چرا زندگی هوشمند در مراقبت از منزل برای سالمندان نیز مهم است

چرا زندگی هوشمند در مراقبت از منزل برای سالمندان نیز مهم است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ دی ۱۳۹۹
دستگاه های مراقبت از سالمندان در خانه نظارت از راه دور و واکنش اضطراری را به عنوان ویژگی های اصلی خود عنوان می کنند ، اما بسیاری از آنها همچنین می توانند با سایر دستگاه های خانگی ادغام شوند تا یک تجربه خانه هوشمند بهتر ارائه دهند.
 Climax Technology هشدار پزشکی GX-8 Cubic Smart Care خود را به عنوان مثال ذکر کرده است. "این دستگاه از سنسورهای ZigBee ، Z-Wave و / یا BLE استفاده می کند تا با روشن کردن خودکار چراغ های راهرو در شب هنگام عبور از خانه ، هوشمندتر و ایمن تر در خانه شما ایجاد کند ، یا ترموستات به طور خودکار بر اساس دمای اتاق فعلی تنظیم شود ، یا از راه دور خانه را کنترل کند. لوازم خانگی ، اجازه می دهد افراد مسن ایمن و راحت بمانند. "گفت YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology. وی افزود GX دارای "ماژول های اختیاری داخلی RF ، ZigBee ، Z-Wave است که از حداکثر 100 دستگاه سنسور بی سیم پشتیبانی می کند ، به کاربران امکان می دهد ردیاب دود ، سنسور آب و سنسورهای کیفیت هوا را برای ساختن زندگی سالم تر و سالم تر و مستقل تر اضافه کنند. "
 راب فلیپو ، مدیرعامل MobileHelp ، که در این زمینه با ارائه دهندگان راه حل های دیگر همکاری کرده است ، گفت: "ما معتقدیم که سیستم های متصل - یا در صورت تمایل" خانه های هوشمند "بهترین روش برای مراقبت از افراد در سن و سال هستند. .
"اولین آنها همکاری با آمول بود که به مشتریان ما امکان ارتباط مستقیم ویدئویی با پزشکان در ایالت خانه خود را بصورت 24 ساعته و 7 ساعته برای کمک به کاهش نیاز به مراجعه حضوری مطب یا ارائه گزینه ای برای مراقبت در خارج از ساعات کاری پزشک معالج انجام شود. " "و ما پیش بینی می کنیم که چنین مشارکت هایی به راحتی می توانند دنبال شوند: دسترسی به اشتراک Uber ride ، به عنوان مثال ، یا خرید آنلاین غذا ... دسترسی به کتابخانه های آنلاین برای بررسی کتاب ها یا کشف محتوای آموزشی خاص برای سلامتی و سرگرمی های شخص."
 و حتی دستیارهای صوتی مانند الکسا نیز می توانند در مراقبت از سالمندانی که تنها زندگی می کنند و ممکن است احساس تنهایی و گوشه گیری کنند ، نقش داشته باشند. بلندگوهای صوتی می توانند چیزی مانند "من خیلی خوشحالم که می شنوم امروز خوب کار می کنی. من مطمئن خواهم شد که مراقبان شما از این موضوع مطلع باشند. آیا دوست دارید از لیست تماس خود با کسی تماس بگیرم؟ "
 "تمایل به استفاده از صدا در راه حل های فن آوری به عنوان یک تعویض ساده برای انگشتان و چشم هایی است که ما معمولاً برای پیام کوتاه یا تایپ استفاده می کنیم ، اما این کار روانشناسی صدا را نفی می کند ، سیستم ها به بیش از مجموع قطعات فناوری خود تبدیل می شوند. " "Voice tech می تواند یک بازی را برای ایجاد اختلال در یکی از چالش برانگیزترین چرخه هایی که در بالا به آن اشاره کردم ، تغییر دهد: مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی که منجر به انزوای شدید می شود ، که باعث افسردگی می شود ، و این امر باعث افزایش مشکلات سلامتی می شود. استفاده از فن آوری های جدید مانند صدای فعال به مراقبان حرفه ای امکان می دهد تا با روشی جامع تر و قوی تر با بیماران ارتباط برقرار کنند. "


چالش هایی در پذیرش این فناوری ها
در حالی که این راه حل ها برای سالمندان و خانواده آنها راحتی و آرامش خاطر ایجاد می کنند ، هنوز چالش هایی وجود دارد ، به عنوان مثال موانع فناوری و مسائل بودجه ای که سالمندان را از تصویب آنها بازمی دارد. چن گفت: "ما معتقدیم که بزرگترین چالش ، آموزش کاربرد افراد سالخورده برای استفاده از فن آوری ها و راه حل های جدید telehealth ، پذیرش استفاده از فن آوری جدید telehealth برای نظارت بر سلامت آنها و برقراری ارتباط با مراقبان و پزشکان است." "بعد ، چالش تأمین بودجه و پوشش بیمه ای و در آخر ، ایجاد شبکه ای بین بیمارستان ، مراکز نظارت مرکزی و اعضای خانواده است."
 "برخی از افراد مسن ممکن است استفاده از این فن آوری ها را دشوار ، سرد و احساس کنند که تحت نظارت هستند. همه اینها می تواند مانعی برای سازگاری آنها با فناوری جدید باشد. " "بنابراین ، مهم نیست که چه راه حل هایی ارائه شده است ، همچنان مهم است که لمس انسان مانند یک مراجعه منظم به خانه ، تماس تلفنی یا مراقبت های تعاملی باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب