کنترل ها و سوئیچ های هوشمند از بازده انرژی اطمینان حاصل می کنند

کنترل ها و سوئیچ های هوشمند از بازده انرژی اطمینان حاصل می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۶ دی ۱۳۹۹
بهره وری انرژی همیشه در خانه های هوشمند موضوع است. با پیکربندی صحنه شخصی شده ، خانه هوشمند می تواند به عنوان الگوی تنظیم شده کاربران عمل کند و بنابراین مطمئن شوید که تمام دستگاه ها مانند کنترل روشنایی ، ترموستات ها و سوئیچ های هوشمند در یک روش کارآمد انرژی مصرف می کنند.
این مجموعه شامل برخی از سوئیچ ها و دستگاه های کنترل هوشمند خانه نوآورانه است که در CES 2019 به نمایش گذاشته شده است. برای روندهای بیشتر خانه های هوشمند سال 2019 ، لطفاً از Tech Experts Reveal 2019 Smart Home Technologies بازدید کنید.


Resideo Honeywell Home T9
ترموستات هوشمند Honeywell Home T9 می تواند از طریق فناوری حسگر سیم خود را پیکربندی کند و شامل یک آداپتور سیم C برای نصب آسان است. این محصول می تواند دما و رطوبت داخلی را اندازه گیری کند. این از ژئوفیسینگ برای نظارت و فعال سازی سیستم گرمایش یا سرمایش خانه استفاده می کند تا دمای مطلوب را فراهم کند. کاربر می تواند از دستیار صوتی یا سیستم عامل خانه هوشمند برای تغییر برنامه تنظیم شده استفاده کند.
دمای مطلوب اتاق را تنظیم می کند و در ساعات مختلف روز چندین اتاق را در اولویت قرار می دهد
اگر اتاق به دمای خاصی رسید ، مانند سرد شدن بیش از حد مهد کودک در شب ، هشدارها را دریافت کنید
محدوده سنسور اتاق هوشمند 200 فوت
صفحه نمایش لمسی LCD Graphical Color
کنترل دما بر اساس مکان
با Amazon Echo و Google Assistant کار می کند
پشتیبانی از Wi-Fi 802.11 B / G / N 2.4 و 5 گیگاهرتز
تشخیص اشغال در سنسورها


D-Link mydlink Smart Plug DCH-B212
D-Link mydlink Smart Plug را معرفی می کند که از طریق فناوری ZigBee با هاب های هوشمند خانه ارتباط برقرار می کند و از ارتقا firm میان افزار بیش از حد هوا پشتیبانی می کند. هنگام اتصال به هاب هوشمند ، کاربر می تواند با Smart Plug mydlink چراغ ها را روشن کند. پلاگین هوشمند همچنین از طریق برنامه mydlink امکان کنترل برنامه خروجی روشن / خاموش را فراهم می کند.
طراحی شناسه جمع و جور
پریز برق ، درجه بندی: 10A
با استفاده از فناوری Zigbee با هاب ارتباط برقرار می کند
یکپارچه سازی برنامه Mydlink
نسخه برتر سیستم عامل هوا


سوئیچ چراغ هوشمند Kasa TP-Link با دستیار صوتی HS230
روشن / خاموش خروجی ، کنترل برنامه

TP-Link Kasa Smart Light Switch از طریق دستیار صوتی فعال شده و به شما امکان می دهد چراغ های سنتی متصل به سوئیچ هوشمند شوند. کاربر هنگام پاسخ دادن به بازدید کننده ای که در جلوی درب قرار دارد ، می تواند از آن به عنوان مضراب یا مخابره داخل ساختمان با Kasa Smart Video Doorbell استفاده کند. با تشخیص حرکت یا متوقف شدن می تواند به طور خودکار چراغ ها را روشن یا خاموش کند.
دستیار صوتی سازگار است ، به کاربران امکان می دهد دستگاه های خانه هوشمند مانند پخش جریانی را کنترل کنند ، یا از وضعیت آب و هوا یا به روزرسانی های ترافیک درخواست کنند
داخلی حسگر اشغال برای روشن یا خاموش کردن خودکار چراغ ها در هنگام تشخیص یا توقف حرکت
دو میکروفون داخلی با سرکوب اکو و بلندگو
آهنگ های مورد علاقه را مستقیماً از طریق کلید روشن کنید
می تواند به عنوان زنگ صدا یا مخابره داخل ساختمان استفاده شود
دارای چراغ شب


ضخامت صدای لویتون دکورا
Leviton Decora Voice Dimmer کنترل کم نور همان مکان را از چندین مکان فراهم می کند ، مانند راه پله یا آشپزخانه با چند دیمر که مجموعه ای از یک لامپ را کنترل می کند. با پشتیبانی از آمازون الکسا ، کاربر می تواند با استفاده از صدای خود نورها را کم و روشن کند ، به اخبار گوش فرا دهد ، به روزرسانی های هوا را دریافت کرده و دستگاه های هوشمند خانه را از طریق کم نور کنترل کند.
سازگار با آمازون الکسا ، دستیار Google ، Nest ، Samsung SmartThings ، IFTTT
برای کم نور کردن ، روشن کردن ، روشن یا خاموش کردن یک برنامه زمانبندی خاص ایجاد کنید
پشتیبانی از کنترل از راه دور برای کم نور یا روشن کردن چراغ ها از طریق یک برنامه تلفن همراه
سازگاری سه طرفه
از تنظیمات سفارشی برای میزان محو شدن و انواع لامپ پشتیبانی می کند


نوار انرژی EVE
نوار انرژی Eve از فناوری HomeKit پشتیبانی می کند که از طریق Siri ، برنامه Apple Home یا برنامه Eve از لوازم پیشرفته کنترل ، خودکار و محافظت می کند. این برنامه دارای برنامه ریزی خودکار ، نظارت بر مصرف برق و ویژگی های ایمنی پیشرفته از طریق مکانیزم های محافظتی در برابر موج های برق ، اضافه ولتاژ و اضافه جریان است. با استفاده از برنامه های داخلی ، تلویزیون ها یا سیستم های صوتی حتی بدون اتصال بی سیم به طور خودکار خاموش می شوند.
پشتیبانی از فناوری HomeKit
میزان مصرف برق و هزینه پیش بینی شده را در برنامه Eve کنترل می کند
مجموع امتیاز فعلی: 15 A @ 120 V (1800 W)
بیش از حد ولتاژ و حفاظت جریان
سرکوب ولتاژ گذرا
802.11 b / g / n اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتز


Ring Floodlight Wired
Ring Floodlight Wired یک چراغ هوشمند متشکل از AC است که با حرکت فعال می شود و بر روی یک جعبه برقی که از قبل موجود است سوار می شود و 2000 لومن بالاتر از مسیرهای رانندگی ، حیاط های کناری و مناطق پرتردد در اطراف خانه می درخشد. هنگام اتصال به Ring Bridge ، کاربران می توانند سایر چراغ های هوشمند Ring و دستگاه های خانه هوشمند مانند زنگ در و دوربین را گروه بندی کنند.
آشکارساز حرکت چهار جهته
110-240 VAC ، سیم برق به برق خانه
زمان خاموش شدن خودکار قابل تنظیم از 30 ثانیه تا 2 دقیقه
پیوندهایی به Ring Bridge امکان تنظیم از طریق دستورات صوتی را می دهد


جعبه کنترل از راه دور هوشمند i-Ctrl Wi-Fi فناوری AIFA
i-Ctrl ، از فناوری AIFA ، با استفاده از فناوری Wi-Fi و مادون قرمز (IR) ، به شما امکان می دهد خانه را از راه دور مدیریت و ایمن کنید ، لوازم خانگی قدیمی را به لوازم هوشمند ارتقا می دهد. از دستورات صوتی Amazon Alexa و Google Assistant نیز برای سهولت در اتوماسیون خانگی پشتیبانی می شود.
سیگنال های کنترل از راه دور را ضبط و به خاطر می آورد
فاصله ~ 8 ~ 10 متر از سیگنال مادون قرمز ، تلفن هوشمند با اتصال به اینترنت قادر به کنترل از هر نقطه است
فرکانس : Wi-Fi 2.4GHz
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب