موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ دی ۱۳۹۹
به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS).

نظارت بر بیمار از راه دور
نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.
 حسگرهایی که علائم حیاتی را کنترل می کنند ، می توانند پوشیدنی و یا بدون تماس باشند. از نظر پوشیدنی ، مانیتورهای ضربان قلب الکتریکی و نوری وجود دارد که افراد می توانند بر روی سینه یا مچ دست خود استفاده کنند. در همین حال ، دستگاه های داخل گوش وجود دارد که می توانند ضربان قلب ، دمای بدن و اشباع اکسیژن خون را کنترل کنند.
 مانیتورهای غیرتماسی موجود در بازار شامل مانیتورهای دستگاه های پزشکی V-Sense هستند که مانیتور ضربان قلب مبتنی بر رادار را ایجاد کرده اند. این فناوری از طریق سیگنال فرکانس رادیویی به سمت بدن شخص کار می کند که بسته به نحوه انبساط و انقباض بدن با هر تنفس یا ضربان قلب ، با سرعت های مختلف به یک سنسور بازتاب می شود.
در سطح بعدی ، در صورت بروز مشکلات بهداشتی ، به سیستم یا پلتفرمی که این دستگاه ها را متصل می کند ، داده ها را جمع آوری می کند و هشدارها / هشدارها را می فرستد.
 به عنوان مثال زنگ هشدار پزشکی Climax Technology's GX-8 Cubic Smart Care. YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology ، گفت: "GX با دستگاه های پزشکی بلوتوث کم انرژی (BLE) سازگار است ، مانند دستگاه های اندازه گیری قند خون ، اکسی مترهای نبض و ضربان قلب برای ردیابی داده های بهداشتی و پزشکی و ارائه هشدارها در صورت لزوم ، ایجاد یک راه حل سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای فردی. "
 هدف اصلی RPM مراقبت پیشگیرانه است که در وهله اول از بیماری سالمندان جلوگیری می کند. راب فلیپو ، مدیرعامل MobileHelp ، گفت که طبق تحقیق انجام شده توسط دانشگاه اورگان ، "بیمارانی که خودشان درگیر سلامتی نیستند متحمل هزینه هایی می شوند که به طور متوسط ​​تا 21 درصد بیشتر از بیمارانی است که به طور فعال در زمینه نظارت بر جنبه های سلامتی خود مشغول هستند. " فلیپو فاش کرد که "این ایده بسیار اساسی کل مسیر شرکت و مدل کسب و کار ما را از یک سیستم واکنش پذیر به یک راه حل فعال منتقل کرد."
 Liber Liu ، RoW GM در Miotta ، نظری مشابه دارد. "با راه حل ما ، متخصصان مراقبت های بهداشتی قادر به ارائه مراقبت های پیشگیرانه به جای استفاده از رویکرد واکنش پذیر هستند. علاوه بر این ، استفاده از داده های بزرگ تحلیلی می تواند به امکانات مراقبت طولانی مدت کمک کند تا برنامه های سلامتی مثمر ثمرتری ارائه دهند. "


سیستم پاسخ اضطراری شخصی
در حالی که مراقبت های پیشگیرانه مهم است ، حوادث اتفاق می افتد. در موارد اضطراری ، به عنوان مثال سقوط یا حمله قلبی ، یک سیستم پاسخ اضطراری شخصی می تواند مفید باشد.
 فلیپو گفت: "MobileHelp با ارائه یک راه حل ترکیبی که RPM را با PERS ترکیب می کند ، وارد فضای مراقبت های بهداشتی شد: در صورت افتادن بیمار یا بروز هر نوع مشکل ناگهانی دیگر در سلامتی ، تنها کاری که باید انجام دهد فشار دادن دکمه اورژانس است."
 Chen of Climax دوباره محصول شرکت خود را به عنوان مثال ذکر می کند. وی گفت: "GX-8 Cubic دارای قابلیت تشخیص صدا برای فعال کردن تماس اضطراری با دستورات صوتی یا کلمات کلیدی از پیش تعیین شده است." "هنگامی که یک وضعیت اضطراری رخ می دهد ، بلافاصله هشدارها برای کاربر مسن ، اعضای خانواده و یک مرکز نظارت ارسال می شود و آنها را وادار می کند تا با مشاهده تصاویر هشدار گرفته شده از طریق تلفن هوشمند یا مرورگر وب ، رویداد را تأیید کنند."
 یکی دیگر از مزایای PERS این است که بار کلی را که بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی وارد می شود کاهش می دهد. "اگر کمک در یک ساعت اول برسد ، بسیاری از سقوط ها می توانند در محل توسط عوامل اضطراری یا در ER درمان شوند. اگر با این وجود ، خدمات اورژانس به تأخیر بیفتد ، ممکن است نیاز باشد که فرد در بیمارستان بستری شود و هزینه های بیشتری را در سیستم دریافت کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   ______   _ __ 
   |___ /  | |/ | 
 ____  / /  __| |`| | 
|_ / / /  / _` | | | 
 / / ./ /  | (_| |_| |_
/___|\_/   \__,_|\___/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب