چه مواردی از موسسات برای اطمینان از مراقبت با کیفیت لازم است؟

چه مواردی از موسسات برای اطمینان از مراقبت با کیفیت لازم است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در حالی که بسیاری از سالمندان زندگی در خانه را انتخاب می کنند ، دیگران ، به ویژه کسانی که بیماری خاصی دارند ، خانه های سالمندان و امکانات زندگی مساعد را انتخاب می کنند.
 با برخورد کشورها با مسئله جمعیت شناسی سالخورده ، تعداد و اهمیت چنین موسساتی در حال افزایش است. اما علیرغم اینکه لازم است اقدامات مختلف ایمنی و امنیتی در دست داشته باشد ، تهدیدهای مربوط به سلامتی و رفاه ساکنان هنوز هم وجود دارد.
 وی افزود: "مگر اینکه خانواده ای بتواند از عهده هزینه یک تیم خصوصی پرستاری یا یک آژانس داخلی برای مراقبت شبانه روزی برآید ، امکانات مسکونی و خانه های سالمندان به طور معمول امنیت بیشتری را برای سالمندان با مشکلات مزمن سلامتی نسبت به زندگی تنها ندارند. متأسفانه ، هنوز هم خطرات ایمنی در بسیاری از تأسیسات مسکونی و خانه های سالمندان وجود دارد. ”
 طبق این پست ، خانه های سالمندان و امکانات زندگی مساعدت شده باید اقدامات امنیتی و ایمنی مختلفی از جمله:


سیستم هشدار ایمنی
طبق این پست ، بیشتر مراکز زندگی و خانه های سالمندان دارای سیستم هشدار ایمنی هستند که به ساکنان امکان می دهد در صورت اضطراری با یک پرستار تماس بگیرند. در این بخش آمده است: "حمام ها باید به سیم کشش اضطراری مجهز باشند و در هر تخت خواب باید یک دکمه تماس داشته باشید." "قبل از قرار دادن عزیز خود در یک مرکز زندگی با کمک ، بخواهید نمایشی از سیستم هشدار ایمنی او را ببیند. این سیستم ها می توانند به جلوگیری از سقوط کمک کرده و اطمینان حاصل کنند که عزیز شما در مواقع اضطراری مورد توجه سریع کارکنان مرکز قرار می گیرد. "

روشنایی
پست اصلی نشان می دهد که علت اصلی صدمه به افراد سالخورده در تأسیسات مسکونی ، سقوط است و اعضای خانواده باید اطمینان حاصل کنند که نور در مناطق زندگی عزیزانشان نه خیلی کم و نه خیلی روشن است. "نور کم می تواند سالمندان را به موانع سوق دهد و سقوط کند. روشنایی بیش از حد روشن به همان اندازه خطرناک است - ممکن است خطرات مضر را ایجاد کند که باعث آسیب دیدن افراد مسن می شود. "

تجویز داروها
پست یادداشت می کند ، هرچه یک سالمند بیشتر دارو مصرف کند ، خطر تعامل دارویی خطرناک یا مصرف بیش از حد آن بیشتر است. وی افزود: "بسیاری از مراکز مراقبت های مسکونی دوزهای روزانه داروها را در بسته های مهر و موم شده قرار داده و آنها را قبل از تجویز به افراد مسن ، به لیست داروها ارجاع می دهند.
 "قبل از قرار دادن عزیز خود در آنجا نترسید از روشهای یک مرکز برای استفاده از دارو بپرسید."


امنیت
طبق این پست ، مراکز مراقبت از مسکن باید اقدامات احتیاطی ویژه ای را برای ایمن سازی محل زندگی خود انجام دهند. "تسهیلات مسکونی و خانه های سالمندان باید امکانات آنها را با استفاده از ویدئو رصد کنند ، از بازدیدکنندگان بخواهند هنگام ورود به سیستم مشخصات عکس را ارائه دهند و اقدامات امنیتی کافی را در نظر داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که ساکنان به تنهایی از تسهیلات خارج نمی شوند."
 مسئله امنیتی دیگر در درجه اول مربوط به کسانی است که از زوال عقل رنج می برند. در این پست آمده است: "از آنجا که سرگردانی خطر ابتلا به بیماری آلزایمر و زوال عقل است ، ساکنان مبتلا به این بیماری ها نباید به درهای خروجی قفل شده دسترسی داشته باشند."


پیشگیری از سو abuse استفاده از ساکنان
طبق فهرست ارشد ، سو abuse استفاده از خانه سالمندان خطری جدی برای سالمندان در مراکز مراقبت مسکونی است. "قبل از اینکه فرد مورد علاقه خود را در خانه سالمندان یا مرکز زندگی مساعدت کنید ، تحقیق خود را انجام دهید. به آژانس مسئول خانه های سالمندان در ایالت خود مراجعه کنید و ببینید آیا سابقه شکایت از امکانات مورد نظر شما وجود دارد یا خیر. همچنین ممکن است بخواهید یک جستجوی اینترنتی انجام دهید تا ببینید آیا اخبار یا بررسی های مصرف کننده سابقه سو abuse استفاده از خانه سالمندان را در خانه هایی که ارزیابی می کنید نشان می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب