LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ دی ۱۳۹۹
LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد.
از صاحب نظران مشهور در زمینه های مرتبط با اینترنت اشیا دعوت شد تا آخرین دستاوردهای تحقیقاتی خود را در این اجلاس به اشتراک بگذارند. در این میزگرد ، که بر تأثیر 5G در خانه هوشمند متمرکز است ، چندین سخنران مهمان در یک بحث عمیق درباره این موضوع قرار گرفتند تا کاربرد فناوری جدید در اینترنت اشیا و فرصت های تجاری را بررسی کنند.
Deloitte ، متخصص امنیت حریم خصوصی ، سخنرانی کرد در مورد مقررات داده در سراسر جهان و تأثیرات آنها بر راه حل های اینترنت اشیا. مدیر صدور گواهینامه محصولات دیجیتال و متصل BSI جهانی در مورد راه حل های عملی برای امنیت اینترنت اشیا سخنرانی کرد و سپس گواهینامه های ISO27001 (مدیریت امنیت اطلاعات) / ISO27017 (امنیت ابر) / ISO27018 (حریم خصوصی ابر) را به LEEDARSON ارائه داد.
در این اجلاس ، از یک پلتفرم جهانی اینترنت اشیا Ar Arnoo به عنوان یک ارائه دهنده راه حل خانه هوشمند با پشتیبانی LEEDARSON رونمایی شد تا به صنایع سنتی کمک کند تا تجارت IoT خود را تسریع کنند.
Arnoo Intelligent IoT Platform یک راه حل مبتنی بر ابر و تک برنامه است که با عملکردی مانند هادی برای اطمینان از هماهنگی بین همه دستگاه های اینترنت اشیا on موجود در یک شبکه ، تجربه خانه هوشمند را ساده می کند.


یک پلت فرم اینترنت اشیا end پایان به پایان
Arnoo سخت افزارها (ماژول های متصل ، دستگاه ها و دروازه متصل) ، نرم افزار (برنامه تلفن همراه و cloud) و خدمات (توسعه ، داده ، عملیات و اکوسیستم) را با امنیت داخلی و یک اکوسیستم برای سرعت بخشیدن به زمان ورود به بازار ، در کنار هم قرار داده است.

راه حل متنوع خانه
Arnoo با پشتیبانی از چند پروتکل ، از جمله روشنایی هوشمند ، امنیت هوشمند ، مدیریت انرژی ، نظارت تصویری و غیره ، بسیاری از دستگاه ها و راه حل ها را به شما ارائه می دهد.

شرکا
از فناوری تا راه حل ، آرنو دارای خانواده ای رو به رشد از شرکا از ابر ، پلت فرم و فناوری است که به شما کمک می کند تا موفقیت خود را در اینترنت اشیا ایجاد کنید.
بر اساس راه حل یک مرحله ای آرنو ، قابلیت همکاری و امنیت زیاد و انطباق ، 2 شرکت محلی اروپایی در پایان این اجلاس نامه های همکاری با LEEDARSON را امضا کردند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب