چرا زندگی هوشمند در مراقبت از منزل برای سالمندان نیز مهم است

چرا زندگی هوشمند در مراقبت از منزل برای سالمندان نیز مهم است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ دی ۱۳۹۹
دستگاه های مراقبت از سالمندان در خانه نظارت از راه دور و واکنش اضطراری را به عنوان ویژگی های اصلی خود عنوان می کنند ، اما بسیاری از آنها همچنین می توانند با سایر دستگاه های خانگی ادغام شوند تا یک تجربه خانه هوشمند بهتر ارائه دهند.
 Climax Technology هشدار پزشکی GX-8 Cubic Smart Care خود را به عنوان مثال ذکر کرده است. "این دستگاه از سنسورهای ZigBee ، Z-Wave و / یا BLE استفاده می کند تا با روشن کردن خودکار چراغ های راهرو در شب هنگام عبور از خانه ، هوشمندتر و ایمن تر در خانه شما ایجاد کند ، یا ترموستات به طور خودکار بر اساس دمای اتاق فعلی تنظیم شود ، یا از راه دور خانه را کنترل کند. لوازم خانگی ، اجازه می دهد افراد مسن ایمن و راحت بمانند. "گفت YK Chen ، مدیر توسعه تجارت جدید در Climax Technology. وی افزود GX دارای "ماژول های اختیاری داخلی RF ، ZigBee ، Z-Wave است که از حداکثر 100 دستگاه سنسور بی سیم پشتیبانی می کند ، به کاربران امکان می دهد ردیاب دود ، سنسور آب و سنسورهای کیفیت هوا را برای ساختن زندگی سالم تر و سالم تر و مستقل تر اضافه کنند. "
 راب فلیپو ، مدیرعامل MobileHelp ، که در این زمینه با ارائه دهندگان راه حل های دیگر همکاری کرده است ، گفت: "ما معتقدیم که سیستم های متصل - یا در صورت تمایل" خانه های هوشمند "بهترین روش برای مراقبت از افراد در سن و سال هستند. .
"اولین آنها همکاری با آمول بود که به مشتریان ما امکان ارتباط مستقیم ویدئویی با پزشکان در ایالت خانه خود را بصورت 24 ساعته و 7 ساعته برای کمک به کاهش نیاز به مراجعه حضوری مطب یا ارائه گزینه ای برای مراقبت در خارج از ساعات کاری پزشک معالج انجام شود. " "و ما پیش بینی می کنیم که چنین مشارکت هایی به راحتی می توانند دنبال شوند: دسترسی به اشتراک Uber ride ، به عنوان مثال ، یا خرید آنلاین غذا ... دسترسی به کتابخانه های آنلاین برای بررسی کتاب ها یا کشف محتوای آموزشی خاص برای سلامتی و سرگرمی های شخص."
 و حتی دستیارهای صوتی مانند الکسا نیز می توانند در مراقبت از سالمندانی که تنها زندگی می کنند و ممکن است احساس تنهایی و گوشه گیری کنند ، نقش داشته باشند. بلندگوهای صوتی می توانند چیزی مانند "من خیلی خوشحالم که می شنوم امروز خوب کار می کنی. من مطمئن خواهم شد که مراقبان شما از این موضوع مطلع باشند. آیا دوست دارید از لیست تماس خود با کسی تماس بگیرم؟ "
 "تمایل به استفاده از صدا در راه حل های فن آوری به عنوان یک تعویض ساده برای انگشتان و چشم هایی است که ما معمولاً برای پیام کوتاه یا تایپ استفاده می کنیم ، اما این کار روانشناسی صدا را نفی می کند ، سیستم ها به بیش از مجموع قطعات فناوری خود تبدیل می شوند. " "Voice tech می تواند یک بازی را برای ایجاد اختلال در یکی از چالش برانگیزترین چرخه هایی که در بالا به آن اشاره کردم ، تغییر دهد: مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی که منجر به انزوای شدید می شود ، که باعث افسردگی می شود ، و این امر باعث افزایش مشکلات سلامتی می شود. استفاده از فن آوری های جدید مانند صدای فعال به مراقبان حرفه ای امکان می دهد تا با روشی جامع تر و قوی تر با بیماران ارتباط برقرار کنند. "


چالش هایی در پذیرش این فناوری ها
در حالی که این راه حل ها برای سالمندان و خانواده آنها راحتی و آرامش خاطر ایجاد می کنند ، هنوز چالش هایی وجود دارد ، به عنوان مثال موانع فناوری و مسائل بودجه ای که سالمندان را از تصویب آنها بازمی دارد. چن گفت: "ما معتقدیم که بزرگترین چالش ، آموزش کاربرد افراد سالخورده برای استفاده از فن آوری ها و راه حل های جدید telehealth ، پذیرش استفاده از فن آوری جدید telehealth برای نظارت بر سلامت آنها و برقراری ارتباط با مراقبان و پزشکان است." "بعد ، چالش تأمین بودجه و پوشش بیمه ای و در آخر ، ایجاد شبکه ای بین بیمارستان ، مراکز نظارت مرکزی و اعضای خانواده است."
 "برخی از افراد مسن ممکن است استفاده از این فن آوری ها را دشوار ، سرد و احساس کنند که تحت نظارت هستند. همه اینها می تواند مانعی برای سازگاری آنها با فناوری جدید باشد. " "بنابراین ، مهم نیست که چه راه حل هایی ارائه شده است ، همچنان مهم است که لمس انسان مانند یک مراجعه منظم به خانه ، تماس تلفنی یا مراقبت های تعاملی باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب