چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ دی ۱۳۹۹
سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.
 با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ها مجوز داد. این کار را می توان از طریق صدور کارت RFID موقت یا تأیید اعتبار اثر انگشت یکبار برای پاک کردن تورنس ، باز کردن یک درب مشخص شده یا با آسانسور به طبقه خاصی بروید.
 ته که هوان ، مدیر توسعه تجارت TimeTec ، که راه حل های امنیتی مبتنی بر ابر را ارائه می دهد ، گفت که VMS همچنین می تواند از "مدیریت تسهیلات خودکار" استفاده کند که به طور خودکار اتاق های جلسات موجود را تشخیص می دهد و یک اتاق را بر اساس مدت زمان جلسه و تعداد اختصاص می دهد. از حاضران.
 به گفته این شرکت ، TimeTec’s VMS "چندین گزارش برای تجزیه و تحلیل بازدید کننده" ارائه می دهد تا املاک تجاری بتوانند "سطح بالایی از امنیت و تجزیه و تحلیل تجارت را همیشه حفظ کنند."
استیو ون تیل ، مدیر عامل شرکت Brivo ، ارائه دهنده راه حل های کنترل دسترسی ، گفت که ادغام کامل سیستم VMS با کنترل دسترسی مبتنی بر ابر "بدیهی است م moreثرتر" است.
"یکی از مزایای بزرگ خریدار امنیت در این مورد این است که آنها می توانند یک پایگاه داده رویداد واحد داشته باشند که شامل هر دو رویداد دسترسی استاندارد به علاوه رویدادهای بازدید کننده باشد.
 وی گفت: "در صورت بروز حادثه امنیتی ، این یک سابقه فعالیت منسجم و کامل را فراهم می کند و روند پزشکی قانونی را تسریع می کند."


برنامه مسکونی
برای برنامه های مسکونی ، VMS می تواند شماره پلاک بازدید کننده را شناسایی و ذخیره کند و مدت زمان حضور یک بازدید کننده در سایت را تشخیص دهد.
TimeTec’s VMS از ویژگی "ضد پس زدن" برخوردار است که مانع از آن می شود که شخص مدارک ورودی خود را به شخص دوم منتقل کند.
 VMS های مسکونی پیشرفته دارای قابلیت تشخیص نوری شخصیت (OCR) هستند. ته توضیح می دهد که برخلاف VMS تجاری - که فقط به شناسایی چند شناسه استاندارد احتیاج دارد - VMS مسکونی نیاز به شناسایی بسیاری از مدارک معتبر دارد ، از جمله گذرنامه خارجی و داخلی و گواهینامه رانندگی و شناسه کارگران ساختمانی.


ربات های VMS
با نگاه به آینده ، TimeTec تصمیم گرفته است تا رباتی با قابلیت های فراوان VMS بسازد. این ربات که Hubot نام دارد ، به گونه ای طراحی شده است که کل فرایند مدیریت بازدیدکننده را در دو حالت مسکونی و اداری به صورت خودکار انجام می دهد و باعث کاهش نیروی انسانی می شود.
 این ربات می تواند به صورت صوتی از بازدید کنندگان استقبال کند و به عنوان یک کیوسک خودآزمایی عمل می کند. رایانه لوحی نصب شده روی سر ربات همچنین می تواند تماس های ویدیویی را بین بازدید کنندگان و مستاجران فعال کند.
 تأیید بازدید کننده می تواند از طریق تأیید اثر انگشت انجام شود. این ربات همچنین می تواند کارت شناسایی ، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی را تأیید کند. هنگامی که بازدیدکنندگان با موفقیت ورود به سیستم را انجام می دهند ، مستأجرها اعلان های فشار را دریافت می کنند. این ربات همچنین با سخت افزاری مانند پیچ ​​و مهره های هوشمند و درهای هوشمند ادغام می شود و می تواند به بازدیدکنندگان اجازه دهد تا به طور خودکار از این امر بازدید کنند.
 "Hubot برای پرسه زدن در اطراف ، استقبال از بازدید کنندگان و شناسایی چهره طراحی شده است تا از بازدید کننده بخواهد برای اولین بار از این مکان بازدید کند. پس از ثبت نام ، Hubot بازدیدکننده را از طریق تورنومیل عبور می کند و بالابر را پایین می آورد و کف مشخص را برای بازدید کننده انتخاب می کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
      _____  ____ 
      |____ | / ___|
 ___  ___   / // /___ 
/ __| / __|  \ \| ___ \
\__ \| (__ .___/ /| \_/ |
|___/ \___|\____/ \_____/
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب