شرکت های خانه هوشمند در حال رشد بازار مراقبت از سالمندان در ایالات متحده هستند

شرکت های خانه هوشمند در حال رشد بازار مراقبت از سالمندان در ایالات متحده هستند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در حالی که کشورهای جهان برای آینده با افزایش جمعیت آماده می شوند ، بسیاری از شرکتهای خانه هوشمند در توسعه فناوری مراقبت از سالمندان سرمایه گذاری می کنند.
به دنبال سرمایه گذاری در بازار در حال رشد مراقبت از سالمندان ، چندین شرکت خانه های هوشمند در CES امسال راه حل ها و فن آوری هایی را برای نظارت بر سالمندان در خانه به نمایش گذاشته اند.
بازار خدمات مراقبت از سالمندان قرار است در سالهای آینده رشد چشمگیری داشته باشد ، که بخشی از آن به دلیل سرعت سریع پیری جمعیت است. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، در سطح جهانی ، انتظار می رود نسبت افراد بالای 60 سال تا سال 2050 تقریباً دو برابر شود. در حقیقت ، WHO پیش بینی می کند تعداد افراد 60 سال به بالا تا سال 2020 بیش از کودکان زیر 5 سال باشد. تنها در ایالات متحده ، اداره سرشماری ایالات متحده تخمین می زند که تعداد افراد مسن (افراد 65 سال به بالا) از کودکان زیر سن بیشتر باشد از 18 تا 2035.
شرکت ها به منظور اطمینان از ایمنی و امنیت شهروندان مسن و در عین حال امکان حفظ حریم خصوصی ، عزت و آزادی خود را در اختیار دارند ، دستگاه های هوشمندتر زنگ هشدار پزشکی و نظارت بر سلامت را تولید می کنند.
Essence ، یک ارائه دهنده راه حل های اینترنت اشیا-مستقر در اسرائیل ، پلت فرم هشدار هوشمند Essence Care @ Home خود را که مخصوص بازار مراقبت از سالمندان ایجاد شده است ، به نمایش گذاشت. به گفته رافی زاوئر ، رئیس بازاریابی برای اسانس ، این سیستم عامل از فناوری تشخیص صدا بهره می برد و به سالمندان امکان دسترسی اضطراری از هر نقطه از خانه خود را می دهد.
این شرکت تازه وارد خط تولید خود شده است. این سیستم برای راه حل های ایمنی و مراقبت از سالمندان به خط تولید شرکت می پیوندد. آنها همچنین در حال توسعه روش های منفعلانه تری برای تعیین سقوط هستند که می تواند در بازار مراقبت از سالمندان نیز استفاده شود و انتظار می رود در نیمه دوم سال جاری راه اندازی شود.
سازنده امنیتی مستقر در تایوان ، Climax Technology ، سیستم هشدار پزشکی خود را برای بازار مراقبت از سالمندان برجسته کرد ، با هدف اعلام شده "ایجاد فاصله بین نظارت بر سلامت و سیستم های هشدار پزشکی". YK Chen ، مدیر توسعه مشاغل جدید در Climax Technology ، توضیح داد که ماژول بلوتوث داخلی محصول آنها آن را با دستگاه های مختلف پزشکی مجهز به بلوتوث ، مانند مانیتورهای فشار خون و مانیتورهای گلوکز خون سازگار کرده است.
جنبه دیگری از سیستم هشدار پزشکی Climax در اتوماسیون خانه است. چن گفت: "این می تواند با خودکار کردن چراغ ها ، دما و ... به مراقبت از سالمندان کمک کند." و ، از آنجا که این سیستم از تشخیص صدا استفاده می کند ، افراد سالمند می توانند بسیاری از ویژگی های اتوماسیون خانگی را به راحتی کنترل کنند بدون نیاز به کنترل پنل ها یا دکمه ها.
Cognitive Systems ، یک شرکت فناوری فرکانس رادیویی (RF) مستقر در کانادا ، نرم افزاری را توسعه داده است که می تواند نقاط دسترسی Wi-Fi را به حسگرهای حرکت تبدیل کند. این فناوری با فراهم آوردن زمینه برای شبکه حرکت کار می کند. یکی از اصلی ترین برنامه های نرم افزار آن ، مراقبت از سالمندان است.
تاج مانکو ، بنیانگذار و مدیرعامل سیستم های شناختی گفت که از فناوری آن می توان برای ردیابی افراد مسن بدون قرار دادن دوربین بر روی آنها استفاده کرد. مانکو گفت که با تبدیل سرویس گیرنده های Wi-Fi (به عنوان مثال تلویزیون های هوشمند ، شاخه های Wi-Fi ، لامپ Wi-Fi و غیره) به حسگرهای غیرفعال ، می توان به طور مداوم در داخل خانه نظارت کرد و در عین حال حریم شخصی را حفظ کرد. "با استفاده از فناوری ما ، شما می توانید با اضافه کردن نرم افزار ما ، کل خانه را با زیرساخت Wi-Fi موجود خود بپوشانید." هنگامی که مشتریان نرم افزار شرکت را در شبکه Wi-Fi موجود خود بارگذاری می کنند ، دسترسی فوری به این فناوری دارند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب