تصویب بلندگوی هوشمند در استرالیا سریعترین رشد را دارد: گزارش

تصویب بلندگوی هوشمند در استرالیا سریعترین رشد را دارد: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
محبوبیت بلندگوی هوشمند در استرالیا به سرعت رشد کرد و از سایر نقاط جهان پیشی گرفت. به گفته رسانه Voicebot ، متمرکز بر دستیار صوتی ، پایگاه کاربر نسبت به کل جمعیت در حال حاضر بیش از آن است که در ایالات متحده وجود دارد.
 در پایان دسامبر 2018 ، حدود 5.7 میلیون استرالیایی با بلندگوهای هوشمند از جمعیت بزرگسال حدود 19.3 میلیون نفر زندگی می کردند. این بدان معناست که 29.3 درصد از کل بزرگسالان استرالیایی به بلندگوی هوشمند دسترسی دارند.
 استرالیا علی رغم اینکه بلندگوهای هوشمند فقط 16 ماه پیش به این کشور معرفی شدند ، به این نسبت بالایی دست یافت.
 جالب است که گوگل اکنون در استرالیا مانند آمازون در ایالات متحده سلطه دارد. به لطف مزیت اولین حرکت ، Google Home 68٪ به علاوه سهم بازار را ایجاد کرده است. آمازون اکو با تنها 14.2٪ از پایه نصب شده دومین مکان دور است در حالی که Apple HomePod ادعا می کند 5.5٪ است.
 این تسلط فراتر از بلندگوهای هوشمند به نمایشگرهای هوشمند است در حالی که Google Home Hub در حال حاضر 41.5٪ سهم بازار نسبی را در این گروه در مقایسه با 13.2٪ آمازون به خود اختصاص داده است.
با بیش از 29٪ پذیرش جمعیت در استرالیا ، بلندگوی هوشمند اکنون رسماً در مرحله دوم "اکثریت اولیه" در چرخه پذیرش فناوری استاندارد است که در دهه 1950 توسط دانشگاه ایالتی آیووا توسعه یافته است.
 این مرحله خاص با هجوم بیشتر کاربران عادی و معرفی فاکتورهای شکل محصول جدید مشخص می شود.
 همچنین ، بیش از 22٪ از دارندگان بلندگوهای هوشمند در مقایسه با فقط 13٪ از کاربران آمریکایی ، یک نمایشگر هوشمند به مجموعه دستگاه های خود اضافه کرده اند. Voicebot گفت: "استرالیایی ها علاقه بی نظیر خود را به موارد استفاده از صدا برای اولین بار نشان می دهند."


پذیرش خرید صوتی سریعتر از ایالات متحده
بیش از 43٪ دارندگان بلندگوی هوشمند استرالیایی خرید صوتی را امتحان کرده اند و یک سوم آنها گفتند که اکنون هر ماه از این ویژگی استفاده می کنند. همچنین ، استرالیایی ها به احتمال زیاد از بلندگوهای هوشمند اطلاعات محصول را می خواهند. Voicebot گفت ، این تصویب سریعاً شگفت آور برای کشوری است که امروز گزینه های خرید صوتی کمی دارد.
 برخی از ناظران اظهار داشتند حمل و نقل صوتی معاملات کمی دلار ، کمک های مالی و خریدهای دیجیتالی است که ممکن است در تلفن های همراه انجام شود. Voicebot گفت ، "صرف نظر از این ،" این تمایل زیادی در بین استرالیایی ها برای استفاده از فناوری صوتی برای طیف گسترده ای از کارهای روزانه نشان می دهد.
 Voicebot اضافه کرد: خرده فروشان و مارک های مصرفی مطمئناً این روند در حال ظهور را جدی می گیرند زیرا "هزینه ها به کانالی منتقل می شوند که امروزه بسیاری از آنها حضور ندارند."
 مالکیت بلندگوی هوشمند بالاتر استرالیا نیز به معنای مالکیت بالاتر دستگاه های خانه هوشمند است. حداکثر 67 درصد صاحبان بلندگوهای هوشمند دارای دستگاه های خانه هوشمند در استرالیا هستند ، در حالی که در ایالات متحده 56 درصد است.
 تلویزیون هوشمند با مالکیت 24.8٪ ، محبوب ترین دستگاه خانه هوشمند است و به دنبال آن چراغ های هوشمند با 24.8٪ ، کنترل کننده رسانه هوشمند ، کنسول بازی یا جعبه کابل با 15.6٪ و دوربین های هوشمند با 12.8٪ قرار دارند.


موارد استفاده محبوب
بیشترین کاربرد بلندگوی هوشمند ، پرسیدن س generalالات کلی است. این ویژگی بلندگوی هوشمند را به موتور جستجوی تعاملی صوتی تبدیل می کند. س questionsالات مربوط به موسیقی رایج ترین س ،ال ها هستند ، و پس از آنها س moviesالات مربوط به فیلم ها و اخبار.
 شرکت ها در همه جا فکر می کنند که چگونه بلندگوهای هوشمند می توانند به سوالات متداول خدمات مشتری کمک کنند. پذیرش بلندگوی هوشمند برای پرسیدن انواع سortsالات ، یک نقطه تماس جدید مصرف کننده را در خانه معرفی کرد. Voicebot گفت: "این سوالات به طور حتم شامل پشتیبانی مشتری از محصولات و خدمات خواهد بود."
مصرف کنندگان هنگام خرید اسپیکر هوشمند به دنبال چه چیزی هستند؟ 60.6٪ گفتند که چقدر خوب درک می کند مهمترین نگرانی آنها است و به دنبال آن ویژگیهای دستگاه (57.3٪) وجود دارد. از کیفیت صدا (6/54 درصد) و سرعت پاسخگویی (53 درصد) دور نیست.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب