نحوه ایمن سازی دستگاههای کار از راه دور از تهدیدات امنیت سایبری

نحوه ایمن سازی دستگاههای کار از راه دور از تهدیدات امنیت سایبری
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ مرداد ۱۳۹۹
چه در محدوده اداره و چه در منزل کار کنید ، هر ساله امنیت سایبری به دغدغه های بیشتر بخش های فناوری اطلاعات تبدیل می شود. در زیر ابر COVID-19 ، تعداد کارگران از راه دور به طرز چشمگیری افزایش یافته است. متأسفانه ، بسیاری آماده و آماده برای چنین انتقال به خانه نبوده و شبکه ها ، دستگاه ها و داده ها آسیب پذیر باقی مانده اند.
همه چیز گم نشده است. از آنجا که سفارشات اقامت در خانه در سراسر جهان صادر می شود ، تعدادی از سازمان ها بهترین کارها را برای کار از راه دور منتشر کرده اند. از VPN ها گرفته تا سرویس های ابری گرفته تا بروزرسانی های نرم افزاری ، چندین مرحله وجود دارد که می تواند برای جلوگیری از هجوم شبکه استفاده شود.


سیستم ها را مستقیماً در معرض اینترنت قرار ندهید
در صورت کمک به این برنامه ، برنامه ها یا سیستم ها را مستقیماً در اینترنت قرار ندهید ، مگر اینکه لازم باشد ، کوین دونگان ، مدیر ارشد استراتژی و سایبر در Convergint Technologies توصیه کرد.
در صورت لزوم ، اطمینان حاصل کنید که آنها از HTTPS / TLS یا استانداردهای دیگر برای تأمین جلسات استفاده می کنند ، تأیید کنید که سیستم های زیرین ضبط شده اند ، اطمینان حاصل کنید که کاربران دارای اعتبار منحصر به فرد هستند ، و به استفاده از احراز هویت چند عاملی نیاز دارند.
وی گفت: "از جداسازی فیزیکی یا منطقی برای جداسازی سیستم های در معرض اینترنت استفاده کنید تا آسیب پذیری را محدود کنید ، و توانایی شناسایی و پاسخگویی مدیریت شده (MDR) را برای کاهش خطرات به طور خودکار در هنگام یک حمله بکار گیرید."
استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای دسترسی به شبکه های Wi-Fi و رمزگذاری کلیه ارتباطاتی که در اینترنت باز انجام می شود ، روش دیگری برای امنیت داده ها است.


بازنشانی گذرواژه‌ها
شرکتها باید رمزهای عبور کارمندان را بازنشانی کنند ، مجدد کدهای رمزگذاری شده برای دسترسی به خدمات سازمانی را بازنشانی کنند. گذرواژه‌های جدید باید در سیاستهای امنیتی دقیق قرار بگیرند - کدهای الفبایی و احراز هویت چند عاملی توصیه می شود.
همچنین تنظیم مجدد کلمه عبور روتر خانگی مهم است. روترهای Wi-Fi خانگی اغلب قربانی هک شدن می شوند زیرا رمزهای پیش فرض تغییر نکرده اند. کار از راه دور ، این کار را یک قدم ساده و در عین حال مهم ، برای تأمین امنیت داده ها و شبکه از حمله سایبری می کند.
غیرفعال کردن خدمات و برنامه های غیر ضروری اکنون زمانی است که فقط به سرویس ها و برنامه های لازم لازم است دسترسی پیدا کنید. Donegan توصیه می کند غیرفعال کردن کلیه خدمات و برنامه های کاربردی که در مورد دستگاه هایی که به نیروی کار به خانه فرستاده نمی شوند ، کاملاً لازم نیست.
”یک برنامه امنیتی مبتنی بر نقطه پایانی را برای نظارت و محافظت از دستگاه ها فعال یا نصب کنید. به روزرسانی نرم افزار ادامه دهید و سیستم عامل را هنگام استفاده از دستگاه ها وصله کنید"


دستگاه ها و نرم افزار را به روز کنید
تعداد ویروس ها و بدافزارهای جدید ایجاد شده و کشف شده ، همچنان در حال افزایش است. بهره‌برداری از اوقات بحران مخصوصاً برای مجرمان سایبری رایج است ، به همین دلیل نگه داشتن دستگاه ، نرم افزار ، سیستم عامل ، برنامه ها و غیره ، به روز است.
هکرها از تنبلی مردم برای عدم بروزرسانی نرم افزار خود استفاده می کنند. این کار باعث می شود تا نقض ها آسان شود. به روزرسانی منظم نرم افزار به آسیب پذیری های پچ کمک می کند.


برای دستگاه های از دست رفته آماده باشید
هنگامی که کارمندان در دفتر کار می کنند ، بخش های IT کمتر از وسایل سرقت شده و گمشده نگران می شوند. اما اکنون که شبکه امنیتی به عنوان وسایل ماجراجویی در خارج از بین رفته است. این بدان معناست که شرکت ها باید برنامه ای را برای آنچه اتفاق می افتد و در صورت گم شدن دستگاه ها در دست داشته باشند ، داشته باشند.
مرکز امنیت سایبری ملی مستقر در انگلیس خاطرنشان کرد: کارگران از راه دور باید بدانند که در صورت از بین رفتن یا سرقت دستگاه خود چه کاری انجام دهند. به منظور به حداقل رساندن ریسک در داده ها ، باید کارکنان تشویق شوند که چنین حوادث را هر چه سریعتر گزارش دهند.


مراقب باش
اقدامات فوق تنها اقدامات اساسی برای محافظت از شبکه ها و دستگاه ها است. حفظ هوشیاری و پایبندی به خدمات شرکتی برای کارهای کاری می تواند نگرانی های مربوط به امنیت سایبری راکاهش دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
        ____      
       / ___|     
__ __ ___ / /___ __   __
\ \/ / / _ \ | ___ \\ \ /\ / /
 > < | (_) || \_/ | \ V V / 
/_/\_\ \___/ \_____/ \_/\_/ 
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب