چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.
 Voicebot با استفاده از چرخه عمر استاندارد پذیرش فناوری استاندارد که برای اولین بار در سال 1950 در دانشگاه ایالتی آیووا ایجاد شد ، وضعیت فعلی استفاده از بلندگوهای هوشمند را در چشم می اندازد.
 این مدل تصور می کند که "مبتکران" و "پذیرندگان اولیه" ، که به ترتیب 16٪ و 34٪ از جمعیت را تشکیل می دهند ، دو گروه اول افرادی هستند که از یک محصول جدید استفاده می کنند. از آنجا که 25٪ از بزرگسالان آمریکایی از بلندگوهای هوشمند استفاده می کنند ، ایالات متحده اکنون رسماً در مرحله "ابتدای پذیرش" است.
 با این حال ، Voicebot پیش بینی می کند که زمانی در سال 2019 ، ایالات متحده وارد مرحله بعدی "اکثریت اولیه" شود.
 جنبه جالب توجه اکثریت اولیه این است که فرزندان بعدی ترجیحات متفاوتی نسبت به فرزندخواندگان اولیه دارند. دو حوزه تفاوت معمولاً قرار دادن مقدار بالاتر در مجموعه ویژگیهای گسترده تر و ادغام با سایر دستگاهها است. Voicebot می گوید ، به همین ترتیب ، ممکن است انتظار داشته باشیم که سازندگان بلندگوهای هوشمند را که بیشتر بر ویژگی ها ، راحتی دسترسی و ادغام های شخص ثالث تأکید دارند ، ببینیم.


بزرگسالان آمریکایی بیشتر از بلندگوهای هوشمند استفاده می کنند
در ژانویه 2018 ، طبق گفته Voicebot ، 47.3 میلیون بزرگسال آمریکایی با بلندگوی هوشمند وجود داشتند و در پایان سال ، این تعداد به 66.4 میلیون نفر رسید.
 تعداد اسپیکرهای هوشمند متعلق به هر کاربر نیز از 1.8 در 2018 به 2 در 2019 افزایش یافته است. دفعات استفاده نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. براساس Voicebot ، بیش از 60 درصد صاحبان بلندگوهای هوشمند در ژانویه 2018 خود را به عنوان کاربران روزانه معرفی کردند.
 Voicebot می گوید: "هنگامی که بیش از یک چهار مصرف کننده از دستگاه و دستیار صوتی آن استفاده می کنند ، رسانه ها ، مارک ها ، سازندگان بازی ، ارائه دهندگان خدمات ، توسعه دهندگان مستقل و حتی دولتها حتماً توجه خواهند کرد."
 این تشخیص با برنامه های صوتی بیشتری ایجاد می شود. تنها در ایالات متحده در سال 2018 تعداد مهارت های الکسا 2.2 برابر افزایش یافت و به تقریباً 60،000 رسید. در همین مدت ، اقدامات Google با کمی سریعتر رشد 2.5 برابر به بیش از 4000 رسید.


متنوع تر بازار
Voicebot در پاییز 2018 گزارش داد که فاز 1 استفاده از بلندگوی هوشمند به پایان رسیده است و شروع فاز 2 است. فاز دوم با هجوم کاربران عادی بیشتر و همچنین با معرفی عوامل شکل محصول جدید و تولید کنندگان جدید مشخص می شود.
 مهمترین این تغییرات ظهور نمایشگرهای هوشمند بوده است. هنگامی که آمازون تنها تولید کننده این دستگاه های صوتی با صفحه نمایش بود ، استفاده از آن بسیار کم بود. با این حال ، معرفی نمایشگرهای هوشمند Google Assistant به فروش کمک کرده است ، زیرا توجه بیشتری را به دسته محصولات جلب می کند.
 امروزه تولید کنندگان بسیار بیشتری نیز وجود دارند. نام های بزرگی در صدا مانند Bose ، Bang & Olufsen و Klipsch همگی در سال 2018 وارد بخش بلندگوهای هوشمند شدند و انتخاب بیشتری را برای مصرف کننده ارائه می دهند. با این حال ، مهمترین راه اندازی بلندگوی هوشمند جدید در سال 2018 ، Apple HomePod بود. به نظر می رسد که تعداد قابل توجهی از فروش های جدید در سه ماهه اول و دوم را به خود جلب کرده است ، اما به نظر می رسد در سه ماهه سوم و چهارم کاهش یافته است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب