برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۴ بهمن ۱۳۹۹
در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام دهند.
 اتصال صحیح اینترنت به عنوان یک نرم افزار VMS مبتنی بر ابر ضروری است. VMS همچنین برای عملکرد به عنوان یک کیوسک ورود به سیستم تعاملی ، به یک تبلت صفحه لمسی (با دستگاه های خارج از قفسه مانند iPads یک گزینه) نیاز دارد.
همچنین ممکن است شرکت ها برای قرار دادن تبلت یک پایه نمایشگر - مانند میز تحریر ، پایه کف یا پایه دیواری - انتخاب کنند. اندی آلسوپ ، رئیس جمهور و مدیرعامل The Receptionist ، فروشنده VMS مبتنی بر ابر ، گفت: "یک غرفه نمایش" یک کیوسک چکشی درخشان را برای استقبال از بازدیدکنندگان هنگام ورود آنها ارائه می دهد. "
 سومین م componentلفه ای که اغلب در VMS گنجانده می شود ، چاپگر نشان بازدید کننده است.
آلسوپ گفت: "در مجموع ، این سرمایه گذاری های سخت افزاری باید کاملاً اسمی باشد و اغلب از طریق یک فروشنده سیستم مدیریت بازدیدکننده با امکان تخفیف در دسترس است."
 Envoy ، که مشتریان آن شامل Nike ، Pinterest و Accenture هستند ، VMS را با گزینه خرید iPad ، چاپگر و سایر سخت افزارها ارائه می دهد.
Nexus Group ، یک ارائه دهنده راه حل دسترسی دیجیتال ، صفحه های لمسی ، چاپگرهای نشان و همچنین مواد مصرفی مانند جیب های پلاستیکی ، بند بند ، کلیپ ها و ... را برای حمل نشان های بازدید کننده ارائه می دهد.


مزایای استفاده از ابر
اکثر فروشندگان معتقدند که معماری ساده VMS مبتنی بر cloud نصب را نسبتاً ساده می کند.
 "همانطور که ما مسئولیت کامل نصب را به عهده می گیریم ، موارد کمی وجود دارد که کاربر نهایی باید نگران آن باشد. مواردی وجود دارد که باید قبل از نصب آماده شوند مانند دسترسی / حق دسترسی به شبکه و رایانه های متصل ، "گفت: آن کریستین بارک ، مدیر بازاریابی محصولات Nexus Group.
 Shaon Shahnewaz ، سرپرست تیم ارائه دهنده راه حل هویت Biometrics ، رهبر تیم M2SYS Technology ، که مسئولیت بازاریابی دیجیتال این شرکت را بر عهده دارد ، گفت: ، و سرورها ، پایگاه داده ها و سایر اجزای محیط زمان اجرا خود را حفظ کنید. "
ته که هوان ، مدیر توسعه تجارت TimeTec ، گفت VMS این شرکت نیازی به کابلهای داخلی و رایانه های تخصصی و همچنین به روزرسانی و تعمیر و نگهداری چنین دستگاههایی را از بین می برد ، زیرا کاربران می توانند از طریق مرورگر اینترنت به نرم افزار مبتنی بر ابر دسترسی داشته باشند. 
"با توجه به تجربه ما در زمینه انجام راه حل های مبتنی بر ابر به مدت چهار سال ، بسیاری از کاربران احساس عجیب می کنند که ما چیزی را در نرم افزار محلی آنها نصب نمی کنیم. با این حال ، پس از مدت طولانی استفاده از سیستم ، آنها این مفهوم را درک می کنند و با ابر احساس راحتی می کنند."


نگرانی های امنیتی
نگرانی در مورد امنیت و حریم خصوصی داده ها ممکن است باعث شود شرکت ها به جای سیستم مبتنی بر ابر ، یک سیستم داخلی را انتخاب کنند ، با توجه به Russ Thau ، VP Revenue and Success at Envoy. تائو گفت این مسئله می تواند "با اطمینان از سازگاری فروشنده شما با SOC 2 و GDPR ، به این معنی که بالاترین استانداردهای حریم خصوصی و امنیتی داده ها را دارند".
 تائو گفت ، شرکت ها می توانند با ادغام سیستم مدیریت محتوا با نرم افزار سازمانی ، سیستم مستحکم تری ایجاد کرده و عملکرد روان محل کار را فعال کنند. Envoy ادغام با ابزارهایی مانند Slack ، Dropbox ، Okta را ارائه می دهد. یکی از مشتریان آن شرکت پلت فرم اتوماسیون بازاریابی MailChimp است که از Hipchat برای ارتباطات داخلی کارمندان استفاده می کند. با خدمات Envoy ، هنگام ورود به سیستم بازدید کنندگان می توانند مستقیماً از طریق Hipchat به کارکنان MailChimp اطلاع داده شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب