امنیت هنوز هم تمرکز اصلی برای کاربران خانه هوشمند است

امنیت هنوز هم تمرکز اصلی برای کاربران خانه هوشمند است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۴ دی ۱۳۹۹
راحتی خانه های هوشمند نیروی محرکه رشد بازار است - اما امنیت همچنان در اولویت اصلی قرار دارد.
امنیت همیشه مهمترین نگرانی صاحبان خانه بوده است. به همین ترتیب ، منطقی است که رشد در بازار خانه های هوشمند ایالات متحده ناشی از تجارت امنیتی باشد. در اروپا ارائه دهندگان خدمات در حال رشد خانه های هوشمند هستند.
گزارشی از سوی Markets and Markets تخمین می زند که بازار جهانی امنیت داخلی تا سال 2023 به 75.8 میلیارد دلار برسد ، در حالیکه این رقم در سال 2018 به 45.6 میلیارد دلار رسیده است. محرک های رشد شامل ظهور فناوری های بی سیم و اینترنت (IoT) و افزایش آگاهی مصرف کننده است.
به خصوص اکنون ، بازار خانه های هوشمند بیشتر در جهت امنیت است. جان ای. آزبورن ، جانشین معاون LEEDARSON در آمریکای شمالی ، گفت: "مردم خواهان حفاظت و آگاهی در خانه های خود هستند ، نه فقط راحتی." "بنابراین سیستم ها باید کمی قوی تر ، ایمن تر باشند."
در همان زمان ، بازار امنیت خانه DIY به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه تر ، به سرعت در حال رشد است. اگرچه این سیستم های DIY "با ایستگاه نظارت حرفه ای ارتباط برقرار نمی کنند ، اما مشتریان می توانند با استفاده از تلفن های هوشمند خود از راه دور خانه را کنترل کنند". "بنابراین ، با پذیرش فزاینده سیستم های امنیتی خانه ، سیستم های DIY به یک گزینه جذاب برای مشتریان جدیدتر با درآمد متوسط ​​یکبار مصرف تبدیل می شوند."
YK Chen ، مدیر توسعه مشاغل جدید در Climax Technology ، خاطرنشان کرد که "مهمترین جنبه سیستم خانه هوشمند ایمنی و امنیت است ، در حالی که اتوماسیون خانه یک راحتی بیشتر است." وی توضیح داد که در پایان روز ، مردم به دنبال یک سیستم امنیتی با اتوماسیون خانگی بودند.
"برای اینکه بتوانید یک سیستم امنیتی خانه داشته باشید و از آن به عنوان مرکزی استفاده کنید که تمام چراغ های متصل ، قفل و غیره را کنترل کنید [با] ؛ بتوانید از آن سیستم استفاده کنید نه تنها برای ایمن نگه داشتن خانه در خانه خود احساس راحتی و امنیت می کنید ، اما اینکه بتوانید از آن برای اتوماسیون خانگی برای راه اندازی صحنه استفاده کنید ، این یک عنصر خوب اضافه شده در آن سیستم فنی است ". بروس اندرسون ، مدیر ارتباطات خارجی Resideo.
Essence Group SigmaDots را که برای محافظت از محصولات اینترنت اشیا در برابر تهدیدات امنیت سایبری طراحی شده است ، در نمایشگاه CES امسال راه اندازی کرد. این راه حل های مبتنی بر نرم افزار برای ایجاد امنیت در تعاملات بین دستگاه های اینترنت اشیا با مودودولوژی پیشرفته بلاکچین تلاش می کنند. علاوه بر اتوماسیون خانگی ، از نرم افزار SigmaDots می توان در بخشهای دیگر اینترنت اشیا مانند IoT صنعتی و شبکه هوشمند نیز استفاده کرد.
ThroughTek (TUTK) راه حل Smart Living خود را به نمایش گذاشت ، که برنامه های نظارت تصویری را از طریق دستیار صوتی در ربات ها ، زنگ های در بی سیم و دوربین ها تلفیق می کند. پلت فرم Kalay Cloud TUTK از فناوری اتصال نقطه به نقطه (P2P) استفاده می کند و پاتریک کو ، مدیر ارشد فناوری از طریق توتک توضیح می دهد که استفاده از سرور P2P امکان انتقال فوری فیلم و اتصال مستقیم بین دستگاه ها را دارد.
TUTK همچنین اولین دوربین 4G LTE- IP جهان را راه اندازی کرد. این دوربین که می تواند در صنایع از خانه هوشمند تا کشاورزی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد ، امکان پخش جریانی بیش از 4G را فراهم می کند. این دوربین از رمزگذاری به پایان برای افزایش حریم خصوصی استفاده می کند و همچنین از IFTTT (If This then That) پشتیبانی می کند ، امکان اتوماسیون کار و ادغام با دستیارهای صوتی هوشمند را فراهم می کند.
در سمت م componentلفه ، Ambarella دارای دوربین CV25 SoC (سیستم روی تراشه) است که می تواند ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی (AI) را در لبه ارائه دهد. از این تراشه دوربین دید رایانه می توان در امنیت خانه ، نظارت حرفه ای و دوربین های خودرو استفاده کرد.
ویلیام خو ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در Ambarella ، خاطرنشان کرد که تأخیر در ارسال ویدیو به ابر برای محاسبه و هزینه های عملیاتی ، دو دلیل از رکود در برخی از دسته های دستگاه های خانگی هوشمند ، مانند زنگ درهای ویدیوی هوشمند است.
وی گفت: با جدیدترین CV25 Ambarella SoC ، "ما در واقع زنگ درهای ویدئویی هوشمند را بدون این مشکلات تأخیری مربوط به ابر فعال می کنیم ، زیرا ما توانایی پردازش ویدئو و اجرای تجزیه و تحلیل بر روی دستگاه خود را داریم." به عنوان مثال ، استفاده از CV25 SoC در زنگ درهای ویدئویی هوشمند امکان شناسایی خودکار چهره های آشنا نزدیک به درب ورودی ، پرچم گذاری افراد ناشناس و ارسال هشدارها به صاحبان خانه هنگام تحویل بسته را فراهم می کند.
این تراشه دوربین همچنین می تواند به مسئله هشدارهای دروغین دوربین - یکی از بزرگترین شکایات مصرف کنندگان از دوربین های امنیتی IP هوشمند - بپردازد. فرمی وانگ ، مدیرعامل Ambarella ، معتقد است که استفاده از بینایی رایانه ای کارآمدترین راه برای حل این مشکل است. وی در بیانیه مطبوعاتی گفت: "CV25 بینایی رایانه را در لبه جریان اصلی وارد می کند."

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب