سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ دی ۱۳۹۹
طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، انرژی ، بیمه و موارد دیگر ، در یک سیستم عامل یکپارچه است. اکنون در اسکاندیناوی ، آنها با یک قفل درب هوشمند Yale Doorman از ASSA ABLOY کنترل یکپارچه درب را اضافه می کنند.
 هنگام برنامه ریزی ادغام با اکوسیستم اتوماسیون خانگی ، Verisure به یک قفل هوشمند نیاز داشت تا هم استانداردهای درب و قفل فنلاندی و اسکاندیناوی را برآورده کند. گزینه قفل شدن یک نقطه ای و چند نقطه ای و یک دستگاه آسان برای مقاوم سازی در خانه های این بازارها.
 آنها برای کار با همان قفل هوشمند درب که از کنترل پنل دیگر دستگاههای Verisure استفاده می کند ، شامل ابزارهای قدرتمندی برای کنترل امنیت خانه از طریق تلفن هوشمند iOS یا Android است.


ASSA ABLOY راه حل ارائه می دهد
Verisure قفل Yale Doorman را از ASSA ABLOY ، یک راه حل مقاوم سازی با کیفیت بالا برای اقامتگاه های فنلاند و اسکاندیناوی انتخاب کرد. Yale Doorman مقاومت در برابر آب و هوا IP55 و عملکرد آسان توسط PIN ، کارت مجاورت ، کنترل از راه دور یا برنامه را ارائه می دهد. پس از نصب ، Yale Doorman از طریق یک پروتکل رادیویی بی سیم اختصاصی رمزگذاری شده با یک سیستم Verisure ارتباط برقرار می کند.
 صاحبان خانه می توانند کدهای بازگشایی قفل شخصی را برای استفاده طولانی مدت توسط ساکنان صادر کنند. کدهای کوتاه مدت برای باز کردن قفل روزانه یا یک بار ؛ و کدهای برنامه ریزی شده و با کنترل زمان برای استفاده توسط بازدید کنندگان منظم و گاه به گاه - بنابراین پذیرش نظافتچی ، مراقب یا مراقب گربه فقط در زمان های برنامه ریزی شده آسان است.
 فردریک رینگبورگ ، مدیر توسعه فروش و رئیس اتحاد در Verisure ، می گوید: "امکان خاموش کردن زنگ ساعت هنگام باز کردن قفل و قفل کردن نیز یک تجربه یکپارچه را ایجاد می کند."
 ادغام ASSA ABLOY با Verisure امکان کنترل کامل Yale Doorman را از طریق تلفن هوشمند فراهم می کند. ساکنان می توانند با استفاده از برنامه Verisure درب خود را قفل و قفل کنند و به طور همزمان وضعیت هشدار و در را از هر نقطه بررسی کنند. همین برنامه تلفن همراه می تواند یک دنباله حسابرسی ایجاد کند - برای تأیید اینکه چه کسی وارد شده و چه زمانی - و صاحبان خانه می توانند با ورود کاربران خاص (به عنوان مثال فرزندانشان) به خانه ، اعلان ها را برنامه ریزی کنند.
 Omer Sagi ، مدیر توسعه تجارت قفل های هوشمند در ASSA ABLOY EMEA ، می گوید: "این ادغام به طور قابل توجهی امنیت داخلی را برای کاربران اوقات فراغت افزایش می دهد." "یک سیستم اوقات فراغت مسلح همچنین بررسی می کند که آیا Yale Doorman در شب قفل شده است - و در غیر این صورت به طور خودکار قفل می شود."
 با امنیت Verisure و قفل درب هوشمند Yale Doorman ، آرامش خاطر ، زندگی بدون کلید ، امنیت و راحتی در یک بسته بندی واحد ارائه می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب