فناوری صوتی برای تصاحب صفحه کلید تا سال 2023: گزارش

فناوری صوتی برای تصاحب صفحه کلید تا سال 2023: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ دی ۱۳۹۹
بر اساس یک نظرسنجی از 4000 نفر به علاوه مصرف کنندگان در انگلیس ، ایالات متحده ، فرانسه و آلمان ، طبق نظرسنجی منتشر شده توسط Pindrop Security ، تقریباً نیمی (48٪) از عموم مردم معتقدند که صفحه کلید به سختی با استفاده از فناوری صوتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 اکثر مردم (63٪) در حال حاضر از کنترل صدا برای تعامل با دستگاه ها و لوازم خانگی استفاده می کنند. به طور متوسط ​​، بیش از نیمی از (56٪) مردم فکر می کنند که فناوری صوتی تأثیر مثبتی بر کار و زندگی در خانه آنها خواهد داشت.
 همچنین ، 41٪ از نظرسنجی ها گفتند که کنترل صدا باعث می شود مردم به طور مداوم به تلفن های خود خیره نشوند. گزارش Pindrop می گوید: "همین تعداد همچنین معتقدند زندگی آنها با صوت ساده تر خواهد شد ، زیرا پنج سال آینده قابلیت های این فناوری افزایش می یابد."
 حداکثر 63٪ از نظرسنجی ها اظهار داشتند که قصد دارند از دستگاه های فعال کننده صدا برای کمک به آنها در پخت و پز استفاده کنند و 58٪ گفتند که برای مدیریت خانه خود از دستگاه های صوتی استفاده می کنند در حالی که 52٪ گفتند که برای سفارش مواد غذایی از صدا استفاده می کنند.
 فقط در زندگی خانه آنها نیست که مردم قصد دارند از فن آوری های صوتی استفاده کنند. حداکثر 57٪ اظهار داشتند که قصد دارند از آن برای دسترسی به محل کار استفاده کنند ، در حالی که 50٪ قصد استفاده از آن را برای کار با تجهیزات یا استفاده در اتومبیل دارند. کنترل صدا همچنین از برنامه های اوقات فراغت استفاده می کند. 56٪ گفتند که قصد دارند با آن بلیط یا رستوران رزرو کنند.
 مشاغل همچنین اهداف بلند مدت بلندپروازی را برای تصویب کنترل صدا دارند. بیش از دو سوم برنامه هایی را برای استفاده از دستیارهای صوتی برای اکثر مراودات مشتری نشان داده اند ، در حالی که یک چهارم گفته اند که از دستیارهای صوتی برای همه تعاملات مشتری استفاده خواهند کرد.


صدا برای کارهای پیچیده تر
استفاده از کنترل صوتی افزایش یافته است ، با بیشترین میزان جذب در خانه. تا کنون استفاده محدود به کارهای ساده مانند جستجو در اینترنت (33٪) ، بررسی اخبار (29٪) و کنترل موسیقی (25٪) است ، در حالی که در محل کار ، مردم بیشتر از صدا برای شماره گیری شماره (24٪) و ایمیل ها را دیکته کنید (18٪).
 پیندروپ پیش بینی کرد ، در عرض پنج سال ، مردم از صدا برای کارهای پیچیده تری مانند کنترل در خانه ، سفارش مواد غذایی و رزرو سفر استفاده خواهند کرد. در دفتر ، کارمندان از آن برای امنیت و تأیید اعتبار ، برای دسترسی به رایانه ها ، فضاهای کاری ، تجهیزات و غیره استفاده می کنند.
 ویجی بالاسوبرامانیان ، مدیرعامل و بنیانگذار Pindrop گفت: "در چند سال گذشته ، متولدین اوایل هجوم آورده اند که دستگاه های هوشمند و بلندگوها را به خانه های خود بیاورند ، و این فناوری را که زمانی با شک و تردید دیده می شود ، عادی می کند."
 "نتایج امروز این را ثابت می کند و همچنین به آینده ای اشاره دارد که نحوه تعامل ما با فناوری اساساً به یک مدل هندزفری تغییر می کند. مردم می توانند مزایایی را که برای آنها به ارمغان می آورد ببینند ، به آنها امکان می دهد زندگی خود را ساده کنند و به نبرد با حواس پرتی های ثابت دستگاه های دستی کمک کنند. "


نگرانی امنیتی کمتری دارد
در حالی که کنترل صدا افزایش می یابد ، نگرانی های امنیتی مرتبط نیز افزایش می یابد. در سال 2017 ، نگرانی اصلی در مورد فناوری صوتی در مورد قابلیت استفاده بود ، اما در سال 2018 ، نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی به اصلی ترین نگرانی تبدیل شدند.
 حداکثر 46٪ از نظرسنجی ها اظهار داشتند که صدای خود را به عنوان رمز عبور ندارند. 44٪ دیگر از استفاده از صوت به عنوان گذرواژه راضی هستند و دلیل اصلی آن لازم نیست که یک گذرواژه را به خاطر بسپارند.
 به دلیل نگرانی های امنیتی ، در 5 سال فقط 43٪ از مردم از بانکداری آنلاین از طریق صدا استفاده می کنند ، در حالی که خرید بیش از 30 پوند توسط کمتر از نیمی از مردم انجام می شود.
 با این وجود ، نگرانی های امنیتی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند. در سال 2017 ، فقط 39٪ از صدا به عنوان رمز عبور استفاده می کنند ، در حالی که 50٪ منفی هستند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب