تشخیص سقوط ، ناهنجاری های بدن با AI

تشخیص سقوط ، ناهنجاری های بدن با AI
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ مرداد ۱۳۹۹
نیازی به گفتن نیست ، هوش مصنوعی می تواند به کاربران در حل مسائل مختلف امنیتی که با آنها روبرو هستند کمک کند. با این وجود فراتر از امنیت ، AI همچنین دارای طیف گسترده ای از موارد استفاده در جایگاه های مختلف است. به طور خاص ، مراقبت های بهداشتی، بازاری است که در آن کاربران نهایی می توانند نیازهای خود را با راه حلهای پیشرفته هوش مصنوعی برطرف کنند.
 یکی از مهمترین مواردی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با آن روبرو هستند ایمنی است. این به ویژه در مورد بستری بیماران در مراکز درمانی مختلف ، خانه های سالمندان و سایر سازمان های زنده کمک کننده است. در میان این مشکل ، نحوه تشخیص زودرس بیمار و پاسخ به موقع از اهمیت بسیاری برخوردار است.
 در این راستا ، هوش مصنوعی می تواند نقش مهمی در همکاری با فناوری های مختلف داشته باشد. به عنوان مثال ، نظارت تصویری با تجزیه و تحلیل تخمین زده می تواند به اپراتورها در مورد موقعیت های غیرمعمول، مانند سکته، هشدار دهد.
 با این وجود مشکلات و محدودیت های خاصی با این فناوری ها وجود دارد. به عنوان مثال ، ویدئو می تواند به خصوص در مورد مکان هایی که دارای حریم خصوصی هستند ، باعث نگرانی شود. دستگاههای تماس مانند ساعتهای هوشمند یا دستبندهای پوشیده شده از طرف بیماران دارای مشکلات انتقال هستند.
 در این راستا ، IOEZ مستقر در تایوان با ارائه هوش مصنوعی در رابطه با موج میلی متر (mmWave) و فناوری های زمان پرواز در برنامه مراقبت های بهداشتی از هم متمایز است.
 برای تشخیص تخت خواب و نشانه های حیاتی ، از mmWave برای اندازه گیری سرعت و ویژگی های زاویه ای اشیاء استفاده می کند و الگوریتم های دقیق هوش مصنوعی را توسعه می دهد. برای تشخیص، ما از ToF برای اندازه گیری سرعت و مسافت اشیاء و ویژگی های تصویربرداری از ابر نقطه برای ایجاد الگوریتم های دقیق هوش مصنوعی استفاده می کنیم. "آلن لی، مدیر IOEZ.

اهداف اصلی این شرکت تجهیزات پزشکی ، مراکز مراقبت طولانی مدت و مراکز مراقبت روزانه است، به ویژه مواردی که در تایوان و ژاپن وجود دارد و جمعیت زیادی از افراد سالخورده را در خود جای داده است. این فناوری خود را از طریق SI ها در صنعت پزشکی تحت فشار قرار می دهد.
 در حالی که این شرکت ادعا می کند "ما تقریباً هیچ رقیبی نداریم ، زیرا هیچ شرکت دیگری الگوریتم های AI را با رادار mmWave و فناوری سنجش ToF ترکیب نمی کند" ، هنوز چالش های خاصی وجود دارد که IOEZ با آن روبرو است. یکی از بزرگترین چالش ها ، هزینه بالای تجهیزات سنسور است که این امر روی خرید نهایی کاربر نهایی تأثیر می گذارد.
 به گفته لی ، این شرکت از دو طریق این چالش را پشت سر می گذارد. وی گفت: "ابتدا سیستم هایی را برای آزمایش در موسسات پزشکی ارائه می دهیم. ما امیدواریم که با نشان دادن مزایای واقعی این سیستم به بیمارستانها ، تمایل به خرید را در آنها ایجاد کنیم. دوم ، ما رابطه خوبی با ارائه دهندگان سنسور برقرار می کنیم. "


تشخیص ناهنجاری
فراتر از موارد استفاده ایمنی ، یکی دیگر از کاربردهای اصلی هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی ، تشخیص ناهنجاری ها در بدن انسان است. به طور خاص ، در رابطه با چندین نوع سرطان ، مانند سرطان پستان ، در صورت تشخیص زودرس ، شانس درمان بیشتر خواهد بود. با این حال ، روش های استاندارد غربالگری ، به عنوان مثال ماموگرام ، هنوز هم می تواند نقش بسزایی - به این معنی که غربالگری، وقتی بیمار در واقع مبتلا به سرطان نیست ، نمیتواند تشخیص دهنده باشد. طبق مطالعه Lunit ، AI 91٪ از سرطانهای T1 و 87٪ از سرطانهای گره منفی را تشخیص داده است ، در حالی که رادیولوژی 74٪ برای هر دو را تشخیص داده است.
 یکی از شرکت های متخصص در این زمینه ، AIExplorer مستقر در تایوان است که از AI برای تشخیص سرطان های مختلف از جمله سرطان پستان و سرطان ریه استفاده می کند. همچنین در سایر کاربردهای پزشکی مانند سونوگرافی جنین ، رتینوپاتی دیابتی ، تجزیه و تحلیل تصویر اشعه ایکس دندان و تشخیص آپنه استفاده می شود.
 درخواست مشتری به عنوان اصلی ترین دلیل برای توسعه هوش مصنوعی توسط این شرکت ذکر شده است که هم راه حل هوش مصنوعی سرور را به عنوان هوش مصنوعی ابری خصوصی و هم راه حل AI برای لبه های AI ارائه می دهد. در حالی که راه حل های مشابه ای نیز وجود دارد. این شرکت در سرعت و دقت عالی است. به طور خاص ، این شرکت ادعا می کند که پیشروترین پلتفرم terapixel در جهان است ، که با استفاده از آن می توان مدلهای هوش مصنوعی را با یادگیری انطباقی در عرض چند دقیقه بهبود بخشید - 20.160 بار سریعتر از سیستم های موجود AI ، که دو هفته زمان برای تحلیل یک مدل هوش مصنوعی روی تصاویر terapixel دارند.
 چینگ-وی وانگ ، بنیانگذار AIExplore گفت: "ما هوش مصنوعی با کیفیت بالایی را با کیفیت بالا و کارآیی عالی ارائه می دهیم." وانگ گفت: "این موارد شامل شناسایی سلاح پنهان ، شناسایی پلاک توسط دوربین های قابل حمل و ثابت ، تشخیص انسان و تشخیص چهره در مسافت طولانی ، اندازه گیری دید رایانه ، تشخیص نقص و تشخیص رفتار مشکوک است."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب