چه مواردی از موسسات برای اطمینان از مراقبت با کیفیت لازم است؟

چه مواردی از موسسات برای اطمینان از مراقبت با کیفیت لازم است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در حالی که بسیاری از سالمندان زندگی در خانه را انتخاب می کنند ، دیگران ، به ویژه کسانی که بیماری خاصی دارند ، خانه های سالمندان و امکانات زندگی مساعد را انتخاب می کنند.
 با برخورد کشورها با مسئله جمعیت شناسی سالخورده ، تعداد و اهمیت چنین موسساتی در حال افزایش است. اما علیرغم اینکه لازم است اقدامات مختلف ایمنی و امنیتی در دست داشته باشد ، تهدیدهای مربوط به سلامتی و رفاه ساکنان هنوز هم وجود دارد.
 وی افزود: "مگر اینکه خانواده ای بتواند از عهده هزینه یک تیم خصوصی پرستاری یا یک آژانس داخلی برای مراقبت شبانه روزی برآید ، امکانات مسکونی و خانه های سالمندان به طور معمول امنیت بیشتری را برای سالمندان با مشکلات مزمن سلامتی نسبت به زندگی تنها ندارند. متأسفانه ، هنوز هم خطرات ایمنی در بسیاری از تأسیسات مسکونی و خانه های سالمندان وجود دارد. ”
 طبق این پست ، خانه های سالمندان و امکانات زندگی مساعدت شده باید اقدامات امنیتی و ایمنی مختلفی از جمله:


سیستم هشدار ایمنی
طبق این پست ، بیشتر مراکز زندگی و خانه های سالمندان دارای سیستم هشدار ایمنی هستند که به ساکنان امکان می دهد در صورت اضطراری با یک پرستار تماس بگیرند. در این بخش آمده است: "حمام ها باید به سیم کشش اضطراری مجهز باشند و در هر تخت خواب باید یک دکمه تماس داشته باشید." "قبل از قرار دادن عزیز خود در یک مرکز زندگی با کمک ، بخواهید نمایشی از سیستم هشدار ایمنی او را ببیند. این سیستم ها می توانند به جلوگیری از سقوط کمک کرده و اطمینان حاصل کنند که عزیز شما در مواقع اضطراری مورد توجه سریع کارکنان مرکز قرار می گیرد. "

روشنایی
پست اصلی نشان می دهد که علت اصلی صدمه به افراد سالخورده در تأسیسات مسکونی ، سقوط است و اعضای خانواده باید اطمینان حاصل کنند که نور در مناطق زندگی عزیزانشان نه خیلی کم و نه خیلی روشن است. "نور کم می تواند سالمندان را به موانع سوق دهد و سقوط کند. روشنایی بیش از حد روشن به همان اندازه خطرناک است - ممکن است خطرات مضر را ایجاد کند که باعث آسیب دیدن افراد مسن می شود. "

تجویز داروها
پست یادداشت می کند ، هرچه یک سالمند بیشتر دارو مصرف کند ، خطر تعامل دارویی خطرناک یا مصرف بیش از حد آن بیشتر است. وی افزود: "بسیاری از مراکز مراقبت های مسکونی دوزهای روزانه داروها را در بسته های مهر و موم شده قرار داده و آنها را قبل از تجویز به افراد مسن ، به لیست داروها ارجاع می دهند.
 "قبل از قرار دادن عزیز خود در آنجا نترسید از روشهای یک مرکز برای استفاده از دارو بپرسید."


امنیت
طبق این پست ، مراکز مراقبت از مسکن باید اقدامات احتیاطی ویژه ای را برای ایمن سازی محل زندگی خود انجام دهند. "تسهیلات مسکونی و خانه های سالمندان باید امکانات آنها را با استفاده از ویدئو رصد کنند ، از بازدیدکنندگان بخواهند هنگام ورود به سیستم مشخصات عکس را ارائه دهند و اقدامات امنیتی کافی را در نظر داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که ساکنان به تنهایی از تسهیلات خارج نمی شوند."
 مسئله امنیتی دیگر در درجه اول مربوط به کسانی است که از زوال عقل رنج می برند. در این پست آمده است: "از آنجا که سرگردانی خطر ابتلا به بیماری آلزایمر و زوال عقل است ، ساکنان مبتلا به این بیماری ها نباید به درهای خروجی قفل شده دسترسی داشته باشند."


پیشگیری از سو abuse استفاده از ساکنان
طبق فهرست ارشد ، سو abuse استفاده از خانه سالمندان خطری جدی برای سالمندان در مراکز مراقبت مسکونی است. "قبل از اینکه فرد مورد علاقه خود را در خانه سالمندان یا مرکز زندگی مساعدت کنید ، تحقیق خود را انجام دهید. به آژانس مسئول خانه های سالمندان در ایالت خود مراجعه کنید و ببینید آیا سابقه شکایت از امکانات مورد نظر شما وجود دارد یا خیر. همچنین ممکن است بخواهید یک جستجوی اینترنتی انجام دهید تا ببینید آیا اخبار یا بررسی های مصرف کننده سابقه سو abuse استفاده از خانه سالمندان را در خانه هایی که ارزیابی می کنید نشان می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______    _____    
|___ /    | _ |    
  / /  __ _ \ V / __  __
 / /  / _` | / _ \ \ \ / /
./ /  | (_| || |_| | \ V / 
\_/   \__, |\_____/ \_/ 
     __/ |       
    |___/        
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب