هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.
 برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش مصنوعی در اینجا است. این گزارش می گوید ، این فقط آنطور که انتظار داشتیم نشان داده نشد. "این به هر چیز دیگری که ما در تجارت ، حاکمیت و زندگی روزمره انجام می دهیم متصل می شود."
 "این لحظه از زمان مانند چند دهه است که موتور بخار باعث انقلاب صنعتی شد و ادیسون و وستینگهاوس برق را به خانه ها ، دفاتر ، مدارس و کارخانه های ما آوردند. برای ما ، هوش مصنوعی همان برق جدید است ، اما این اطلاعات شخصی ما هستند که جریان را تولید می کنند. "
 نه شرکت بزرگ فناوری - شش آمریکایی و سه چینی - با مسئولیت زیادی مسئول آینده هوش مصنوعی هستند. آنها Google ، Amazon ، Microsoft ، Apple ، IBM و Facebook در ایالات متحده و Baidu ، Alibaba و Tencent در چین هستند.
 این نه شرکت مسئول بیشتر تحقیقات ، بودجه ، مشارکت دولت و برنامه های درجه مصرف کننده هستند. "Big Nine" همچنین مسئول ادغام و ادغام ، تأمین بودجه شرکت های تازه تأسیس هوش مصنوعی و حمایت از نسل بعدی توسعه دهندگان است.
 دولت های ایالات متحده و چین رویکردهای مختلفی برای پرورش تخصص هوش مصنوعی خود دارند. در حالی که واشنگتن تحقیق و توسعه خود را به بخشهای تجاری و تجاری واگذار کرد ، پکن به طور موثری بایدو ، تنسنت و علی بابا را تحت تأثیر قرار داد و "چین به سرعت زمینه را برای تبدیل شدن به هژمون AI بدون چالش جهان فراهم می کند."


چین پیش افتاد
علی بابا طی سه سال آینده 15 میلیارد دلار برای تحقیق در مورد هوش مصنوعی سرمایه گذاری خواهد کرد و مراکز تحقیقاتی را در هفت شهر جهان از جمله سان ماتئو ، کالیفرنیا و بلویو ، واش کاشت.
 بایدو یک مرکز تحقیقاتی هوش مصنوعی را در دره سیلیکون تأسیس کرد ، در حالی که سال گذشته Tencent با افتتاح آزمایشگاه هوش مصنوعی در سیاتل شروع به شکار استعدادهای آمریکایی کرد.
 شرکت های تازه تاسیس مبتنی بر هوش مصنوعی مستقر در چین اکنون 48٪ از کل سرمایه گذاری در سطح جهان را تشکیل می دهند. در آوریل 2018 ، SenseTime با ارزشی معادل 4.5 میلیارد دلار به دست آورد و آن را به عنوان با ارزش ترین استارت آپ AI در آن زمان تبدیل کرد. در همین حال ، محققان چینی پنج برابر حق ثبت اختراع مرتبط با هوش مصنوعی در مقایسه با نمونه های خود در ایالات متحده دارند.
 تقریباً یک میلیارد و 400 میلیون نفر جمعیت عظیم چین بدون محدودیت های حریم خصوصی و امنیتی رایج در دنیای غرب ، به محققان و شرکت های نوپا در مورد آنچه ممکن است با ارزش ترین منبع طبیعی در زمینه هوش مصنوعی باشد - داده های انسانی - فرمان می دهد.
 در این گزارش آمده است: "اگر داده ها نفت جدید باشد ، چین اوپک جدید است." نوعی داده غنی که چینی ها استخراج می کنند می تواند برای آموزش هوش مصنوعی برای شناسایی الگوهای مورد استفاده در همه موارد ، از آموزش و تولید تا خرده فروشی و برنامه های نظامی استفاده شود.
 به عنوان مثال ، شرکت نوپای چینی Megvii Face ++ از فناوری های پیشگام سازی چاپ پیشگام است. Faceprints شکل جدیدی از احراز هویت بیومتریک است که از ویژگی های منحصر به فرد صورت انسان - ساختار استخوان ، رنگ پوست و حتی مویرگ ها - برای شناسایی افراد استفاده می کند. Faceprints اثر انگشت جدید است و به اندازه کافی ایمن است که برای معاملات مالی مورد استفاده قرار می گیرد. آنها برای نظارت گسترده توسط نیروهای پلیس چین استفاده شده است.
 این کشور همچنین AI را در برنامه های نظامی قرار می دهد. این گزارش می گوید ارتش آزادیبخش مردم بالگردها و جنگنده های جت را به هوش مصنوعی مجهز می کند. آزمایش اخیر "هوش ازدحام" می تواند ده ها هواپیمای بدون سرنشین مسلح را خودکار کند.
 "دولت هیچ کشور دیگری با همان قدرت و سرعت متمرکز مانند چین به سمت آینده نمی رود. سرمایه گذاری های خارق العاده این کشور در زمینه هوش مصنوعی می تواند تغییر بزرگی در توازن قدرت ژئوپلیتیک در سال های آینده ایجاد کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
      _    _  ____ 
     | |   (_) / ___|
__   __| |__   _ / /___ 
\ \ /\ / /| '_ \  | || ___ \
 \ V V / | | | | | || \_/ |
 \_/\_/ |_| |_| | |\_____/
         _/ |    
         |__/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب