نوآوری در دستگاه های هوشمند زندگی هوشمندانه در خانه را تقویت می کند

نوآوری در دستگاه های هوشمند زندگی هوشمندانه در خانه را تقویت می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
بسیاری از شرکت های خانه هوشمند نوآوری های جدیدی را در CES به نمایش گذاشتند که تجربه خانه هوشمند را بهبود می بخشد. از فروشگاه های هوشمند گرفته تا ترموستات های هوشمند و قفل های هوشمند ، تولیدکنندگان خانه های هوشمند جدیدترین نوآوری های خود را در CES به نمایش گذاشتند.
در اوایل سال جاری ، Fibaro خط جدید و سوئیچ های هوشمند Walli خود را معرفی کرد. Dominik Jęchorek ، رئیس فروش ایالات متحده و کانادا در Fibaro ، توضیح داد که سوئیچ ها و پریزهای Walli با هاب های سازگار با Z-Wave کار می کنند ، علاوه بر Fibaro Home Center 2 و Home Center Lite. این شرکت همچنین برنامه Home Center جدیدی را ارائه می دهد که با استفاده از یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده ، پیشنهادات اتوماسیون را براساس رفتار کاربر ارائه می دهد و مشتریان را قادر می سازد تا سیستم خانه هوشمند Fibaro خود را به طور کامل کنترل ، مدیریت ، تنظیم و تجربه کنند.
Jęchorek همچنین به محبوبیت روزافزون بلندگوهای هوشمند و چگونگی ورود آنها برای کاربران خانه های هوشمند اشاره کرد. وی توضیح داد که قیمت نسبتاً مقرون به صرفه اسپیکرهای هوشمند و همچنین تعداد تولیدکنندگان پلاگین / پریزهای Wi-Fi هوشمند ، به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا مفهوم خانه هوشمند را با هزینه کم آزمایش کنند.
Jęchorek گفت: "مردم با بلندگو شروع می کنند ، سپس متوجه می شوند که اگر فقط چند دستگاه اضافه کرده باشند ، شما می توانید نورها ، دما و غیره را کنترل کنید. و آنها از این موضوع هیجان زده می شوند."
Resideo جدیدترین موارد اضافه شده خود را به ترموستات های هوشمند Honeywell Home T-Series - T9 ، یک ترموستات DIY و T10 Pro ، یک دستگاه نصب شده حرفه ای در CES 2019 اعلام کرد. بروس اندرسون ، مدیر ارتباطات خارجی در Resideo ، توضیح داد که آنها اکنون "اتاق" سنجش از طریق اتاق با حسگرهای هوشمندی که با ترموستات برای اندازه گیری رطوبت ، دما و سنجش اشغال جفت می شوند. همچنین ، با دامنه سنسور 200 فوت ، این ترموستات های هوشمند حتی می توانند در خانه های بزرگتر با چند طبقه کار کنند. "
"ما فکر می کنیم که با وجود تمام پروتکل ها ، همه راه حل های مخلوط و تطبیقی ​​موجود در خانه برای صاحب خانه بسیار گیج کننده است. ما معتقدیم که پیمانکار حرفه ای در بهترین موقعیت است که می تواند به آنها کمک کند تا به درست متصل راه حل خانه ، "گفت اندرسون.
Nortek Security and Control زنگ خانه هوشمند ویدیویی ELAN و پنل های لمسی هوشمند ELAN خود را راه اندازی کرد. هر دو محصول خانه های هوشمند از فناوری های شناسایی چهره و تجزیه و تحلیل ویدئو IntelliVision برخوردار هستند.
بیل هنسلی ، مدیر ارشد بازاریابی در امنیت و کنترل نورتک ، گفت: "هدف در حال حاضر اتصال همه چیز برای ایجاد تجربه بهتر برای صاحب خانه است." وی گفت: "ما همه این قطعات کوچک عالی را در اختیار داریم." "مهم این است که چگونه آنها را کنار هم قرار دهیم."
دانالوک مستقر در دانمارک قفل هوشمند خود را به نمایش گذاشت و طراحی منحصر به فرد آن را برجسته کرد - فقط قسمت داخلی قفل باید خاموش شود. این شرکت در ایالات متحده نسبتاً جدید است اما قفل های هوشمند آن برای خرید در سایت های عمده خرده فروشی آنلاین مانند آمازون ، Wayfair ، QVC ، NFM و غیره موجود است.
هنینگ اورگارد ، مدیر عامل و بنیانگذار دانالوک ، اشاره کرد که ایالات متحده ، اروپا و آسیای شرقی (چین ، تایوان ، ژاپن و غیره) دارای نرخ بالای پذیرش برای قفل های هوشمند هستند. وی گفت: "قفل های هوشمند به تصویب رسیده اند زیرا مردم از نظر کارآیی و راحتی عمل می کنند." تعداد سرویس های موجود در منزل ، مانند تحویل بسته و تحویل مواد غذایی ، نیز باعث رشد می شود.
Good Way Technology مستقر در تایوان دانگل هوشمند Z-Wave USB خود را به نمایش گذاشت. این شرکت امیدوار است با استفاده از استاندارد Z-Wave بتواند استفاده از وسایل هوشمند خانگی را آسان تر کند.
استیون وو ، مدیر فروش در Good Way Technology توضیح داد که بسیاری از شرکت های مخابراتی هنوز راه حل های خانه هوشمند ارائه نداده اند. وی گفت: "اگرچه آنها می خواهند آن را داشته باشند ، اما تقاضای عمده ای برای مشتریانی که می دانند چگونه هزینه ماهانه خدمات IOT را پرداخت می کنند" پیدا نکردند. در پایان ، مخابرات برای ارائه راه حل های کامل یا یافتن یک منبع مناسب ، به مجتمع های سیستم (SI) برون سپاری می شوند. با داشتن دانگل هوشمند Z-Wave این شرکت برای راه حل OTT / Gateway ، SI ها می توانند فناوری های خانه هوشمند خود را ارائه دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______         
|___ /         
  / / ___  ___ _  _ 
 / / / __| / _ \| | | |
./ /  \__ \| __/| |_| |
\_/  |___/ \___| \__, |
          __/ |
          |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب