آیا بهینه سازی جستجوی صوتی سئو جدید است؟

آیا بهینه سازی جستجوی صوتی سئو جدید است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
در پایان سال آینده ، تقریباً نیمی از تعاملات شما با رایانه از طریق صدا انجام می شود. بهینه سازی جستجوی صوتی (VSO) سئو جدید است که یکی از یافته های کلیدی در گزارش پیشرفت فناوری های نوظهور 2019 است که توسط موسسه Future Today منتشر شده است.
 افراد از صدا برای تعامل با بلندگوهای هوشمند ، داشبورد اتومبیل و تلفن های هوشمند خود استفاده خواهند کرد. این گزارش می گوید: "شما به زودی بیشتر از آنچه تایپ کنید صحبت خواهید کرد."
 بر اساس مطالعه Voicebot ، استفاده از دستیار صوتی در تلفن های هوشمند طی سال 2018 به ویژه در نیمه دوم سال به سرعت افزایش یافت. تا پایان سال ، بیش از 70 درصد دارندگان تلفن های هوشمند گفتند که از دستیار صوتی در دستگاه هایی مانند Siri ، Google Assistant ، Amazon Alexa و Bixby استفاده کرده اند.
 همانطور که سازندگان محتوا وارد رابط های گفتاری می شوند ، ناشران و سایر مشاغل به زودی بیشتر روی VSO متمرکز می شوند. و ظهور VSO بر تعداد زیادی از صنایع تأثیر می گذارد: تبلیغات ، مهمان نوازی و گردشگری ، امور مالی و بانکی ، خرده فروشی ، اخبار و سرگرمی ها ، آموزش و غیره.
اکنون که VSO سئو جدید است ، شرکت ها باید در نظر بگیرند که چگونه محتوای صوتی آنها از طریق رابط های مکالمه ارائه می شود.
 این سیگنال فرصت ها است. موسسه Future Today می گوید ، یک اکوسیستم کامل VSO در انتظار تولد است ، "و اولین محرکان احتمالاً بادآورده های عظیم را برداشت می کنند."
 با جستجوی صوتی ، افراد به عنوان بخشی از مکالمه خود با بلندگوهای هوشمند یا سایر دستگاه های صوتی پاسخ دریافت می کنند. به عنوان مثال Google اخیراً یک سرویس بتا به نام Speakable را منتشر کرده است که به ناشران با استفاده از Google Assistant اجازه می دهد تا بخشهایی از مقالات خبری را فهرست بندی کرده و آنها را با صدای بلند بخوانند.
 با جذابیت بیشتر خانه های هوشمند ، دستگاه هایی مانند تلویزیون های هوشمند و کنترل دما نیز از قابلیت صدا برخوردار می شوند. به عنوان مثال ، Comcast به مردم اجازه می دهد تا پرس و جوهای صوتی را مستقیماً در کنترل از راه دور انجام دهند.
 ما به طور فزاینده ای با دستگاه های خارج از خانه و دفتر خود نیز صحبت می کنیم. آمازون و ماریوت الکسا را ​​برای مهمان نوازی راه اندازی کردند. مهمانان می توانند سوالات عمومی را از یک دربان مجازی بپرسند ، و همچنین می توانند خدمات مانند حوله یا تأخیر در پرداخت را درخواست کنند.
 در همین حال ، استارت آپ Audioburst مستقر در تل آویو از AI برای فهرست بندی پخش های صوتی و یافتن آنها آسان تر می کند. Audioburst به جای جستجوی کلمات کلیدی ، از پردازش زبان طبیعی برای کشف خودکار معنای منتقل شده و تولید محتوای مناسب استفاده می کند. به عنوان مثال ، اگر مصرف کننده ای بخواهد در مورد انتخابات به روزرسانی شود ، می تواند از Amazon Alexa یا Google Assistant بخواهد که اطلاعات صوتی را غربال کرده و مجموعه ای از کلیپ ها را ارائه می دهد.
 در سال 2019 ، Audioburst و LG Electronics برای ساخت داشبورد مکالمه برای اتومبیل همکاری خواهند کرد.


تهدیدات امنیتی
تهدیدات امنیتی نیز وجود دارد که با فرصت های فناوری صوتی همراه است. در این گزارش آمده است: "ما در حال مشاهده حملات جدید علیه هوش مصنوعی تشخیص گفتار هستیم."
 حملات می توانند سیستم های تشخیص گفتار را فریب دهند تا صدای مصنوعی را تشخیص دهند ، صداهایی که برای گوش انسان قابل درک نیستند و یا حتی صداهای معمول محیط در خانه های ما مانند زنگ تلفن نیست. هر یک از این نشانه های صوتی می تواند یک سیستم هوشمند را وادار به انجام کاری کند که ما نمی خواهیم ، مانند خرید یا کاهش حجم تا حداکثر میزان.
 موسسه Future Today می گوید ، با افزایش اعتماد به جستجوی صوتی ، باید با هوشیاری بیشتری پیگیر آسیب پذیری های احتمالی باشیم.
 به گفته موسسه Future Today ، شرکت هایی که می توانند در آینده نزدیک پیشرفت چشمگیری در جستجوی صوتی داشته باشند ، Tencent ، Baidu ، Alibaba ، Microsoft ، Google ، Apple ، Amazon ، Comcast ، Marriott ، Advanced Media Viacom و Audioburst هستند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب