شرکت ها قابلیت شناسایی چهره را با هم جفت می کنند

شرکت ها قابلیت شناسایی چهره را با هم جفت می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
دوربین های مداربسته تعبیه شده با فناوری های پیشرفته مانند تشخیص چهره و شمارش افراد در Secutech Taipei 2019 روند رو به پیشرفت دارند زیرا غرفه های متعدد چنین راه حل هایی را به نمایش می گذارند.
 Tyco ، یک شرکت جانسون کنترل ، چندین راه حل کنترل دسترسی را دارد که با شناسایی چهره ، تعداد افراد ، و همچنین توانایی های تشخیص شی ، رنگ و جهت حرکت تعبیه شده است.
 به گفته ژون وانگ ، مدیر ارتباطات بازاریابی برای چین و شمال آسیا در Johnson Controls ، کاربرد تشخیص چهره در حال رشد است. وی گفت: "تقاضای سیستم های کنترل دسترسی با شناسایی چهره در بین شرکت های چینی وجود دارد."
 Tyco یک سیستم کنترل دسترسی همه در یک در Secutech به نمایش گذاشت که امکان شناسایی چهره ، ورود کارت و دسترسی به کد پین را فراهم می کند.
 راه حل این شرکت عمدتا حمل و نقل ، بانکداری و عمودی ساختمان هوشمند را هدف قرار می دهد. بیش از 300 فرودگاه در سراسر جهان از راه حل های کنترل دسترسی جانسون کنترل در مکان هایی مانند ایست بازرسی امنیتی استفاده می کنند. وانگ گفت ، ما به زمانی رسیده ایم که "چهره کلید است." این یک مکانیسم تأیید مطمئن تر است و همچنین مناسب است ، زیرا تشخیص چهره را می توان از راه دور انجام داد.
 Tyco به عنوان یک ارائه دهنده راه حل کلی ، اکنون ویدئو ، کنترل دسترسی و زنگ هشدار را در یک سیستم ادغام می کند. به همین ترتیب ، اسکن کارت در ورودی می تواند شناسایی چهره را فعال کند و به صدا درآوردن زنگ هشدار می تواند نظارت تصویری را فعال کند تا بررسی کند آیا هشدار غلط بوده است.
 تمام داده های ویدئویی در ابر ذخیره و تجزیه و تحلیل می شوند. وانگ خاطرنشان کرد: این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود زیرا به دستگاه ذخیره سازی نیاز نیست و همچنین ابر می تواند با سرعت و سرعت بیشتری استقرار یابد.


تشخیص چهره هنوز بسیار جدید است
اینودیک مستقر در کره جنوبی اخیراً اولین راه حل شناسایی چهره خود را ارائه داده است. به گفته نماینده شرکت در طبقه تجارت ، این فناوری در پایان سال 2018 عرضه شد و این شرکت "هنوز در حال توسعه" این فناوری است.
 Inodic با تغذیه سیستم باطن با تصاویر بیشتری از پلاک ، افراد و غیره ، به منظور ایجاد دقت بیشتر در تشخیص ، دائماً در حال بهبود شی و قابلیت تشخیص چهره خود است.
 مشتریان Inodic عمدتا از ادغام کنندگان سیستم در کره جنوبی و ژاپن تشکیل شده اند. این شرکت در Secutech 2019 به دنبال مشتریانی از جنوب شرقی آسیا است.
 Shany Electronic مستقر در تایوان نیز یک راه حل ابتکاری مشابه ارائه داده است. دوربین حرارتی این شرکت می تواند دما را در چندین نقطه از یک جسم تشخیص دهد. دوربین آن با تشخیص چهره ارائه شده توسط شرکت ژاپنی NEC یکپارچه شده است. در نتیجه ، تشخیص چهره فقط در چهره های واقعی که دمای طبیعی انسان دارند کار خواهد کرد. چهره های جعلی ساخته شده از پلاستیک از غربالگری عبور نمی کنند.


دوربینی با تعداد افراد
ACTi Corp. ، یک شرکت تایوانی دیگر متخصص در فن آوری های ویدئویی ، یک سیستم کنترل دسترسی را نشان می دهد که تشخیص چهره و توانایی شمارش افراد را ادغام می کند. هدف این است که تشخیص دهید چندین نفر وارد فضایی می شوند حتی اگر ورود فقط یک بار انجام شده باشد. در صورت بروز این اتفاق ، اعلان های هشدار به طور خودکار ارسال می شوند.
 آلیسون فن ، مدیر حساب فروش در ACTi ، گفت: "این برای مکانهایی مانند آزمایشگاه یا اتاق سرور مفید است ، جایی که ورود به آنها باید به شدت کنترل شود."
 ACTi همچنین یک راه حل خرده فروشی با شمارش افراد ، شناسایی گروه سنی ، تجزیه و تحلیل جنسیت مشتری ، نسبت خرید و قابلیت های نقشه برداری حرارتی ارائه داد.
 با استفاده از ماتینگ حرارتی ، خرده فروشان می توانند مکان های فروشگاه دارای تردد بیشتر پا را شناسایی کنند. سپس خرده فروشان ممکن است کالاها را در آن مکان ها قرار دهند تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. خرده فروشان همچنین ممکن است مکانهایی را که بازدیدکننده کمتری دارند مرور کنند و بر این اساس تنظیمات چیدمان را انجام دهند.
 فن گفت: با زاویه دید بیشتر ، دوربین سه بعدی ACTi می تواند دقت 95٪ تا 98٪ را در مقایسه با میانگین 80-90٪ دوربین چشم ماهی ثابت کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب