortana ترکیب شده است و مجموعه ای از دستگاه های JBL Link از دستیار Google پشتیبانی می کنند.
"برخی از شرکت ها اقداماتی را برای ادغام بیش از یک دستیار صوتی در یک دستگاه خاص انجام داده اند. مایکروسافت و آمازون توافق کردند که الکسا و کورتانا از طریق دستیار یکدیگر در سال 2018 قابل دسترسی باشند ، در حالی که Sonos قصد دارد هم دستیار Google و هم آمازون الکسا را ​​در آن ادغام کند. بلندگوهای هوشمند ، "در این گزارش آمده است.
با این حال ، ادغام واقعی در دسترس نیست. "همکاری الکسا و کورتانا هنوز در مرحله آزمایشی است و ادغام Sonos با Google Assistant ، در حالی که در ابتدا برای سال 2018 برنامه ریزی شده بود ، اما تا یک نقطه تعریف نشده در سال 2019 به تأخیر افتاده است. جونیپر انتظار دارد این برنامه ها تا پایان سال 2019 عملی شوند. ، با دستیار صوتی چند سکویی از سال 2020 و بعد از آن مورد توجه قرار گرفت. "


فقط پرس و جوهای ساده را پردازش کنید
بیشتر افراد برای دستیابی به اطلاعات عمومی از دستیارهای صوتی (به ویژه بلندگوهای هوشمند) استفاده می کنند. با این حال ، همین سادگی احتمالاً مانع دستیاران می شود. بررسی وضعیت هوا ، اخبار و درخواست پخش موسیقی تقاضای نسبتاً ساده ای است که تهیه پاسخ و اطلاعات برای آنها آسان است.
تجزیه و تحلیل پرسشهای پیچیده و سپس پاسخگویی به شیوه موثر چیزی نیست که فناوریهای امروزی بتوانند آن را مدیریت کنند. مشتری می گوید: "وظایفی که به دستیارهای صوتی داده می شود برای مدتی در حوزه س ofالات ساده روزمره باقی می مانند."


در فضای تجاری استفاده کنید
در استقرار B2B ، دستیارهای صوتی عمدتا در فضای سازمانی برای مرتب سازی هوشمندانه و رزرو جلسات و قرارها اجرا می شوند. بسته به شرایط ، می توانند از زمانبندی تماس کنفرانسی گرفته تا تمیز کردن دفتر کار باشند.
استفاده از دستیار صوتی به عنوان ابزاری برای کنفرانس تلفنی نیز مورد توجه ویژه مشاغل است. دستیارهای صوتی که با یک تقویم ادغام می شوند (به ویژه Google Assistant و Microsoft's Cortana) با یک دستور لفظی ساده می توانند کاربران را به جلسه متصل کنند. علاوه بر این ، برخی از شرکت ها این قابلیت را برای ضبط خودکار تماس ها و ضبط های ایمیل ، رونوشت یا هر دو به شرکت کنندگان ارائه می دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____ _____ _____ 
    | ___|| _ ||____ |
 _ __ |___ \ \ V /   / /
| '_ \   \ \ / _ \   \ \
| |_) |/\__/ /| |_| |.___/ /
| .__/ \____/ \_____/\____/ 
| |             
|_|             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب