در آینده نزدیک چه انتظاراتی از خانه های هوشمند وجود دارد؟

در آینده نزدیک چه انتظاراتی از خانه های هوشمند وجود دارد؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ دی ۱۳۹۹
Areport که به تازگی توسط Parks Associated منتشر شده است ، اشاره می کند که خانوارهای باند پهن آمریکایی در حال حاضر به طور متوسط ​​بیش از 10 دستگاه متصل دارند که از وسایل الکترونیکی مصرفی گرفته تا وسایل خانه هوشمند و تجهیزات بهداشتی متغیر است.
 با خرید بیشتر مردم ، تصمیمات خرید را بر اساس توانایی محصول برای کار با دستگاه های موجود در خانه قرار می دهند.
 کریس اودل ، همیار تحقیق در Parks Associated گفت: "همکاری پذیری همچنان یک چالش اصلی برای صنعت خانه های هوشمند است." "تقریباً 75٪ از مشتریانی که قصد دارند یک دستگاه خانه هوشمند را در سال آینده خریداری کنند ، گزارش می دهند که توانایی اینکه دستگاه بخوبی با دستگاه های دیگر کار کند ، عامل مهمی در تصمیم گیری در خرید آنها است. این چالش زمانی شدت می یابد که مصرف کنندگان به جای خرید سیستم های خانه هوشمند ، دستگاه های مستقل را در زمان های مختلف ، از مارک های مختلف خریداری کنند. "
 با توجه به روند رشد فناوری جدید 2019 موسسه Future Today ، با بالغ شدن اینترنت اشیا (IoT) ، لوازم خانگی هوشمند بیشتری با یکدیگر همکاری می کنند و در نتیجه باعث اتوماسیون بیشتر می شود. Innit که در سال 2013 راه اندازی شد ، بستری است که به لوازم خانگی آشپزخانه کمک می کند با یکدیگر صحبت کنند ، حتی اگر توسط مارک های مختلف ساخته شده باشند.
 در سال 2019 ، Innit برای اتصال بیشتر آشپزخانه با Google Home Hub و سایر نمایشگرهای هوشمند همکاری می کند. گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، از جمله خط آشپزخانه هوشمند Bosch Home Connect که به Nest Protect متصل می شود. اگر کاربر پیتزا را در اجاق فراموش کند و آتش بگیرد ، ردیاب دود Nest به اجاق گاز می گوید که خاموش شود. موسسه Future Today می گوید: "در سال آینده ، شاهد ادغام های بیشتری در مارک ها و لوازم خانگی خواهیم بود."
 شایان ذکر است که آشپزخانه ها به طور فزاینده ای بی سیم می شوند. با شروع تصرف وسایل خانه و وسایل پیشخوان ، آنها در سیمها پیچیده می شوند. اما تولیدکنندگان در حال تحقیق درباره راه حل هایی مانند پانل های شارژ بی سیم بدون نسخه هستند. به عنوان مثال Urbaneer ، یک طراح مبلمان منزل در میشیگان ، در حال کار بر روی مجموعه ای از مبلمان متصل است که می تواند دستگاه های اطراف را شارژ کند.


پایان کنترل از راه دور
با توجه به روندهای نوظهور فناوری 2019 ، کنترل صدا به طور فزاینده ای رایج می شود. مشترکین Comcast’s Xfinity از قبل به کنترل از راه دور کنترل شده صوتی دسترسی دارند که به کاربران امکان می دهد بازیگران را جستجو کنند ، درباره نمایش ها س askال کنند و سیستم منو را دور بزنند تا به سرعت آنچه را که می خواهند تماشا کنند ، پیدا کنند.
 با این حال ، وقتی دستیارهای صوتی در الکترونیک مصرفی بیشتری ادغام می شوند ، ریموت ها جای خود را به بلندگوها و میکروفون های تعبیه شده در الکترونیک می دهند.
 به عنوان مثال تلویزیون های TCL Roku به زودی به آرایه های میکروفن دور دست مجهز می شوند. موسسه Future Today می گوید: سامسونگ در حال حاضر ریموت های خود را حفظ خواهد کرد ، اما دستیار هوشمند Bixby آن بسیار مورد اعتماد قرار می گیرد.
 سامسونگ اعلام کرد که تمام لوازم خانگی آن تا سال 2020 با Bixby جاسازی خواهد شد. سایر دستیارهای هوشمند نیز این روند را دنبال می کنند. "اپل نیازهای HomeKit خود را باز کرده است ، به همین دلیل تولید کنندگان و توسعه دهندگان سهولت در Siri را دارند. آمازون و گوگل به طور دسته جمعی با تولیدکنندگان لوازم خانگی همکاری می کنند. ”موسسه Future Today می گوید.
 به گفته موسسه Future Today ، به زودی می توانیم کارهای زیادی را با دستورات صوتی انجام دهیم ، مانند روشن کردن ماشین ظرفشویی و بررسی اینکه چه مدت قبل از اتمام چرخه خشک کن است.


صفحه ها به دوربین های امنیتی تبدیل می شوند
روند دیگری که در روند نوظهور فناوری 2019 به آن اشاره شده این است که به زودی همه صفحه های دستگاه های متصل به عنوان دوربین های امنیتی دو برابر می شوند. محققان در حال ساخت نرم افزار جدیدی هستند که دستگاه های مجهز به صفحه نمایش هوشمند - مانند تلویزیون ، اکو شو و یخچال - را به سیستم های امنیتی متصل می کند. این بدان معناست که کاربران قادر خواهند بود ناحیه ای را که دستگاه در آن قرار ندارد ، در غیاب دوربین نظارت کنند.
 D-Link مستقر در تایوان نمونه ای از این موارد است. این تجهیزات شبکه خانگی را ایجاد می کند و در حال راه اندازی دوربین های خانگی است که با صفحه نمایش های دیگر در خانه ادغام می شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____          
 / ___|         
/ /___  ___ _ __  ____
| ___ \ / _ \| '_ \ |_ /
| \_/ || __/| | | | / / 
\_____/ \___||_| |_|/___|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب