Bosch Sensortec استفاده از MEMS را در دستگاه های خانه هوشمند برجسته می کند

Bosch Sensortec استفاده از MEMS را در دستگاه های خانه هوشمند برجسته می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
Bosch Sensortec ، تولید کننده برتر MEMS (سیستم ریز الکترومکانیکی) ، نحوه استفاده از سنسورهای آن در دستگاه های هوشمند خانگی را توضیح داد.
بوش Sensortec به عنوان تولید کننده MEMS ، از جمله حسگرهایی با هدف کنترل کیفیت هوا ، وارد بازار خانه های هوشمند شده است. پیش از این ، بوش سابقه طولانی در تهیه سنسور برای دستگاه های مربوط به حرکت در صنایع خودرو و تلفن های هوشمند داشته است.
Marcellino Gemelli ، مدیر Bosch Sensortec ، نحوه استفاده از MEMS خود را در واحدهای حسگر محیط برای نظارت بر کیفیت هوا و درجه حرارت در خانه های هوشمند توضیح داد. BME680 یک سنسور 4 در 1 است که می تواند برای اندازه گیری فشار فشار سنجی ، دمای هوا ، رطوبت و گاز مورد استفاده قرار گیرد. در خانه هوشمند از این امر برای کنترل کیفیت هوا با شناسایی آلاینده های شیمیایی و فیزیکی استفاده می شود.
Gemelli از آشپزی در آشپزخانه به عنوان مورد استفاده برای واحد محیط زیست خود استفاده می کرد. او توضیح می دهد که وقتی شخصی در آشپزخانه مشغول آشپزی است ، بوی آن را تولید نمی کند زیرا در آن غوطه ور است. با این حال ، اگر قرار باشد شخص دیگری وارد آشپزخانه شود ، بوی آن بسیار محسوس می شود. واحد محیط زیست بوش می تواند بو را تشخیص دهد. اگر به عنوان مثال ، واحد در دستگاه تصفیه هوا تعبیه شده باشد ، می تواند دستگاه را روشن کرده و هوا را فیلتر کند. این سنسور همچنین می تواند هود آشپزخانه را روشن کند یا توصیه می کند پنجره را باز کنید.
بازده انرژی سنسورهای آن نیز برجسته شد. بسیاری از دستگاه های خانه هوشمند از شتاب سنج این شرکت برای "بیدار کردن" دستگاه ها استفاده می کنند. جملی اشاره کرد که "شتاب سنج آن کمتر از 1 μA استفاده می کند" و برای کاربردهای بسیار کم مصرف ایده آل است.
جدید برای نمایشگاه CES امسال ماژول طرح تعاملی Bosch Sensortec است که می تواند در خانه های هوشمند و در برنامه های خرده فروشی استفاده شود. ماژول BML100PI می تواند توسط تولید کنندگان دستگاه های خانگی برای ایجاد "قفسه های هوشمند" برای استفاده در مکان هایی مانند کمد ، کابینت آشپزخانه و یخچال استفاده شود. Gemelli گفت: "شما می توانید بدون افزودن صفحه لمسی ، هر دستگاهی را به سطح مجهز به لمس تبدیل کنید."
به عنوان مثال ، یک ماژول می تواند برای تهیه اطلاعاتی مانند پیش بینی آب و هوا ، برنامه روزانه فرد و یادآوری ها روی کمد لباس استفاده شود. طبق اعلامیه مطبوعاتی شرکت ، ماژول این اطلاعات را پردازش می کند و سپس می تواند لباس مناسب با پیش بینی آب و هوا و / یا فعالیت های برنامه ریزی شده را توصیه کند.
"اگر موردی از لباس گم شده باشد یا در سطل خشکشویی باشد ، قفسه هوشمند می تواند لباس جدیدی را برای سفارش کاربر در فروشگاه مد آنلاین ارائه دهد یا می تواند برای خدمات لباسشویی تاریخ تعیین کند ، که مستقیماً با تقویم کاربر هماهنگ می شود ، "در بیانیه مطبوعاتی آمده است.
به همین ترتیب ، در یخچال هوشمند ماژول فرافکنی می تواند به تشخیص زمان اتمام برخی مواد غذایی کمک کند. سپس می تواند لیست مواد غذایی را برای کاربر ایجاد و نمایش دهد و سفارش آنلاین از فروشگاه های مواد غذایی را پیشنهاد دهد.
جملی خاطرنشان کرد که یکی از ویژگی های اصلی ماژول فرافکنی تعاملی این است که همیشه در کانون توجه است زیرا لنزی وجود ندارد. این به این معنی است که ماژول قادر به ایجاد یک تصویر واضح بر روی سطوح مختلف است ، بدون توجه به شکل ، اندازه و رنگ. در یک خانه هوشمند ، این مورد از کاربرد خاصی برخوردار است زیرا سطوح پروجکشن می توانند در فواصل مختلف از پروژکتور باشند.
گرچه این فناوری ممکن است هیچ الزامی برای هر خانه هوشمند نباشد ، اما جنبه جدید و تعاملی تری از فناوری خانه هوشمند را به شما معرفی می کند و فرصت های جدیدی را برای طراحی محصول فراهم می کند تا اجزای خانه هوشمند را جذابتر کرده و از این طریق رشد بازار خانه های هوشمند را تقویت کند. در کل.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب