نگاهی به آخرین راه حل های مراقبت در منزل سالمندان

نگاهی به آخرین راه حل های مراقبت در منزل سالمندان
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
به لطف اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) و دستگاه های متصل ، پزشکی از راه دور و بهداشت از راه دور محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. این فن آوری ها هنگام مراقبت از سالمندان ساکن خانه و داشتن آرامش خاطر بیشتر به آنها و مراقبان می توانند مفید واقع شوند.
 ارقام سازمان ملل پیش بینی می کند تعداد افراد 60 سال به بالا در سراسر جهان از 962 میلیون نفر در جهان در سال 2017 به 2.1 میلیارد نفر در سال 2050 و 3.1 میلیارد نفر در سال 2100 افزایش یابد. از آنجا که مراقبت از سالخوردگان برای کشورهای دارای جمعیت سالخورده بسیار حیاتی می شود ، پیشرفت های فنی در زمینه هایی مانند تله سلامتی باعث شده است مراقبت با کیفیت بالا آسان تر است.
 "تجهیزات بهداشت از راه دور و پزشکی از راه دور ، از جمله کنفرانس ویدیویی ، صدای دو طرفه ، نظارت بصری و نظارت از راه دور ، برای کمک به سالخوردگانی که در خانه زندگی می کنند برای مدیریت شرایط سلامتی طولانی مدت خود طراحی شده اند. این دستگاه ها همچنین می توانند قرائت سلامت سالمندان را کنترل کنند و می توانند به متخصص مراقبت های بهداشتی یا مراقب بهداشتی ارسال شوند تا نتایج را بررسی کنند و مراقب نیازهای بهداشتی سالمندان باشند ، "YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology گفت. "دستگاه های تأیید بصری ، دستگاه های نظارت بر عدم فعالیت و دستگاه های گسترش دهنده اضطراری تشخیص صدا ، تعاملات شخصی و ایمنی را بیشتر می کنند. و آنها حتی فرصتی را برای کشف مشکلات پیش از بحران فراهم می کنند. "
Liber Liu ، RoW GM در Miotta گفت: "پیشرفت اصلی برای مراقبت از سالمندان در خانه ، یک سیستم عامل ابری یکپارچه و دستگاه های اینترنت اشیا برای ارائه خدمات مراقبت و پیر شدن در محل است. از این سیستم می توان برای ردیابی و تجزیه و تحلیل رفتار ساکنان سالخورده در مقیاس های زمانی مختلف و ارائه گزارش ها و هشدارها به کارمندان مراقبت استفاده کرد. علاوه بر این ، با یک سیستم عامل ابری ، سیستم می تواند برای حفاظت جامع با خدمات مرکز تماس تلفیق شود. "
 به گفته لیو ، این راه حل ها برای رفع چالش های اساسی پیش روی ارائه دهندگان خدمات مراقبت از سالمندان است. "نقاط درد ارائه دهندگان خدمات مراقبت ، کمبود نیروی انسانی ، عدم محافظت چندگانه و نداشتن یک سیستم مدیریتی قدرتمند است.
 "راه حل کلیدی ارائه شده توسط Miotta ارائه دهنده خدمات را قادر می سازد خدمات مبتنی بر مکان و تلفن همراه را ارائه دهد که می تواند سالمندان را از راه دور در خانه های خود کنترل کند و یک زنگ هشدار مشترک برای اطلاع گروه چندرسانه ای کاربران ارائه دهد. ارائه دهندگان خدمات مراقبت بهتر می توانند منابع انسانی خود را برای ارائه یک پاسخ به موقع اختصاص دهند. اعضای خانواده می توانند همیشه در جریان باشند و نهایت آرامش را داشته باشند. "


دستگاه های مورد استفاده
برای امکان نظارت از راه دور سالمندان ساکن در خانه ، سنسورهای مختلفی لازم است. این حسگرها می توانند پوشیدنی یا بدون تماس باشند ، ویتامین های یک سالمند را تشخیص می دهند ، مانند ضربان قلب ، فشار خون و دمای بدن و همچنین سطح قند خون. سپس داده ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر به ابر ارسال می شوند.
 همچنین سنسورهایی وجود دارد که حرکت یا رفتار سالمندان ساکن خانه های خود را تشخیص می دهند. لیو گفت که یک سیستم خانگی "می تواند شامل سنسورهای حرکتی و سنسورهای درب / پنجره برای کمک به بزرگان تنها باشد" ، افزود: "تجزیه و تحلیل فعالیت بر اساس سنسورهای تشخیص حرکت است که انواع مختلف اطلاعات را در مکان های مختلف خانه ضبط می کند."
 در همین حال ، با گزارش مرکز کنترل بیماری های ایالات متحده مبنی بر این که عوارض جانبی دارویی باعث حدوداً 1.3 میلیون ویزیت بخش اورژانس و 350 هزار بستری در بیمارستان می شود ، توزیع کنندگان داروهای هوشمند متصل به سیستم یک ارائه دهنده خدمات مراقبت می توانند با یادآوری سالمندان برای مصرف داروهای مفید باشند.
 وی گفت: "با استفاده از داروی دارویی ، مراقبان می توانند دارو را برای سالخوردگان دوباره تهیه کنند و هشدارهای از پیش تنظیم شده را به آنها یادآوری می کنند که از داروها استفاده کنند. این سیستم به مراقبان این امکان را می دهد تا از راه دور دید دقیقی از سلامتی ساکن داشته باشند تا بدانند چه زمانی به توجه نیاز دارد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _   ______   
    | |  |___ /   
 _ __ | |__   / / __ __
| '_ \ | '_ \  / / \ \/ /
| |_) || | | |./ /  > < 
| .__/ |_| |_|\_/  /_/\_\
| |            
|_|            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب