فناوری صوتی برای تصاحب صفحه کلید تا سال 2023: گزارش

فناوری صوتی برای تصاحب صفحه کلید تا سال 2023: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ دی ۱۳۹۹
بر اساس یک نظرسنجی از 4000 نفر به علاوه مصرف کنندگان در انگلیس ، ایالات متحده ، فرانسه و آلمان ، طبق نظرسنجی منتشر شده توسط Pindrop Security ، تقریباً نیمی (48٪) از عموم مردم معتقدند که صفحه کلید به سختی با استفاده از فناوری صوتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 اکثر مردم (63٪) در حال حاضر از کنترل صدا برای تعامل با دستگاه ها و لوازم خانگی استفاده می کنند. به طور متوسط ​​، بیش از نیمی از (56٪) مردم فکر می کنند که فناوری صوتی تأثیر مثبتی بر کار و زندگی در خانه آنها خواهد داشت.
 همچنین ، 41٪ از نظرسنجی ها گفتند که کنترل صدا باعث می شود مردم به طور مداوم به تلفن های خود خیره نشوند. گزارش Pindrop می گوید: "همین تعداد همچنین معتقدند زندگی آنها با صوت ساده تر خواهد شد ، زیرا پنج سال آینده قابلیت های این فناوری افزایش می یابد."
 حداکثر 63٪ از نظرسنجی ها اظهار داشتند که قصد دارند از دستگاه های فعال کننده صدا برای کمک به آنها در پخت و پز استفاده کنند و 58٪ گفتند که برای مدیریت خانه خود از دستگاه های صوتی استفاده می کنند در حالی که 52٪ گفتند که برای سفارش مواد غذایی از صدا استفاده می کنند.
 فقط در زندگی خانه آنها نیست که مردم قصد دارند از فن آوری های صوتی استفاده کنند. حداکثر 57٪ اظهار داشتند که قصد دارند از آن برای دسترسی به محل کار استفاده کنند ، در حالی که 50٪ قصد استفاده از آن را برای کار با تجهیزات یا استفاده در اتومبیل دارند. کنترل صدا همچنین از برنامه های اوقات فراغت استفاده می کند. 56٪ گفتند که قصد دارند با آن بلیط یا رستوران رزرو کنند.
 مشاغل همچنین اهداف بلند مدت بلندپروازی را برای تصویب کنترل صدا دارند. بیش از دو سوم برنامه هایی را برای استفاده از دستیارهای صوتی برای اکثر مراودات مشتری نشان داده اند ، در حالی که یک چهارم گفته اند که از دستیارهای صوتی برای همه تعاملات مشتری استفاده خواهند کرد.


صدا برای کارهای پیچیده تر
استفاده از کنترل صوتی افزایش یافته است ، با بیشترین میزان جذب در خانه. تا کنون استفاده محدود به کارهای ساده مانند جستجو در اینترنت (33٪) ، بررسی اخبار (29٪) و کنترل موسیقی (25٪) است ، در حالی که در محل کار ، مردم بیشتر از صدا برای شماره گیری شماره (24٪) و ایمیل ها را دیکته کنید (18٪).
 پیندروپ پیش بینی کرد ، در عرض پنج سال ، مردم از صدا برای کارهای پیچیده تری مانند کنترل در خانه ، سفارش مواد غذایی و رزرو سفر استفاده خواهند کرد. در دفتر ، کارمندان از آن برای امنیت و تأیید اعتبار ، برای دسترسی به رایانه ها ، فضاهای کاری ، تجهیزات و غیره استفاده می کنند.
 ویجی بالاسوبرامانیان ، مدیرعامل و بنیانگذار Pindrop گفت: "در چند سال گذشته ، متولدین اوایل هجوم آورده اند که دستگاه های هوشمند و بلندگوها را به خانه های خود بیاورند ، و این فناوری را که زمانی با شک و تردید دیده می شود ، عادی می کند."
 "نتایج امروز این را ثابت می کند و همچنین به آینده ای اشاره دارد که نحوه تعامل ما با فناوری اساساً به یک مدل هندزفری تغییر می کند. مردم می توانند مزایایی را که برای آنها به ارمغان می آورد ببینند ، به آنها امکان می دهد زندگی خود را ساده کنند و به نبرد با حواس پرتی های ثابت دستگاه های دستی کمک کنند. "


نگرانی امنیتی کمتری دارد
در حالی که کنترل صدا افزایش می یابد ، نگرانی های امنیتی مرتبط نیز افزایش می یابد. در سال 2017 ، نگرانی اصلی در مورد فناوری صوتی در مورد قابلیت استفاده بود ، اما در سال 2018 ، نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی به اصلی ترین نگرانی تبدیل شدند.
 حداکثر 46٪ از نظرسنجی ها اظهار داشتند که صدای خود را به عنوان رمز عبور ندارند. 44٪ دیگر از استفاده از صوت به عنوان گذرواژه راضی هستند و دلیل اصلی آن لازم نیست که یک گذرواژه را به خاطر بسپارند.
 به دلیل نگرانی های امنیتی ، در 5 سال فقط 43٪ از مردم از بانکداری آنلاین از طریق صدا استفاده می کنند ، در حالی که خرید بیش از 30 پوند توسط کمتر از نیمی از مردم انجام می شود.
 با این وجود ، نگرانی های امنیتی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند. در سال 2017 ، فقط 39٪ از صدا به عنوان رمز عبور استفاده می کنند ، در حالی که 50٪ منفی هستند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____      _    
 / ___|     | |    
/ /___ __ __ __| | _  _ 
| ___ \\ \/ / / _` || | | |
| \_/ | > < | (_| || |_| |
\_____//_/\_\ \__,_| \__,_|
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب