چگونه فناوری برای موسسات سالخورده مفید است؟

چگونه فناوری برای موسسات سالخورده مفید است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
در میان جمعیتی که به طور فزاینده ای در حال پیر شدن هستند ، کشورهای سراسر جهان شاهد افزایش خانه های سالمندان و کمک به امکانات زندگی برای سالمندان هستند. و این موسسات درک مزایای استفاده از فناوری برای بهبود کیفیت مراقبت را آغاز کرده اند.
 نیازی به گفتن نیست که پیری به یک روند اصلی در سراسر جهان تبدیل شده است. طبق آمارهای سازمان ملل ، پیش بینی می شود تعداد افراد بالای 60 سال در جهان تا سال 2050 بیش از دو برابر و تا سال 2100 به بیش از سه برابر برسد و از 962 میلیون نفر در سال 2017 به 2.1 میلیارد نفر در 2050 و 3.1 میلیارد نفر در 2100 افزایش یابد. در میان این روند ، مراقبت از سالمندان بیش از هر زمان دیگری مهم شده است.
 امروزه مراقبت از سالمندان را می توان تقریباً به دو دسته تقسیم کرد: زندگی مستقل که بیشتر با سالمندان ساکن خانه سروکار دارد و زندگی / موسسات کمکی. برای گروه دوم ، تعداد آنها در میان تقاضاهای شدیدتر در حال افزایش است. Alden Warr ، معاون مالی و مشارکت های استراتژیک در VoCo ، گفت: "بازار مراقبت از سالمندان به سرعت در حال رشد است زیرا بومرهای کودک در حال آماده شدن برای ورود به این موسسات هستند." "چندین بزرگترین ارائه دهنده خدمات زندگی سالمندان به دنبال دو برابر کردن تعداد موسسات خود در چند سال آینده هستند."


افزایش چالش ها
با این وجود هرچه تعداد سالمندان بیشتر می شود ، اپراتورهای موسسه هنگام مراقبت از ساکنان خود که تمایل به آسیب پذیری و فراموشی دارند ، با نگرانی های مختلفی روبرو می شوند.
 "افراد مسن ممکن است بیمار شوند یا ممکن است بیمار شوند بدون اینکه کسی متوجه شود. در مراحل اولیه زوال عقل ، ممکن است آنها سرگردانی شبانه را شروع کنند یا هنگام خروج از آپارتمان فراموش کنند درها را ببندند ، پس از پایان پخت و پز ، فراموش کنند که بنزین را ببندند ، یا ممکن است آب را در ظرفشویی یا وان بگذارند. " مدیر Essence Smart Care.
 بدتر از همه ، امروزه بسیاری از خانه های سالمندان کمبود نیرو دارند و کارکنان را از بارهای طاقت فرسا ناامید کرده است. به عنوان مثال ، برای خانه های سالمندان 300-400 تختخوابی معمول است که روزانه سه تا چهار نوع داده ، به عنوان مثال فشار خون ، اکسیژن خون و قند خون ، از هر ساکن بگیرند. این کار ممکن است ساعتها طول بکشد و بار زیادی را بر دوش پرسنل خانه سالمندان ، که به دنبال راه حل هایی هستند که بتواند این فرآیندها را به صورت خودکار انجام دهد ، بدست آورد ، بنابراین باعث صرفه جویی در وقت و کاهش خطاهای مربوط به ورود دستی اطلاعات می شود.


چگونه فناوری می تواند کمک کند
در واقع ، موسسات بیشتر و بیشتر به فناوری هایی روی می آورند که ، دقیقاً مانند آنهایی که در خانه ها مستقر شده اند ، می توانند حرکات یا رفتارهای غیرمعمول را تشخیص دهند و بر این اساس هشدارهایی را برای کارمندان موسسه صادر کنند.
 "موسسات می توانند سیستم های هشدار زودرس تازه در دسترس را برای مراقبت بهتر از ساکنان خود به کار گیرند. این سیستم ها می توانند به عنوان مثال ، تشخیص منفعل سقوط را بدون نیاز به پوشیدن آویز توسط ساکن فراهم کنند. سیستم های دیگر می توانند از تشخیص صدا استفاده کنند تا به فرد اجازه دهند یک کد عبارتی را برای درخواست کمک بیان کند و به او امکان صحبت مستقیم با مرکز نظارت را بدهد. این سیستم ها می توانند جان فردی را که می افتد و نمی تواند بلند شود یا قادر به اعلام زنگ خطر نیست ، نجات دهد. " "راه حل های منحصر به فرد دیگر می تواند یکپارچه فرد را در طول فعالیت های روزمره او پیگیری کند ، ناهنجاری هایی را در زندگی روزمره یا رفتارهای او مشاهده کند که ممکن است نشان دهنده مشکلات در وضعیت پزشکی یا روانی او باشد - مانند خواب یا بیدار شدن از خواب معمول ، تغییر در روال غذا و غذا. این مسسات می توانند از یک سیستم بی سیم همراه با یک توپی دیجیتال (همراه یا اترنت) استفاده کنند که با چندین دستگاه مانند سنسورهای حرکت ، تماس با درب ، دستگاه های تقویت کننده صدا ، آشکارسازهای سقوط ، سنسورهای تخت / صندلی ، قفل درب و دود / ارتباط برقرار می کند. ردیاب های سیل. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب