محصولات سرگرمی ویدئویی منجر به رشد بازار خانه های هوشمند در اروپا می شوند: IDC

محصولات سرگرمی ویدئویی منجر به رشد بازار خانه های هوشمند در اروپا می شوند: IDC
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ دی ۱۳۹۹
زنگ های درب هوشمند و مخابره داخل ساختمان ویدئو برای خانه ها و ساختمانها به کاربران امکان می دهد هر کسی که بیرون است ، از هر مکان را ببیند ، بشنود و صحبت کند. برنامه های همراه تلفن های هوشمند همچنین فیدهای زنده و همچنین امکان بازدید مجدد از تصاویر ضبط شده و گزارش های رویداد درب را فراهم می کنند - همه اینها در دسترس شما است.
چهار راه حل اول در زیر برای کاربردهای خانگی است.


سلام 
به سادگی با جایگزینی زنگ در سیمی موجود ، Nest Hello by Nest Labs تصاویر درب ورودی جلو را از صبح تا شب ارائه می دهد.
با قابلیت فیلمبرداری HDR Nest Hello ، می توانید جزئیات واضح را حتی در مناطق تاریک مشاهده کنید. پخش جریانی 24/7 به شما امکان می دهد تا در هر زمان چک کنید و همچنین از 3 ساعت قبل به عقب برگردید و عکس های فوری را مشاهده کنید. همچنین خانواده و دوستان صاحب خانه را می شناسد و هشدارهای به موقع را برای اطلاع از بازدید آنها ارسال می کند. برای کیفیت صوتی واضح ، Nest Hello نویز و لغو اکو را دارد. پاسخ های از پیش ثبت شده نیز موجود است.


زنگ ویدئو هوشمند Netatmo
با استفاده از Netabo Smart Video Doorbell سازگار با Apple HomeKit ، کاربران می توانند هرکسی را که درب منزل است به سه روش بسیار آسان مشاهده کنند: این خانه همچنین از طریق دوربین 1080p زنگوله و میدان دید گسترده 160 درجه محافظت می شود. Netabo Smart Video Doorbell به کاربران هشدار می دهد که افراد مشکوک درب منزل یا حیاط جلوی آن باشند و نیازی به نصب حرفه ای ندارد.

Ring Video Doorbell Pro
Video Doorbell Pro by Ring دارای فیلم 1080p HD ، نمایش زنده ، صدای دو طرفه و دارای میدان دید 160 درجه است. حسگرهای حرکتی قابل تنظیم آن می توانند بر اساس تنظیمات کاربر بر روی مناطق بحرانی متمرکز شوند و هر زمان کسی از در عبور می کند هشدارهای فعال شده را به تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا دسک تاپ ارسال می کند.
Ring Video Doorbell Pro به اتصال Wi-Fi نیاز دارد و با دستگاه های Amazon Alexa ، iOS ، Mac و Android سازگار است.


EZVIZ DB1
EZVIZ DB1 یک زنگ خانه هوشمند مجهز به Wi-Fi 3 مگاپیکسلی (با وضوح تصویری 2048 × 1536) است که حتی در صورت عدم حضور صاحبان خانه از طریق پیام های از پیش ثبت شده به در پاسخ می دهد. با سنسور حرکت PIR داخلی ، دید 5 متر در شب ، و با درجه بندی IP65 ضد آب و هوا ، DB1 آماده است تا در برابر انواع شرایط مقاومت کند. از طریق برنامه EZVIZ یا EZVIZ Studio ، کاربران می توانند تاریخچه ویدیو را مشاهده و پخش کنند ، همچنین هشدارهای فوری را دریافت می کنند و در زمان واقعی ارتباط برقرار می کنند - همه از یک پلت فرم واحد.
و چهار راه حل زیر برای ساخت برنامه های کاربردی است.


کمیت ایکال
پنل ورودی Ikall از Comelit یک راه حل مدولار درب با گزینه صفحه لمسی و ضبط صدا / فیلم است. برنامه Comelit به کاربران این امکان را می دهد تا از راه دور به تماس های ایستگاه ورودی پاسخ دهند ، تماس تلفنی برقرار کنند ، فیلم های ضبط شده از ایستگاه ورودی را مشاهده کرده و باز شدن درها و درها را کنترل کنند. عملکرد "حافظه ویدیویی" درون برنامه ای امکان ضبط و مشاهده فیلم ها از واحدهای خارجی و دوربین های مدار بسته را فراهم می کند. این برنامه همچنین توانایی کنترل نور ، دروازه ، موانع و سایر کنترل های هوشمند ساختمان را فراهم می کند.

Siedle Vario
عملکردهای مدولار Siedle Vario با دوربین جدید 80 ، تصاویر واضح و روشنی را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد با بازدید کنندگان ساختمان تماس بگیرند ، گوش دهند ، ببینند و با آنها صحبت کنند. عملکرد تغییر شبانه روز در تاریکی به حالت تک رنگ واقعی تغییر می کند و باعث افزایش حساسیت به نور برای ضبط می شود.
با استفاده از برنامه تلفن هوشمند Siedle ، دسترسی درب به راحتی قابل کنترل است زیرا کاربران می توانند فیلم جلوی در را مشاهده کنند ، از راه دور به درب دسترسی می دهند ، دیدگاه ها را بین دوربین های نظارتی دیگر تغییر می دهند و سایر سیستم های کنترل ساختمان متصل را کنترل می کنند.


آیفون GT-DMB-N
Aiphone GT-DMB-N یک ایستگاه ورودی ویدئو و NFC خوان سه در یک است که بخشی از سیستم مخابره داخل ساختمان ویدئو چند منظوره Aiphone است. این دوربین مجهز به دوربین PTZ است که از یک زاویه دید 170 درجه استفاده می کند و صفحه کلید امکان شماره گیری مستقیم و اجازه دسترسی را فراهم می کند.
این سیستم همچنین می تواند جایگزین کارکنان دربان شود ، زیرا امکان ارتباط مستقیم بین ساختمانها در همان شبکه منطقی را فراهم می کند. با برنامه نویسی NFC ، دایرکتوری های مستاجر را می توان به سرعت با یک دستگاه Android به روز کرد.


ButterflyMX
ButterflyMX یک سیستم مخابره داخل ساختمان و سیستم کنترل دسترسی است که می تواند سوابق مدیریت بازدید کننده ، تحویل بسته و مدیریت املاک را ثبت کند. ButterflyMX همچنین می تواند امنیت ساختمان را از طریق ادغام آسانسورها یا قفل های هوشمند در واحدهای منفرد تقویت کند.
از طریق برنامه تلفن هوشمند ButterflyMX ، کاربران می توانند به راحتی سیاهههای مربوط به درب ورودی را مشاهده کنند ، تماس ویدیویی برقرار کرده و به بازدیدکنندگان موقت کلیدهای تصویری اعطا کنند. این راه حل برای بسیاری از برنامه ها مانند ساختمانهای اداری تجاری ، خوابگاههای مدارس یا اجتماعات مسکونی مناسب است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 __     _ _____ 
/ |    (_)| _ |
`| | _ __  _ | |_| |
 | | | '_ \ | |\____ |
_| |_| |_) || |.___/ /
\___/| .__/ |_|\____/ 
   | |       
   |_|       
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب