شرکت های خانه هوشمند در حال رشد بازار مراقبت از سالمندان در ایالات متحده هستند

شرکت های خانه هوشمند در حال رشد بازار مراقبت از سالمندان در ایالات متحده هستند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در حالی که کشورهای جهان برای آینده با افزایش جمعیت آماده می شوند ، بسیاری از شرکتهای خانه هوشمند در توسعه فناوری مراقبت از سالمندان سرمایه گذاری می کنند.
به دنبال سرمایه گذاری در بازار در حال رشد مراقبت از سالمندان ، چندین شرکت خانه های هوشمند در CES امسال راه حل ها و فن آوری هایی را برای نظارت بر سالمندان در خانه به نمایش گذاشته اند.
بازار خدمات مراقبت از سالمندان قرار است در سالهای آینده رشد چشمگیری داشته باشد ، که بخشی از آن به دلیل سرعت سریع پیری جمعیت است. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، در سطح جهانی ، انتظار می رود نسبت افراد بالای 60 سال تا سال 2050 تقریباً دو برابر شود. در حقیقت ، WHO پیش بینی می کند تعداد افراد 60 سال به بالا تا سال 2020 بیش از کودکان زیر 5 سال باشد. تنها در ایالات متحده ، اداره سرشماری ایالات متحده تخمین می زند که تعداد افراد مسن (افراد 65 سال به بالا) از کودکان زیر سن بیشتر باشد از 18 تا 2035.
شرکت ها به منظور اطمینان از ایمنی و امنیت شهروندان مسن و در عین حال امکان حفظ حریم خصوصی ، عزت و آزادی خود را در اختیار دارند ، دستگاه های هوشمندتر زنگ هشدار پزشکی و نظارت بر سلامت را تولید می کنند.
Essence ، یک ارائه دهنده راه حل های اینترنت اشیا-مستقر در اسرائیل ، پلت فرم هشدار هوشمند Essence Care @ Home خود را که مخصوص بازار مراقبت از سالمندان ایجاد شده است ، به نمایش گذاشت. به گفته رافی زاوئر ، رئیس بازاریابی برای اسانس ، این سیستم عامل از فناوری تشخیص صدا بهره می برد و به سالمندان امکان دسترسی اضطراری از هر نقطه از خانه خود را می دهد.
این شرکت تازه وارد خط تولید خود شده است. این سیستم برای راه حل های ایمنی و مراقبت از سالمندان به خط تولید شرکت می پیوندد. آنها همچنین در حال توسعه روش های منفعلانه تری برای تعیین سقوط هستند که می تواند در بازار مراقبت از سالمندان نیز استفاده شود و انتظار می رود در نیمه دوم سال جاری راه اندازی شود.
سازنده امنیتی مستقر در تایوان ، Climax Technology ، سیستم هشدار پزشکی خود را برای بازار مراقبت از سالمندان برجسته کرد ، با هدف اعلام شده "ایجاد فاصله بین نظارت بر سلامت و سیستم های هشدار پزشکی". YK Chen ، مدیر توسعه مشاغل جدید در Climax Technology ، توضیح داد که ماژول بلوتوث داخلی محصول آنها آن را با دستگاه های مختلف پزشکی مجهز به بلوتوث ، مانند مانیتورهای فشار خون و مانیتورهای گلوکز خون سازگار کرده است.
جنبه دیگری از سیستم هشدار پزشکی Climax در اتوماسیون خانه است. چن گفت: "این می تواند با خودکار کردن چراغ ها ، دما و ... به مراقبت از سالمندان کمک کند." و ، از آنجا که این سیستم از تشخیص صدا استفاده می کند ، افراد سالمند می توانند بسیاری از ویژگی های اتوماسیون خانگی را به راحتی کنترل کنند بدون نیاز به کنترل پنل ها یا دکمه ها.
Cognitive Systems ، یک شرکت فناوری فرکانس رادیویی (RF) مستقر در کانادا ، نرم افزاری را توسعه داده است که می تواند نقاط دسترسی Wi-Fi را به حسگرهای حرکت تبدیل کند. این فناوری با فراهم آوردن زمینه برای شبکه حرکت کار می کند. یکی از اصلی ترین برنامه های نرم افزار آن ، مراقبت از سالمندان است.
تاج مانکو ، بنیانگذار و مدیرعامل سیستم های شناختی گفت که از فناوری آن می توان برای ردیابی افراد مسن بدون قرار دادن دوربین بر روی آنها استفاده کرد. مانکو گفت که با تبدیل سرویس گیرنده های Wi-Fi (به عنوان مثال تلویزیون های هوشمند ، شاخه های Wi-Fi ، لامپ Wi-Fi و غیره) به حسگرهای غیرفعال ، می توان به طور مداوم در داخل خانه نظارت کرد و در عین حال حریم شخصی را حفظ کرد. "با استفاده از فناوری ما ، شما می توانید با اضافه کردن نرم افزار ما ، کل خانه را با زیرساخت Wi-Fi موجود خود بپوشانید." هنگامی که مشتریان نرم افزار شرکت را در شبکه Wi-Fi موجود خود بارگذاری می کنند ، دسترسی فوری به این فناوری دارند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____   _     _____ 
 / ___|  | |    | _ |
/ /___  __| | __ _ \ V / 
| ___ \ / _` | / _` | / _ \ 
| \_/ || (_| || (_| || |_| |
\_____/ \__,_| \__,_|\_____/
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب