آیا بهینه سازی جستجوی صوتی سئو جدید است؟

آیا بهینه سازی جستجوی صوتی سئو جدید است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
در پایان سال آینده ، تقریباً نیمی از تعاملات شما با رایانه از طریق صدا انجام می شود. بهینه سازی جستجوی صوتی (VSO) سئو جدید است که یکی از یافته های کلیدی در گزارش پیشرفت فناوری های نوظهور 2019 است که توسط موسسه Future Today منتشر شده است.
 افراد از صدا برای تعامل با بلندگوهای هوشمند ، داشبورد اتومبیل و تلفن های هوشمند خود استفاده خواهند کرد. این گزارش می گوید: "شما به زودی بیشتر از آنچه تایپ کنید صحبت خواهید کرد."
 بر اساس مطالعه Voicebot ، استفاده از دستیار صوتی در تلفن های هوشمند طی سال 2018 به ویژه در نیمه دوم سال به سرعت افزایش یافت. تا پایان سال ، بیش از 70 درصد دارندگان تلفن های هوشمند گفتند که از دستیار صوتی در دستگاه هایی مانند Siri ، Google Assistant ، Amazon Alexa و Bixby استفاده کرده اند.
 همانطور که سازندگان محتوا وارد رابط های گفتاری می شوند ، ناشران و سایر مشاغل به زودی بیشتر روی VSO متمرکز می شوند. و ظهور VSO بر تعداد زیادی از صنایع تأثیر می گذارد: تبلیغات ، مهمان نوازی و گردشگری ، امور مالی و بانکی ، خرده فروشی ، اخبار و سرگرمی ها ، آموزش و غیره.
اکنون که VSO سئو جدید است ، شرکت ها باید در نظر بگیرند که چگونه محتوای صوتی آنها از طریق رابط های مکالمه ارائه می شود.
 این سیگنال فرصت ها است. موسسه Future Today می گوید ، یک اکوسیستم کامل VSO در انتظار تولد است ، "و اولین محرکان احتمالاً بادآورده های عظیم را برداشت می کنند."
 با جستجوی صوتی ، افراد به عنوان بخشی از مکالمه خود با بلندگوهای هوشمند یا سایر دستگاه های صوتی پاسخ دریافت می کنند. به عنوان مثال Google اخیراً یک سرویس بتا به نام Speakable را منتشر کرده است که به ناشران با استفاده از Google Assistant اجازه می دهد تا بخشهایی از مقالات خبری را فهرست بندی کرده و آنها را با صدای بلند بخوانند.
 با جذابیت بیشتر خانه های هوشمند ، دستگاه هایی مانند تلویزیون های هوشمند و کنترل دما نیز از قابلیت صدا برخوردار می شوند. به عنوان مثال ، Comcast به مردم اجازه می دهد تا پرس و جوهای صوتی را مستقیماً در کنترل از راه دور انجام دهند.
 ما به طور فزاینده ای با دستگاه های خارج از خانه و دفتر خود نیز صحبت می کنیم. آمازون و ماریوت الکسا را ​​برای مهمان نوازی راه اندازی کردند. مهمانان می توانند سوالات عمومی را از یک دربان مجازی بپرسند ، و همچنین می توانند خدمات مانند حوله یا تأخیر در پرداخت را درخواست کنند.
 در همین حال ، استارت آپ Audioburst مستقر در تل آویو از AI برای فهرست بندی پخش های صوتی و یافتن آنها آسان تر می کند. Audioburst به جای جستجوی کلمات کلیدی ، از پردازش زبان طبیعی برای کشف خودکار معنای منتقل شده و تولید محتوای مناسب استفاده می کند. به عنوان مثال ، اگر مصرف کننده ای بخواهد در مورد انتخابات به روزرسانی شود ، می تواند از Amazon Alexa یا Google Assistant بخواهد که اطلاعات صوتی را غربال کرده و مجموعه ای از کلیپ ها را ارائه می دهد.
 در سال 2019 ، Audioburst و LG Electronics برای ساخت داشبورد مکالمه برای اتومبیل همکاری خواهند کرد.


تهدیدات امنیتی
تهدیدات امنیتی نیز وجود دارد که با فرصت های فناوری صوتی همراه است. در این گزارش آمده است: "ما در حال مشاهده حملات جدید علیه هوش مصنوعی تشخیص گفتار هستیم."
 حملات می توانند سیستم های تشخیص گفتار را فریب دهند تا صدای مصنوعی را تشخیص دهند ، صداهایی که برای گوش انسان قابل درک نیستند و یا حتی صداهای معمول محیط در خانه های ما مانند زنگ تلفن نیست. هر یک از این نشانه های صوتی می تواند یک سیستم هوشمند را وادار به انجام کاری کند که ما نمی خواهیم ، مانند خرید یا کاهش حجم تا حداکثر میزان.
 موسسه Future Today می گوید ، با افزایش اعتماد به جستجوی صوتی ، باید با هوشیاری بیشتری پیگیر آسیب پذیری های احتمالی باشیم.
 به گفته موسسه Future Today ، شرکت هایی که می توانند در آینده نزدیک پیشرفت چشمگیری در جستجوی صوتی داشته باشند ، Tencent ، Baidu ، Alibaba ، Microsoft ، Google ، Apple ، Amazon ، Comcast ، Marriott ، Advanced Media Viacom و Audioburst هستند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   _        
   | |        
 ____| | __ _ __  ___ 
|_ /| |/ /| '_ \ / __|
 / / |  < | | | |\__ \
/___||_|\_\|_| |_||___/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب