شرکت ها قابلیت شناسایی چهره را با هم جفت می کنند

شرکت ها قابلیت شناسایی چهره را با هم جفت می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
دوربین های مداربسته تعبیه شده با فناوری های پیشرفته مانند تشخیص چهره و شمارش افراد در Secutech Taipei 2019 روند رو به پیشرفت دارند زیرا غرفه های متعدد چنین راه حل هایی را به نمایش می گذارند.
 Tyco ، یک شرکت جانسون کنترل ، چندین راه حل کنترل دسترسی را دارد که با شناسایی چهره ، تعداد افراد ، و همچنین توانایی های تشخیص شی ، رنگ و جهت حرکت تعبیه شده است.
 به گفته ژون وانگ ، مدیر ارتباطات بازاریابی برای چین و شمال آسیا در Johnson Controls ، کاربرد تشخیص چهره در حال رشد است. وی گفت: "تقاضای سیستم های کنترل دسترسی با شناسایی چهره در بین شرکت های چینی وجود دارد."
 Tyco یک سیستم کنترل دسترسی همه در یک در Secutech به نمایش گذاشت که امکان شناسایی چهره ، ورود کارت و دسترسی به کد پین را فراهم می کند.
 راه حل این شرکت عمدتا حمل و نقل ، بانکداری و عمودی ساختمان هوشمند را هدف قرار می دهد. بیش از 300 فرودگاه در سراسر جهان از راه حل های کنترل دسترسی جانسون کنترل در مکان هایی مانند ایست بازرسی امنیتی استفاده می کنند. وانگ گفت ، ما به زمانی رسیده ایم که "چهره کلید است." این یک مکانیسم تأیید مطمئن تر است و همچنین مناسب است ، زیرا تشخیص چهره را می توان از راه دور انجام داد.
 Tyco به عنوان یک ارائه دهنده راه حل کلی ، اکنون ویدئو ، کنترل دسترسی و زنگ هشدار را در یک سیستم ادغام می کند. به همین ترتیب ، اسکن کارت در ورودی می تواند شناسایی چهره را فعال کند و به صدا درآوردن زنگ هشدار می تواند نظارت تصویری را فعال کند تا بررسی کند آیا هشدار غلط بوده است.
 تمام داده های ویدئویی در ابر ذخیره و تجزیه و تحلیل می شوند. وانگ خاطرنشان کرد: این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود زیرا به دستگاه ذخیره سازی نیاز نیست و همچنین ابر می تواند با سرعت و سرعت بیشتری استقرار یابد.


تشخیص چهره هنوز بسیار جدید است
اینودیک مستقر در کره جنوبی اخیراً اولین راه حل شناسایی چهره خود را ارائه داده است. به گفته نماینده شرکت در طبقه تجارت ، این فناوری در پایان سال 2018 عرضه شد و این شرکت "هنوز در حال توسعه" این فناوری است.
 Inodic با تغذیه سیستم باطن با تصاویر بیشتری از پلاک ، افراد و غیره ، به منظور ایجاد دقت بیشتر در تشخیص ، دائماً در حال بهبود شی و قابلیت تشخیص چهره خود است.
 مشتریان Inodic عمدتا از ادغام کنندگان سیستم در کره جنوبی و ژاپن تشکیل شده اند. این شرکت در Secutech 2019 به دنبال مشتریانی از جنوب شرقی آسیا است.
 Shany Electronic مستقر در تایوان نیز یک راه حل ابتکاری مشابه ارائه داده است. دوربین حرارتی این شرکت می تواند دما را در چندین نقطه از یک جسم تشخیص دهد. دوربین آن با تشخیص چهره ارائه شده توسط شرکت ژاپنی NEC یکپارچه شده است. در نتیجه ، تشخیص چهره فقط در چهره های واقعی که دمای طبیعی انسان دارند کار خواهد کرد. چهره های جعلی ساخته شده از پلاستیک از غربالگری عبور نمی کنند.


دوربینی با تعداد افراد
ACTi Corp. ، یک شرکت تایوانی دیگر متخصص در فن آوری های ویدئویی ، یک سیستم کنترل دسترسی را نشان می دهد که تشخیص چهره و توانایی شمارش افراد را ادغام می کند. هدف این است که تشخیص دهید چندین نفر وارد فضایی می شوند حتی اگر ورود فقط یک بار انجام شده باشد. در صورت بروز این اتفاق ، اعلان های هشدار به طور خودکار ارسال می شوند.
 آلیسون فن ، مدیر حساب فروش در ACTi ، گفت: "این برای مکانهایی مانند آزمایشگاه یا اتاق سرور مفید است ، جایی که ورود به آنها باید به شدت کنترل شود."
 ACTi همچنین یک راه حل خرده فروشی با شمارش افراد ، شناسایی گروه سنی ، تجزیه و تحلیل جنسیت مشتری ، نسبت خرید و قابلیت های نقشه برداری حرارتی ارائه داد.
 با استفاده از ماتینگ حرارتی ، خرده فروشان می توانند مکان های فروشگاه دارای تردد بیشتر پا را شناسایی کنند. سپس خرده فروشان ممکن است کالاها را در آن مکان ها قرار دهند تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. خرده فروشان همچنین ممکن است مکانهایی را که بازدیدکننده کمتری دارند مرور کنند و بر این اساس تنظیمات چیدمان را انجام دهند.
 فن گفت: با زاویه دید بیشتر ، دوربین سه بعدی ACTi می تواند دقت 95٪ تا 98٪ را در مقایسه با میانگین 80-90٪ دوربین چشم ماهی ثابت کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب