آخرین روند بلندگوهای هوشمند در سال 2019

آخرین روند بلندگوهای هوشمند در سال 2019
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
Voicebot در گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که اخیراً منتشر شده است ، می گوید: اتاق نشیمن ، اتاق خواب و آشپزخانه همچنان محبوب ترین مکان برای قرار دادن بلندگوهای هوشمند در مصرف کنندگان است.
 برای دومین سال متوالی ، اتاق نشیمن متداول ترین مکان برای بلندگوهای هوشمند بود. با کمتر از 45٪ با 37.6٪ از اتاق خواب جلوتر بود که تقریباً همان درصد سال قبل را داشت. مقام سوم مربوط به آشپزخانه بود ، تقریباً 33٪.
 سایر مکان های معروف عبارتند از: دفتر خانه (14.4٪) ، اتاق ناهار خوری (6.5٪) ، حمام (6.2٪) و گاراژ (2.3٪).
 جالب است که احتمالاً کاربران آمازون پرایم و جیمیل صاحب بلندگوهای هوشمند هستند. اعضای Prime Prime 50٪ بیشتر صاحب یک بلندگوی هوشمند و بیشتر صاحب یک دستگاه با مارک Echo می شوند. کاربران Gmail در حدود 31٪ بیشتر از همه کاربران دارای یک بلندگوی هوشمند هستند. با این حال ، احتمالاً کاربران Gmail بیش از سایر کاربران دارای دستگاه Google Home نیستند.


موارد استفاده محبوب
از نظر موارد استفاده از بلندگوهای هوشمند ، پرسیدن س ،ال ، گوش دادن به موسیقی پخش جریانی و بررسی وضعیت آب و هوا ، سه گزینه برتر هستند که موارد دیگر را با اختلاف زیاد منجر می کند.
 پرسیدن generalسوالات عمومی اساساً یک اسپیکر هوشمند را به موتور جستجوی گفتاری تعاملی تبدیل می کند. س questionsالات مربوط به موسیقی با رایج ترین س ،ال ها و به دنبال آنها اخبار و موضوعات فیلم است.
 دسته بعدی س questionsالات ، دامنه 20-30٪ از کاربران را شامل می شود که از درخواست نحوه راهنمایی و اطلاعات محصول گرفته تا خرده فروشی ساعات فروشگاه و علم را شامل می شود.
 مباحثی که بسیار کمتر رایج است شامل اطلاعات مربوط به کار ، امور مالی و سرمایه گذاری و مد است. اینها توسط 5٪ یا کمتر از دارندگان بلندگوی هوشمند ثبت شده است.


مورد استفاده از خانه هوشمند
موارد استفاده از خانه های هوشمند در بین سال های 2018 و 2019 یک تحرک قابل توجه بود. در سال 2018 ، این چهاردهمین مورد استفاده متداول بود اما در سال 2019 به نهمین مورد رسید.
 بیش از 45 درصد دارندگان بلندگوهای هوشمند از آنها برای کنترل دستگاه های خانگی هوشمند استفاده کرده اند ، این در حالی است که در سال 2018 این میزان 38 درصد بوده است. همچنین ، یک سوم دارندگان بلندگوهای هوشمند گزارش می دهند که این کار را به صورت ماهانه انجام می دهند ، در حالی که 30 درصد در سال 2017 است.
 یک بار فرض بر این بود که استفاده از بلندگوی هوشمند توسط کاربران خانه هوشمند انجام می شود. با این حال ، اکنون به نظر می رسید که برعکس است. مخاطبان زیادی از دارندگان بلندگوهای هوشمند ممکن است کاتالیزوری برای پذیرش بیشتر خانه های هوشمند باشند.
 بیش از 55٪ دارندگان بلندگوهای هوشمند می گویند حداقل یک دستگاه خانه هوشمند دارند که از طریق صدا کنترل می کنند.
 با این حال ، هر صاحب بلندگوی هوشمند چنین علاقه ای ندارد. Voicebot می گوید از هر پنج مصرف کننده با دستگاه های هوشمند خانگی ، هرگز سعی در کنترل آنها با بلندگوهای هوشمند نشده است.
 محبوب ترین دستگاه های خانه های هوشمند تلویزیون های هوشمند (3/33 درصد) و پس از آن روشنایی هوشمند (2/21 درصد) ، کنسول های بازی تعاملی صوتی و جعبه های کابل (14/4 درصد) و ترموستات های هوشمند (4/12 درصد) هستند. گرداگرد پنج بالایی زنگ های درب فیلم بود (10.5٪).


بلندگوی هوشمند به عنوان پورتال خدمات مشتری
شرکت ها شروع به فکر کردن در مورد چگونگی بلندگوهای هوشمند می توانند به آدرس سوالات متداول خدمات مشتری کمک کنند. در سطح ابتدایی ، این می تواند یک سQال متداول از وب سایت یک شرکت باشد که برای صوت استفاده می شود.
 هدف ارائه راحتی مشتری و انحراف تماس های ورودی مرکز تماس در صورت عملی بودن است.
 نظرسنجی نشان می دهد 31.4٪ از مصرف کنندگان مایلند بتوانند از بلندگوهای هوشمند خود برای تماس با خدمات مشتری استفاده کنند. 30٪ دیگر مطمئن نیستند. این بدان معناست که بیش از 20 میلیون بزرگسال آمریکایی علاقه مند به انجام این کار هستند و مقدار قابل مقایسه ای نیز برای آن باز است.
 این می تواند فرصتی قابل توجه برای بخشهای خدمات مشتری باشد تا رضایت مشتری را افزایش دهند و به آنها کمک کنند تا مسائل را سریعتر حل کنند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب