سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ دی ۱۳۹۹
طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، انرژی ، بیمه و موارد دیگر ، در یک سیستم عامل یکپارچه است. اکنون در اسکاندیناوی ، آنها با یک قفل درب هوشمند Yale Doorman از ASSA ABLOY کنترل یکپارچه درب را اضافه می کنند.
 هنگام برنامه ریزی ادغام با اکوسیستم اتوماسیون خانگی ، Verisure به یک قفل هوشمند نیاز داشت تا هم استانداردهای درب و قفل فنلاندی و اسکاندیناوی را برآورده کند. گزینه قفل شدن یک نقطه ای و چند نقطه ای و یک دستگاه آسان برای مقاوم سازی در خانه های این بازارها.
 آنها برای کار با همان قفل هوشمند درب که از کنترل پنل دیگر دستگاههای Verisure استفاده می کند ، شامل ابزارهای قدرتمندی برای کنترل امنیت خانه از طریق تلفن هوشمند iOS یا Android است.


ASSA ABLOY راه حل ارائه می دهد
Verisure قفل Yale Doorman را از ASSA ABLOY ، یک راه حل مقاوم سازی با کیفیت بالا برای اقامتگاه های فنلاند و اسکاندیناوی انتخاب کرد. Yale Doorman مقاومت در برابر آب و هوا IP55 و عملکرد آسان توسط PIN ، کارت مجاورت ، کنترل از راه دور یا برنامه را ارائه می دهد. پس از نصب ، Yale Doorman از طریق یک پروتکل رادیویی بی سیم اختصاصی رمزگذاری شده با یک سیستم Verisure ارتباط برقرار می کند.
 صاحبان خانه می توانند کدهای بازگشایی قفل شخصی را برای استفاده طولانی مدت توسط ساکنان صادر کنند. کدهای کوتاه مدت برای باز کردن قفل روزانه یا یک بار ؛ و کدهای برنامه ریزی شده و با کنترل زمان برای استفاده توسط بازدید کنندگان منظم و گاه به گاه - بنابراین پذیرش نظافتچی ، مراقب یا مراقب گربه فقط در زمان های برنامه ریزی شده آسان است.
 فردریک رینگبورگ ، مدیر توسعه فروش و رئیس اتحاد در Verisure ، می گوید: "امکان خاموش کردن زنگ ساعت هنگام باز کردن قفل و قفل کردن نیز یک تجربه یکپارچه را ایجاد می کند."
 ادغام ASSA ABLOY با Verisure امکان کنترل کامل Yale Doorman را از طریق تلفن هوشمند فراهم می کند. ساکنان می توانند با استفاده از برنامه Verisure درب خود را قفل و قفل کنند و به طور همزمان وضعیت هشدار و در را از هر نقطه بررسی کنند. همین برنامه تلفن همراه می تواند یک دنباله حسابرسی ایجاد کند - برای تأیید اینکه چه کسی وارد شده و چه زمانی - و صاحبان خانه می توانند با ورود کاربران خاص (به عنوان مثال فرزندانشان) به خانه ، اعلان ها را برنامه ریزی کنند.
 Omer Sagi ، مدیر توسعه تجارت قفل های هوشمند در ASSA ABLOY EMEA ، می گوید: "این ادغام به طور قابل توجهی امنیت داخلی را برای کاربران اوقات فراغت افزایش می دهد." "یک سیستم اوقات فراغت مسلح همچنین بررسی می کند که آیا Yale Doorman در شب قفل شده است - و در غیر این صورت به طور خودکار قفل می شود."
 با امنیت Verisure و قفل درب هوشمند Yale Doorman ، آرامش خاطر ، زندگی بدون کلید ، امنیت و راحتی در یک بسته بندی واحد ارائه می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب