تصویب بلندگوی هوشمند در استرالیا سریعترین رشد را دارد: گزارش

تصویب بلندگوی هوشمند در استرالیا سریعترین رشد را دارد: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
محبوبیت بلندگوی هوشمند در استرالیا به سرعت رشد کرد و از سایر نقاط جهان پیشی گرفت. به گفته رسانه Voicebot ، متمرکز بر دستیار صوتی ، پایگاه کاربر نسبت به کل جمعیت در حال حاضر بیش از آن است که در ایالات متحده وجود دارد.
 در پایان دسامبر 2018 ، حدود 5.7 میلیون استرالیایی با بلندگوهای هوشمند از جمعیت بزرگسال حدود 19.3 میلیون نفر زندگی می کردند. این بدان معناست که 29.3 درصد از کل بزرگسالان استرالیایی به بلندگوی هوشمند دسترسی دارند.
 استرالیا علی رغم اینکه بلندگوهای هوشمند فقط 16 ماه پیش به این کشور معرفی شدند ، به این نسبت بالایی دست یافت.
 جالب است که گوگل اکنون در استرالیا مانند آمازون در ایالات متحده سلطه دارد. به لطف مزیت اولین حرکت ، Google Home 68٪ به علاوه سهم بازار را ایجاد کرده است. آمازون اکو با تنها 14.2٪ از پایه نصب شده دومین مکان دور است در حالی که Apple HomePod ادعا می کند 5.5٪ است.
 این تسلط فراتر از بلندگوهای هوشمند به نمایشگرهای هوشمند است در حالی که Google Home Hub در حال حاضر 41.5٪ سهم بازار نسبی را در این گروه در مقایسه با 13.2٪ آمازون به خود اختصاص داده است.
با بیش از 29٪ پذیرش جمعیت در استرالیا ، بلندگوی هوشمند اکنون رسماً در مرحله دوم "اکثریت اولیه" در چرخه پذیرش فناوری استاندارد است که در دهه 1950 توسط دانشگاه ایالتی آیووا توسعه یافته است.
 این مرحله خاص با هجوم بیشتر کاربران عادی و معرفی فاکتورهای شکل محصول جدید مشخص می شود.
 همچنین ، بیش از 22٪ از دارندگان بلندگوهای هوشمند در مقایسه با فقط 13٪ از کاربران آمریکایی ، یک نمایشگر هوشمند به مجموعه دستگاه های خود اضافه کرده اند. Voicebot گفت: "استرالیایی ها علاقه بی نظیر خود را به موارد استفاده از صدا برای اولین بار نشان می دهند."


پذیرش خرید صوتی سریعتر از ایالات متحده
بیش از 43٪ دارندگان بلندگوی هوشمند استرالیایی خرید صوتی را امتحان کرده اند و یک سوم آنها گفتند که اکنون هر ماه از این ویژگی استفاده می کنند. همچنین ، استرالیایی ها به احتمال زیاد از بلندگوهای هوشمند اطلاعات محصول را می خواهند. Voicebot گفت ، این تصویب سریعاً شگفت آور برای کشوری است که امروز گزینه های خرید صوتی کمی دارد.
 برخی از ناظران اظهار داشتند حمل و نقل صوتی معاملات کمی دلار ، کمک های مالی و خریدهای دیجیتالی است که ممکن است در تلفن های همراه انجام شود. Voicebot گفت ، "صرف نظر از این ،" این تمایل زیادی در بین استرالیایی ها برای استفاده از فناوری صوتی برای طیف گسترده ای از کارهای روزانه نشان می دهد.
 Voicebot اضافه کرد: خرده فروشان و مارک های مصرفی مطمئناً این روند در حال ظهور را جدی می گیرند زیرا "هزینه ها به کانالی منتقل می شوند که امروزه بسیاری از آنها حضور ندارند."
 مالکیت بلندگوی هوشمند بالاتر استرالیا نیز به معنای مالکیت بالاتر دستگاه های خانه هوشمند است. حداکثر 67 درصد صاحبان بلندگوهای هوشمند دارای دستگاه های خانه هوشمند در استرالیا هستند ، در حالی که در ایالات متحده 56 درصد است.
 تلویزیون هوشمند با مالکیت 24.8٪ ، محبوب ترین دستگاه خانه هوشمند است و به دنبال آن چراغ های هوشمند با 24.8٪ ، کنترل کننده رسانه هوشمند ، کنسول بازی یا جعبه کابل با 15.6٪ و دوربین های هوشمند با 12.8٪ قرار دارند.


موارد استفاده محبوب
بیشترین کاربرد بلندگوی هوشمند ، پرسیدن س generalالات کلی است. این ویژگی بلندگوی هوشمند را به موتور جستجوی تعاملی صوتی تبدیل می کند. س questionsالات مربوط به موسیقی رایج ترین س ،ال ها هستند ، و پس از آنها س moviesالات مربوط به فیلم ها و اخبار.
 شرکت ها در همه جا فکر می کنند که چگونه بلندگوهای هوشمند می توانند به سوالات متداول خدمات مشتری کمک کنند. پذیرش بلندگوی هوشمند برای پرسیدن انواع سortsالات ، یک نقطه تماس جدید مصرف کننده را در خانه معرفی کرد. Voicebot گفت: "این سوالات به طور حتم شامل پشتیبانی مشتری از محصولات و خدمات خواهد بود."
مصرف کنندگان هنگام خرید اسپیکر هوشمند به دنبال چه چیزی هستند؟ 60.6٪ گفتند که چقدر خوب درک می کند مهمترین نگرانی آنها است و به دنبال آن ویژگیهای دستگاه (57.3٪) وجود دارد. از کیفیت صدا (6/54 درصد) و سرعت پاسخگویی (53 درصد) دور نیست.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب