موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ دی ۱۳۹۹
به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS).

نظارت بر بیمار از راه دور
نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.
 حسگرهایی که علائم حیاتی را کنترل می کنند ، می توانند پوشیدنی و یا بدون تماس باشند. از نظر پوشیدنی ، مانیتورهای ضربان قلب الکتریکی و نوری وجود دارد که افراد می توانند بر روی سینه یا مچ دست خود استفاده کنند. در همین حال ، دستگاه های داخل گوش وجود دارد که می توانند ضربان قلب ، دمای بدن و اشباع اکسیژن خون را کنترل کنند.
 مانیتورهای غیرتماسی موجود در بازار شامل مانیتورهای دستگاه های پزشکی V-Sense هستند که مانیتور ضربان قلب مبتنی بر رادار را ایجاد کرده اند. این فناوری از طریق سیگنال فرکانس رادیویی به سمت بدن شخص کار می کند که بسته به نحوه انبساط و انقباض بدن با هر تنفس یا ضربان قلب ، با سرعت های مختلف به یک سنسور بازتاب می شود.
در سطح بعدی ، در صورت بروز مشکلات بهداشتی ، به سیستم یا پلتفرمی که این دستگاه ها را متصل می کند ، داده ها را جمع آوری می کند و هشدارها / هشدارها را می فرستد.
 به عنوان مثال زنگ هشدار پزشکی Climax Technology's GX-8 Cubic Smart Care. YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology ، گفت: "GX با دستگاه های پزشکی بلوتوث کم انرژی (BLE) سازگار است ، مانند دستگاه های اندازه گیری قند خون ، اکسی مترهای نبض و ضربان قلب برای ردیابی داده های بهداشتی و پزشکی و ارائه هشدارها در صورت لزوم ، ایجاد یک راه حل سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای فردی. "
 هدف اصلی RPM مراقبت پیشگیرانه است که در وهله اول از بیماری سالمندان جلوگیری می کند. راب فلیپو ، مدیرعامل MobileHelp ، گفت که طبق تحقیق انجام شده توسط دانشگاه اورگان ، "بیمارانی که خودشان درگیر سلامتی نیستند متحمل هزینه هایی می شوند که به طور متوسط ​​تا 21 درصد بیشتر از بیمارانی است که به طور فعال در زمینه نظارت بر جنبه های سلامتی خود مشغول هستند. " فلیپو فاش کرد که "این ایده بسیار اساسی کل مسیر شرکت و مدل کسب و کار ما را از یک سیستم واکنش پذیر به یک راه حل فعال منتقل کرد."
 Liber Liu ، RoW GM در Miotta ، نظری مشابه دارد. "با راه حل ما ، متخصصان مراقبت های بهداشتی قادر به ارائه مراقبت های پیشگیرانه به جای استفاده از رویکرد واکنش پذیر هستند. علاوه بر این ، استفاده از داده های بزرگ تحلیلی می تواند به امکانات مراقبت طولانی مدت کمک کند تا برنامه های سلامتی مثمر ثمرتری ارائه دهند. "


سیستم پاسخ اضطراری شخصی
در حالی که مراقبت های پیشگیرانه مهم است ، حوادث اتفاق می افتد. در موارد اضطراری ، به عنوان مثال سقوط یا حمله قلبی ، یک سیستم پاسخ اضطراری شخصی می تواند مفید باشد.
 فلیپو گفت: "MobileHelp با ارائه یک راه حل ترکیبی که RPM را با PERS ترکیب می کند ، وارد فضای مراقبت های بهداشتی شد: در صورت افتادن بیمار یا بروز هر نوع مشکل ناگهانی دیگر در سلامتی ، تنها کاری که باید انجام دهد فشار دادن دکمه اورژانس است."
 Chen of Climax دوباره محصول شرکت خود را به عنوان مثال ذکر می کند. وی گفت: "GX-8 Cubic دارای قابلیت تشخیص صدا برای فعال کردن تماس اضطراری با دستورات صوتی یا کلمات کلیدی از پیش تعیین شده است." "هنگامی که یک وضعیت اضطراری رخ می دهد ، بلافاصله هشدارها برای کاربر مسن ، اعضای خانواده و یک مرکز نظارت ارسال می شود و آنها را وادار می کند تا با مشاهده تصاویر هشدار گرفته شده از طریق تلفن هوشمند یا مرورگر وب ، رویداد را تأیید کنند."
 یکی دیگر از مزایای PERS این است که بار کلی را که بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی وارد می شود کاهش می دهد. "اگر کمک در یک ساعت اول برسد ، بسیاری از سقوط ها می توانند در محل توسط عوامل اضطراری یا در ER درمان شوند. اگر با این وجود ، خدمات اورژانس به تأخیر بیفتد ، ممکن است نیاز باشد که فرد در بیمارستان بستری شود و هزینه های بیشتری را در سیستم دریافت کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب