آیا بهینه سازی جستجوی صوتی سئو جدید است؟

آیا بهینه سازی جستجوی صوتی سئو جدید است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
در پایان سال آینده ، تقریباً نیمی از تعاملات شما با رایانه از طریق صدا انجام می شود. بهینه سازی جستجوی صوتی (VSO) سئو جدید است که یکی از یافته های کلیدی در گزارش پیشرفت فناوری های نوظهور 2019 است که توسط موسسه Future Today منتشر شده است.
 افراد از صدا برای تعامل با بلندگوهای هوشمند ، داشبورد اتومبیل و تلفن های هوشمند خود استفاده خواهند کرد. این گزارش می گوید: "شما به زودی بیشتر از آنچه تایپ کنید صحبت خواهید کرد."
 بر اساس مطالعه Voicebot ، استفاده از دستیار صوتی در تلفن های هوشمند طی سال 2018 به ویژه در نیمه دوم سال به سرعت افزایش یافت. تا پایان سال ، بیش از 70 درصد دارندگان تلفن های هوشمند گفتند که از دستیار صوتی در دستگاه هایی مانند Siri ، Google Assistant ، Amazon Alexa و Bixby استفاده کرده اند.
 همانطور که سازندگان محتوا وارد رابط های گفتاری می شوند ، ناشران و سایر مشاغل به زودی بیشتر روی VSO متمرکز می شوند. و ظهور VSO بر تعداد زیادی از صنایع تأثیر می گذارد: تبلیغات ، مهمان نوازی و گردشگری ، امور مالی و بانکی ، خرده فروشی ، اخبار و سرگرمی ها ، آموزش و غیره.
اکنون که VSO سئو جدید است ، شرکت ها باید در نظر بگیرند که چگونه محتوای صوتی آنها از طریق رابط های مکالمه ارائه می شود.
 این سیگنال فرصت ها است. موسسه Future Today می گوید ، یک اکوسیستم کامل VSO در انتظار تولد است ، "و اولین محرکان احتمالاً بادآورده های عظیم را برداشت می کنند."
 با جستجوی صوتی ، افراد به عنوان بخشی از مکالمه خود با بلندگوهای هوشمند یا سایر دستگاه های صوتی پاسخ دریافت می کنند. به عنوان مثال Google اخیراً یک سرویس بتا به نام Speakable را منتشر کرده است که به ناشران با استفاده از Google Assistant اجازه می دهد تا بخشهایی از مقالات خبری را فهرست بندی کرده و آنها را با صدای بلند بخوانند.
 با جذابیت بیشتر خانه های هوشمند ، دستگاه هایی مانند تلویزیون های هوشمند و کنترل دما نیز از قابلیت صدا برخوردار می شوند. به عنوان مثال ، Comcast به مردم اجازه می دهد تا پرس و جوهای صوتی را مستقیماً در کنترل از راه دور انجام دهند.
 ما به طور فزاینده ای با دستگاه های خارج از خانه و دفتر خود نیز صحبت می کنیم. آمازون و ماریوت الکسا را ​​برای مهمان نوازی راه اندازی کردند. مهمانان می توانند سوالات عمومی را از یک دربان مجازی بپرسند ، و همچنین می توانند خدمات مانند حوله یا تأخیر در پرداخت را درخواست کنند.
 در همین حال ، استارت آپ Audioburst مستقر در تل آویو از AI برای فهرست بندی پخش های صوتی و یافتن آنها آسان تر می کند. Audioburst به جای جستجوی کلمات کلیدی ، از پردازش زبان طبیعی برای کشف خودکار معنای منتقل شده و تولید محتوای مناسب استفاده می کند. به عنوان مثال ، اگر مصرف کننده ای بخواهد در مورد انتخابات به روزرسانی شود ، می تواند از Amazon Alexa یا Google Assistant بخواهد که اطلاعات صوتی را غربال کرده و مجموعه ای از کلیپ ها را ارائه می دهد.
 در سال 2019 ، Audioburst و LG Electronics برای ساخت داشبورد مکالمه برای اتومبیل همکاری خواهند کرد.


تهدیدات امنیتی
تهدیدات امنیتی نیز وجود دارد که با فرصت های فناوری صوتی همراه است. در این گزارش آمده است: "ما در حال مشاهده حملات جدید علیه هوش مصنوعی تشخیص گفتار هستیم."
 حملات می توانند سیستم های تشخیص گفتار را فریب دهند تا صدای مصنوعی را تشخیص دهند ، صداهایی که برای گوش انسان قابل درک نیستند و یا حتی صداهای معمول محیط در خانه های ما مانند زنگ تلفن نیست. هر یک از این نشانه های صوتی می تواند یک سیستم هوشمند را وادار به انجام کاری کند که ما نمی خواهیم ، مانند خرید یا کاهش حجم تا حداکثر میزان.
 موسسه Future Today می گوید ، با افزایش اعتماد به جستجوی صوتی ، باید با هوشیاری بیشتری پیگیر آسیب پذیری های احتمالی باشیم.
 به گفته موسسه Future Today ، شرکت هایی که می توانند در آینده نزدیک پیشرفت چشمگیری در جستجوی صوتی داشته باشند ، Tencent ، Baidu ، Alibaba ، Microsoft ، Google ، Apple ، Amazon ، Comcast ، Marriott ، Advanced Media Viacom و Audioburst هستند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______ _____       ____ 
|___ /|____ |      / ___|
  / /   / / _ __ ___ / /___ 
 / /   \ \| '_ ` _ \ | ___ \
./ /  .___/ /| | | | | || \_/ |
\_/  \____/ |_| |_| |_|\_____/
                
                
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب