امنیت هنوز هم تمرکز اصلی برای کاربران خانه هوشمند است

امنیت هنوز هم تمرکز اصلی برای کاربران خانه هوشمند است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۴ دی ۱۳۹۹
راحتی خانه های هوشمند نیروی محرکه رشد بازار است - اما امنیت همچنان در اولویت اصلی قرار دارد.
امنیت همیشه مهمترین نگرانی صاحبان خانه بوده است. به همین ترتیب ، منطقی است که رشد در بازار خانه های هوشمند ایالات متحده ناشی از تجارت امنیتی باشد. در اروپا ارائه دهندگان خدمات در حال رشد خانه های هوشمند هستند.
گزارشی از سوی Markets and Markets تخمین می زند که بازار جهانی امنیت داخلی تا سال 2023 به 75.8 میلیارد دلار برسد ، در حالیکه این رقم در سال 2018 به 45.6 میلیارد دلار رسیده است. محرک های رشد شامل ظهور فناوری های بی سیم و اینترنت (IoT) و افزایش آگاهی مصرف کننده است.
به خصوص اکنون ، بازار خانه های هوشمند بیشتر در جهت امنیت است. جان ای. آزبورن ، جانشین معاون LEEDARSON در آمریکای شمالی ، گفت: "مردم خواهان حفاظت و آگاهی در خانه های خود هستند ، نه فقط راحتی." "بنابراین سیستم ها باید کمی قوی تر ، ایمن تر باشند."
در همان زمان ، بازار امنیت خانه DIY به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه تر ، به سرعت در حال رشد است. اگرچه این سیستم های DIY "با ایستگاه نظارت حرفه ای ارتباط برقرار نمی کنند ، اما مشتریان می توانند با استفاده از تلفن های هوشمند خود از راه دور خانه را کنترل کنند". "بنابراین ، با پذیرش فزاینده سیستم های امنیتی خانه ، سیستم های DIY به یک گزینه جذاب برای مشتریان جدیدتر با درآمد متوسط ​​یکبار مصرف تبدیل می شوند."
YK Chen ، مدیر توسعه مشاغل جدید در Climax Technology ، خاطرنشان کرد که "مهمترین جنبه سیستم خانه هوشمند ایمنی و امنیت است ، در حالی که اتوماسیون خانه یک راحتی بیشتر است." وی توضیح داد که در پایان روز ، مردم به دنبال یک سیستم امنیتی با اتوماسیون خانگی بودند.
"برای اینکه بتوانید یک سیستم امنیتی خانه داشته باشید و از آن به عنوان مرکزی استفاده کنید که تمام چراغ های متصل ، قفل و غیره را کنترل کنید [با] ؛ بتوانید از آن سیستم استفاده کنید نه تنها برای ایمن نگه داشتن خانه در خانه خود احساس راحتی و امنیت می کنید ، اما اینکه بتوانید از آن برای اتوماسیون خانگی برای راه اندازی صحنه استفاده کنید ، این یک عنصر خوب اضافه شده در آن سیستم فنی است ". بروس اندرسون ، مدیر ارتباطات خارجی Resideo.
Essence Group SigmaDots را که برای محافظت از محصولات اینترنت اشیا در برابر تهدیدات امنیت سایبری طراحی شده است ، در نمایشگاه CES امسال راه اندازی کرد. این راه حل های مبتنی بر نرم افزار برای ایجاد امنیت در تعاملات بین دستگاه های اینترنت اشیا با مودودولوژی پیشرفته بلاکچین تلاش می کنند. علاوه بر اتوماسیون خانگی ، از نرم افزار SigmaDots می توان در بخشهای دیگر اینترنت اشیا مانند IoT صنعتی و شبکه هوشمند نیز استفاده کرد.
ThroughTek (TUTK) راه حل Smart Living خود را به نمایش گذاشت ، که برنامه های نظارت تصویری را از طریق دستیار صوتی در ربات ها ، زنگ های در بی سیم و دوربین ها تلفیق می کند. پلت فرم Kalay Cloud TUTK از فناوری اتصال نقطه به نقطه (P2P) استفاده می کند و پاتریک کو ، مدیر ارشد فناوری از طریق توتک توضیح می دهد که استفاده از سرور P2P امکان انتقال فوری فیلم و اتصال مستقیم بین دستگاه ها را دارد.
TUTK همچنین اولین دوربین 4G LTE- IP جهان را راه اندازی کرد. این دوربین که می تواند در صنایع از خانه هوشمند تا کشاورزی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد ، امکان پخش جریانی بیش از 4G را فراهم می کند. این دوربین از رمزگذاری به پایان برای افزایش حریم خصوصی استفاده می کند و همچنین از IFTTT (If This then That) پشتیبانی می کند ، امکان اتوماسیون کار و ادغام با دستیارهای صوتی هوشمند را فراهم می کند.
در سمت م componentلفه ، Ambarella دارای دوربین CV25 SoC (سیستم روی تراشه) است که می تواند ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی (AI) را در لبه ارائه دهد. از این تراشه دوربین دید رایانه می توان در امنیت خانه ، نظارت حرفه ای و دوربین های خودرو استفاده کرد.
ویلیام خو ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در Ambarella ، خاطرنشان کرد که تأخیر در ارسال ویدیو به ابر برای محاسبه و هزینه های عملیاتی ، دو دلیل از رکود در برخی از دسته های دستگاه های خانگی هوشمند ، مانند زنگ درهای ویدیوی هوشمند است.
وی گفت: با جدیدترین CV25 Ambarella SoC ، "ما در واقع زنگ درهای ویدئویی هوشمند را بدون این مشکلات تأخیری مربوط به ابر فعال می کنیم ، زیرا ما توانایی پردازش ویدئو و اجرای تجزیه و تحلیل بر روی دستگاه خود را داریم." به عنوان مثال ، استفاده از CV25 SoC در زنگ درهای ویدئویی هوشمند امکان شناسایی خودکار چهره های آشنا نزدیک به درب ورودی ، پرچم گذاری افراد ناشناس و ارسال هشدارها به صاحبان خانه هنگام تحویل بسته را فراهم می کند.
این تراشه دوربین همچنین می تواند به مسئله هشدارهای دروغین دوربین - یکی از بزرگترین شکایات مصرف کنندگان از دوربین های امنیتی IP هوشمند - بپردازد. فرمی وانگ ، مدیرعامل Ambarella ، معتقد است که استفاده از بینایی رایانه ای کارآمدترین راه برای حل این مشکل است. وی در بیانیه مطبوعاتی گفت: "CV25 بینایی رایانه را در لبه جریان اصلی وارد می کند."

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب