IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ دی ۱۳۹۹
صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است.
صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ایجاد روحیه مناسب در اطراف خانه. یک سوئیچ روشن را بچرخانید و یک فضای ساکن و تاریک به مکانی تبدیل می شود که می خواهید در آن پاتوق کنید - میزان صدا را زیاد کنید و دوشنبه خاکستری به یک روز عالی تبدیل می شود. بنابراین ، چه راهی بهتر از ادغام این دو برای شروع همکاری؟ IKEA و Sonos با چراغ میز SYMFONISK با بلندگوی Wi-Fi ، مبلمان صدایی عالی و با ظاهری عالی ایجاد کرده اند که با روشی جدید در خانه ترکیب می شود و تهیه آن با صدا راحت تر است.
ایینا وووریویرتا ، یکی از طراحان بلندگوهای لامپ SYMFONISK در IKEA سوئد.
در حالی که IKEA مخفف دانش مبلمان منزل و جهت طراحی است ، Sonos با مهارت های عمیق صدا کمک کرده است.
Iina Vuorivirta می گوید: "طراحی ما باید صد در صد مطابق با کیفیت Sonos باشد ، بدون هیچ گونه مصالحه ای. در عین حال ، ما می خواستیم چیزی کاملاً جدید خلق کنیم."
Tad Toulis ، معاون طراحی در Sonos می گوید: "صدا بخشی قدرتمند از هویت ما است - خواه شنیدن خنده کودک شما باشد و یا گوش دادن به صدای دهه 80 که مادر شما دوست دارد ، این یک قسمت عمیقا احساسی از زندگی ما است."
"این مشارکت همیشه در مورد اشتیاق ، ارزشها و دانش مشترک دو شرکت ما بوده است. IKEA و Sonos به اهمیت صدای عالی و پتانسیل آن برای تأثیر مثبت بر زندگی در خانه برای بسیاری از افراد پی برده اند. ما هدف خود را برای ایجاد محصولی ایجاد کردیم که هیچ یک از ما به طور مستقل نمی توانیم توسعه دهیم و نمی توانیم آنها را توسعه دهیم. برای این منظور ، از آنجا که موسیقی و نور هر دو در ایجاد حس مکان مalثر هستند ، ما محصولی را تولید کردیم که می تواند هر دو را ارائه دهد - بلندگوی لامپ SYMFONISK »، می گوید Tad Toulis.
برای IKEA ، سرمایه گذاری صوتی بخشی از سفر بزرگتر به سمت خانه های باهوش تر است که با محدوده شارژ بی سیم در سال 2015 آغاز شده و یک مرحله به مرحله پیشرفت می کند.
"ایجاد جو و راحتی در ایجاد کانسپت IKEA Home Smart مهم است و دامنه SYMFONISK کاملاً با توجه به آن طراحی شده است. IKEA همیشه به دنبال ایده هایی است که زندگی در خانه را بهبود بخشد. با تلفیق فن آوری با محصولات و راه حل های مبلمان منزل ما می توانیم این کار را به روشی بهتر انجام دهیم. "، می گوید Björn Block ، رهبر تجارت IKEA Home Smart در IKEA سوئد.
خوش آمدید به ما بپیوندید که در Salone del Mobile در Torneria Tortona ، Via Novi 5 ، در میلان 9 تا 14 آوریل با صدا و نور بازی کنیم (و البته نگاهی کوتاه به طیف وسیعی از SYMFONISK بیندازید).


محدوده SYMFONISK
محدوده SYMFONISK شامل چراغ میز SYMFONISK با بلندگوی Wi-Fi و قفسه کتاب SYMFONISK با بلندگوی Wi-Fi است. هر دو محصول با طیف وسیعی از محصولات Sonos سازگار هستند و می توان آنها را از طریق برنامه Sonos هدایت کرد.

چراغ رومیزی SYMFONISK با بلندگوی Wi-Fi
IKEA و Sonos با چراغ میز SYMFONISK با بلندگوی Wi-Fi ، مبلمان صدایی عالی و با ظاهری عالی ایجاد کرده اند که با روشی جدید در خانه ترکیب می شود و تهیه آن با صدا راحت تر است. چراغ رومیزی SYMFONISK نور و صدا را در یک محصول قرار می دهد تا خانه را با دستگاه ها و سیم کمتری از بین برود. قیمت فروش پیشنهادی بلندگوی چراغ رومیزی SYMFONISK 179 یورو است.

قفسه کتاب SYMFONISK با بلندگوی Wi-Fi
با بلندگوهای قفسه کتاب SYMFONISK مشتریان یک بلندگوی چند منظوره متصل و عالی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنند. بلندگوی قفسه کتاب دارای بسیاری از روش های متنوع و عالی برای ترکیب شدن در یک خانه است. می توان آن را جمع کرد یا به نمایش گذاشت. با براکت 3 کیلو طول می کشد. با قلاب می توان آن را تقریباً به هر ریل آشپزخانه متصل کرد. یا ، فقط مکان به صورت عمودی یا افقی است. قیمت فروش پیشنهادی بلندگوی قفسه کتاب SYMFONISK 99.95 یورو است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____     _____ _____ 
|____ |    | _ ||____ |
  / / __ _ | |_| |  / /
  \ \ / _` |\____ |  \ \
.___/ /| (_| |.___/ /.___/ /
\____/ \__, |\____/ \____/ 
     __/ |       
    |___/        
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Lifeshield برای امنیت بهتر خانه زنگ در فیلم جدید HD را معرفی می کند

LifeShield محصول جدید خانه هوشمند خود ، LifeShield HD Video Doorbell را اعلام کرد که مستقیماً با سیستم امنیت خانه LifeShield ادغام می شود. دوربین جدید زنگ دار مجهز به Wi-Fi ، دارای رزولوشن کامل فیلم 1080p HD و پشتیبانی صوتی دو طرفه ، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را با وضوح صفحه نمایش ...  ادامه مطلب 
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادات جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و سایر موارد در دسترس خواهد بود. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع اصلی آب را ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب