ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۴ بهمن ۱۳۹۹
ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.
 راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل همه راه حل های VMS به بازدیدکنندگان امکان می دهد برای بازدید از محل ورود به سیستم بازدید کنند و پس از ورود به سیستم ، شخصی که از آن بازدید می کنند از طریق ایمیل یا پیام متنی به وی اطلاع داده می شود.
 از ویژگی های پیشرفته VMS این امکان را می دهد که مهمانان قبل از قرار ملاقات از طریق وب ، ایمیل ، متن یا برنامه پیش ثبت نام کنند. توانایی داشتن مهمان به طور الکترونیکی توافق نامه ها و فرم ها را امضا می کند. و پشتیبانی چند زبانه از روند ورود به سیستم.
 همه این ویژگی ها به میز جلو اجازه می دهد تا ورودی ها را سریعتر پردازش کرده و از فضای شلوغ پذیرایی جلوگیری کند. این امر به ویژه هنگام میزبانی از رویدادهای بزرگ با ترافیک زیاد در پا بسیار مفید است.
"بازدید کنندگان مکرر مجبور نیستند هر بار که وارد می شوند مشخصات خود را وارد کنند. خروج نیز یک فرآیند بدون دردسر است و نیاز به قرار دادن پاس در جعبه رها دارد. بازدیدکنندگان با تصور مثبتی از سازمان شما را ترک خواهند کرد. "گفت: آن کریستین بارک ، مدیر بازاریابی محصولات Nexus Group ، ارائه دهنده راه حل های هویت برای کنترل دسترسی.
از آنجا که اطلاعات مهمان در پایگاه داده ذخیره می شود ، پرسنل امنیتی همچنین می توانند بازدیدهای تاریخی را جستجو کنند و یک لیست مشاهده از بازدید کنندگان غیرمجاز یا مشکل ساز ایجاد کنند. از آنجا که VMS ارتباط تنگاتنگی با امنیت یک دارایی دارد ، سیستم های پیشرفته گاهی امکان ادغام با کنترل دسترسی را فراهم می کنند.


تجربه بازدید کننده پیشرفته
اندی آلسوپ ، رئیس The Receptionist ، یک ارائه دهنده راه حل VMS مبتنی بر ابر ، گفت که VMS پیشرفته با جدی گرفتن "تجربه بازدید کننده" متفاوت است.
 آلسوپ خاطرنشان کرد: "به جای اینکه همه بازدید کنندگان با استفاده از همان فرآیند استاندارد ورود به سیستم اعلام حضور کنند ، بهترین سیستم های مدیریت بازدید کننده امکان سفارشی سازی و تقسیم بندی بازدیدکنندگان را بر اساس دلیل آنها برای بازدید از دفتر یا محل ارائه می دهند."
آلسوپ توضیح داد: "به عنوان مثال ، روند ورود برای یک مصاحبه شونده بسیار متفاوت از روند ورود به سیستم برای راننده تحویل کالا یا پیمانکار است ، بنابراین ارائه مسیرهای ثبت نام منحصر به فرد برای هر نوع بازدید کننده بسیار مهم است."
 آن کریستین بارک از Nexus Group گفت: "با شخصی سازی ، می توانید یک تجربه منحصر به فرد از طراحی نشان تا جریان ورود به سیستم ایجاد کنید تا با فرآیندهای موجود و نام تجاری شما مطابقت داشته باشد." وی افزود ، این امر باعث بهبود تجربه بازدیدکنندگان و به طور خودکار استقبال از مهمانان می شود.


شناسایی بیومتریک
وقتی صحبت از ویژگی های پیشرفته VMS می شود ، در خط مقدم توسعه استفاده از فناوری بیومتریک برای نمایش بازدیدکنندگان است. Shaon Shahnewaz ، سرپرست تیم M2SYS ، برای مثال ، VisitorTrack M2SYS Technology ، از تشخیص اثر انگشت ، رگ انگشت ، صورت و عنبیه استفاده کرد تا بازدید کنندگان را "با اطمینان زیادی" شناسایی کند. "این به ما امکان می دهد بازدید کنندگان مجاز را به راحتی از مشکل سازان جدا کنیم."
 از جمله مشتریان M2SYS ، HCI Group ، یک شرکت مشاوره فناوری اطلاعات در زمینه بهداشت و درمان است. VisitorTrack در 30 نقطه پایانه دسترسی برای ردیابی فعالیت های مربیان در محل نصب شد. پایگاه داده ای که شامل تمام الگوهای بیومتریک مربیان بود ، ایجاد شد.
شاهنواز گفت: "بازدید کنندگان اکنون بیومتریک خود را در میز جلو اسکن می کنند ، یک نشان دیجیتال را در تلفن هوشمند خود جمع می کنند و جزئیات حیاتی بازدید خود را ارائه می دهند."
این سیستم همچنین مزایای اضافی دیگری نیز داشت. شهنواز خاطرنشان کرد: "استفاده از فن آوری بیومتریک همچنین با از بین بردن نیاز به تولید و نگهداری کارت های شناسایی پلاستیکی ، بارکد خوان ها یا پین های PIN ، ارزش و صرفه جویی فوق العاده ای را به گروه HCI اضافه کرد."
استیو ون تیل ، مدیر عامل شرکت بریوو ، ارائه دهنده راه حل کنترل دسترسی ابری ، معتقد است که تشخیص چهره در آینده حتی بیشتر انجام می شود. "برای بار دوم ، به عنوان مثال ، یک سیستم مدیریت بازدید کننده می تواند چهره شما را از اولین باری که به شما بازدید می کند ، فراخوانی کرده و از وارد کردن مجدد اطلاعات شخصی شما جلوگیری کند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
            _ 
           (_)
 _ __ __ __ _ __   _ 
| '_ \ \ \/ /| '_ \  | |
| |_) | > < | | | | | |
| .__/ /_/\_\|_| |_| | |
| |         _/ |
|_|         |__/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب