شرکت ها قابلیت شناسایی چهره را با هم جفت می کنند

شرکت ها قابلیت شناسایی چهره را با هم جفت می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
دوربین های مداربسته تعبیه شده با فناوری های پیشرفته مانند تشخیص چهره و شمارش افراد در Secutech Taipei 2019 روند رو به پیشرفت دارند زیرا غرفه های متعدد چنین راه حل هایی را به نمایش می گذارند.
 Tyco ، یک شرکت جانسون کنترل ، چندین راه حل کنترل دسترسی را دارد که با شناسایی چهره ، تعداد افراد ، و همچنین توانایی های تشخیص شی ، رنگ و جهت حرکت تعبیه شده است.
 به گفته ژون وانگ ، مدیر ارتباطات بازاریابی برای چین و شمال آسیا در Johnson Controls ، کاربرد تشخیص چهره در حال رشد است. وی گفت: "تقاضای سیستم های کنترل دسترسی با شناسایی چهره در بین شرکت های چینی وجود دارد."
 Tyco یک سیستم کنترل دسترسی همه در یک در Secutech به نمایش گذاشت که امکان شناسایی چهره ، ورود کارت و دسترسی به کد پین را فراهم می کند.
 راه حل این شرکت عمدتا حمل و نقل ، بانکداری و عمودی ساختمان هوشمند را هدف قرار می دهد. بیش از 300 فرودگاه در سراسر جهان از راه حل های کنترل دسترسی جانسون کنترل در مکان هایی مانند ایست بازرسی امنیتی استفاده می کنند. وانگ گفت ، ما به زمانی رسیده ایم که "چهره کلید است." این یک مکانیسم تأیید مطمئن تر است و همچنین مناسب است ، زیرا تشخیص چهره را می توان از راه دور انجام داد.
 Tyco به عنوان یک ارائه دهنده راه حل کلی ، اکنون ویدئو ، کنترل دسترسی و زنگ هشدار را در یک سیستم ادغام می کند. به همین ترتیب ، اسکن کارت در ورودی می تواند شناسایی چهره را فعال کند و به صدا درآوردن زنگ هشدار می تواند نظارت تصویری را فعال کند تا بررسی کند آیا هشدار غلط بوده است.
 تمام داده های ویدئویی در ابر ذخیره و تجزیه و تحلیل می شوند. وانگ خاطرنشان کرد: این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود زیرا به دستگاه ذخیره سازی نیاز نیست و همچنین ابر می تواند با سرعت و سرعت بیشتری استقرار یابد.


تشخیص چهره هنوز بسیار جدید است
اینودیک مستقر در کره جنوبی اخیراً اولین راه حل شناسایی چهره خود را ارائه داده است. به گفته نماینده شرکت در طبقه تجارت ، این فناوری در پایان سال 2018 عرضه شد و این شرکت "هنوز در حال توسعه" این فناوری است.
 Inodic با تغذیه سیستم باطن با تصاویر بیشتری از پلاک ، افراد و غیره ، به منظور ایجاد دقت بیشتر در تشخیص ، دائماً در حال بهبود شی و قابلیت تشخیص چهره خود است.
 مشتریان Inodic عمدتا از ادغام کنندگان سیستم در کره جنوبی و ژاپن تشکیل شده اند. این شرکت در Secutech 2019 به دنبال مشتریانی از جنوب شرقی آسیا است.
 Shany Electronic مستقر در تایوان نیز یک راه حل ابتکاری مشابه ارائه داده است. دوربین حرارتی این شرکت می تواند دما را در چندین نقطه از یک جسم تشخیص دهد. دوربین آن با تشخیص چهره ارائه شده توسط شرکت ژاپنی NEC یکپارچه شده است. در نتیجه ، تشخیص چهره فقط در چهره های واقعی که دمای طبیعی انسان دارند کار خواهد کرد. چهره های جعلی ساخته شده از پلاستیک از غربالگری عبور نمی کنند.


دوربینی با تعداد افراد
ACTi Corp. ، یک شرکت تایوانی دیگر متخصص در فن آوری های ویدئویی ، یک سیستم کنترل دسترسی را نشان می دهد که تشخیص چهره و توانایی شمارش افراد را ادغام می کند. هدف این است که تشخیص دهید چندین نفر وارد فضایی می شوند حتی اگر ورود فقط یک بار انجام شده باشد. در صورت بروز این اتفاق ، اعلان های هشدار به طور خودکار ارسال می شوند.
 آلیسون فن ، مدیر حساب فروش در ACTi ، گفت: "این برای مکانهایی مانند آزمایشگاه یا اتاق سرور مفید است ، جایی که ورود به آنها باید به شدت کنترل شود."
 ACTi همچنین یک راه حل خرده فروشی با شمارش افراد ، شناسایی گروه سنی ، تجزیه و تحلیل جنسیت مشتری ، نسبت خرید و قابلیت های نقشه برداری حرارتی ارائه داد.
 با استفاده از ماتینگ حرارتی ، خرده فروشان می توانند مکان های فروشگاه دارای تردد بیشتر پا را شناسایی کنند. سپس خرده فروشان ممکن است کالاها را در آن مکان ها قرار دهند تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. خرده فروشان همچنین ممکن است مکانهایی را که بازدیدکننده کمتری دارند مرور کنند و بر این اساس تنظیمات چیدمان را انجام دهند.
 فن گفت: با زاویه دید بیشتر ، دوربین سه بعدی ACTi می تواند دقت 95٪ تا 98٪ را در مقایسه با میانگین 80-90٪ دوربین چشم ماهی ثابت کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
         _____    
        |____ |    
 ___ __   __  / / _  _ 
 / __|\ \ /\ / /  \ \| | | |
| (__ \ V V / .___/ /| |_| |
 \___| \_/\_/ \____/ \__,_|
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب