امنیت هنوز هم تمرکز اصلی برای کاربران خانه هوشمند است

امنیت هنوز هم تمرکز اصلی برای کاربران خانه هوشمند است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۴ دی ۱۳۹۹
راحتی خانه های هوشمند نیروی محرکه رشد بازار است - اما امنیت همچنان در اولویت اصلی قرار دارد.
امنیت همیشه مهمترین نگرانی صاحبان خانه بوده است. به همین ترتیب ، منطقی است که رشد در بازار خانه های هوشمند ایالات متحده ناشی از تجارت امنیتی باشد. در اروپا ارائه دهندگان خدمات در حال رشد خانه های هوشمند هستند.
گزارشی از سوی Markets and Markets تخمین می زند که بازار جهانی امنیت داخلی تا سال 2023 به 75.8 میلیارد دلار برسد ، در حالیکه این رقم در سال 2018 به 45.6 میلیارد دلار رسیده است. محرک های رشد شامل ظهور فناوری های بی سیم و اینترنت (IoT) و افزایش آگاهی مصرف کننده است.
به خصوص اکنون ، بازار خانه های هوشمند بیشتر در جهت امنیت است. جان ای. آزبورن ، جانشین معاون LEEDARSON در آمریکای شمالی ، گفت: "مردم خواهان حفاظت و آگاهی در خانه های خود هستند ، نه فقط راحتی." "بنابراین سیستم ها باید کمی قوی تر ، ایمن تر باشند."
در همان زمان ، بازار امنیت خانه DIY به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه تر ، به سرعت در حال رشد است. اگرچه این سیستم های DIY "با ایستگاه نظارت حرفه ای ارتباط برقرار نمی کنند ، اما مشتریان می توانند با استفاده از تلفن های هوشمند خود از راه دور خانه را کنترل کنند". "بنابراین ، با پذیرش فزاینده سیستم های امنیتی خانه ، سیستم های DIY به یک گزینه جذاب برای مشتریان جدیدتر با درآمد متوسط ​​یکبار مصرف تبدیل می شوند."
YK Chen ، مدیر توسعه مشاغل جدید در Climax Technology ، خاطرنشان کرد که "مهمترین جنبه سیستم خانه هوشمند ایمنی و امنیت است ، در حالی که اتوماسیون خانه یک راحتی بیشتر است." وی توضیح داد که در پایان روز ، مردم به دنبال یک سیستم امنیتی با اتوماسیون خانگی بودند.
"برای اینکه بتوانید یک سیستم امنیتی خانه داشته باشید و از آن به عنوان مرکزی استفاده کنید که تمام چراغ های متصل ، قفل و غیره را کنترل کنید [با] ؛ بتوانید از آن سیستم استفاده کنید نه تنها برای ایمن نگه داشتن خانه در خانه خود احساس راحتی و امنیت می کنید ، اما اینکه بتوانید از آن برای اتوماسیون خانگی برای راه اندازی صحنه استفاده کنید ، این یک عنصر خوب اضافه شده در آن سیستم فنی است ". بروس اندرسون ، مدیر ارتباطات خارجی Resideo.
Essence Group SigmaDots را که برای محافظت از محصولات اینترنت اشیا در برابر تهدیدات امنیت سایبری طراحی شده است ، در نمایشگاه CES امسال راه اندازی کرد. این راه حل های مبتنی بر نرم افزار برای ایجاد امنیت در تعاملات بین دستگاه های اینترنت اشیا با مودودولوژی پیشرفته بلاکچین تلاش می کنند. علاوه بر اتوماسیون خانگی ، از نرم افزار SigmaDots می توان در بخشهای دیگر اینترنت اشیا مانند IoT صنعتی و شبکه هوشمند نیز استفاده کرد.
ThroughTek (TUTK) راه حل Smart Living خود را به نمایش گذاشت ، که برنامه های نظارت تصویری را از طریق دستیار صوتی در ربات ها ، زنگ های در بی سیم و دوربین ها تلفیق می کند. پلت فرم Kalay Cloud TUTK از فناوری اتصال نقطه به نقطه (P2P) استفاده می کند و پاتریک کو ، مدیر ارشد فناوری از طریق توتک توضیح می دهد که استفاده از سرور P2P امکان انتقال فوری فیلم و اتصال مستقیم بین دستگاه ها را دارد.
TUTK همچنین اولین دوربین 4G LTE- IP جهان را راه اندازی کرد. این دوربین که می تواند در صنایع از خانه هوشمند تا کشاورزی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد ، امکان پخش جریانی بیش از 4G را فراهم می کند. این دوربین از رمزگذاری به پایان برای افزایش حریم خصوصی استفاده می کند و همچنین از IFTTT (If This then That) پشتیبانی می کند ، امکان اتوماسیون کار و ادغام با دستیارهای صوتی هوشمند را فراهم می کند.
در سمت م componentلفه ، Ambarella دارای دوربین CV25 SoC (سیستم روی تراشه) است که می تواند ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی (AI) را در لبه ارائه دهد. از این تراشه دوربین دید رایانه می توان در امنیت خانه ، نظارت حرفه ای و دوربین های خودرو استفاده کرد.
ویلیام خو ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در Ambarella ، خاطرنشان کرد که تأخیر در ارسال ویدیو به ابر برای محاسبه و هزینه های عملیاتی ، دو دلیل از رکود در برخی از دسته های دستگاه های خانگی هوشمند ، مانند زنگ درهای ویدیوی هوشمند است.
وی گفت: با جدیدترین CV25 Ambarella SoC ، "ما در واقع زنگ درهای ویدئویی هوشمند را بدون این مشکلات تأخیری مربوط به ابر فعال می کنیم ، زیرا ما توانایی پردازش ویدئو و اجرای تجزیه و تحلیل بر روی دستگاه خود را داریم." به عنوان مثال ، استفاده از CV25 SoC در زنگ درهای ویدئویی هوشمند امکان شناسایی خودکار چهره های آشنا نزدیک به درب ورودی ، پرچم گذاری افراد ناشناس و ارسال هشدارها به صاحبان خانه هنگام تحویل بسته را فراهم می کند.
این تراشه دوربین همچنین می تواند به مسئله هشدارهای دروغین دوربین - یکی از بزرگترین شکایات مصرف کنندگان از دوربین های امنیتی IP هوشمند - بپردازد. فرمی وانگ ، مدیرعامل Ambarella ، معتقد است که استفاده از بینایی رایانه ای کارآمدترین راه برای حل این مشکل است. وی در بیانیه مطبوعاتی گفت: "CV25 بینایی رایانه را در لبه جریان اصلی وارد می کند."

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       _  _ 
       (_) (_)
 ___  __ _ _  _ 
 / __| / _` || | | |
| (__ | (_| || | | |
 \___| \__,_||_| | |
         _/ |
        |__/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب