اسپیکر هوشمند جهانی پایه را برای رشد 82 درصدی امسال نصب کرده است: Canalys

اسپیکر هوشمند جهانی پایه را برای رشد 82 درصدی امسال نصب کرده است: Canalys
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۲ دی ۱۳۹۹
بر اساس گزارشی از شرکت تحلیلگر مستقل Canalys ، پایه نصب شده اسپیکر هوشمند در سراسر جهان 82 درصد از 114 میلیون دستگاه در سال 2018 به 207.9 میلیون دستگاه در سال 2019 رشد خواهد کرد.
 انتظار می رود ایالات متحده پیشگام خود را در زمینه استفاده از اسپیکر هوشمند حفظ کند و تا پایان سال 42٪ از پایگاه جهانی نصب شده را به خود اختصاص دهد.
 Canalys گفت ، برای بقیه جهان ، آسیای شرقی (به ویژه چین) برجسته است ، زیرا کشورهای منطقه دارای خانوارهای طبقه متوسط ​​بزرگ و جمعیتی شاغل هستند که مایل به پذیرش فناوری های جدید هستند.
 ایالات متحده امسال نزدیک به 90 میلیون واحد بلندگوی هوشمند نصب خواهد کرد ، در حالی که چین 60 میلیون واحد بلندگو دارد. این دو کشور با حاشیه های زیاد سایر کشورهای جهان را رهبری می کنند.
 انتظار می رود رشد در استفاده از بلندگوهای هوشمند در مناطق مختلف افزایش یابد. پیش بینی می شود ایالات متحده 46٪ افزایش یابد ، در حالی که چین رشد 166٪ را پیش بینی می کند. پیش بینی می شود انگلیس 47 درصد ، آلمان 49 درصد ، کانادا 80 درصد ، کره جنوبی 132 درصد و ژاپن 131 درصد رشد کند.
 رشد پایه نصب شده اسپیکر هوشمند در حال حرکت در مسیر صعودی تا سال 2023 است. از طرف دیگر ، تبلت ها و باندهای پوشیدنی به ترتیب رشد مسطح و کندتری را تجربه خواهند کرد. Canalys خاطرنشان کرد: در نتیجه ، اسپیکر هوشمند پایه نصب شده تا سال 2021 از تبلت ها پیشی خواهد گرفت.
 جیسون لو ، تحلیلگر ارشد Canalys ، گفت: تصویب بلندگوی هوشمند در حال رشد فرصتی برای ایجاد مدل های جدید تجاری است. "دستیاران هوشمند در حال تبدیل شدن به یک مجرای برای ارائه خدمات مانند زندگی مساعدت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات دولتی هستند."
 Canalys می گوید ، با دستیابی به محبوبیت دستیارهای هوشمند در میان توده ها ، "بازیکنان فناوری پیشرفته در زمینه های امنیتی ، مالی ، بهداشتی ، تجزیه و تحلیل داده ها و سایر موارد باید در جستجوی فرصت های جدید ناشی از این روند باشند."


قابلیت در حال رشد آمازون الکسا
آمازون در سطح جهانی بازار را رهبری می کند ، اما باید توانایی دستیار صوتی خود الکسا را ​​افزایش دهد. Low گفت: "با توجه به اینکه دامنه اکو به روز شده برای سال 2019 در دسترس است ، انتظار می رود آمازون دنده ها را تغییر دهد تا دسترسی الکسا را ​​به مناطقی مانند اتومبیل از طریق توسعه دهندگان و فروشندگان دستگاه های اکوسیستم گسترش دهد."
 "اشخاص ثالثی که از الکسا حمایت می کنند ، مشتاقانه فرصت های رشد و درآمدزایی را دنبال می کنند. اگر آمازون نتواند از این شرکت ها پشتیبانی کند ، می تواند منجر به کاهش تعهد شود ، که به ضرر سیستم عامل است. "
 گوگل در آستانه شکست آمازون در سال 2018 بود. اولی 23.4 میلیون بار حمل کرد در حالی که دومی 24.2 میلیون بار فروش داشت ، به ترتیب 30٪ و 31٪ سهم بازار را به خود اختصاص داد. محموله Google Home بین سال های 2017 و 2018 109٪ جهش داشته است.


بازار چین
در چین ، Tmall Genie در بازار اسپیکرهای هوشمند پیشرو است ، با پیش بینی 39٪ سهم بازار در سال 2019 ، پس از آن Xiao Ai با 25٪ سهم بازار و DuerOS با 24٪ سهم بازار. Canalys 13 درصد نفوذ بلندگوی هوشمند را در بین خانوارهای چینی پیش بینی کرده است.
 Low گفت: "فروشندگان محلی در مورد بلندگوهای هوشمند چین صعود می کنند و هدف آنها در سال جاری این است که با ارسال دستگاه های بیشتری به خانه ها ، پایگاه های نصب شده خود را در این کشور ادامه دهند.
 "تمایز سخت افزار به طور فزاینده ای دشوارتر می شود و مصرف کنندگان انتظارات بیشتری از بلندگوهای هوشمند و دستیارهای هوشمند دارند. فروشندگان باید بر روی بازاریابی "عامل Wow" نسل بعدی برای دستیارهای هوشمند مربوطه و خدمات صوتی خود تمرکز کنند تا درک مصرف کنندگان را تغییر دهند و باعث پذیرش بیشتر شوند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب