موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ دی ۱۳۹۹
به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS).

نظارت بر بیمار از راه دور
نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.
 حسگرهایی که علائم حیاتی را کنترل می کنند ، می توانند پوشیدنی و یا بدون تماس باشند. از نظر پوشیدنی ، مانیتورهای ضربان قلب الکتریکی و نوری وجود دارد که افراد می توانند بر روی سینه یا مچ دست خود استفاده کنند. در همین حال ، دستگاه های داخل گوش وجود دارد که می توانند ضربان قلب ، دمای بدن و اشباع اکسیژن خون را کنترل کنند.
 مانیتورهای غیرتماسی موجود در بازار شامل مانیتورهای دستگاه های پزشکی V-Sense هستند که مانیتور ضربان قلب مبتنی بر رادار را ایجاد کرده اند. این فناوری از طریق سیگنال فرکانس رادیویی به سمت بدن شخص کار می کند که بسته به نحوه انبساط و انقباض بدن با هر تنفس یا ضربان قلب ، با سرعت های مختلف به یک سنسور بازتاب می شود.
در سطح بعدی ، در صورت بروز مشکلات بهداشتی ، به سیستم یا پلتفرمی که این دستگاه ها را متصل می کند ، داده ها را جمع آوری می کند و هشدارها / هشدارها را می فرستد.
 به عنوان مثال زنگ هشدار پزشکی Climax Technology's GX-8 Cubic Smart Care. YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology ، گفت: "GX با دستگاه های پزشکی بلوتوث کم انرژی (BLE) سازگار است ، مانند دستگاه های اندازه گیری قند خون ، اکسی مترهای نبض و ضربان قلب برای ردیابی داده های بهداشتی و پزشکی و ارائه هشدارها در صورت لزوم ، ایجاد یک راه حل سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای فردی. "
 هدف اصلی RPM مراقبت پیشگیرانه است که در وهله اول از بیماری سالمندان جلوگیری می کند. راب فلیپو ، مدیرعامل MobileHelp ، گفت که طبق تحقیق انجام شده توسط دانشگاه اورگان ، "بیمارانی که خودشان درگیر سلامتی نیستند متحمل هزینه هایی می شوند که به طور متوسط ​​تا 21 درصد بیشتر از بیمارانی است که به طور فعال در زمینه نظارت بر جنبه های سلامتی خود مشغول هستند. " فلیپو فاش کرد که "این ایده بسیار اساسی کل مسیر شرکت و مدل کسب و کار ما را از یک سیستم واکنش پذیر به یک راه حل فعال منتقل کرد."
 Liber Liu ، RoW GM در Miotta ، نظری مشابه دارد. "با راه حل ما ، متخصصان مراقبت های بهداشتی قادر به ارائه مراقبت های پیشگیرانه به جای استفاده از رویکرد واکنش پذیر هستند. علاوه بر این ، استفاده از داده های بزرگ تحلیلی می تواند به امکانات مراقبت طولانی مدت کمک کند تا برنامه های سلامتی مثمر ثمرتری ارائه دهند. "


سیستم پاسخ اضطراری شخصی
در حالی که مراقبت های پیشگیرانه مهم است ، حوادث اتفاق می افتد. در موارد اضطراری ، به عنوان مثال سقوط یا حمله قلبی ، یک سیستم پاسخ اضطراری شخصی می تواند مفید باشد.
 فلیپو گفت: "MobileHelp با ارائه یک راه حل ترکیبی که RPM را با PERS ترکیب می کند ، وارد فضای مراقبت های بهداشتی شد: در صورت افتادن بیمار یا بروز هر نوع مشکل ناگهانی دیگر در سلامتی ، تنها کاری که باید انجام دهد فشار دادن دکمه اورژانس است."
 Chen of Climax دوباره محصول شرکت خود را به عنوان مثال ذکر می کند. وی گفت: "GX-8 Cubic دارای قابلیت تشخیص صدا برای فعال کردن تماس اضطراری با دستورات صوتی یا کلمات کلیدی از پیش تعیین شده است." "هنگامی که یک وضعیت اضطراری رخ می دهد ، بلافاصله هشدارها برای کاربر مسن ، اعضای خانواده و یک مرکز نظارت ارسال می شود و آنها را وادار می کند تا با مشاهده تصاویر هشدار گرفته شده از طریق تلفن هوشمند یا مرورگر وب ، رویداد را تأیید کنند."
 یکی دیگر از مزایای PERS این است که بار کلی را که بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی وارد می شود کاهش می دهد. "اگر کمک در یک ساعت اول برسد ، بسیاری از سقوط ها می توانند در محل توسط عوامل اضطراری یا در ER درمان شوند. اگر با این وجود ، خدمات اورژانس به تأخیر بیفتد ، ممکن است نیاز باشد که فرد در بیمارستان بستری شود و هزینه های بیشتری را در سیستم دریافت کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب