موارد استفاده از فناوری در موسسات چیست؟

موارد استفاده از فناوری در موسسات چیست؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
ساکنان خانه های سالمندان و مراکز کمک به زندگی در معرض حوادثی مانند زمین خوردن بدون حضور کارکنان برای کمک به آنها یا سرگردان شدن در خارج از سایت به دلیل زوال عقل هستند.
 با کمبود نیرو در برخی از مutesسسات ، بسیاری از آنها برای اتوماسیون فرآیندهای مختلف ، بهبود نظارت بر ساکنان و همچنین کیفیت مراقبت ، به فناوری روی آورده اند. Alden Warr ، معاون مالی و مشارکت های استراتژیک در VoCo ، گفت: "حداقل ، جوامع زندگی سالمندان باید سیستم هایی برای اطمینان از برقراری ارتباط آسان و بدون مشکل ساکنان با کارمندان ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی با یکدیگر داشته باشند."
 آمیت شامیس ، مدیر توسعه تجارت در Essence Smart Care ، گفت: "نیازهای شخصی که در خانه خودش یا خانه مراقبت زندگی می کند تقریباً یکسان است. در هر دو مورد ، افراد سالمند باید در خانه خود احساس امنیت و امنیت کنند ، تا آنجا که ممکن است مستقل باشند و در صورت نیاز بتوانند به کمک دسترسی پیدا کنند. با این حال ، راه حل های سنتی قادر به پاسخگویی بسیار کمی به این نیاز بودند "و افزود:" بنابراین بازار برای فناوری جدید برای ارائه ارزش بهتر رسیده است. "
 در زیر چند تصویر از چگونگی اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) و دستگاه های متصل می تواند به اپراتورهای موسسه کمک کند تا مراقبت های بهتر را ارائه دهند.


تشخیص سقوط
یکی از بزرگترین خطرات پیش روی شهروندان سالخورده سقوط است. در نتیجه ، ارائه سریعترین پاسخ و مساعدت ممکن پس از سقوط به کانون اصلی موسسات تبدیل شده است.
 به این معنا ، با دکمه های وحشت که توسط افراد سالخورده استفاده می شود ، می توان به امکانات کمک کرد ، در صورت سقوط ، می توانند دکمه را فشار دهند و سپس سیگنالی به هاب یا دروازه نزدیک می فرستد. سپس کارکنان یا پرستاران می توانند از سقوط و همچنین محل تقریبی آن مطلع شوند و بلافاصله پاسخ دهند.
 سنسورها و ردیاب های سقوط نیز می توانند مفید باشند. "" افراد مسن ممکن است بیمار شوند یا ممکن است بیمار شوند بدون اینکه کسی متوجه شود. راه حل هایی مانند سیستم های هشدار سریع وجود دارد که می تواند زمین خوردن یا فعالیت غیرمعمول را تشخیص داده و مداخله سریعتر و نتایج بهتر را امکان پذیر سازد. " زنگ خطر توسط خودش. "


کنترل دسترسی از طریق تشخیص چهره
برای حفظ امنیت یک مituteسسه ، دانستن اینکه چه کسی وارد و خارج می شود حیاتی است. وار گفت: "سیستم های امنیتی توسعه یافته برای نظارت بر افراد ورودی و خروج از تجهیزات بخصوص در سطوح حاد تر مراقبت مانند مراقبت از زندگی یا حافظه مورد نیاز است."
 فراتر از امنیت ، از کنترل دسترسی برای حفظ امنیت و رفاه ساکنان ، بسیاری از افراد که از زوال عقل رنج می برند ، استفاده می شود. در نتیجه آنها ممکن است از تختخواب خود دور شوند و فراموش کنند که چگونه به عقب برگردند. شامس گفت: "برای افرادی که تمایل به سرگردانی دارند ، اگر در باز شود هشدارهای هشدار دهنده امنیتی به آنها کمک می کند."
 به طور خاص ، یک فناوری که می تواند در محافظت از بیماران زوال عقل مفید واقع شود ، تشخیص چهره است. در گذشته خانه های سالمندان یا مراکز نگهداری سالمندان برای جلوگیری از سرگردانی بیماران به استخدام نگهبان یا قفل درب متوسل می شدند. اما این خطرناک است ، به ویژه در موارد اضطراری. با شناسایی چهره ، فقط کسانی که در لیست سفید هستند - به عنوان مثال کارمندان یا پرستاران - می توانند داخل و خارج شوند. در هنگام آتش سوزی ، زلزله یا سایر بلایا درها باز و بدون مانع باقی خواهند ماند.
 تشخیص چهره همچنین می تواند برای سایر برنامه ها در موسسات مورد استفاده قرار گیرد ، مانند "برای شناسایی الگوهایی که شامل آمار کلی در مورد بازدید کنندگان و بیماران بر اساس جنس و سن است. این سیستم می تواند بدون استفاده از دستگاه های ردیابی فیزیکی ، به بیماران در ردیابی بیماران کمک کند. این می تواند برای قرار دادن بیماران در خانه سالمندان یا در مراکز زندگی با کمک سرپایی مفید باشد. "بر اساس آخرین پست وبلاگ Sightcorp.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب