نگاهی به آخرین راه حل های مراقبت در منزل سالمندان

نگاهی به آخرین راه حل های مراقبت در منزل سالمندان
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
به لطف اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) و دستگاه های متصل ، پزشکی از راه دور و بهداشت از راه دور محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. این فن آوری ها هنگام مراقبت از سالمندان ساکن خانه و داشتن آرامش خاطر بیشتر به آنها و مراقبان می توانند مفید واقع شوند.
 ارقام سازمان ملل پیش بینی می کند تعداد افراد 60 سال به بالا در سراسر جهان از 962 میلیون نفر در جهان در سال 2017 به 2.1 میلیارد نفر در سال 2050 و 3.1 میلیارد نفر در سال 2100 افزایش یابد. از آنجا که مراقبت از سالخوردگان برای کشورهای دارای جمعیت سالخورده بسیار حیاتی می شود ، پیشرفت های فنی در زمینه هایی مانند تله سلامتی باعث شده است مراقبت با کیفیت بالا آسان تر است.
 "تجهیزات بهداشت از راه دور و پزشکی از راه دور ، از جمله کنفرانس ویدیویی ، صدای دو طرفه ، نظارت بصری و نظارت از راه دور ، برای کمک به سالخوردگانی که در خانه زندگی می کنند برای مدیریت شرایط سلامتی طولانی مدت خود طراحی شده اند. این دستگاه ها همچنین می توانند قرائت سلامت سالمندان را کنترل کنند و می توانند به متخصص مراقبت های بهداشتی یا مراقب بهداشتی ارسال شوند تا نتایج را بررسی کنند و مراقب نیازهای بهداشتی سالمندان باشند ، "YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology گفت. "دستگاه های تأیید بصری ، دستگاه های نظارت بر عدم فعالیت و دستگاه های گسترش دهنده اضطراری تشخیص صدا ، تعاملات شخصی و ایمنی را بیشتر می کنند. و آنها حتی فرصتی را برای کشف مشکلات پیش از بحران فراهم می کنند. "
Liber Liu ، RoW GM در Miotta گفت: "پیشرفت اصلی برای مراقبت از سالمندان در خانه ، یک سیستم عامل ابری یکپارچه و دستگاه های اینترنت اشیا برای ارائه خدمات مراقبت و پیر شدن در محل است. از این سیستم می توان برای ردیابی و تجزیه و تحلیل رفتار ساکنان سالخورده در مقیاس های زمانی مختلف و ارائه گزارش ها و هشدارها به کارمندان مراقبت استفاده کرد. علاوه بر این ، با یک سیستم عامل ابری ، سیستم می تواند برای حفاظت جامع با خدمات مرکز تماس تلفیق شود. "
 به گفته لیو ، این راه حل ها برای رفع چالش های اساسی پیش روی ارائه دهندگان خدمات مراقبت از سالمندان است. "نقاط درد ارائه دهندگان خدمات مراقبت ، کمبود نیروی انسانی ، عدم محافظت چندگانه و نداشتن یک سیستم مدیریتی قدرتمند است.
 "راه حل کلیدی ارائه شده توسط Miotta ارائه دهنده خدمات را قادر می سازد خدمات مبتنی بر مکان و تلفن همراه را ارائه دهد که می تواند سالمندان را از راه دور در خانه های خود کنترل کند و یک زنگ هشدار مشترک برای اطلاع گروه چندرسانه ای کاربران ارائه دهد. ارائه دهندگان خدمات مراقبت بهتر می توانند منابع انسانی خود را برای ارائه یک پاسخ به موقع اختصاص دهند. اعضای خانواده می توانند همیشه در جریان باشند و نهایت آرامش را داشته باشند. "


دستگاه های مورد استفاده
برای امکان نظارت از راه دور سالمندان ساکن در خانه ، سنسورهای مختلفی لازم است. این حسگرها می توانند پوشیدنی یا بدون تماس باشند ، ویتامین های یک سالمند را تشخیص می دهند ، مانند ضربان قلب ، فشار خون و دمای بدن و همچنین سطح قند خون. سپس داده ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر به ابر ارسال می شوند.
 همچنین سنسورهایی وجود دارد که حرکت یا رفتار سالمندان ساکن خانه های خود را تشخیص می دهند. لیو گفت که یک سیستم خانگی "می تواند شامل سنسورهای حرکتی و سنسورهای درب / پنجره برای کمک به بزرگان تنها باشد" ، افزود: "تجزیه و تحلیل فعالیت بر اساس سنسورهای تشخیص حرکت است که انواع مختلف اطلاعات را در مکان های مختلف خانه ضبط می کند."
 در همین حال ، با گزارش مرکز کنترل بیماری های ایالات متحده مبنی بر این که عوارض جانبی دارویی باعث حدوداً 1.3 میلیون ویزیت بخش اورژانس و 350 هزار بستری در بیمارستان می شود ، توزیع کنندگان داروهای هوشمند متصل به سیستم یک ارائه دهنده خدمات مراقبت می توانند با یادآوری سالمندان برای مصرف داروهای مفید باشند.
 وی گفت: "با استفاده از داروی دارویی ، مراقبان می توانند دارو را برای سالخوردگان دوباره تهیه کنند و هشدارهای از پیش تنظیم شده را به آنها یادآوری می کنند که از داروها استفاده کنند. این سیستم به مراقبان این امکان را می دهد تا از راه دور دید دقیقی از سلامتی ساکن داشته باشند تا بدانند چه زمانی به توجه نیاز دارد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب