تشخیص سقوط ، ناهنجاری های بدن با AI

تشخیص سقوط ، ناهنجاری های بدن با AI
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ مرداد ۱۳۹۹
نیازی به گفتن نیست ، هوش مصنوعی می تواند به کاربران در حل مسائل مختلف امنیتی که با آنها روبرو هستند کمک کند. با این وجود فراتر از امنیت ، AI همچنین دارای طیف گسترده ای از موارد استفاده در جایگاه های مختلف است. به طور خاص ، مراقبت های بهداشتی، بازاری است که در آن کاربران نهایی می توانند نیازهای خود را با راه حلهای پیشرفته هوش مصنوعی برطرف کنند.
 یکی از مهمترین مواردی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با آن روبرو هستند ایمنی است. این به ویژه در مورد بستری بیماران در مراکز درمانی مختلف ، خانه های سالمندان و سایر سازمان های زنده کمک کننده است. در میان این مشکل ، نحوه تشخیص زودرس بیمار و پاسخ به موقع از اهمیت بسیاری برخوردار است.
 در این راستا ، هوش مصنوعی می تواند نقش مهمی در همکاری با فناوری های مختلف داشته باشد. به عنوان مثال ، نظارت تصویری با تجزیه و تحلیل تخمین زده می تواند به اپراتورها در مورد موقعیت های غیرمعمول، مانند سکته، هشدار دهد.
 با این وجود مشکلات و محدودیت های خاصی با این فناوری ها وجود دارد. به عنوان مثال ، ویدئو می تواند به خصوص در مورد مکان هایی که دارای حریم خصوصی هستند ، باعث نگرانی شود. دستگاههای تماس مانند ساعتهای هوشمند یا دستبندهای پوشیده شده از طرف بیماران دارای مشکلات انتقال هستند.
 در این راستا ، IOEZ مستقر در تایوان با ارائه هوش مصنوعی در رابطه با موج میلی متر (mmWave) و فناوری های زمان پرواز در برنامه مراقبت های بهداشتی از هم متمایز است.
 برای تشخیص تخت خواب و نشانه های حیاتی ، از mmWave برای اندازه گیری سرعت و ویژگی های زاویه ای اشیاء استفاده می کند و الگوریتم های دقیق هوش مصنوعی را توسعه می دهد. برای تشخیص، ما از ToF برای اندازه گیری سرعت و مسافت اشیاء و ویژگی های تصویربرداری از ابر نقطه برای ایجاد الگوریتم های دقیق هوش مصنوعی استفاده می کنیم. "آلن لی، مدیر IOEZ.

اهداف اصلی این شرکت تجهیزات پزشکی ، مراکز مراقبت طولانی مدت و مراکز مراقبت روزانه است، به ویژه مواردی که در تایوان و ژاپن وجود دارد و جمعیت زیادی از افراد سالخورده را در خود جای داده است. این فناوری خود را از طریق SI ها در صنعت پزشکی تحت فشار قرار می دهد.
 در حالی که این شرکت ادعا می کند "ما تقریباً هیچ رقیبی نداریم ، زیرا هیچ شرکت دیگری الگوریتم های AI را با رادار mmWave و فناوری سنجش ToF ترکیب نمی کند" ، هنوز چالش های خاصی وجود دارد که IOEZ با آن روبرو است. یکی از بزرگترین چالش ها ، هزینه بالای تجهیزات سنسور است که این امر روی خرید نهایی کاربر نهایی تأثیر می گذارد.
 به گفته لی ، این شرکت از دو طریق این چالش را پشت سر می گذارد. وی گفت: "ابتدا سیستم هایی را برای آزمایش در موسسات پزشکی ارائه می دهیم. ما امیدواریم که با نشان دادن مزایای واقعی این سیستم به بیمارستانها ، تمایل به خرید را در آنها ایجاد کنیم. دوم ، ما رابطه خوبی با ارائه دهندگان سنسور برقرار می کنیم. "


تشخیص ناهنجاری
فراتر از موارد استفاده ایمنی ، یکی دیگر از کاربردهای اصلی هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی ، تشخیص ناهنجاری ها در بدن انسان است. به طور خاص ، در رابطه با چندین نوع سرطان ، مانند سرطان پستان ، در صورت تشخیص زودرس ، شانس درمان بیشتر خواهد بود. با این حال ، روش های استاندارد غربالگری ، به عنوان مثال ماموگرام ، هنوز هم می تواند نقش بسزایی - به این معنی که غربالگری، وقتی بیمار در واقع مبتلا به سرطان نیست ، نمیتواند تشخیص دهنده باشد. طبق مطالعه Lunit ، AI 91٪ از سرطانهای T1 و 87٪ از سرطانهای گره منفی را تشخیص داده است ، در حالی که رادیولوژی 74٪ برای هر دو را تشخیص داده است.
 یکی از شرکت های متخصص در این زمینه ، AIExplorer مستقر در تایوان است که از AI برای تشخیص سرطان های مختلف از جمله سرطان پستان و سرطان ریه استفاده می کند. همچنین در سایر کاربردهای پزشکی مانند سونوگرافی جنین ، رتینوپاتی دیابتی ، تجزیه و تحلیل تصویر اشعه ایکس دندان و تشخیص آپنه استفاده می شود.
 درخواست مشتری به عنوان اصلی ترین دلیل برای توسعه هوش مصنوعی توسط این شرکت ذکر شده است که هم راه حل هوش مصنوعی سرور را به عنوان هوش مصنوعی ابری خصوصی و هم راه حل AI برای لبه های AI ارائه می دهد. در حالی که راه حل های مشابه ای نیز وجود دارد. این شرکت در سرعت و دقت عالی است. به طور خاص ، این شرکت ادعا می کند که پیشروترین پلتفرم terapixel در جهان است ، که با استفاده از آن می توان مدلهای هوش مصنوعی را با یادگیری انطباقی در عرض چند دقیقه بهبود بخشید - 20.160 بار سریعتر از سیستم های موجود AI ، که دو هفته زمان برای تحلیل یک مدل هوش مصنوعی روی تصاویر terapixel دارند.
 چینگ-وی وانگ ، بنیانگذار AIExplore گفت: "ما هوش مصنوعی با کیفیت بالایی را با کیفیت بالا و کارآیی عالی ارائه می دهیم." وانگ گفت: "این موارد شامل شناسایی سلاح پنهان ، شناسایی پلاک توسط دوربین های قابل حمل و ثابت ، تشخیص انسان و تشخیص چهره در مسافت طولانی ، اندازه گیری دید رایانه ، تشخیص نقص و تشخیص رفتار مشکوک است."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب