چگونه فناوری برای موسسات سالخورده مفید است؟

چگونه فناوری برای موسسات سالخورده مفید است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در میان جمعیتی که به طور فزاینده ای در حال پیر شدن هستند ، کشورهای سراسر جهان شاهد افزایش خانه های سالمندان و کمک به امکانات زندگی برای سالمندان هستند. و این موسسات درک مزایای استفاده از فناوری برای بهبود کیفیت مراقبت را آغاز کرده اند.
 نیازی به گفتن نیست که پیری به یک روند اصلی در سراسر جهان تبدیل شده است. طبق آمارهای سازمان ملل ، پیش بینی می شود تعداد افراد بالای 60 سال در جهان تا سال 2050 بیش از دو برابر و تا سال 2100 به بیش از سه برابر برسد و از 962 میلیون نفر در سال 2017 به 2.1 میلیارد نفر در 2050 و 3.1 میلیارد نفر در 2100 افزایش یابد. در میان این روند ، مراقبت از سالمندان بیش از هر زمان دیگری مهم شده است.
 امروزه مراقبت از سالمندان را می توان تقریباً به دو دسته تقسیم کرد: زندگی مستقل که بیشتر با سالمندان ساکن خانه سروکار دارد و زندگی / موسسات کمکی. برای گروه دوم ، تعداد آنها در میان تقاضاهای شدیدتر در حال افزایش است. Alden Warr ، معاون مالی و مشارکت های استراتژیک در VoCo ، گفت: "بازار مراقبت از سالمندان به سرعت در حال رشد است زیرا بومرهای کودک در حال آماده شدن برای ورود به این موسسات هستند." "چندین بزرگترین ارائه دهنده خدمات زندگی سالمندان به دنبال دو برابر کردن تعداد موسسات خود در چند سال آینده هستند."


افزایش چالش ها
با این وجود هرچه تعداد سالمندان بیشتر می شود ، اپراتورهای موسسه هنگام مراقبت از ساکنان خود که تمایل به آسیب پذیری و فراموشی دارند ، با نگرانی های مختلفی روبرو می شوند.
 "افراد مسن ممکن است بیمار شوند یا ممکن است بیمار شوند بدون اینکه کسی متوجه شود. در مراحل اولیه زوال عقل ، ممکن است آنها سرگردانی شبانه را شروع کنند یا هنگام خروج از آپارتمان فراموش کنند درها را ببندند ، پس از پایان پخت و پز ، فراموش کنند که بنزین را ببندند ، یا ممکن است آب را در ظرفشویی یا وان بگذارند. " مدیر Essence Smart Care.
 بدتر از همه ، امروزه بسیاری از خانه های سالمندان کمبود نیرو دارند و کارکنان را از بارهای طاقت فرسا ناامید کرده است. به عنوان مثال ، برای خانه های سالمندان 300-400 تختخوابی معمول است که روزانه سه تا چهار نوع داده ، به عنوان مثال فشار خون ، اکسیژن خون و قند خون ، از هر ساکن بگیرند. این کار ممکن است ساعتها طول بکشد و بار زیادی را بر دوش پرسنل خانه سالمندان ، که به دنبال راه حل هایی هستند که بتواند این فرآیندها را به صورت خودکار انجام دهد ، بدست آورد ، بنابراین باعث صرفه جویی در وقت و کاهش خطاهای مربوط به ورود دستی اطلاعات می شود.


چگونه فناوری می تواند کمک کند
در واقع ، موسسات بیشتر و بیشتر به فناوری هایی روی می آورند که ، دقیقاً مانند آنهایی که در خانه ها مستقر شده اند ، می توانند حرکات یا رفتارهای غیرمعمول را تشخیص دهند و بر این اساس هشدارهایی را برای کارمندان موسسه صادر کنند.
 "موسسات می توانند سیستم های هشدار زودرس تازه در دسترس را برای مراقبت بهتر از ساکنان خود به کار گیرند. این سیستم ها می توانند به عنوان مثال ، تشخیص منفعل سقوط را بدون نیاز به پوشیدن آویز توسط ساکن فراهم کنند. سیستم های دیگر می توانند از تشخیص صدا استفاده کنند تا به فرد اجازه دهند یک کد عبارتی را برای درخواست کمک بیان کند و به او امکان صحبت مستقیم با مرکز نظارت را بدهد. این سیستم ها می توانند جان فردی را که می افتد و نمی تواند بلند شود یا قادر به اعلام زنگ خطر نیست ، نجات دهد. " "راه حل های منحصر به فرد دیگر می تواند یکپارچه فرد را در طول فعالیت های روزمره او پیگیری کند ، ناهنجاری هایی را در زندگی روزمره یا رفتارهای او مشاهده کند که ممکن است نشان دهنده مشکلات در وضعیت پزشکی یا روانی او باشد - مانند خواب یا بیدار شدن از خواب معمول ، تغییر در روال غذا و غذا. این مسسات می توانند از یک سیستم بی سیم همراه با یک توپی دیجیتال (همراه یا اترنت) استفاده کنند که با چندین دستگاه مانند سنسورهای حرکت ، تماس با درب ، دستگاه های تقویت کننده صدا ، آشکارسازهای سقوط ، سنسورهای تخت / صندلی ، قفل درب و دود / ارتباط برقرار می کند. ردیاب های سیل. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب