نگاهی به آخرین راه حل های مراقبت در منزل سالمندان

نگاهی به آخرین راه حل های مراقبت در منزل سالمندان
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
به لطف اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) و دستگاه های متصل ، پزشکی از راه دور و بهداشت از راه دور محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. این فن آوری ها هنگام مراقبت از سالمندان ساکن خانه و داشتن آرامش خاطر بیشتر به آنها و مراقبان می توانند مفید واقع شوند.
 ارقام سازمان ملل پیش بینی می کند تعداد افراد 60 سال به بالا در سراسر جهان از 962 میلیون نفر در جهان در سال 2017 به 2.1 میلیارد نفر در سال 2050 و 3.1 میلیارد نفر در سال 2100 افزایش یابد. از آنجا که مراقبت از سالخوردگان برای کشورهای دارای جمعیت سالخورده بسیار حیاتی می شود ، پیشرفت های فنی در زمینه هایی مانند تله سلامتی باعث شده است مراقبت با کیفیت بالا آسان تر است.
 "تجهیزات بهداشت از راه دور و پزشکی از راه دور ، از جمله کنفرانس ویدیویی ، صدای دو طرفه ، نظارت بصری و نظارت از راه دور ، برای کمک به سالخوردگانی که در خانه زندگی می کنند برای مدیریت شرایط سلامتی طولانی مدت خود طراحی شده اند. این دستگاه ها همچنین می توانند قرائت سلامت سالمندان را کنترل کنند و می توانند به متخصص مراقبت های بهداشتی یا مراقب بهداشتی ارسال شوند تا نتایج را بررسی کنند و مراقب نیازهای بهداشتی سالمندان باشند ، "YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology گفت. "دستگاه های تأیید بصری ، دستگاه های نظارت بر عدم فعالیت و دستگاه های گسترش دهنده اضطراری تشخیص صدا ، تعاملات شخصی و ایمنی را بیشتر می کنند. و آنها حتی فرصتی را برای کشف مشکلات پیش از بحران فراهم می کنند. "
Liber Liu ، RoW GM در Miotta گفت: "پیشرفت اصلی برای مراقبت از سالمندان در خانه ، یک سیستم عامل ابری یکپارچه و دستگاه های اینترنت اشیا برای ارائه خدمات مراقبت و پیر شدن در محل است. از این سیستم می توان برای ردیابی و تجزیه و تحلیل رفتار ساکنان سالخورده در مقیاس های زمانی مختلف و ارائه گزارش ها و هشدارها به کارمندان مراقبت استفاده کرد. علاوه بر این ، با یک سیستم عامل ابری ، سیستم می تواند برای حفاظت جامع با خدمات مرکز تماس تلفیق شود. "
 به گفته لیو ، این راه حل ها برای رفع چالش های اساسی پیش روی ارائه دهندگان خدمات مراقبت از سالمندان است. "نقاط درد ارائه دهندگان خدمات مراقبت ، کمبود نیروی انسانی ، عدم محافظت چندگانه و نداشتن یک سیستم مدیریتی قدرتمند است.
 "راه حل کلیدی ارائه شده توسط Miotta ارائه دهنده خدمات را قادر می سازد خدمات مبتنی بر مکان و تلفن همراه را ارائه دهد که می تواند سالمندان را از راه دور در خانه های خود کنترل کند و یک زنگ هشدار مشترک برای اطلاع گروه چندرسانه ای کاربران ارائه دهد. ارائه دهندگان خدمات مراقبت بهتر می توانند منابع انسانی خود را برای ارائه یک پاسخ به موقع اختصاص دهند. اعضای خانواده می توانند همیشه در جریان باشند و نهایت آرامش را داشته باشند. "


دستگاه های مورد استفاده
برای امکان نظارت از راه دور سالمندان ساکن در خانه ، سنسورهای مختلفی لازم است. این حسگرها می توانند پوشیدنی یا بدون تماس باشند ، ویتامین های یک سالمند را تشخیص می دهند ، مانند ضربان قلب ، فشار خون و دمای بدن و همچنین سطح قند خون. سپس داده ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر به ابر ارسال می شوند.
 همچنین سنسورهایی وجود دارد که حرکت یا رفتار سالمندان ساکن خانه های خود را تشخیص می دهند. لیو گفت که یک سیستم خانگی "می تواند شامل سنسورهای حرکتی و سنسورهای درب / پنجره برای کمک به بزرگان تنها باشد" ، افزود: "تجزیه و تحلیل فعالیت بر اساس سنسورهای تشخیص حرکت است که انواع مختلف اطلاعات را در مکان های مختلف خانه ضبط می کند."
 در همین حال ، با گزارش مرکز کنترل بیماری های ایالات متحده مبنی بر این که عوارض جانبی دارویی باعث حدوداً 1.3 میلیون ویزیت بخش اورژانس و 350 هزار بستری در بیمارستان می شود ، توزیع کنندگان داروهای هوشمند متصل به سیستم یک ارائه دهنده خدمات مراقبت می توانند با یادآوری سالمندان برای مصرف داروهای مفید باشند.
 وی گفت: "با استفاده از داروی دارویی ، مراقبان می توانند دارو را برای سالخوردگان دوباره تهیه کنند و هشدارهای از پیش تنظیم شده را به آنها یادآوری می کنند که از داروها استفاده کنند. این سیستم به مراقبان این امکان را می دهد تا از راه دور دید دقیقی از سلامتی ساکن داشته باشند تا بدانند چه زمانی به توجه نیاز دارد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب