شرکت های خانه هوشمند در حال رشد بازار مراقبت از سالمندان در ایالات متحده هستند

شرکت های خانه هوشمند در حال رشد بازار مراقبت از سالمندان در ایالات متحده هستند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در حالی که کشورهای جهان برای آینده با افزایش جمعیت آماده می شوند ، بسیاری از شرکتهای خانه هوشمند در توسعه فناوری مراقبت از سالمندان سرمایه گذاری می کنند.
به دنبال سرمایه گذاری در بازار در حال رشد مراقبت از سالمندان ، چندین شرکت خانه های هوشمند در CES امسال راه حل ها و فن آوری هایی را برای نظارت بر سالمندان در خانه به نمایش گذاشته اند.
بازار خدمات مراقبت از سالمندان قرار است در سالهای آینده رشد چشمگیری داشته باشد ، که بخشی از آن به دلیل سرعت سریع پیری جمعیت است. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، در سطح جهانی ، انتظار می رود نسبت افراد بالای 60 سال تا سال 2050 تقریباً دو برابر شود. در حقیقت ، WHO پیش بینی می کند تعداد افراد 60 سال به بالا تا سال 2020 بیش از کودکان زیر 5 سال باشد. تنها در ایالات متحده ، اداره سرشماری ایالات متحده تخمین می زند که تعداد افراد مسن (افراد 65 سال به بالا) از کودکان زیر سن بیشتر باشد از 18 تا 2035.
شرکت ها به منظور اطمینان از ایمنی و امنیت شهروندان مسن و در عین حال امکان حفظ حریم خصوصی ، عزت و آزادی خود را در اختیار دارند ، دستگاه های هوشمندتر زنگ هشدار پزشکی و نظارت بر سلامت را تولید می کنند.
Essence ، یک ارائه دهنده راه حل های اینترنت اشیا-مستقر در اسرائیل ، پلت فرم هشدار هوشمند Essence Care @ Home خود را که مخصوص بازار مراقبت از سالمندان ایجاد شده است ، به نمایش گذاشت. به گفته رافی زاوئر ، رئیس بازاریابی برای اسانس ، این سیستم عامل از فناوری تشخیص صدا بهره می برد و به سالمندان امکان دسترسی اضطراری از هر نقطه از خانه خود را می دهد.
این شرکت تازه وارد خط تولید خود شده است. این سیستم برای راه حل های ایمنی و مراقبت از سالمندان به خط تولید شرکت می پیوندد. آنها همچنین در حال توسعه روش های منفعلانه تری برای تعیین سقوط هستند که می تواند در بازار مراقبت از سالمندان نیز استفاده شود و انتظار می رود در نیمه دوم سال جاری راه اندازی شود.
سازنده امنیتی مستقر در تایوان ، Climax Technology ، سیستم هشدار پزشکی خود را برای بازار مراقبت از سالمندان برجسته کرد ، با هدف اعلام شده "ایجاد فاصله بین نظارت بر سلامت و سیستم های هشدار پزشکی". YK Chen ، مدیر توسعه مشاغل جدید در Climax Technology ، توضیح داد که ماژول بلوتوث داخلی محصول آنها آن را با دستگاه های مختلف پزشکی مجهز به بلوتوث ، مانند مانیتورهای فشار خون و مانیتورهای گلوکز خون سازگار کرده است.
جنبه دیگری از سیستم هشدار پزشکی Climax در اتوماسیون خانه است. چن گفت: "این می تواند با خودکار کردن چراغ ها ، دما و ... به مراقبت از سالمندان کمک کند." و ، از آنجا که این سیستم از تشخیص صدا استفاده می کند ، افراد سالمند می توانند بسیاری از ویژگی های اتوماسیون خانگی را به راحتی کنترل کنند بدون نیاز به کنترل پنل ها یا دکمه ها.
Cognitive Systems ، یک شرکت فناوری فرکانس رادیویی (RF) مستقر در کانادا ، نرم افزاری را توسعه داده است که می تواند نقاط دسترسی Wi-Fi را به حسگرهای حرکت تبدیل کند. این فناوری با فراهم آوردن زمینه برای شبکه حرکت کار می کند. یکی از اصلی ترین برنامه های نرم افزار آن ، مراقبت از سالمندان است.
تاج مانکو ، بنیانگذار و مدیرعامل سیستم های شناختی گفت که از فناوری آن می توان برای ردیابی افراد مسن بدون قرار دادن دوربین بر روی آنها استفاده کرد. مانکو گفت که با تبدیل سرویس گیرنده های Wi-Fi (به عنوان مثال تلویزیون های هوشمند ، شاخه های Wi-Fi ، لامپ Wi-Fi و غیره) به حسگرهای غیرفعال ، می توان به طور مداوم در داخل خانه نظارت کرد و در عین حال حریم شخصی را حفظ کرد. "با استفاده از فناوری ما ، شما می توانید با اضافه کردن نرم افزار ما ، کل خانه را با زیرساخت Wi-Fi موجود خود بپوشانید." هنگامی که مشتریان نرم افزار شرکت را در شبکه Wi-Fi موجود خود بارگذاری می کنند ، دسترسی فوری به این فناوری دارند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب