کنترل دسترسی هوشمند برای انواع فعالیت های درب

کنترل دسترسی هوشمند برای انواع فعالیت های درب
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۴ دی ۱۳۹۹
فراتر از قفل با اتصال به اینترنت ، فناوری های کنترل دسترسی هوشمند خانه ، صاحبان خانه را با فعالیت های خانه مانند ضبط بازدید کننده یا مدیریت از راه دور خدمات تحویل منزل ، پیوند می دهد. بیشتر برنامه های کنترل دسترسی هوشمند همچنین در جوامع مسکونی ، هتل ها یا خانه های تعطیلات در حال گسترش است.
این مجموعه شامل برخی از قفل های ابتکاری هوشمند خانه و دستگاه های کنترل دسترسی است که در CES 2019 به نمایش گذاشته شده اند. برای روندهای بیشتر خانه های هوشمند سال 2019 ، از Tech Experts Reveal 2019 Smart Home Technologies دیدن کنید.


Schlage Encode Smart Wi-Fi Deadbolt
Schlage's Encode Smart Wi-Fi Deadbolt با ایجاد حداکثر 100 کد منحصر به فرد با برنامه های مشخص شده که فقط در بازه های زمانی مشخص فعال هستند ، امکان دسترسی مهمان را برای چند نفر فراهم می کند. قفل از دستیار صوتی آمازون الکسا پشتیبانی می کند که از طریق آن کاربر می تواند از الکسا بخواهد قفل شود و وضعیت درب را بررسی کند. اعلان های قابل تنظیم و گزارش فعالیت های برنامه برای نظارت بر دسترسی ارائه می شود.
از Wi-Fi و کنترل از راه دور از طریق برنامه Key پشتیبانی می کند.
دسترسی چند میهمان را مدیریت می کند ، قادر به ایجاد 100 کد منحصر به فرد برای دسترسی مکرر ، موقت یا دائمی است
از برنامه تلفن هوشمند Schlage Home یا Key by Amazon برای قفل کردن / باز کردن قفل درها از هر مکان و بدون نیاز به لوازم جانبی اضافی یا هاب استفاده می کند.
دسترسی را مدیریت ، نظارت و کنترل کنید یا از صفحه لمسی برای ورود بدون کلید و قفل یک لمسی استفاده کنید
از ویژگی های تکنولوژی هشدار داخلی و نشانگر باتری کم است که هشدار پیشرفته ای را برای تعویض باتری ارائه می دهد


FirstAlert Onelink Bell
Onelink Bell از FirstAlert دارای فیلم زنده 1080p HD ، هشدارهای تشخیص حرکت و صدای دو طرفه است. هنگام اتصال با سایر دستگاه های Onelink در خانه ، زنگ درب به طور خودکار سایر آلارم های موجود Onelink را فعال می کند تا امکان شنیدن آن در سراسر خانه فراهم شود. سازگار با Amazon Alexa و Google Assistant ، که از طریق آن کاربران می توانند از یک دستیار مجازی س askال کنند که در خارج از کشور چه خبر است و گزارش آن را دوباره ارائه می دهند.
فیلم زنده 1080p HD
تشخیص حرکت و هشدارها
صوتی دو طرفه
هشدارهای Onelink دیگر را به صورت خودکار فعال می کند
سازگار با Amazon Alexa و Google Assistant


ییل اطمینان اهرم
Yale Assure Lever می تواند برای درهای یک سوراخ از ورودی های جانبی ، گاراژها ، زیرزمین ها و اتاق های داخلی استفاده شود. اهرم اطمینان در نسخه صفحه کلید و صفحه لمسی خازنی ارائه می شود. این محصول می تواند به عنوان قفل صفحه کلید مستقل یا قفل هوشمند که می تواند به طور کامل در یک خانه هوشمند یا سیستم هشدار تلفیق شود ، استفاده شود.
در صفحه کلید اکریلیک دکمه فشار یا صفحه لمسی خازنی موجود است
با فشار دادن ساده آرم ییل صفحه را بیدار کنید
سازگار با تمام درب های داخلی و خارجی استاندارد با یک آمادگی تنها سوراخ
کدهای ورودی منحصر به فرد را برای اشتراک با افرادی که به آنها اعتماد دارید مدیریت کنید و در صورت نیاز کدها را حذف کنید
نسخه صفحه لمسی دارای راهنمای صوتی برای برنامه نویسی است
گواهینامه درجه 2 BHMA


Kwikset Halo
قفل هوشمند Halo از Kwikset یک قفل deadbolt با قابلیت Wi-Fi است. کاربر می تواند تا 250 کد کاربر منحصر به فرد ایجاد کند ، دسترسی کاربر مهمان را مدیریت کند ، از راه دور وضعیت قفل را کنترل کند و از راه دور همه را از یک برنامه تلفن همراه در تلفن هوشمند قفل یا باز کند. این برنامه از طریق Wi-Fi و برنامه تلفن همراه Kwikset که برای iOS و Android در دسترس است ، نصب آن آسان است.
برای امنیت بیشتر 250 کد کاربری با ویژگی Mastercode اختیاری ایجاد می کند
قفل را با برنامه تلفن همراه Kwikset کنترل ، نظارت و همگام سازی می کند
ویژگی های SmartKey Security اختراع شده ، محافظت در برابر روش های معمول و ورود اجباری مانند برداشت قفل ، ضربه زدن به قفل و حملات گشتاور
دارای ویژگی SecureScreen انحصاری Kwikset ، جلوگیری از ورود ناخواسته که معمولاً با محصولات صفحه لمسی مرتبط است
با استفاده از فناوری SecureScreen ، از کاربران خواسته می شود قبل از وارد کردن کد دسترسی خود ، دو شماره تصادفی را لمس کنند تا اثر انگشت در سراسر صفحه تشویق شود.
طراحی شده برای پاسخگویی یا فراتر رفتن از نیازهای ANSI / BHMA
در نسخه های صفحه کلید و صفحه لمسی موجود است


آلترو هوشمند
Altro Smart یک زنگ در ویدئو و قفل هوشمند همه در یک ویدئو است که از فناوری بلوتوث برای حس حضور کاربر و قفل کردن درب پشتیبانی می کند. این کد عبور از برنامه Altro Smart را فراهم می کند و به اشتراک می گذارد. دسترسی های دائمی یا موقت با افزودن دعوت کننده به لیست و تعیین مجوزهای وی امکان پذیر است. دستگاه مجهز به باتری از شارژ برق از طریق درگاه USB پشتیبانی می کند.
ویدیوی یک طرفه ، صوتی دو طرفه
تشخیص حرکت
ویدئو رمزگذاری شده و روی ابر ذخیره می شود
Wi-Fi و BLE متصل هستند
اشتراک گذاری کلید مجازی نامحدود / ایمن
اعلان ها در زمان واقعی


Legrand Classe 100X
Legrand Classe 100X یک سیستم ورودی درب متصل است ، با صدا یا تصویر ، در محل یا از راه دور ، از طریق تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا ماشین تعامل می کند. واحد داخلی هم برای افراد حرفه ای و هم برای کاربران نهایی مناسب است. کاربران می توانند از کنترل و امنیت خانه های خود و همچنین درها یا دروازه های از راه دور برای بستگان یا پیام رسان ها اطمینان حاصل کنند.
از راه دور دسترسی به خانه از طریق یک برنامه تلفن همراه را کنترل کنید
از تعامل مبتنی بر صدا و تصویر از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی پشتیبانی می کند
کیت خانه تک خانواده شامل یک واحد داخلی ، تابلوی ورودی و منبع تغذیه است.
طراحی براق و ظریف
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 __     _____ _____ 
/ |    | ___|| ___|
`| |  ___ |___ \ |___ \ 
 | | / _ \  \ \  \ \
_| |_| __//\__/ //\__/ /
\___/ \___|\____/ \____/ 
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب