سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، انرژی ، بیمه و موارد دیگر ، در یک سیستم عامل یکپارچه است. اکنون در اسکاندیناوی ، آنها قفل درب هوشمند Yale Doorman را از ASSA ABLOY کنترل یکپارچه درب را اضافه می کنند.
 هنگام برنامه ریزی برای ادغام با اکوسیستم اتوماسیون خانه خود ، Verisure به یک قفل هوشمند نیاز داشت تا هم استانداردهای درب و قفل فنلاندی و اسکاندیناوی را برآورده کند. گزینه قفل شدن یک نقطه ای و چند نقطه ای و یک دستگاه آسان برای مقاوم سازی در خانه های این بازارها.
 آنها برای کار با همان قفل هوشمند درب که از کنترل پنل دیگر دستگاههای Verisure استفاده می کند ، شامل ابزارهای قدرتمندی برای کنترل امنیت خانه از طریق تلفن هوشمند iOS یا Android است.


ASSA ABLOY راه حل ارائه می دهد
Verisure قفل Yale Doorman را از ASSA ABLOY ، یک راه حل مقاوم سازی با کیفیت بالا برای اقامتگاه های فنلاند و اسکاندیناوی انتخاب کرد. Yale Doorman مقاومت در برابر آب و هوا IP55 و عملکرد آسان توسط PIN ، کارت مجاورت ، کنترل از راه دور یا برنامه را ارائه می دهد. پس از نصب ، Yale Doorman از طریق یک پروتکل رادیویی بی سیم اختصاصی رمزگذاری شده با یک سیستم Verisure ارتباط برقرار می کند.
 صاحبان خانه می توانند کدهای بازگشایی قفل شخصی را برای استفاده طولانی مدت توسط ساکنان صادر کنند. کدهای کوتاه مدت برای باز کردن قفل روزانه یا یک بار ؛ و کدهای برنامه ریزی شده و با کنترل زمان برای استفاده توسط بازدیدکنندگان منظم و گاه به گاه - بنابراین پذیرش نظافتچی ، مراقب یا مراقب گربه فقط در زمان های برنامه ریزی شده آسان است.
 فردریک رینگبورگ ، مدیر توسعه فروش و رئیس اتحاد در Verisure ، می گوید: "امکان خاموش کردن زنگ ساعت هنگام باز کردن قفل و قفل کردن نیز یک تجربه یکپارچه را ایجاد می کند."
 ادغام ASSA ABLOY با Verisure امکان کنترل کامل Yale Doorman را از طریق تلفن هوشمند فراهم می کند. ساکنان می توانند با استفاده از برنامه Verisure درب خود را قفل و قفل کنند و به طور همزمان وضعیت هشدار و در را از هر نقطه بررسی کنند. همین برنامه تلفن همراه می تواند یک ردیابی حسابرسی ایجاد کند - برای تأیید اینکه چه کسی وارد شده و چه زمانی - و صاحبان خانه می توانند با ورود کاربران خاص (به عنوان مثال فرزندانشان) به خانه ، اعلان ها را برنامه ریزی کنند.

Omer Sagi ، مدیر توسعه تجارت قفل های هوشمند در ASSA ABLOY EMEA ، می گوید: "این ادغام به طور قابل توجهی امنیت داخلی را برای کاربران اوقات فراغت افزایش می دهد." "یک سیستم اوقات فراغت مسلح همچنین بررسی می کند که آیا Yale Doorman در شب قفل شده است - و در غیر این صورت به طور خودکار قفل می شود."
 با امنیت Verisure و قفل درب هوشمند Yale Doorman ، آرامش خاطر ، زندگی بدون کلید ، امنیت و راحتی در یک بسته بندی واحد ارائه می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
         _____ _  
         | _ || | 
 ___ __   __ \ V / | |_ 
 / _ \ \ \ /\ / / / _ \ | __|
| (_) | \ V V / | |_| || |_ 
 \___/  \_/\_/ \_____/ \__|
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب