چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.
 Voicebot با استفاده از چرخه عمر استاندارد پذیرش فناوری استاندارد که برای اولین بار در سال 1950 در دانشگاه ایالتی آیووا ایجاد شد ، وضعیت فعلی استفاده از بلندگوهای هوشمند را در چشم می اندازد.
 این مدل تصور می کند که "مبتکران" و "پذیرندگان اولیه" ، که به ترتیب 16٪ و 34٪ از جمعیت را تشکیل می دهند ، دو گروه اول افرادی هستند که از یک محصول جدید استفاده می کنند. از آنجا که 25٪ از بزرگسالان آمریکایی از بلندگوهای هوشمند استفاده می کنند ، ایالات متحده اکنون رسماً در مرحله "ابتدای پذیرش" است.
 با این حال ، Voicebot پیش بینی می کند که زمانی در سال 2019 ، ایالات متحده وارد مرحله بعدی "اکثریت اولیه" شود.
 جنبه جالب توجه اکثریت اولیه این است که فرزندان بعدی ترجیحات متفاوتی نسبت به فرزندخواندگان اولیه دارند. دو حوزه تفاوت معمولاً قرار دادن مقدار بالاتر در مجموعه ویژگیهای گسترده تر و ادغام با سایر دستگاهها است. Voicebot می گوید ، به همین ترتیب ، ممکن است انتظار داشته باشیم که سازندگان بلندگوهای هوشمند را که بیشتر بر ویژگی ها ، راحتی دسترسی و ادغام های شخص ثالث تأکید دارند ، ببینیم.


بزرگسالان آمریکایی بیشتر از بلندگوهای هوشمند استفاده می کنند
در ژانویه 2018 ، طبق گفته Voicebot ، 47.3 میلیون بزرگسال آمریکایی با بلندگوی هوشمند وجود داشتند و در پایان سال ، این تعداد به 66.4 میلیون نفر رسید.
 تعداد اسپیکرهای هوشمند متعلق به هر کاربر نیز از 1.8 در 2018 به 2 در 2019 افزایش یافته است. دفعات استفاده نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. براساس Voicebot ، بیش از 60 درصد صاحبان بلندگوهای هوشمند در ژانویه 2018 خود را به عنوان کاربران روزانه معرفی کردند.
 Voicebot می گوید: "هنگامی که بیش از یک چهار مصرف کننده از دستگاه و دستیار صوتی آن استفاده می کنند ، رسانه ها ، مارک ها ، سازندگان بازی ، ارائه دهندگان خدمات ، توسعه دهندگان مستقل و حتی دولتها حتماً توجه خواهند کرد."
 این تشخیص با برنامه های صوتی بیشتری ایجاد می شود. تنها در ایالات متحده در سال 2018 تعداد مهارت های الکسا 2.2 برابر افزایش یافت و به تقریباً 60،000 رسید. در همین مدت ، اقدامات Google با کمی سریعتر رشد 2.5 برابر به بیش از 4000 رسید.


متنوع تر بازار
Voicebot در پاییز 2018 گزارش داد که فاز 1 استفاده از بلندگوی هوشمند به پایان رسیده است و شروع فاز 2 است. فاز دوم با هجوم کاربران عادی بیشتر و همچنین با معرفی عوامل شکل محصول جدید و تولید کنندگان جدید مشخص می شود.
 مهمترین این تغییرات ظهور نمایشگرهای هوشمند بوده است. هنگامی که آمازون تنها تولید کننده این دستگاه های صوتی با صفحه نمایش بود ، استفاده از آن بسیار کم بود. با این حال ، معرفی نمایشگرهای هوشمند Google Assistant به فروش کمک کرده است ، زیرا توجه بیشتری را به دسته محصولات جلب می کند.
 امروزه تولید کنندگان بسیار بیشتری نیز وجود دارند. نام های بزرگی در صدا مانند Bose ، Bang & Olufsen و Klipsch همگی در سال 2018 وارد بخش بلندگوهای هوشمند شدند و انتخاب بیشتری را برای مصرف کننده ارائه می دهند. با این حال ، مهمترین راه اندازی بلندگوی هوشمند جدید در سال 2018 ، Apple HomePod بود. به نظر می رسد که تعداد قابل توجهی از فروش های جدید در سه ماهه اول و دوم را به خود جلب کرده است ، اما به نظر می رسد در سه ماهه سوم و چهارم کاهش یافته است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب