فناوری صوتی برای تصاحب صفحه کلید تا سال 2023: گزارش

فناوری صوتی برای تصاحب صفحه کلید تا سال 2023: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ دی ۱۳۹۹
بر اساس یک نظرسنجی از 4000 نفر به علاوه مصرف کنندگان در انگلیس ، ایالات متحده ، فرانسه و آلمان ، طبق نظرسنجی منتشر شده توسط Pindrop Security ، تقریباً نیمی (48٪) از عموم مردم معتقدند که صفحه کلید به سختی با استفاده از فناوری صوتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 اکثر مردم (63٪) در حال حاضر از کنترل صدا برای تعامل با دستگاه ها و لوازم خانگی استفاده می کنند. به طور متوسط ​​، بیش از نیمی از (56٪) مردم فکر می کنند که فناوری صوتی تأثیر مثبتی بر کار و زندگی در خانه آنها خواهد داشت.
 همچنین ، 41٪ از نظرسنجی ها گفتند که کنترل صدا باعث می شود مردم به طور مداوم به تلفن های خود خیره نشوند. گزارش Pindrop می گوید: "همین تعداد همچنین معتقدند زندگی آنها با صوت ساده تر خواهد شد ، زیرا پنج سال آینده قابلیت های این فناوری افزایش می یابد."
 حداکثر 63٪ از نظرسنجی ها اظهار داشتند که قصد دارند از دستگاه های فعال کننده صدا برای کمک به آنها در پخت و پز استفاده کنند و 58٪ گفتند که برای مدیریت خانه خود از دستگاه های صوتی استفاده می کنند در حالی که 52٪ گفتند که برای سفارش مواد غذایی از صدا استفاده می کنند.
 فقط در زندگی خانه آنها نیست که مردم قصد دارند از فن آوری های صوتی استفاده کنند. حداکثر 57٪ اظهار داشتند که قصد دارند از آن برای دسترسی به محل کار استفاده کنند ، در حالی که 50٪ قصد استفاده از آن را برای کار با تجهیزات یا استفاده در اتومبیل دارند. کنترل صدا همچنین از برنامه های اوقات فراغت استفاده می کند. 56٪ گفتند که قصد دارند با آن بلیط یا رستوران رزرو کنند.
 مشاغل همچنین اهداف بلند مدت بلندپروازی را برای تصویب کنترل صدا دارند. بیش از دو سوم برنامه هایی را برای استفاده از دستیارهای صوتی برای اکثر مراودات مشتری نشان داده اند ، در حالی که یک چهارم گفته اند که از دستیارهای صوتی برای همه تعاملات مشتری استفاده خواهند کرد.


صدا برای کارهای پیچیده تر
استفاده از کنترل صوتی افزایش یافته است ، با بیشترین میزان جذب در خانه. تا کنون استفاده محدود به کارهای ساده مانند جستجو در اینترنت (33٪) ، بررسی اخبار (29٪) و کنترل موسیقی (25٪) است ، در حالی که در محل کار ، مردم بیشتر از صدا برای شماره گیری شماره (24٪) و ایمیل ها را دیکته کنید (18٪).
 پیندروپ پیش بینی کرد ، در عرض پنج سال ، مردم از صدا برای کارهای پیچیده تری مانند کنترل در خانه ، سفارش مواد غذایی و رزرو سفر استفاده خواهند کرد. در دفتر ، کارمندان از آن برای امنیت و تأیید اعتبار ، برای دسترسی به رایانه ها ، فضاهای کاری ، تجهیزات و غیره استفاده می کنند.
 ویجی بالاسوبرامانیان ، مدیرعامل و بنیانگذار Pindrop گفت: "در چند سال گذشته ، متولدین اوایل هجوم آورده اند که دستگاه های هوشمند و بلندگوها را به خانه های خود بیاورند ، و این فناوری را که زمانی با شک و تردید دیده می شود ، عادی می کند."
 "نتایج امروز این را ثابت می کند و همچنین به آینده ای اشاره دارد که نحوه تعامل ما با فناوری اساساً به یک مدل هندزفری تغییر می کند. مردم می توانند مزایایی را که برای آنها به ارمغان می آورد ببینند ، به آنها امکان می دهد زندگی خود را ساده کنند و به نبرد با حواس پرتی های ثابت دستگاه های دستی کمک کنند. "


نگرانی امنیتی کمتری دارد
در حالی که کنترل صدا افزایش می یابد ، نگرانی های امنیتی مرتبط نیز افزایش می یابد. در سال 2017 ، نگرانی اصلی در مورد فناوری صوتی در مورد قابلیت استفاده بود ، اما در سال 2018 ، نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی به اصلی ترین نگرانی تبدیل شدند.
 حداکثر 46٪ از نظرسنجی ها اظهار داشتند که صدای خود را به عنوان رمز عبور ندارند. 44٪ دیگر از استفاده از صوت به عنوان گذرواژه راضی هستند و دلیل اصلی آن لازم نیست که یک گذرواژه را به خاطر بسپارند.
 به دلیل نگرانی های امنیتی ، در 5 سال فقط 43٪ از مردم از بانکداری آنلاین از طریق صدا استفاده می کنند ، در حالی که خرید بیش از 30 پوند توسط کمتر از نیمی از مردم انجام می شود.
 با این وجود ، نگرانی های امنیتی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند. در سال 2017 ، فقط 39٪ از صدا به عنوان رمز عبور استفاده می کنند ، در حالی که 50٪ منفی هستند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____  ___     _____ 
| _ | /  |    | ___|
 \ V / / /| | _ __ |___ \ 
 / _ \ / /_| || '_ \   \ \
| |_| |\___ || |_) |/\__/ /
\_____/  |_/| .__/ \____/ 
       | |      
       |_|      
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب