آخرین روند بلندگوهای هوشمند در سال 2019

آخرین روند بلندگوهای هوشمند در سال 2019
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
Voicebot در گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که اخیراً منتشر شده است ، می گوید: اتاق نشیمن ، اتاق خواب و آشپزخانه همچنان محبوب ترین مکان برای قرار دادن بلندگوهای هوشمند در مصرف کنندگان است.
 برای دومین سال متوالی ، اتاق نشیمن متداول ترین مکان برای بلندگوهای هوشمند بود. با کمتر از 45٪ با 37.6٪ از اتاق خواب جلوتر بود که تقریباً همان درصد سال قبل را داشت. مقام سوم مربوط به آشپزخانه بود ، تقریباً 33٪.
 سایر مکان های معروف عبارتند از: دفتر خانه (14.4٪) ، اتاق ناهار خوری (6.5٪) ، حمام (6.2٪) و گاراژ (2.3٪).
 جالب است که احتمالاً کاربران آمازون پرایم و جیمیل صاحب بلندگوهای هوشمند هستند. اعضای Prime Prime 50٪ بیشتر صاحب یک بلندگوی هوشمند و بیشتر صاحب یک دستگاه با مارک Echo می شوند. کاربران Gmail در حدود 31٪ بیشتر از همه کاربران دارای یک بلندگوی هوشمند هستند. با این حال ، احتمالاً کاربران Gmail بیش از سایر کاربران دارای دستگاه Google Home نیستند.


موارد استفاده محبوب
از نظر موارد استفاده از بلندگوهای هوشمند ، پرسیدن س ،ال ، گوش دادن به موسیقی پخش جریانی و بررسی وضعیت آب و هوا ، سه گزینه برتر هستند که موارد دیگر را با اختلاف زیاد منجر می کند.
 پرسیدن generalسوالات عمومی اساساً یک اسپیکر هوشمند را به موتور جستجوی گفتاری تعاملی تبدیل می کند. س questionsالات مربوط به موسیقی با رایج ترین س ،ال ها و به دنبال آنها اخبار و موضوعات فیلم است.
 دسته بعدی س questionsالات ، دامنه 20-30٪ از کاربران را شامل می شود که از درخواست نحوه راهنمایی و اطلاعات محصول گرفته تا خرده فروشی ساعات فروشگاه و علم را شامل می شود.
 مباحثی که بسیار کمتر رایج است شامل اطلاعات مربوط به کار ، امور مالی و سرمایه گذاری و مد است. اینها توسط 5٪ یا کمتر از دارندگان بلندگوی هوشمند ثبت شده است.


مورد استفاده از خانه هوشمند
موارد استفاده از خانه های هوشمند در بین سال های 2018 و 2019 یک تحرک قابل توجه بود. در سال 2018 ، این چهاردهمین مورد استفاده متداول بود اما در سال 2019 به نهمین مورد رسید.
 بیش از 45 درصد دارندگان بلندگوهای هوشمند از آنها برای کنترل دستگاه های خانگی هوشمند استفاده کرده اند ، این در حالی است که در سال 2018 این میزان 38 درصد بوده است. همچنین ، یک سوم دارندگان بلندگوهای هوشمند گزارش می دهند که این کار را به صورت ماهانه انجام می دهند ، در حالی که 30 درصد در سال 2017 است.
 یک بار فرض بر این بود که استفاده از بلندگوی هوشمند توسط کاربران خانه هوشمند انجام می شود. با این حال ، اکنون به نظر می رسید که برعکس است. مخاطبان زیادی از دارندگان بلندگوهای هوشمند ممکن است کاتالیزوری برای پذیرش بیشتر خانه های هوشمند باشند.
 بیش از 55٪ دارندگان بلندگوهای هوشمند می گویند حداقل یک دستگاه خانه هوشمند دارند که از طریق صدا کنترل می کنند.
 با این حال ، هر صاحب بلندگوی هوشمند چنین علاقه ای ندارد. Voicebot می گوید از هر پنج مصرف کننده با دستگاه های هوشمند خانگی ، هرگز سعی در کنترل آنها با بلندگوهای هوشمند نشده است.
 محبوب ترین دستگاه های خانه های هوشمند تلویزیون های هوشمند (3/33 درصد) و پس از آن روشنایی هوشمند (2/21 درصد) ، کنسول های بازی تعاملی صوتی و جعبه های کابل (14/4 درصد) و ترموستات های هوشمند (4/12 درصد) هستند. گرداگرد پنج بالایی زنگ های درب فیلم بود (10.5٪).


بلندگوی هوشمند به عنوان پورتال خدمات مشتری
شرکت ها شروع به فکر کردن در مورد چگونگی بلندگوهای هوشمند می توانند به آدرس سوالات متداول خدمات مشتری کمک کنند. در سطح ابتدایی ، این می تواند یک سQال متداول از وب سایت یک شرکت باشد که برای صوت استفاده می شود.
 هدف ارائه راحتی مشتری و انحراف تماس های ورودی مرکز تماس در صورت عملی بودن است.
 نظرسنجی نشان می دهد 31.4٪ از مصرف کنندگان مایلند بتوانند از بلندگوهای هوشمند خود برای تماس با خدمات مشتری استفاده کنند. 30٪ دیگر مطمئن نیستند. این بدان معناست که بیش از 20 میلیون بزرگسال آمریکایی علاقه مند به انجام این کار هستند و مقدار قابل مقایسه ای نیز برای آن باز است.
 این می تواند فرصتی قابل توجه برای بخشهای خدمات مشتری باشد تا رضایت مشتری را افزایش دهند و به آنها کمک کنند تا مسائل را سریعتر حل کنند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
  _        __ 
 (_)       / | 
  _ __ __ _  _ `| | 
 | |\ \/ /| | | | | | 
 | | > < | |_| |_| |_
 | |/_/\_\ \__,_|\___/
 _/ |         
|__/          
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب