استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۱ بهمن ۱۳۹۹
سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.
 در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می کنند.
"برای بازار ایالات متحده ، فناوری خانه های هوشمند از نظر خرید و فروش خانه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. آژانس های املاک و مستغلات در ایالات متحده همچنین در زمینه الکترونیک مصرفی آموزش بیشتری می بینند تا خانه ها را به طور رسمی دارای خانه های هوشمند معرفی کنند." بلیک کوزاک ، تحلیلگر اصلی IHS Markit.
 لنار ، یک شرکت ساخت و ساز و املاک و مستغلات مستقر در میامی ، استاندارد خانه های هوشمند را در خانه های جدید خود ایجاد می کند. این شامل نمایش اکو آمازون ، نقطه اکو ، زنگ درب ویدئویی Ring ، ترموستات Honeywell Wi-Fi ، قفل های هوشمند درب از Kwikset و Baldwin ، چراغ های Lutron ، بلندگوهای Sonos و مرکز SmartThings سامسونگ برای خانه هوشمند دارای قابلیت Alexa است. سیستم.
TRI Pointe Group ، یک شرکت ساخت خانه در کالیفرنیا ، از همکاری با آمازون برای نصب مجدد مجموعه دستگاه های خانگی هوشمند HomeSmart در خانه های جدید خبر داد.
 آمازون حتی از طریق صندوق الکسا در زمینه راه اندازی ساخت خانه Plant Prefab سرمایه گذاری کرده است. این سرمایه گذاری جدید ورود آمازون به زمینه ساخت خانه را نشان می دهد ، هدف این شرکت این است که دستیار صوتی خود را مستقیماً به خانه های تازه ساخت وارد کند.
 KB Home برای ساخت یک سیستم خانه هوشمند با دستیار Google با Google همکاری کرده است. این سیستم شامل شبکه مش Wi-Fi Google و بلندگوهای هوشمند Google Home است.
 Brookfield Residential سیستم خانه هوشمند مجهز به Apple HomeKit را ارائه می دهد. برخی از دستگاه هایی که به صورت استاندارد در خانه های جدید عرضه می شوند عبارتند از: روشنایی کنترل Lutron ، ترموستات هوشمند Wi-Fi Honeywell Lyric T6 ، Schlage Sense Smart Deadbolt و نقطه دسترسی بی سیم Ubiquiti. این سیستم از طریق iPhone ، iPad یا Apple Watch قابل کنترل است.
 خارج از بازیگران اصلی ، سیستم خانه هوشمند ELAN به صورت پیش نصب شده در خانه های جدید توسط سازنده خانه RC Homes در کالیفرنیا ارائه می شود. شرکت دیگری به نام Control4 با سازندگان خانه McGuyer در هوستون کار می کند.
 کوزاک IHS گفت: "با توجه به اینکه لوازم خانگی هوشمند و متصل به بازار جذب می شوند ، می توان انتظار داشت که فناوری خانه های هوشمند در بازارهای ایالات متحده در خرید و فروش خانه در سال 2019 و 2020 نقش بیشتری داشته باشد."


بازار درحال ظهور دیگر: آسیا
طبق IHS Markit ، فروش محصولات خانه های هوشمند در آسیا قرار است تا سال 2022 به 26 میلیارد دلار برسد که 43 درصد از بازار جهانی را نشان می دهد.
 "ارائه دهندگان خدمات مانند SK Telecom به شدت در خانه های چند خانگی سرمایه گذاری می کنند و همکاری بسیار نزدیک با توسعه دهندگان دارند. در نتیجه ، به دلیل تأثیر زیاد تهویه مطبوع اتاق و سایر لوازم خانگی که عموماً کوچکتر از ایالات متحده هستند ، کشورهای خاص ، به ویژه ژاپن و کره جنوبی به عنوان بازارهای بسیار جالب برای املاک و مستغلات دیده می شوند. "
 در چین ، دولت های محلی سازندگان خانه را تشویق می کنند تا ویژگی های خانه های هوشمند را در خانه های جدید بگنجانند. هزینه دستگاه های خانه هوشمند برای اکثر مصرف کنندگان چینی نسبتاً بالا است.
 برخی از املاک اجاره ای در چین از قفل های هوشمند استفاده می کنند تا به مالکان اجازه دهند اعتبار دسترسی را بدون نیاز به نصب قفل جدید تغییر دهند.
 سنگاپور همچنین از فناوری خانه های هوشمند به عنوان بخشی از طرح "Smart Nation Singapore" دولت استفاده می کند. این ابتکار استفاده از فن آوری های بهبود تحرک ، بهداشت ، زندگی و استانداردهای خدمات را ترویج می کند.
 Qingjian Realty در این شهر در برخی از پیشرفت های جدید خود شامل چندین دستگاه خانه هوشمند به عنوان استاندارد ، از جمله دستگاه های دسترسی تشخیص چهره ، دوربین IP با زوم با شیب تیل با عملکرد صوتی و تصویری ، قفل های هوشمند و ردیاب های دود هوشمند است.
 کوزاک معتقد است که آسیا چیزهای زیادی برای توسعه دهندگان سیستم های خانه هوشمند دارد. کوزاک گفت: "به طور کلی ، به دلیل روابط نزدیک ارائه دهندگان خدمات و سایر سهامداران اصلی در جامعه توسعه املاک و مستغلات در سراسر آسیا ، این منطقه احتمالاً از علاقه سازندگان و توسعه دهندگان جلوتر از ایالات متحده است."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب