اسپیکر هوشمند جهانی پایه را برای رشد 82 درصدی امسال نصب کرده است: Canalys

اسپیکر هوشمند جهانی پایه را برای رشد 82 درصدی امسال نصب کرده است: Canalys
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۲ دی ۱۳۹۹
بر اساس گزارشی از شرکت تحلیلگر مستقل Canalys ، پایه نصب شده اسپیکر هوشمند در سراسر جهان 82 درصد از 114 میلیون دستگاه در سال 2018 به 207.9 میلیون دستگاه در سال 2019 رشد خواهد کرد.
 انتظار می رود ایالات متحده پیشگام خود را در زمینه استفاده از اسپیکر هوشمند حفظ کند و تا پایان سال 42٪ از پایگاه جهانی نصب شده را به خود اختصاص دهد.
 Canalys گفت ، برای بقیه جهان ، آسیای شرقی (به ویژه چین) برجسته است ، زیرا کشورهای منطقه دارای خانوارهای طبقه متوسط ​​بزرگ و جمعیتی شاغل هستند که مایل به پذیرش فناوری های جدید هستند.
 ایالات متحده امسال نزدیک به 90 میلیون واحد بلندگوی هوشمند نصب خواهد کرد ، در حالی که چین 60 میلیون واحد بلندگو دارد. این دو کشور با حاشیه های زیاد سایر کشورهای جهان را رهبری می کنند.
 انتظار می رود رشد در استفاده از بلندگوهای هوشمند در مناطق مختلف افزایش یابد. پیش بینی می شود ایالات متحده 46٪ افزایش یابد ، در حالی که چین رشد 166٪ را پیش بینی می کند. پیش بینی می شود انگلیس 47 درصد ، آلمان 49 درصد ، کانادا 80 درصد ، کره جنوبی 132 درصد و ژاپن 131 درصد رشد کند.
 رشد پایه نصب شده اسپیکر هوشمند در حال حرکت در مسیر صعودی تا سال 2023 است. از طرف دیگر ، تبلت ها و باندهای پوشیدنی به ترتیب رشد مسطح و کندتری را تجربه خواهند کرد. Canalys خاطرنشان کرد: در نتیجه ، اسپیکر هوشمند پایه نصب شده تا سال 2021 از تبلت ها پیشی خواهد گرفت.
 جیسون لو ، تحلیلگر ارشد Canalys ، گفت: تصویب بلندگوی هوشمند در حال رشد فرصتی برای ایجاد مدل های جدید تجاری است. "دستیاران هوشمند در حال تبدیل شدن به یک مجرای برای ارائه خدمات مانند زندگی مساعدت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات دولتی هستند."
 Canalys می گوید ، با دستیابی به محبوبیت دستیارهای هوشمند در میان توده ها ، "بازیکنان فناوری پیشرفته در زمینه های امنیتی ، مالی ، بهداشتی ، تجزیه و تحلیل داده ها و سایر موارد باید در جستجوی فرصت های جدید ناشی از این روند باشند."


قابلیت در حال رشد آمازون الکسا
آمازون در سطح جهانی بازار را رهبری می کند ، اما باید توانایی دستیار صوتی خود الکسا را ​​افزایش دهد. Low گفت: "با توجه به اینکه دامنه اکو به روز شده برای سال 2019 در دسترس است ، انتظار می رود آمازون دنده ها را تغییر دهد تا دسترسی الکسا را ​​به مناطقی مانند اتومبیل از طریق توسعه دهندگان و فروشندگان دستگاه های اکوسیستم گسترش دهد."
 "اشخاص ثالثی که از الکسا حمایت می کنند ، مشتاقانه فرصت های رشد و درآمدزایی را دنبال می کنند. اگر آمازون نتواند از این شرکت ها پشتیبانی کند ، می تواند منجر به کاهش تعهد شود ، که به ضرر سیستم عامل است. "
 گوگل در آستانه شکست آمازون در سال 2018 بود. اولی 23.4 میلیون بار حمل کرد در حالی که دومی 24.2 میلیون بار فروش داشت ، به ترتیب 30٪ و 31٪ سهم بازار را به خود اختصاص داد. محموله Google Home بین سال های 2017 و 2018 109٪ جهش داشته است.


بازار چین
در چین ، Tmall Genie در بازار اسپیکرهای هوشمند پیشرو است ، با پیش بینی 39٪ سهم بازار در سال 2019 ، پس از آن Xiao Ai با 25٪ سهم بازار و DuerOS با 24٪ سهم بازار. Canalys 13 درصد نفوذ بلندگوی هوشمند را در بین خانوارهای چینی پیش بینی کرده است.
 Low گفت: "فروشندگان محلی در مورد بلندگوهای هوشمند چین صعود می کنند و هدف آنها در سال جاری این است که با ارسال دستگاه های بیشتری به خانه ها ، پایگاه های نصب شده خود را در این کشور ادامه دهند.
 "تمایز سخت افزار به طور فزاینده ای دشوارتر می شود و مصرف کنندگان انتظارات بیشتری از بلندگوهای هوشمند و دستیارهای هوشمند دارند. فروشندگان باید بر روی بازاریابی "عامل Wow" نسل بعدی برای دستیارهای هوشمند مربوطه و خدمات صوتی خود تمرکز کنند تا درک مصرف کنندگان را تغییر دهند و باعث پذیرش بیشتر شوند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____          __ 
| _ |         / | 
 \ V /  __ _ __   __`| | 
 / _ \ / _` |\ \ /\ / / | | 
| |_| || (_| | \ V V / _| |_
\_____/ \__, | \_/\_/ \___/
     __/ |        
    |___/        
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب