اسپیکر هوشمند جهانی پایه را برای رشد 82 درصدی امسال نصب کرده است: Canalys

اسپیکر هوشمند جهانی پایه را برای رشد 82 درصدی امسال نصب کرده است: Canalys
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۲ دی ۱۳۹۹
بر اساس گزارشی از شرکت تحلیلگر مستقل Canalys ، پایه نصب شده اسپیکر هوشمند در سراسر جهان 82 درصد از 114 میلیون دستگاه در سال 2018 به 207.9 میلیون دستگاه در سال 2019 رشد خواهد کرد.
 انتظار می رود ایالات متحده پیشگام خود را در زمینه استفاده از اسپیکر هوشمند حفظ کند و تا پایان سال 42٪ از پایگاه جهانی نصب شده را به خود اختصاص دهد.
 Canalys گفت ، برای بقیه جهان ، آسیای شرقی (به ویژه چین) برجسته است ، زیرا کشورهای منطقه دارای خانوارهای طبقه متوسط ​​بزرگ و جمعیتی شاغل هستند که مایل به پذیرش فناوری های جدید هستند.
 ایالات متحده امسال نزدیک به 90 میلیون واحد بلندگوی هوشمند نصب خواهد کرد ، در حالی که چین 60 میلیون واحد بلندگو دارد. این دو کشور با حاشیه های زیاد سایر کشورهای جهان را رهبری می کنند.
 انتظار می رود رشد در استفاده از بلندگوهای هوشمند در مناطق مختلف افزایش یابد. پیش بینی می شود ایالات متحده 46٪ افزایش یابد ، در حالی که چین رشد 166٪ را پیش بینی می کند. پیش بینی می شود انگلیس 47 درصد ، آلمان 49 درصد ، کانادا 80 درصد ، کره جنوبی 132 درصد و ژاپن 131 درصد رشد کند.
 رشد پایه نصب شده اسپیکر هوشمند در حال حرکت در مسیر صعودی تا سال 2023 است. از طرف دیگر ، تبلت ها و باندهای پوشیدنی به ترتیب رشد مسطح و کندتری را تجربه خواهند کرد. Canalys خاطرنشان کرد: در نتیجه ، اسپیکر هوشمند پایه نصب شده تا سال 2021 از تبلت ها پیشی خواهد گرفت.
 جیسون لو ، تحلیلگر ارشد Canalys ، گفت: تصویب بلندگوی هوشمند در حال رشد فرصتی برای ایجاد مدل های جدید تجاری است. "دستیاران هوشمند در حال تبدیل شدن به یک مجرای برای ارائه خدمات مانند زندگی مساعدت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات دولتی هستند."
 Canalys می گوید ، با دستیابی به محبوبیت دستیارهای هوشمند در میان توده ها ، "بازیکنان فناوری پیشرفته در زمینه های امنیتی ، مالی ، بهداشتی ، تجزیه و تحلیل داده ها و سایر موارد باید در جستجوی فرصت های جدید ناشی از این روند باشند."


قابلیت در حال رشد آمازون الکسا
آمازون در سطح جهانی بازار را رهبری می کند ، اما باید توانایی دستیار صوتی خود الکسا را ​​افزایش دهد. Low گفت: "با توجه به اینکه دامنه اکو به روز شده برای سال 2019 در دسترس است ، انتظار می رود آمازون دنده ها را تغییر دهد تا دسترسی الکسا را ​​به مناطقی مانند اتومبیل از طریق توسعه دهندگان و فروشندگان دستگاه های اکوسیستم گسترش دهد."
 "اشخاص ثالثی که از الکسا حمایت می کنند ، مشتاقانه فرصت های رشد و درآمدزایی را دنبال می کنند. اگر آمازون نتواند از این شرکت ها پشتیبانی کند ، می تواند منجر به کاهش تعهد شود ، که به ضرر سیستم عامل است. "
 گوگل در آستانه شکست آمازون در سال 2018 بود. اولی 23.4 میلیون بار حمل کرد در حالی که دومی 24.2 میلیون بار فروش داشت ، به ترتیب 30٪ و 31٪ سهم بازار را به خود اختصاص داد. محموله Google Home بین سال های 2017 و 2018 109٪ جهش داشته است.


بازار چین
در چین ، Tmall Genie در بازار اسپیکرهای هوشمند پیشرو است ، با پیش بینی 39٪ سهم بازار در سال 2019 ، پس از آن Xiao Ai با 25٪ سهم بازار و DuerOS با 24٪ سهم بازار. Canalys 13 درصد نفوذ بلندگوی هوشمند را در بین خانوارهای چینی پیش بینی کرده است.
 Low گفت: "فروشندگان محلی در مورد بلندگوهای هوشمند چین صعود می کنند و هدف آنها در سال جاری این است که با ارسال دستگاه های بیشتری به خانه ها ، پایگاه های نصب شده خود را در این کشور ادامه دهند.
 "تمایز سخت افزار به طور فزاینده ای دشوارتر می شود و مصرف کنندگان انتظارات بیشتری از بلندگوهای هوشمند و دستیارهای هوشمند دارند. فروشندگان باید بر روی بازاریابی "عامل Wow" نسل بعدی برای دستیارهای هوشمند مربوطه و خدمات صوتی خود تمرکز کنند تا درک مصرف کنندگان را تغییر دهند و باعث پذیرش بیشتر شوند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب