چرا زندگی هوشمند در مراقبت از منزل برای سالمندان نیز مهم است

چرا زندگی هوشمند در مراقبت از منزل برای سالمندان نیز مهم است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ دی ۱۳۹۹
دستگاه های مراقبت از سالمندان در خانه نظارت از راه دور و واکنش اضطراری را به عنوان ویژگی های اصلی خود عنوان می کنند ، اما بسیاری از آنها همچنین می توانند با سایر دستگاه های خانگی ادغام شوند تا یک تجربه خانه هوشمند بهتر ارائه دهند.
 Climax Technology هشدار پزشکی GX-8 Cubic Smart Care خود را به عنوان مثال ذکر کرده است. "این دستگاه از سنسورهای ZigBee ، Z-Wave و / یا BLE استفاده می کند تا با روشن کردن خودکار چراغ های راهرو در شب هنگام عبور از خانه ، هوشمندتر و ایمن تر در خانه شما ایجاد کند ، یا ترموستات به طور خودکار بر اساس دمای اتاق فعلی تنظیم شود ، یا از راه دور خانه را کنترل کند. لوازم خانگی ، اجازه می دهد افراد مسن ایمن و راحت بمانند. "گفت YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology. وی افزود GX دارای "ماژول های اختیاری داخلی RF ، ZigBee ، Z-Wave است که از حداکثر 100 دستگاه سنسور بی سیم پشتیبانی می کند ، به کاربران امکان می دهد ردیاب دود ، سنسور آب و سنسورهای کیفیت هوا را برای ساختن زندگی سالم تر و سالم تر و مستقل تر اضافه کنند. "
 راب فلیپو ، مدیرعامل MobileHelp ، که در این زمینه با ارائه دهندگان راه حل های دیگر همکاری کرده است ، گفت: "ما معتقدیم که سیستم های متصل - یا در صورت تمایل" خانه های هوشمند "بهترین روش برای مراقبت از افراد در سن و سال هستند. .
"اولین آنها همکاری با آمول بود که به مشتریان ما امکان ارتباط مستقیم ویدئویی با پزشکان در ایالت خانه خود را بصورت 24 ساعته و 7 ساعته برای کمک به کاهش نیاز به مراجعه حضوری مطب یا ارائه گزینه ای برای مراقبت در خارج از ساعات کاری پزشک معالج انجام شود. " "و ما پیش بینی می کنیم که چنین مشارکت هایی به راحتی می توانند دنبال شوند: دسترسی به اشتراک Uber ride ، به عنوان مثال ، یا خرید آنلاین غذا ... دسترسی به کتابخانه های آنلاین برای بررسی کتاب ها یا کشف محتوای آموزشی خاص برای سلامتی و سرگرمی های شخص."
 و حتی دستیارهای صوتی مانند الکسا نیز می توانند در مراقبت از سالمندانی که تنها زندگی می کنند و ممکن است احساس تنهایی و گوشه گیری کنند ، نقش داشته باشند. بلندگوهای صوتی می توانند چیزی مانند "من خیلی خوشحالم که می شنوم امروز خوب کار می کنی. من مطمئن خواهم شد که مراقبان شما از این موضوع مطلع باشند. آیا دوست دارید از لیست تماس خود با کسی تماس بگیرم؟ "
 "تمایل به استفاده از صدا در راه حل های فن آوری به عنوان یک تعویض ساده برای انگشتان و چشم هایی است که ما معمولاً برای پیام کوتاه یا تایپ استفاده می کنیم ، اما این کار روانشناسی صدا را نفی می کند ، سیستم ها به بیش از مجموع قطعات فناوری خود تبدیل می شوند. " "Voice tech می تواند یک بازی را برای ایجاد اختلال در یکی از چالش برانگیزترین چرخه هایی که در بالا به آن اشاره کردم ، تغییر دهد: مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی که منجر به انزوای شدید می شود ، که باعث افسردگی می شود ، و این امر باعث افزایش مشکلات سلامتی می شود. استفاده از فن آوری های جدید مانند صدای فعال به مراقبان حرفه ای امکان می دهد تا با روشی جامع تر و قوی تر با بیماران ارتباط برقرار کنند. "


چالش هایی در پذیرش این فناوری ها
در حالی که این راه حل ها برای سالمندان و خانواده آنها راحتی و آرامش خاطر ایجاد می کنند ، هنوز چالش هایی وجود دارد ، به عنوان مثال موانع فناوری و مسائل بودجه ای که سالمندان را از تصویب آنها بازمی دارد. چن گفت: "ما معتقدیم که بزرگترین چالش ، آموزش کاربرد افراد سالخورده برای استفاده از فن آوری ها و راه حل های جدید telehealth ، پذیرش استفاده از فن آوری جدید telehealth برای نظارت بر سلامت آنها و برقراری ارتباط با مراقبان و پزشکان است." "بعد ، چالش تأمین بودجه و پوشش بیمه ای و در آخر ، ایجاد شبکه ای بین بیمارستان ، مراکز نظارت مرکزی و اعضای خانواده است."
 "برخی از افراد مسن ممکن است استفاده از این فن آوری ها را دشوار ، سرد و احساس کنند که تحت نظارت هستند. همه اینها می تواند مانعی برای سازگاری آنها با فناوری جدید باشد. " "بنابراین ، مهم نیست که چه راه حل هایی ارائه شده است ، همچنان مهم است که لمس انسان مانند یک مراجعه منظم به خانه ، تماس تلفنی یا مراقبت های تعاملی باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب