تشخیص سقوط ، ناهنجاری های بدن با AI

تشخیص سقوط ، ناهنجاری های بدن با AI
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ مرداد ۱۳۹۹
نیازی به گفتن نیست ، هوش مصنوعی می تواند به کاربران در حل مسائل مختلف امنیتی که با آنها روبرو هستند کمک کند. با این وجود فراتر از امنیت ، AI همچنین دارای طیف گسترده ای از موارد استفاده در جایگاه های مختلف است. به طور خاص ، مراقبت های بهداشتی، بازاری است که در آن کاربران نهایی می توانند نیازهای خود را با راه حلهای پیشرفته هوش مصنوعی برطرف کنند.
 یکی از مهمترین مواردی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با آن روبرو هستند ایمنی است. این به ویژه در مورد بستری بیماران در مراکز درمانی مختلف ، خانه های سالمندان و سایر سازمان های زنده کمک کننده است. در میان این مشکل ، نحوه تشخیص زودرس بیمار و پاسخ به موقع از اهمیت بسیاری برخوردار است.
 در این راستا ، هوش مصنوعی می تواند نقش مهمی در همکاری با فناوری های مختلف داشته باشد. به عنوان مثال ، نظارت تصویری با تجزیه و تحلیل تخمین زده می تواند به اپراتورها در مورد موقعیت های غیرمعمول، مانند سکته، هشدار دهد.
 با این وجود مشکلات و محدودیت های خاصی با این فناوری ها وجود دارد. به عنوان مثال ، ویدئو می تواند به خصوص در مورد مکان هایی که دارای حریم خصوصی هستند ، باعث نگرانی شود. دستگاههای تماس مانند ساعتهای هوشمند یا دستبندهای پوشیده شده از طرف بیماران دارای مشکلات انتقال هستند.
 در این راستا ، IOEZ مستقر در تایوان با ارائه هوش مصنوعی در رابطه با موج میلی متر (mmWave) و فناوری های زمان پرواز در برنامه مراقبت های بهداشتی از هم متمایز است.
 برای تشخیص تخت خواب و نشانه های حیاتی ، از mmWave برای اندازه گیری سرعت و ویژگی های زاویه ای اشیاء استفاده می کند و الگوریتم های دقیق هوش مصنوعی را توسعه می دهد. برای تشخیص، ما از ToF برای اندازه گیری سرعت و مسافت اشیاء و ویژگی های تصویربرداری از ابر نقطه برای ایجاد الگوریتم های دقیق هوش مصنوعی استفاده می کنیم. "آلن لی، مدیر IOEZ.

اهداف اصلی این شرکت تجهیزات پزشکی ، مراکز مراقبت طولانی مدت و مراکز مراقبت روزانه است، به ویژه مواردی که در تایوان و ژاپن وجود دارد و جمعیت زیادی از افراد سالخورده را در خود جای داده است. این فناوری خود را از طریق SI ها در صنعت پزشکی تحت فشار قرار می دهد.
 در حالی که این شرکت ادعا می کند "ما تقریباً هیچ رقیبی نداریم ، زیرا هیچ شرکت دیگری الگوریتم های AI را با رادار mmWave و فناوری سنجش ToF ترکیب نمی کند" ، هنوز چالش های خاصی وجود دارد که IOEZ با آن روبرو است. یکی از بزرگترین چالش ها ، هزینه بالای تجهیزات سنسور است که این امر روی خرید نهایی کاربر نهایی تأثیر می گذارد.
 به گفته لی ، این شرکت از دو طریق این چالش را پشت سر می گذارد. وی گفت: "ابتدا سیستم هایی را برای آزمایش در موسسات پزشکی ارائه می دهیم. ما امیدواریم که با نشان دادن مزایای واقعی این سیستم به بیمارستانها ، تمایل به خرید را در آنها ایجاد کنیم. دوم ، ما رابطه خوبی با ارائه دهندگان سنسور برقرار می کنیم. "


تشخیص ناهنجاری
فراتر از موارد استفاده ایمنی ، یکی دیگر از کاربردهای اصلی هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی ، تشخیص ناهنجاری ها در بدن انسان است. به طور خاص ، در رابطه با چندین نوع سرطان ، مانند سرطان پستان ، در صورت تشخیص زودرس ، شانس درمان بیشتر خواهد بود. با این حال ، روش های استاندارد غربالگری ، به عنوان مثال ماموگرام ، هنوز هم می تواند نقش بسزایی - به این معنی که غربالگری، وقتی بیمار در واقع مبتلا به سرطان نیست ، نمیتواند تشخیص دهنده باشد. طبق مطالعه Lunit ، AI 91٪ از سرطانهای T1 و 87٪ از سرطانهای گره منفی را تشخیص داده است ، در حالی که رادیولوژی 74٪ برای هر دو را تشخیص داده است.
 یکی از شرکت های متخصص در این زمینه ، AIExplorer مستقر در تایوان است که از AI برای تشخیص سرطان های مختلف از جمله سرطان پستان و سرطان ریه استفاده می کند. همچنین در سایر کاربردهای پزشکی مانند سونوگرافی جنین ، رتینوپاتی دیابتی ، تجزیه و تحلیل تصویر اشعه ایکس دندان و تشخیص آپنه استفاده می شود.
 درخواست مشتری به عنوان اصلی ترین دلیل برای توسعه هوش مصنوعی توسط این شرکت ذکر شده است که هم راه حل هوش مصنوعی سرور را به عنوان هوش مصنوعی ابری خصوصی و هم راه حل AI برای لبه های AI ارائه می دهد. در حالی که راه حل های مشابه ای نیز وجود دارد. این شرکت در سرعت و دقت عالی است. به طور خاص ، این شرکت ادعا می کند که پیشروترین پلتفرم terapixel در جهان است ، که با استفاده از آن می توان مدلهای هوش مصنوعی را با یادگیری انطباقی در عرض چند دقیقه بهبود بخشید - 20.160 بار سریعتر از سیستم های موجود AI ، که دو هفته زمان برای تحلیل یک مدل هوش مصنوعی روی تصاویر terapixel دارند.
 چینگ-وی وانگ ، بنیانگذار AIExplore گفت: "ما هوش مصنوعی با کیفیت بالایی را با کیفیت بالا و کارآیی عالی ارائه می دهیم." وانگ گفت: "این موارد شامل شناسایی سلاح پنهان ، شناسایی پلاک توسط دوربین های قابل حمل و ثابت ، تشخیص انسان و تشخیص چهره در مسافت طولانی ، اندازه گیری دید رایانه ، تشخیص نقص و تشخیص رفتار مشکوک است."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____        _ 
/ __ \       (_)
`' / /' ___  ___  _ 
 / / / __| / __| | |
./ /___\__ \| (__  | |
\_____/|___/ \___| | |
          _/ |
         |__/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب