چه مواردی از موسسات برای اطمینان از مراقبت با کیفیت لازم است؟

چه مواردی از موسسات برای اطمینان از مراقبت با کیفیت لازم است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در حالی که بسیاری از سالمندان زندگی در خانه را انتخاب می کنند ، دیگران ، به ویژه کسانی که بیماری خاصی دارند ، خانه های سالمندان و امکانات زندگی مساعد را انتخاب می کنند.
 با برخورد کشورها با مسئله جمعیت شناسی سالخورده ، تعداد و اهمیت چنین موسساتی در حال افزایش است. اما علیرغم اینکه لازم است اقدامات مختلف ایمنی و امنیتی در دست داشته باشد ، تهدیدهای مربوط به سلامتی و رفاه ساکنان هنوز هم وجود دارد.
 وی افزود: "مگر اینکه خانواده ای بتواند از عهده هزینه یک تیم خصوصی پرستاری یا یک آژانس داخلی برای مراقبت شبانه روزی برآید ، امکانات مسکونی و خانه های سالمندان به طور معمول امنیت بیشتری را برای سالمندان با مشکلات مزمن سلامتی نسبت به زندگی تنها ندارند. متأسفانه ، هنوز هم خطرات ایمنی در بسیاری از تأسیسات مسکونی و خانه های سالمندان وجود دارد. ”
 طبق این پست ، خانه های سالمندان و امکانات زندگی مساعدت شده باید اقدامات امنیتی و ایمنی مختلفی از جمله:


سیستم هشدار ایمنی
طبق این پست ، بیشتر مراکز زندگی و خانه های سالمندان دارای سیستم هشدار ایمنی هستند که به ساکنان امکان می دهد در صورت اضطراری با یک پرستار تماس بگیرند. در این بخش آمده است: "حمام ها باید به سیم کشش اضطراری مجهز باشند و در هر تخت خواب باید یک دکمه تماس داشته باشید." "قبل از قرار دادن عزیز خود در یک مرکز زندگی با کمک ، بخواهید نمایشی از سیستم هشدار ایمنی او را ببیند. این سیستم ها می توانند به جلوگیری از سقوط کمک کرده و اطمینان حاصل کنند که عزیز شما در مواقع اضطراری مورد توجه سریع کارکنان مرکز قرار می گیرد. "

روشنایی
پست اصلی نشان می دهد که علت اصلی صدمه به افراد سالخورده در تأسیسات مسکونی ، سقوط است و اعضای خانواده باید اطمینان حاصل کنند که نور در مناطق زندگی عزیزانشان نه خیلی کم و نه خیلی روشن است. "نور کم می تواند سالمندان را به موانع سوق دهد و سقوط کند. روشنایی بیش از حد روشن به همان اندازه خطرناک است - ممکن است خطرات مضر را ایجاد کند که باعث آسیب دیدن افراد مسن می شود. "

تجویز داروها
پست یادداشت می کند ، هرچه یک سالمند بیشتر دارو مصرف کند ، خطر تعامل دارویی خطرناک یا مصرف بیش از حد آن بیشتر است. وی افزود: "بسیاری از مراکز مراقبت های مسکونی دوزهای روزانه داروها را در بسته های مهر و موم شده قرار داده و آنها را قبل از تجویز به افراد مسن ، به لیست داروها ارجاع می دهند.
 "قبل از قرار دادن عزیز خود در آنجا نترسید از روشهای یک مرکز برای استفاده از دارو بپرسید."


امنیت
طبق این پست ، مراکز مراقبت از مسکن باید اقدامات احتیاطی ویژه ای را برای ایمن سازی محل زندگی خود انجام دهند. "تسهیلات مسکونی و خانه های سالمندان باید امکانات آنها را با استفاده از ویدئو رصد کنند ، از بازدیدکنندگان بخواهند هنگام ورود به سیستم مشخصات عکس را ارائه دهند و اقدامات امنیتی کافی را در نظر داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که ساکنان به تنهایی از تسهیلات خارج نمی شوند."
 مسئله امنیتی دیگر در درجه اول مربوط به کسانی است که از زوال عقل رنج می برند. در این پست آمده است: "از آنجا که سرگردانی خطر ابتلا به بیماری آلزایمر و زوال عقل است ، ساکنان مبتلا به این بیماری ها نباید به درهای خروجی قفل شده دسترسی داشته باشند."


پیشگیری از سو abuse استفاده از ساکنان
طبق فهرست ارشد ، سو abuse استفاده از خانه سالمندان خطری جدی برای سالمندان در مراکز مراقبت مسکونی است. "قبل از اینکه فرد مورد علاقه خود را در خانه سالمندان یا مرکز زندگی مساعدت کنید ، تحقیق خود را انجام دهید. به آژانس مسئول خانه های سالمندان در ایالت خود مراجعه کنید و ببینید آیا سابقه شکایت از امکانات مورد نظر شما وجود دارد یا خیر. همچنین ممکن است بخواهید یک جستجوی اینترنتی انجام دهید تا ببینید آیا اخبار یا بررسی های مصرف کننده سابقه سو abuse استفاده از خانه سالمندان را در خانه هایی که ارزیابی می کنید نشان می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب