ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۱ بهمن ۱۳۹۹
ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.
 راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل همه راه حل های VMS به بازدیدکنندگان امکان می دهد برای بازدید از محل ورود به سیستم بازدید کنند و پس از ورود به سیستم ، شخصی که از آن بازدید می کنند از طریق ایمیل یا پیام متنی به وی اطلاع داده می شود.
 از ویژگی های پیشرفته VMS این امکان را می دهد که مهمانان قبل از قرار ملاقات از طریق وب ، ایمیل ، متن یا برنامه پیش ثبت نام کنند. توانایی داشتن مهمان به طور الکترونیکی توافق نامه ها و فرم ها را امضا می کند. و پشتیبانی چند زبانه از روند ورود به سیستم.
 همه این ویژگی ها به میز جلو اجازه می دهد تا ورودی ها را سریعتر پردازش کرده و از فضای شلوغ پذیرایی جلوگیری کند. این امر به ویژه هنگام میزبانی از رویدادهای بزرگ با ترافیک زیاد در پا بسیار مفید است.
 "بازدید کنندگان مکرر مجبور نیستند هر بار که وارد می شوند مشخصات خود را وارد کنند. خروج نیز یک فرآیند بدون دردسر است که نیاز به قرار دادن پاس در جعبه رها کردن دارد. بازدیدکنندگان با برداشت مثبتی از سازمان شما را ترک خواهند کرد. "گفت: آن کریستین بارک ، مدیر بازاریابی محصولات Nexus Group ، ارائه دهنده راه حل های هویت برای کنترل دسترسی.
 از آنجا که اطلاعات مهمان در پایگاه داده ذخیره می شود ، پرسنل امنیتی همچنین می توانند بازدیدهای تاریخی را جستجو کنند و یک لیست مشاهده از بازدید کنندگان غیرمجاز یا مشکل ساز ایجاد کنند. از آنجا که VMS ارتباط تنگاتنگی با امنیت یک دارایی دارد ، سیستم های پیشرفته گاهی امکان ادغام با کنترل دسترسی را فراهم می کنند.


تجربه بازدید کننده پیشرفته
اندی آلسوپ ، رئیس The Receptionist ، یک ارائه دهنده راه حل VMS مبتنی بر ابر ، گفت که VMS پیشرفته با جدی گرفتن "تجربه بازدید کننده" متفاوت است.
 آلسوپ خاطرنشان کرد: "به جای اینکه همه بازدید کنندگان با استفاده از همان فرایند استاندارد ورود به سیستم اعلام حضور کنند ، بهترین سیستم های مدیریت بازدید کننده امکان سفارشی سازی و تقسیم بندی بازدیدکنندگان را بر اساس دلیل مراجعه به دفتر یا محل ارائه می دهند."
آلسوپ توضیح داد: "به عنوان مثال ، روند ورود برای یک مصاحبه شونده بسیار متفاوت از روند ورود به سیستم برای راننده تحویل کالا یا پیمانکار است ، بنابراین ارائه مسیرهای ثبت نام منحصر به فرد برای هر نوع بازدید کننده بسیار مهم است."
 آن کریستین بارک از Nexus Group گفت: "با شخصی سازی ، می توانید یک تجربه منحصر به فرد از طراحی نشان تا جریان ورود به سیستم ایجاد کنید تا با فرآیندهای موجود و نام تجاری شما مطابقت داشته باشد." وی افزود ، این امر باعث بهبود تجربه بازدیدکنندگان و به طور خودکار استقبال از مهمانان می شود.


شناسایی بیومتریک
وقتی صحبت از ویژگی های پیشرفته VMS می شود ، در خط مقدم توسعه استفاده از فناوری بیومتریک برای نمایش بازدیدکنندگان است. به عنوان مثال ، Shaon Shahnewaz ، سرپرست تیم M2SYS ، برای مثال VisitorTrack M2SYS Technology ، از تشخیص اثر انگشت ، رگ انگشت ، صورت و عنبیه استفاده کرد تا بازدید کنندگان را "با اطمینان زیادی" شناسایی کند. "این به ما امکان می دهد بازدید کنندگان مجاز را به راحتی از مشکل سازان جدا کنیم."
 از جمله مشتریان M2SYS ، HCI Group ، یک شرکت مشاوره فناوری اطلاعات در زمینه بهداشت و درمان است. VisitorTrack در 30 نقطه پایانه دسترسی برای ردیابی فعالیت های مربیان در محل نصب شد. یک پایگاه داده ایجاد شد که شامل تمام الگوهای بیومتریک مربیان بود.
 شاهنواز گفت: "بازدید کنندگان اکنون بیومتریک خود را در میز جلو اسکن می کنند ، یک نشان دیجیتال را در تلفن هوشمند خود جمع می کنند و جزئیات حیاتی بازدید خود را ارائه می دهند."
 این سیستم همچنین مزایای اضافی دیگری نیز داشت. شهنواز خاطرنشان کرد: "استفاده از فن آوری بیومتریک همچنین با از بین بردن نیاز به تولید و نگهداری کارت های شناسایی پلاستیکی ، بارکد خوان ها یا پین های PIN ، ارزش و صرفه جویی فوق العاده ای را به گروه HCI اضافه کرد."
 استیو ون تیل ، مدیرعامل شرکت Brivo ، ارائه دهنده راه حل کنترل دسترسی ابری ، معتقد است که تشخیص چهره در آینده بیشتر انجام می شود. "برای بار دوم ، به عنوان مثال ، یک سیستم مدیریت بازدید کننده می تواند چهره شما را از اولین باری که به شما بازدید می کند ، فراخوانی کرده و از وارد کردن مجدد اطلاعات شخصی شما جلوگیری کند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب