Bosch Sensortec استفاده از MEMS را در دستگاه های خانه هوشمند برجسته می کند

Bosch Sensortec استفاده از MEMS را در دستگاه های خانه هوشمند برجسته می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
Bosch Sensortec ، تولید کننده برتر MEMS (سیستم ریز الکترومکانیکی) ، نحوه استفاده از سنسورهای آن در دستگاه های هوشمند خانگی را توضیح داد.
بوش Sensortec به عنوان تولید کننده MEMS ، از جمله حسگرهایی با هدف کنترل کیفیت هوا ، وارد بازار خانه های هوشمند شده است. پیش از این ، بوش سابقه طولانی در تهیه سنسور برای دستگاه های مربوط به حرکت در صنایع خودرو و تلفن های هوشمند داشته است.
Marcellino Gemelli ، مدیر Bosch Sensortec ، نحوه استفاده از MEMS خود را در واحدهای حسگر محیط برای نظارت بر کیفیت هوا و درجه حرارت در خانه های هوشمند توضیح داد. BME680 یک سنسور 4 در 1 است که می تواند برای اندازه گیری فشار فشار سنجی ، دمای هوا ، رطوبت و گاز مورد استفاده قرار گیرد. در خانه هوشمند از این امر برای کنترل کیفیت هوا با شناسایی آلاینده های شیمیایی و فیزیکی استفاده می شود.
Gemelli از آشپزی در آشپزخانه به عنوان مورد استفاده برای واحد محیط زیست خود استفاده می کرد. او توضیح می دهد که وقتی شخصی در آشپزخانه مشغول آشپزی است ، بوی آن را تولید نمی کند زیرا در آن غوطه ور است. با این حال ، اگر قرار باشد شخص دیگری وارد آشپزخانه شود ، بوی آن بسیار محسوس می شود. واحد محیط زیست بوش می تواند بو را تشخیص دهد. اگر به عنوان مثال ، واحد در دستگاه تصفیه هوا تعبیه شده باشد ، می تواند دستگاه را روشن کرده و هوا را فیلتر کند. این سنسور همچنین می تواند هود آشپزخانه را روشن کند یا توصیه می کند پنجره را باز کنید.
بازده انرژی سنسورهای آن نیز برجسته شد. بسیاری از دستگاه های خانه هوشمند از شتاب سنج این شرکت برای "بیدار کردن" دستگاه ها استفاده می کنند. جملی اشاره کرد که "شتاب سنج آن کمتر از 1 μA استفاده می کند" و برای کاربردهای بسیار کم مصرف ایده آل است.
جدید برای نمایشگاه CES امسال ماژول طرح تعاملی Bosch Sensortec است که می تواند در خانه های هوشمند و در برنامه های خرده فروشی استفاده شود. ماژول BML100PI می تواند توسط تولید کنندگان دستگاه های خانگی برای ایجاد "قفسه های هوشمند" برای استفاده در مکان هایی مانند کمد ، کابینت آشپزخانه و یخچال استفاده شود. Gemelli گفت: "شما می توانید بدون افزودن صفحه لمسی ، هر دستگاهی را به سطح مجهز به لمس تبدیل کنید."
به عنوان مثال ، یک ماژول می تواند برای تهیه اطلاعاتی مانند پیش بینی آب و هوا ، برنامه روزانه فرد و یادآوری ها روی کمد لباس استفاده شود. طبق اعلامیه مطبوعاتی شرکت ، ماژول این اطلاعات را پردازش می کند و سپس می تواند لباس مناسب با پیش بینی آب و هوا و / یا فعالیت های برنامه ریزی شده را توصیه کند.
"اگر موردی از لباس گم شده باشد یا در سطل خشکشویی باشد ، قفسه هوشمند می تواند لباس جدیدی را برای سفارش کاربر در فروشگاه مد آنلاین ارائه دهد یا می تواند برای خدمات لباسشویی تاریخ تعیین کند ، که مستقیماً با تقویم کاربر هماهنگ می شود ، "در بیانیه مطبوعاتی آمده است.
به همین ترتیب ، در یخچال هوشمند ماژول فرافکنی می تواند به تشخیص زمان اتمام برخی مواد غذایی کمک کند. سپس می تواند لیست مواد غذایی را برای کاربر ایجاد و نمایش دهد و سفارش آنلاین از فروشگاه های مواد غذایی را پیشنهاد دهد.
جملی خاطرنشان کرد که یکی از ویژگی های اصلی ماژول فرافکنی تعاملی این است که همیشه در کانون توجه است زیرا لنزی وجود ندارد. این به این معنی است که ماژول قادر به ایجاد یک تصویر واضح بر روی سطوح مختلف است ، بدون توجه به شکل ، اندازه و رنگ. در یک خانه هوشمند ، این مورد از کاربرد خاصی برخوردار است زیرا سطوح پروجکشن می توانند در فواصل مختلف از پروژکتور باشند.
گرچه این فناوری ممکن است هیچ الزامی برای هر خانه هوشمند نباشد ، اما جنبه جدید و تعاملی تری از فناوری خانه هوشمند را به شما معرفی می کند و فرصت های جدیدی را برای طراحی محصول فراهم می کند تا اجزای خانه هوشمند را جذابتر کرده و از این طریق رشد بازار خانه های هوشمند را تقویت کند. در کل.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب