بروزرسانی نرم افزار جدید ELAN دارای پشتیبانی پیشرفته از دوربین و VCA است

بروزرسانی نرم افزار جدید ELAN دارای پشتیبانی پیشرفته از دوربین و VCA است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
Nortek Security & Control (NSC) از بروزرسانی نرم افزار ELAN 8.3 خبر داده است که از پشتیبانی گسترده تر از خط رشد دوربین های مدار بسته ELAN ، به علاوه تجزیه و تحلیل ویدیوی پیشرفته IntelliVision برخوردار است. ELAN 8.3 اولین حضور خود را در سراسر جهان در ISE 2019 انجام داد.
تام مک کئون ، مدیر مدیریت محصولات نرم افزاری NSC ، گفت: "ELAN 8.3 آخرین نرم افزار ماست که باعث می شود خانه هوشمند یا محل کار هوشمندتر و هوشمندتر شود و گزینه های سفارشی سازی بیشتری را در اختیار فروشندگان و مشتریان کاربر نهایی قرار دهد." "با هر به روزرسانی ، دسترسی ، کنترل و خودکار سازی سیستمهای فرعی بیشتری را در داخل نصب آسان تر می کنیم و با این کار ، ما نمایندگی های خود را به یکپارچه ترین بستر کنترل برای فروش به مشتریان خود مجهز می کنیم."
از همه مهمتر ، به روزرسانی جدید پشتیبانی از خط جدید دوربینهای مداربسته ELAN را ارائه می دهد ، که برای به حداقل رساندن هشدارهای مثبت نادرست ، از جدیدترین شی object کشف شده توسط شرکت تابعه NSC IntelliVision استفاده می کند.
از طریق 8.3 ، گزینه های جدید پیکربندی و ضبط ELAN اکنون در زبانه Viewer برای کاربر نهایی در دسترس است. کاربران می توانند یک برنامه ضبط را تنظیم کرده و از حالت های ثابت ، فقط حرکت یا سفارشی انتخاب کنند. برنامه حالت سفارشی می تواند ایجاد و به سرعت در همه کانال ها اعمال شود و همه کاربران می توانند ناحیه حرکت و حساسیت را با پشتیبانی از ضبط فقط حرکت و وزنی تنظیم ، پاک و سفارشی کنند. کاربران همچنین می توانند از یک محافظت از رمز عبور ماسک حریم خصوصی برای هر کاربر با حداکثر چهار منطقه در هر دوربین استفاده کرده و گزینه های ضبط لینک و حریم خصوصی را به حالت سیستم اضافه کنند.
مک کئون گفت: "قابلیت های جدید ارائه شده توسط خط دوربین مداربسته ELAN به کاربران اجازه می دهد تا" منطقه بررسی "سفارشی را برای تشخیص حرکت پیشرفته تعریف کرده و حساسیت ، اندازه شی ، پارامترهای عرض و انواع صحنه را تنظیم کنند." "این سیستم می تواند بین" شخص "و یک رویداد حرکت عمومی - مانند درختی که در باد تکان می خورد - تمایز قایل شود ، این دلیل اصلی خاموش کردن هشدارهای خود است."
علاوه بر این ، فروشندگان اکنون می توانند هنگام اضافه کردن دوربین برای کمک به شناسایی و تغییر نام ، آدرس IP ثابت را برای NVR و دوربین ها در برگه Discover با یک پنجره پیش نمایش جدید تنظیم کنند. این به روزرسانی همچنین بارگذاری جدول زمانی فیلم های نظارت شده و بارگذاری تدریجی را برای پخش محلی و از راه دور با واکنش بیشتر ارائه می دهد.
ELAN 8.3 همچنین سرویس جدید آب و هوایی قوی را با مجموعه آیکون های جدید آب و هوا امکان پذیر می کند. یک ویژگی پشتیبانی از استخر چندگانه که اجازه می دهد تا چهار حوضچه در کنترلر وجود داشته باشد. و درایورهای بروزرسانی شده برای AVR های معروف از جمله Integra ، Onkyo ، Pioneer ، Denon ، Marantz و Sony.
با 8.3 ، ELAN اکنون مستقیماً با پانل امنیت سیم / بی سیم ترکیبی 2GIG Vario ارتباط برقرار می کند. برای کنترل استخر و آبگرم ، پشتیبانی Pentair IntelliCenter اضافه شده است. به روزرسانی های درایور Sonos پشتیبانی از Line-In را برای بازیکنان و همچنین Static Zones را برای بازیکنان سینمای خانگی و گزینه Optical-In را امکان پذیر می کند. برای کمک به مجتمع ها ، ویژگی جدید اسکن و تونل پورت به برگه Discovery امکان می دهد تا یک شبکه محلی را برای پورت http باز (80) اسکن کرده و دسترسی به صفحات پیکربندی دستگاه را فراهم کند. و همانطور که از نام آن پیداست ، ویژگی وضعیت وضعیت به فروشندگان اجازه می دهد تا وضعیت دستگاه را در زمان واقعی با کدگذاری رنگی که در زبانه تنظیم کننده نشان داده شده است ، بررسی کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب