چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ دی ۱۳۹۹
سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.
 با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ها مجوز داد. این کار را می توان از طریق صدور کارت RFID موقت یا تأیید اعتبار اثر انگشت یکبار برای پاک کردن تورنس ، باز کردن یک درب مشخص شده یا با آسانسور به طبقه خاصی بروید.
 ته که هوان ، مدیر توسعه تجارت TimeTec ، که راه حل های امنیتی مبتنی بر ابر را ارائه می دهد ، گفت که VMS همچنین می تواند از "مدیریت تسهیلات خودکار" استفاده کند که به طور خودکار اتاق های جلسات موجود را تشخیص می دهد و یک اتاق را بر اساس مدت زمان جلسه و تعداد اختصاص می دهد. از حاضران.
 به گفته این شرکت ، TimeTec’s VMS "چندین گزارش برای تجزیه و تحلیل بازدید کننده" ارائه می دهد تا املاک تجاری بتوانند "سطح بالایی از امنیت و تجزیه و تحلیل تجارت را همیشه حفظ کنند."
استیو ون تیل ، مدیر عامل شرکت Brivo ، ارائه دهنده راه حل های کنترل دسترسی ، گفت که ادغام کامل سیستم VMS با کنترل دسترسی مبتنی بر ابر "بدیهی است م moreثرتر" است.
"یکی از مزایای بزرگ خریدار امنیت در این مورد این است که آنها می توانند یک پایگاه داده رویداد واحد داشته باشند که شامل هر دو رویداد دسترسی استاندارد به علاوه رویدادهای بازدید کننده باشد.
 وی گفت: "در صورت بروز حادثه امنیتی ، این یک سابقه فعالیت منسجم و کامل را فراهم می کند و روند پزشکی قانونی را تسریع می کند."


برنامه مسکونی
برای برنامه های مسکونی ، VMS می تواند شماره پلاک بازدید کننده را شناسایی و ذخیره کند و مدت زمان حضور یک بازدید کننده در سایت را تشخیص دهد.
TimeTec’s VMS از ویژگی "ضد پس زدن" برخوردار است که مانع از آن می شود که شخص مدارک ورودی خود را به شخص دوم منتقل کند.
 VMS های مسکونی پیشرفته دارای قابلیت تشخیص نوری شخصیت (OCR) هستند. ته توضیح می دهد که برخلاف VMS تجاری - که فقط به شناسایی چند شناسه استاندارد احتیاج دارد - VMS مسکونی نیاز به شناسایی بسیاری از مدارک معتبر دارد ، از جمله گذرنامه خارجی و داخلی و گواهینامه رانندگی و شناسه کارگران ساختمانی.


ربات های VMS
با نگاه به آینده ، TimeTec تصمیم گرفته است تا رباتی با قابلیت های فراوان VMS بسازد. این ربات که Hubot نام دارد ، به گونه ای طراحی شده است که کل فرایند مدیریت بازدیدکننده را در دو حالت مسکونی و اداری به صورت خودکار انجام می دهد و باعث کاهش نیروی انسانی می شود.
 این ربات می تواند به صورت صوتی از بازدید کنندگان استقبال کند و به عنوان یک کیوسک خودآزمایی عمل می کند. رایانه لوحی نصب شده روی سر ربات همچنین می تواند تماس های ویدیویی را بین بازدید کنندگان و مستاجران فعال کند.
 تأیید بازدید کننده می تواند از طریق تأیید اثر انگشت انجام شود. این ربات همچنین می تواند کارت شناسایی ، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی را تأیید کند. هنگامی که بازدیدکنندگان با موفقیت ورود به سیستم را انجام می دهند ، مستأجرها اعلان های فشار را دریافت می کنند. این ربات همچنین با سخت افزاری مانند پیچ ​​و مهره های هوشمند و درهای هوشمند ادغام می شود و می تواند به بازدیدکنندگان اجازه دهد تا به طور خودکار از این امر بازدید کنند.
 "Hubot برای پرسه زدن در اطراف ، استقبال از بازدید کنندگان و شناسایی چهره طراحی شده است تا از بازدید کننده بخواهد برای اولین بار از این مکان بازدید کند. پس از ثبت نام ، Hubot بازدیدکننده را از طریق تورنومیل عبور می کند و بالابر را پایین می آورد و کف مشخص را برای بازدید کننده انتخاب می کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب