خدمات فروش بسیار بالاتری نسبت به دستگاه ها در فضای خانه هوشمند دارند

خدمات فروش بسیار بالاتری نسبت به دستگاه ها در فضای خانه هوشمند دارند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
مدیر آزمایشگاه های سیلیکون در یک سمینار Z-Wave که در Secutech 2019 برگزار شد ، گفت: خانه های هوشمند و خدمات مرتبط با امنیت فروش سه برابر فروش مربوط به دستگاه های هوشمند را ایجاد می کنند.
 طبق آخرین آمار ، فروش سالانه دستگاه های Z-Wave در مجموع 1.2 میلیارد دلار است ، در حالی که فروش خدمات مرتبط در مجموع 3.6 میلیارد دلار آمریکا است. 
به گفته پیتر هوانگ ، مدیر توسعه تجارت هوشمند IoT در آزمایشگاه های سیلیکون ، Z-Wave یک پروتکل محبوب در میان خانواده های ایالات متحده است. "تا 90٪ از خانه های متصل در ایالات متحده از پروتکل Z-Wave استفاده می کنند."
 خانوارهای آمریکایی بیشتر به دلایل ایمنی و امنیت خانه از باند واگن خانه هوشمند پریدند. هوانگ خاطرنشان کرد: آنها مشترک خدمات ADT و سایر شرکت ها هستند.
 در چند سال گذشته ، تعداد بیشتری از خانوارهای آمریکایی بیمه خسارت آب دریافت می کنند. این نیاز وجود دارد زیرا در زمان زمستان ممکن است آب منجمد شود تا باعث ترکیدگی لوله شود که در نتیجه می تواند نشتی آب ایجاد کند.
 اگر خانه بیشتر اوقات اشغال شود نشت آب به راحتی قابل تشخیص است. با این حال ، برای خانه ای برای تعطیلات که به ندرت اشغال شده است ، نشت آب لزوماً تشخیص داده نمی شود.
 بنابراین شرکت های بیمه انگیزه ای برای نصب سنسور نشت آب دارند ، بنابراین ممکن است سریع واکنش نشان دهند تا خسارت آب به حداقل برسد.
 بعید است شرکت های بیمه بخواهند فقط بیمه آب ارائه دهند. آنها برای سایر محصولات محافظت از منزل مانند بیمه آتش سوزی و سرقت سرقت فشار خواهند آورد. هوانگ خاطرنشان کرد: این سیاست ها ، همراه با تشخیص دود و گاز ، تقاضای کشش ناپذیری در نظر گرفته می شوند زیرا مردم همیشه به آنها احتیاج دارند ، در مقابل تقاضای کشسان "داشتن" خوب است مانند استفاده از تلفن های هوشمند برای روشن یا خاموش کردن چراغ ها ،.


اکوسیستم لازم است
یکی از اصلی ترین نکات فروش Z-Wave این است که محصولات آن با یکدیگر قابل تضمین هستند. مصرف کنندگان می توانند قفل های هوشمند ، چراغ های هوشمند و غیره را خریداری کنند و تا زمانی که محصولات از پروتکل Z-Wave استفاده می کنند ، می توانند با هم مرتبط شوند.
 آزمایشگاه های سیلیکون تنها ارائه دهنده تراشه برای محصولات Z-Wave است. هوانگ گفت حدود 2700 نوع دستگاه در حال حاضر دارای گواهی Z-Wave هستند ، به این معنی که همه آنها می توانند با هم کار کنند. در مجموع ، امروز بیش از 100 میلیون دستگاه Z-Wave در بازار وجود دارد.
 تولیدکنندگان قبل از فروش محصولات Z-Wave باید گواهینامه و آرم Z-Wave را دریافت کنند.
 با صدور گواهینامه Z-Wave ، تولیدکنندگان قفل ، دروازه ، کلیدهای روشنایی ، پرده ها و غیره می توانند محصولات سازگار با یک اکوسیستم داشته باشند.
 فروش محصولات در غیاب یک اکوسیستم دشوار است. به عنوان مثال یک تولید کننده قفل هوشمند ممکن است تخصص لازم برای ایجاد دروازه برای مشتریان خود را نداشته باشد. دانش TCP / IP را ندارد. ابر را درک نمی کند.


Z-Wave در کره جنوبی
Z-Wave در کره جنوبی نیز حضور پررنگی دارد. به گفته هوانگ ، LG Uplus ، یک شرکت تلفن همراه کره جنوبی متعلق به شرکت LG ، از Z-Wave برای دستگاه های متصل خود استفاده می کند.
 مقررات در کره جنوبی حکم می کند که آشکارساز دود در هر خانوار اجباری است. این امر به فشار تصویب خانه هوشمند در کشور کمک می کند. LG Uplus راضی نیست فقط ردیاب دود نصب کند. هوانگ گفت ، این برنامه اکنون بسته به خواسته های مصرف کنندگان ، برنامه هایی شامل امنیت خانه و سایر خدمات خانه هوشمند دارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب